Užitočné tipy

10 spôsobov, ako udržať muža (tipy pre mužov)

Pin
Send
Share
Send
Send


Existuje veľa literatúry a článkov, ktoré sa zaoberajú touto otázkou. Sexológovia radia, ako udržať muža v rôznych fázach vzťahu, aj keď nie ste slobodní. Múdre ženy sa podelia o svoje skúsenosti a poradia, aby ste vydržali všetko.

Ale pre každú ženu, bez ohľadu na to, aká je bežná situácia, všetko je vždy individuálne, pretože všetci máme v živote odlišné postavy, odlišné princípy a ciele. Existuje niekoľko metód, ktoré boli vyskúšané v praxi a nestratili svoj význam v našej dobe. Pokúste sa využiť niektoré z nich a užite si spolu život.

10. Nekritizujte

Každý muž vo svojom živote počúva toľko kritiky, o akej ženy nikdy nesnívali. Z nejakého dôvodu mnohí manželky považujú za svoju povinnosť povedať manželovi, ako správne žiť. Neustále kritizujú: „Veľa pracujete, trávite málo času doma, nevenujte pozornosť, nehrajte si s deťmi ...“

Človek je unavený z kritiky, chce utiecť od svojej milovanej bez ohliadnutia. Pred vami je dospelý človek, ktorý vie, čo má robiť a kedy. Menej kritiky, viac komplimentov a pekných slov.

Motivujte svojho muža rôznymi ženskými trikmi. Ďakujeme mu, že za vás obráti hory. Budete pokračovať v rovnakom duchu, nadávať, kritizovať a pripravovať sa na skutočnosť, že čoskoro budete sami.

9. Neplač

Chceš si udržať muža, nikdy s ním plakať. Táto rada sa nebude odvolávať na väčšinu žien. Ako však možno stratiť takú účinnú „zbraň“? Muži nenávidia slzy. Keď ženy plačú, majú jednu túžbu - utiecť na koniec sveta, aby ho neuvideli.

Jednoducho nevedia, ako sa majú v takejto situácii správať, čo majú robiť. Ak úľava nepomôže, muž môže ignorovať plačúcu ženu. Potom ho až do konca svojho života obviňujú z ľahostajnosti.

Nerobte škandály, neukážte svoje slzy, neľutujte sa nad svojím mužom. V opačnom prípade vám nájde náhradu, ktorá ho nebude manipulovať so slzami.

8. Nekňučajte

Hovoríme o nekonečných sťažnostiach a moralizácii, ktoré ženy tak veľmi milujú. Na prvý pohľad je to veľmi účinná metóda na dosiahnutie všetkého, čo chcete. Ak za pár týždňov znie, že „priateľ má nový kožuch a ja som bol v bunde tri roky,“ muž sa vzdá a kúpi prestížnu novú vec. Ešte pár týždňov kňučania a kupujete lístky do Talianska.

Nepoužívajte túto metódu. Možno bude najskôr pracovať, ale potom váš muž utečie. Použite iné metódy a zabudnite na otravovanie, pokiaľ si samozrejme neželáte udržiavať vzťah.

7. Nedávajte človeka na diétu

Muži milujú štíhle ženy, ale zo všetkého najviac milujú jedlo. Ak chcete schudnúť, urobte to diskrétne. Väčšina ľudí potrebuje priateľku, ktorá súhlasí, že počas nočnej prechádzky pôjde do pizzerie. Muž bude urazený, ak kúpi zmrzlinu alebo sladkosti pre svoju milovanú osobu a ona hovorí, že je na diéte.

Doprajte si malé slabosti. Nie je potrebné ukázať milovanej osobe, ako je radosť jesť lístky šalátu a piť ich s kefírom. Bude sa cítiť v nebezpečenstve.

Okrem toho nikdy nevystavujte človeku diétu zo solidarity. Pri prvej príležitosti utečie pred vami do tej, ktorá sa nemusí líšiť v dokonalej podobe, ale bude chutiť dobre.

6. Nerozprávajte sa vážne o vzťahoch

Keď žena povie mužovi: „Musíme vážne hovoriť,“ chce spadnúť cez zem. Vskutku, desivý začatie rozhovoru. Muži nechápu, prečo sa hovorí o vzťahu.

Môžete hovoriť donekonečna, diskutovať o tom, kto je na vine, ale nič to nezmení. Má svoj vlastný názor, svoje vlastné predstavy o ideálnych vzťahoch. Ak sa nezhodujú s vašimi, existuje iba jedna cesta von - nechaj ho odísť a netrpieť.

