Užitočné tipy

Tinder App

Pin
Send
Share
Send
Send


Tinder je používaný desiatkami miliónov ľudí na celom svete. Každý z týchto ľudí chce s jeho pomocou rýchlo nadviazať romantický vzťah s niekým.

Aplikácia Tinder bola vyvinutá pre ľudí, ktorí chcú spoznať romantických známych. Od ostatných sa líši tým, že tu komunikujú iba tí, ktorí sa radi navzájom. Vďaka tomuto prístupu tu nie sú žiadni rušiví sprostredkovatelia.

Z angličtiny sa slovo „tinder“ dá preložiť ako „tinder“ - suché drevo na rýchle zapálenie ohňa. Tinder pomáha rozvíjať vzťahy, dodáva iskru do osobného života.

Vznik a rozvoj

Vývoj a následná životnosť Tinder sú rozdelené do 6 etáp:

 • September 2012 - Hatch Labs predstavili širokú verejnosť Tinderovi,
 • Január 2014 - počet používateľov aplikácií presahuje 10 miliónov,
 • December 2014 - viac ako 40 miliónov ľudí sa chce navzájom rýchlo spoznať,
 • Marec 2015 - objavia sa platené služby,
 • 2016 - zavedenie funkcie skrytého hodnotenia,
 • Január 2017 - vystúpenie manažéra v Rusku zodpovedného za vývoj Tinder.

Ako funguje Tinder, hlavné úlohy

Hlavným cieľom aplikácie Tinder je zjednodušiť proces zoznamovania a dať príležitosť komunikovať iba ľuďom, ktorí sú k sebe pekní.

Používanie programu Tinder je jednoduché: zaregistrujte sa, uverejnite vhodné fotografie a aspoň vyplňte aspoň formulár žiadosti. Potom nastavte parametre vyhľadávania a vyberte potenciálnych partnerov.

Hlavné funkcie

Medzi hlavné vlastnosti patrí:

 • Zobraziť profily a schopnosť komunikovať v rámci geolokácie. Ak chcete hovoriť s niekým, potiahnite prstom doprava. Ak potenciálny partner urobí to isté, uskutoční sa konverzácia.
 • Dohadzovač - používatelia si navzájom predstavujú ľudí. Pomocou tejto funkcie bolo ľahšie vyzdvihnúť pár pre blízkych priateľov z prostredia.
 • Triedenie. Táto bezplatná služba vznikla v roku 2013. Vďaka nej sú profily teraz distribuované podľa záujmovej skupiny alebo miesta.
 • Moment je. Zdieľajte svoje živé dojmy života s ostatnými ľuďmi - vďaka tejto funkcii aplikácia vymaže zverejnené fotografie za deň.

Platené služby: Tinder Plus

Ak chcete používať funkcie aplikácie na 100%, zakúpte si niekoľko funkcií. Náklady na služby sa líšia najmä pre každého. Napríklad používatelia mladší ako 28 rokov platia štyrikrát menej ako tí, ktorí už prekročili túto vekovú hranicu. Rolu hrá navyše aj krajina. V krajinách tretieho sveta bude stáť mesačné predplatné 3 USD av USA 19 USD.

Čo vývojári ponúkajú iba smrteľníkom výmenou za ťažko zarobené peniaze? Medzi platené funkcie patrí:

 • Super ako. Priťahuje pozornosť ľudí, ale je k dispozícii iba raz denne zadarmo. Ak chcete zvýšiť toto číslo na 5, musíte zaplatiť 30 dolárov mesačne.
 • Úplný nedostatok reklamy. Zahrnuté v cene hlavného balíka.
 • Schopnosť prístupu ku všetkým profilom ľudí z celého sveta bez ohľadu na geografickú polohu.
 • Šancu na prevíjanie dozadu, ak omylom urobíte chybu, a kliknete na ďalšieho používateľa.

Používanie Tinder je veľmi ľahké. Aplikácia naďalej rýchlo rastie a vývojári sľubujú zavedenie nových zaujímavých funkcií. Na otázky v odpovediach odpovieme.

Popis aplikácie „Tinder“ na zoznamovanie

Vývojári sa snažia robiť zoznamovacie aplikácie čo najjednoduchšie a najpohodlnejšie, aby používatelia mohli službu používať bez problémov a oneskorení. Jednou takouto aplikáciou je Tinder. Vytvorené v roku 2012, spĺňa všetky najnovšie technológie. Napríklad hlavnou myšlienkou jeho použitia sú šmýkačky, ktoré značne uľahčujú pracovný proces. Mobilná aplikácia „Tinder“ umožňuje nájsť ľudí, ktorí vás zaujímajú, ktorí sú si v duchu a koníčkoch blízki.

Opis aplikácie

Ak chcete začať s aplikáciou, musíte si ju stiahnuť. Môžete to urobiť na zariadeniach iPhone aj Android. Registrácia sa vykonáva iba cez Facebook. Po inštalácii musíte poskytnúť podrobné informácie o sebe, aby ste mali záujem ostatných používateľov a zverejnili svoje fotografie. Aj keď sa tu nekontroluje realita účtov, existuje niekoľko falošných stránok.

