Užitočné tipy

Ako vytvoriť svoj vlastný jedinečný imidž: poradenstvo stylistky

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Unikátny obraz bude príležitosťou vyniknúť z davu. Jedinečnosť však spočíva nielen v oblečení alebo na rozdiel od ostatných. Ak chcete vyzerať jedinečne, musíte nájsť autentický obrázok, ktorý je pre vás jedinečný. Vyberte veci, ktoré sa vám páčia, a skombinujte ich s ostatnými, aby ste vytvorili špecifický štýl.

Aká je filozofia Lo Roacha

Ak má niekto niečo z vecí rád, potom je potrebné vyskúšať ho. Ak sa hodia, musíte ich nosiť. Bez ohľadu na to, čo o tom hovoria ľudia. Dôvera je najsexi a najkrajší doplnok, ktorý môže nosiť každý.

Rodičia povedali mnohým ľuďom, keď boli tínedžermi, že človek farbí oblečenie, a nie naopak. Všeobecne platí, že môžete nosiť všetko, čo chcete, ak máte dôveru v svoju krásu a správny výber.

Ako si vybrať svoj štýl

Pri definovaní vášho štýlu sa niekedy trávi veľa času. Stylist Law hovorí, že s tým nie je nič zlé, pretože sa môžete zabávať. Pripúšťa, že zatiaľ čo on sám nevie, ako vyzerá jeho štýl, obdivuje ľudí ako Diane Keaton, ktorí ho našli. Zákon verí, že každý superhrdina má svoj vlastný kostým.

Niekedy chce kombinovať niekoľko úplne odlišných vecí, napríklad pyžamy a plášte. Ak to človek môže pochopiť, bude sa cítiť sebaisto a najkrajšie.

Pri výbere vášho štýlu musíte myslieť mimo krabičky. Lo Roach je presvedčený, že móda a odevy sú najvýraznejšie a najinteraktívnejšie formy umenia. Je potrebné dokázať sa týmto pozitívnym spôsobom. Pravidlá už nefungujú. Teraz je svet úplne iný, stylista si je istý.

Stereotypy úplne chýbajú

Pred niekoľkými rokmi bolo počuť názor, že žena určitého veku by nemala nosiť krátku sukňu. Teraz je všetko iné. Ak má žena krásne nohy, tak prečo nosiť krátku sukňu. Alebo iný názor. Žena takého a takého rozmeru by nemala tieto šaty nosiť. Teraz takéto názory neprechádzajú. Koniec koncov, je to to isté ako povedať niekomu, koho viete, že po Dni práce nemôžete nosiť biele. Je to prinajmenšom smiešne, úplne sebavedomé stylista.

Je zástancom toho, že vyskúšanie oblečenia je omnoho viac než len obliecť si oblečenie. Veci sa musia nosiť a užívať si, aby fungovali. Človek sa musí stať nebojácnym a sebavedomým. Je to len to, že by ste to mali oživiť.

Zbierka Lo Roacha

Z odevov je potrebné mať radosť. Vďaka obrazu, ktorý vytvoril zákon, jarné kvetinové kampane Bloomingdale Joy Bryant, Cailin Russo, Diane Doan, Kristina Kazakova a Grace Ghanem predstavujú neuveriteľnú kolekciu oblečenia. Cieľom tejto kampane je štýl, estetika a filozofia, ktorú vytvoril slávny stylista. Existuje niekoľko nuansy v tomto.

Spolu s touto kampaňou slávny Bloomingdale v New Yorku predstavil aktualizované centrum pre dámsku módu, ktoré predstavilo kolekcie značkových odevov, moderné kolekcie odevov a džínsov.

Zdrojom Lo je inšpirácia, že osobný štýl nekopíruje to, čo vidíte na stránkach časopisov, ani nenapodobňuje vaše obľúbené celebrity. Ide o vytvorenie vlastných výrazných módnych momentov.

Kaderník musí identifikovať nové trendy a zistiť, ako budú vyzerať na konkrétnu osobu. Musí vyzerať jedinečne.

záver

Známy stylista Lo Roach verí, že dôvera vo výber štýlu je veľmi dôležitá. Musíte sa vzdialiť od stereotypov a používať svoju osobnosť. Ak to chcete urobiť, musíte experimentovať a hľadať svoj štýl. Možno budete musieť na to stráviť nejaký čas, ale výsledok prekročí všetky očakávania.

Pin
Send
Share
Send
Send