Ak chcete hovoriť, začnite okamžite vyhlasovať svoje sťažnosti a nezabudnite navrhnúť rôzne riešenia problému. Aspoň teda človek nemá čas sa báť. Aby som bol úprimný, väčšina rozhovorov o vzťahoch je zbytočná. Nebudete môcť prerobiť svojho partnera, takže sa oplatí vyskúšať.

5. Nezakazuje človeku baviť sa

Nerobte si starosti, nejde o večierky až do rána a o víkendoch s kamarátmi cez víkendy, hoci to možno občas povoliť. Určite miluje futbal alebo rybolov, máte radi počítačové hry alebo sledovanie akčných filmov.

Nekritizujte jeho koníčky a nezakazujte mu odpočinok. Samozrejme, ak jeho záľuby negatívne ovplyvňujú váš vzťah, ak im venuje všetok svoj voľný čas, stojí za to hovoriť.

A ak chce v piatok večer stráviť pozeraním futbalu, neubližujte sa a nehovorte, že ste chceli pozerať milostnú meldramu spolu. Nechajte človeka odpočívať, bude odpočívať a súhlasí s ktoroukoľvek z vašich podmienok.

4. Neovládajte

Neustále hovory s otázkami: „Kde ste?“ A stovky SMS budú obťažovať niekoho. Neskúšajte ovládať svojho muža. Toto je dospelý človek, ktorý je zodpovedný za svoje činy, môže slobodne robiť, čo chce.

Ak si myslíte, že to takto dokážete udržať, máte hlboké omyly. Ak chce človek ísť „doľava“, urobí to. Kontrola nepomôže.

Neprečítajte si SMS ani korešpondenciu na sociálnych sieťach. O tom sa môžete rozhodnúť iba vtedy, ak existujú iné dôkazy o tom, že vám manžel leží. Ale v tomto prípade je nepravdepodobné, že si budete chcieť udržiavať vzťah.

3. Nepopierajte blízkosť

Nikto vás nežiada, aby ste skočili do postele na prvú žiadosť muža. Ak sa cítite zle alebo veľmi unavený, všetko pochopí. Poruchy by však nemali byť systematické.

Väčšina ľudí stále verí, že muži potrebujú sex viac ako ženy. Ak chcete zachrániť svoje manželstvo, zabudnite na tento nezmysel. Ženy o nič menej nepotrebujú sex. Iba oni všetci závisia od svojej nálady.

Ak váš manžel neponáhľa zariadiť romantické rande, povedzte mu priamo o jeho túžbách. Uistite sa, že neodmietne, a váš sexuálny život bude oveľa bohatší a jasnejší.

2. Nedávajte mu prezývky

Mnoho párov uprednostňuje namiesto mien „pussy“ a „bunny“. Ak je to váš prípad, uistite sa, že mu to nevadí. Ak niekto blízky súhlasí s tým, že bude „slnkom“ alebo „odporným“, potom ho môžete nazvať, ale iba doma.

Žiadne prezývky na verejnosti, najmä v prítomnosti pracovných kolegov alebo podriadených. V opačnom prípade bude váš manžel predmetom výsmechu.

Aby som bol úprimný, veľa mužov uprednostňuje povolanie aj doma. Súhlasia s prezývkami, aby potešili svojich milovaných. Ukážte svojmu mužovi, že ho rešpektujete, zavolajte mu menom.

1. Ukáž lásku

Každý potrebuje lásku k pozornosti. Aj keď sa vám zdá, že váš manžel je seriózny muž, ktorého nežnosť netoleruje, s najväčšou pravdepodobnosťou sa mýlite. Dajte mu svoju lásku, on vás vezme v náručí.

Neusporiadajte scény žiarlivosti, neutekajte mame pri prvej príležitosti. Škandály, hádky a násilné zmierenie - to váš muž nepotrebuje. Poskytnite mu „bezpečný prístav“. Radi sa vráti do domu, kde ich milujú a čakajú.