Vo vyhľadávacom poli hľadáte partnera pre dané parametre. Aplikácia na uschovanie vám umožňuje prezerať účty anonymne a ako vaše obľúbené profily. Tu, okrem obľubu / nepáči, existujú aj ďalšie variácie vyjadrenia vašej sympatie.

Okrem Facebooku máte tiež možnosť prepojiť Instagram s aplikáciou Tinder. Umožní vám to pohodlne zdieľať fotografie.

Funkcie aplikácie

 • Možnosť prezerať profily a vyberať používateľov podľa ich geografickej polohy,
 • Prítomnosť špeciálnej funkcie - dohadzovač. Automaticky si vyberie pár na základe vašich záujmov a viery,
 • Distribúcia profilov podľa záujmových skupín alebo miest,
 • Schopnosť zachytiť moment a zdieľať ho s ostatnými - vďaka funkcii Moment aplikácia automaticky vymaže zverejnené fotografie každé dva dni.

Platené služby

 • Super Like - automaticky kladie hodnotenie Páči sa mi, čo priťahuje pozornosť používateľov. Dostupné v obmedzenom množstve - 1krát denne. Ak chcete používať funkciu neobmedzene, musíte zaplatiť 30 USD,
 • Nedostatok reklamy. Áno, za poplatok vám budú zakázané nepríjemné reklamy, čo niekedy narúša bežnú prevádzku aplikácie,
 • Prístup k profilom z celého sveta je otvorený, a to nielen tých, ktoré sú blízko geolokácie,
 • Schopnosť vrátiť sa k predchádzajúcemu používateľovi.

Výhody aplikácie

 • Snap na Facebook. Hoci mnohým sa to nepáči, publikum, ktoré sa presúva z Facebooku na Tinder, je rozsiahlejšie, najmä vzhľadom na geografický aspekt. Šanca na nájdenie cudzinca je preto omnoho vyššia,
 • Rýchlosť použitia. Neexistujú žiadne zbytočné pohyby ani gestá. A stiahnutie aplikácie „Tinder“ do telefónu nie je problém,
 • Píšu vám iba na základe vzájomnej sympatie. Takže ak sa vám niekto páčil a on sa mu vrátil, viem, že je to úprimné,
 • Schopnosť nainštalovať aplikáciu „Tinder“ na Android a IOS.

Ako používať Tinder?

Ak chcete začať používať túto aplikáciu, musíte si ju stiahnuť a nainštalovať do svojho smartfónu. Na registráciu budete potrebovať profil na Facebooku. Ak ju nemáte, budete sa musieť zaregistrovať na Facebooku - môžete tak urobiť pomocou ľubovoľného prehľadávača z mobilu alebo PC.

Výhodou autorizácie prostredníctvom sociálnej siete je to, že v Tinderi je takmer nemožné zakopnúť o robotickú stránku. V Tinder sa uskutočňuje iba zoznamovanie medzi skutočnými ľuďmi, a to je veľké plus pre zoznamovacie služby.

Profil postroja

V profile Tinder sa uvádza meno používateľa, vek, a ak je k dispozícii, aj miesto štúdia, informácie o vás, o záujmoch a všeobecných známostiach. Tinder prijíma všetky tieto údaje z Facebooku. Ak chcete zmeniť zozbierané informácie, prejdite na „Zmeniť informácie“, pridať novú fotografiu, nastaviť ukážku fotografie z Instagramu, upraviť informácie o sebe.

fotografie

Ako hlavný profil fotografií sa používa fotografia zo stránky Facebook. Pomocou aplikácie však môžete nahrať ďalšie obrázky z profilu na Instagram alebo priamo z telefónu. Ak chcete upraviť fotografie, musíte prejsť na „Zobraziť profil“ a odtiaľ na „Zmeniť informácie“. Tam sa odstránia existujúce a pridajú sa nové fotografie. Ak chcete zobraziť fotografiu z Instagramu, musíte vedľa príslušnej položky ponuky vybrať možnosť „Povoliť“. V tom istom menu môžete túto funkciu kedykoľvek vypnúť.

Každý používateľ môže povoliť alebo zakázať zobrazovanie v nálezoch. Ak odstránite svoj profil z Nakhodka, nebudete vám ponúknutí nových partnerov, ale s už nájdenými používateľmi môžete zostať v kontakte a vymieňať si správy.

Ak pridáte svoj profil do služby Nakhodka, váš profil sa zobrazí používateľom, na ktorých otázky podľa pohlavia, veku a polohy odpovedáte. Pri pohľade cez nálezy môže každý používateľ potvrdiť sympatie alebo odmietnuť kandidatúru partnera. Ak súcit je vzájomný, vytvára sa dvojica. Môžete komunikovať bližšie a vymieňať si správy, pretože teraz viete, ako používať aplikáciu na kreslenie.

Pin
Send
Share
Send
Send