Ako udržať človeka na celý život

Vždy zostaň atraktívny. Nezamieňajte si však prírodné údaje a formy so starostlivosťou. Je to dobre udržiavaná žena, ktorá vždy zostáva atraktívna,

Mužská povaha je polygamná. V skutočnosti sú to muži, ktorí musia impregnovať veľké množstvo žien. Chcú. Úlohou žien je preto vždy zostať iná a jedinečná. Zástupkyne majú jedinečný darček: ste herečky. Takže každý deň hrajte novú úlohu,

Nezakrývajte záujmy ostatných mužov vo vás. Nech to váš vyvolený uvidí a bude o tom vedieť. Pre mužov je to, čo je obľúbené a vzbudené záujmom ľudí, ako sú oni, vždy atraktívne. Rovnako ako ostatní muži, nemusíte premýšľať o tom, ako si udržať muža,

Zbavte sa nárokov voči mužovi. Aký druh mužov môže byť sťažnosťou, ak je väčšina z nich ako dospelé deti. Ale to viete, ale iní to nemusia vedieť, takže sa pokúste zvýšiť autoritu svojho muža v očiach životného prostredia. Postupom času sa začne prispôsobovať tomuto obrazu,

Úloha vynikajúceho milenca nebola vylúčená. Snažte sa neustále udržiavať svoju fyzickú zdatnosť, čítajte knihy o flirtovaní, sledujte rôzne filmy o láske a sexe - nestrácajte svoje zručnosti. Konajte, akoby ste ho stále zvádzali

Buďte skutočnou milenkou. Nie je potrebné mať horskú hostinu každý deň, ale pokaziť ju svojimi obľúbenými pokrmami pár,

Ak ste skutočne pár, musíte mať spoločné záujmy. Nevzdávajte sa ich vzhľadom na domáce práce. Urob to spolu

Nesnažte sa vynútiť váš názor na človeka ako jediného pravého, ktorý ho ovláda počas pracovnej doby pomocou hovorov a SMS. Muži, ako mokré mydlo, trochu stláčajú a vykĺznu. Vytvorte pre neho ilúziu, akoby bol voľný a teraz si užite svoju slobodu.

Ako udržať slušného muža navždy

Skúste vyzerať veľmi dobre takmer neustále. Predstaviteľ silnejšieho pohlavia, známy svojimi očami. Len sa nemusíte nalepiť na seba veľké množstvo make-upu. Muži milujú prírodné a dobre upravené dievčatá.

Chceš si udržať muža? Potom pochopiť jeho koníčky. Opýtajte sa ho, čo robí vo svojom voľnom čase z práce alebo štúdia a aké sú jeho koníčky. Pokúste sa podporiť jeho záujmy av prípade potreby sa o to zaujímať.

Naučte sa hrať dámu a šach, sledujte s ním futbal, ak má na tieto udalosti veľkú väzbu. Tým sa dostanete oveľa bližšie, pretože si všimne, že máte veľké množstvo spoločných záujmov.

Buďte mu záhadou. Nehovorte mu nič o vašom minulom osobnom živote, kým sa na to nepýta. A aj keď sa pýta, potom sa nesnažte povedať všetko v malých detailoch, je pravdepodobné, že vo vašom životnom štýle pochopí, že tak dlho hľadal nie takého ideálneho predstaviteľa spravodlivejšieho sexu, ako ste vy. Nie je vôbec potrebné hovoriť mu o vašich bývalých priateľoch a navyše by ste mu nemali vyčítať vinu za to, že robí niečo také zlé.

Určitú dobu zostane pre neho nenapraviteľným, aby si udržal muža. Zástupcovia silnejšieho pohlavia nemajú radi ľahko dostupné ženy. Ak sa vám mladík páčil, počkajte so sexom, ak s ním chcete zostať dlho. Predĺžte si romantický čas: rande, nočné prechádzky pod mesačným svitom, bozk.

S vlastnou komplexnosťou zasiahnite mladého muža. Napríklad choďte na potápanie, zaregistrujte sa na karate alebo začnite niečo zbierať. Povedzte mu o všetkých vašich záľubách a určite to ocení.

Aby každé vaše stretnutie bolo nezabudnuteľné. Koniec koncov, nielen predstavitelia silnejšieho pohlavia sú povinní ženy prekvapiť, ale samozrejme naopak. Nenechajte sa v rozpakoch predstaviť obyčajnú cetku na tému lásky, skúste zostaviť a prečítať verš, skúsiť prekvapiť niečím špeciálnym.

Dajte mu jasne najavo, že iba s vami získa skutočne pravé šťastie. Vďaka tomu všetkému si dáte odpoveď na otázku, ktorá vás tak dlho trápi: „ako vyhrať a udržať človeka.“

Pochopte podstatu problému

Na úvod by som chcela pochopiť povahu otázky. Mnoho dievčat je zmätených tým, ako si udržať muža, ale jednotky (a to musím povedať, veľmi múdri a rozumní ľudia) sa rozhodnú začať premýšľať o situácii. Nakoniec, ak sa slečna začne pohybovať preč, je na to dôvod. Nie vždy logické, niekedy urážlivé a neprimerané, ale je to tak. Je nepravdepodobné, že by to ten chlap vyslovil sám, hoci sa nájdu také čestné a úprimné prípady. Ak však mlčí alebo sa vyhýba odpovedi, bude potrebné túto hádanku vyriešiť skôr, ako si toho muža ponechá.

Možno dôvod leží presne na dievčati. Jej mladý muž ako gentleman však nechce uraziť svojho vyvoleného. V každom prípade sa na začiatok oplatí hovoriť s ním. Nenápadne, jemne. Môžete začať približne takto: „Začal som si všímať, že sa v našom vzťahu deje niečo zvláštne. Možno sa mi to zdá len a budem šťastný, ak sa mýlim.“ A potom už môžete vyjadriť svoje odhady. Už po jeho odpovedi bude možné uvažovať ďalej. Ak mladý muž potvrdil svoje obavy a povedal, že s ním nie je spokojný, mal by konať určitým konkrétnym smerom. Samozrejme, môže byť nepríjemné počuť dôvod, ale čo robiť, málokto miluje pravdu. Pravda sa však objasní, a to je plus. Ale ak ten chlap nič nehovorí, mlčte alebo odpovedzte na to, čo ste si mysleli, že by bolo ťažšie. S najväčšou pravdepodobnosťou o tom jednoducho nechce hovoriť. Je však ťažké oklamať inštinkt ženy. Takže musíte myslieť na seba, rovnako ako riešenie problému. Ako si udržať muža?

Komunikačné a psychologické problémy

Nikomu nie je žiadnym tajomstvom, že problémy vo vzťahoch často vznikajú v dôsledku nedorozumenia, neúcty, škandálov, hádok a zneužívania. A v mnohých prípadoch to všetko, napodiv, nemá nijaký dôvod. Možno je váš mladý muž príliš žiarlivý a začal sa ochladzovať, pretože sám seba „podviedol“. Žiadny chlap sa nechce cítiť podvedený, tým viac si myslieť, že ho podviedli.

No, aj keď to tak nie je, budete sa musieť vysporiadať s touto znakovou charakteristikou svojej milovanej osoby a urobiť všetko, čo je v jej silách, aby ste zabránili podozreniam: často sú tu, volajú na telefón menom, hovoria mu, kto volá, kto píše atď. .D. Ak taká možnosť neexistuje, ako v tomto prípade udržať milovaného človeka? Jedinou cestou je neustále preukazovať svoju lásku.

Nie je samozrejme vhodné pre každé dievča: dôvodom môže byť pýcha, sebaúcta atď. Pokiaľ však ide o lásku, určite sa ich môžete vzdať. Slová, činy - čokoľvek. Nakoniec človek pochopí, že ste k nemu skutočne lojálni, a prestane hádať hádky a škandály na základe zbytočných podozrení. Okamžitý výsledok by sa samozrejme nemal očakávať, ale postupne sa problém vyrieši. Hlavná vec je robiť všetko úprimne a zo srdca. Chlapci to cítia. A oni veria.

Ukladanie vzťahov

Celé knihy sa píšu o tom, ako dobyť človeka a udržať ho. Prečo? Pretože každé dievča vie, že pritiahnutie chlapcovej pozornosti nie je také ťažké, ale robiť to tak, aby zostal s ňou navždy, je ťažšie. Hovoria, že človek je ako guľa. Ak ho dievča prepustí z rúk, rozpustí sa. A naopak.

Musíte si uvedomiť, že musíte niečo obetovať. Koniec koncov, pre milovaného človeka môžete ísť takmer na čokoľvek. Venujte mu toľko času, koľko je potrebné, niekedy na úkor svojich záujmov a koníčkov, komunikáciu s ostatnými ľuďmi a iných aktivít. Všeobecne mu dajte všetkých seba. Je však dôležité nežiť v ružových okuliaroch a vnímať realitu takú, aká je. Musíte venovať pozornosť všetkému, čo sa deje vo vzťahu. Inak vám môžu chýbať niektoré veľmi dôležité podrobnosti. Ak chcete udržiavať vzťahy, musíte ich neustále analyzovať.

Novinka a sviežosť vo vzťahu

Monotónnosť je nepríjemná. Toto je známe všetkým. Každý neustále chce niečo nové. A ak dievča uspokojí túto túžbu nejakým príjemným nákupom, potom chlapci tento problém najčastejšie riešia iným spôsobom: hľadajú nový vzťah. A Boh mu nedovolil, aby našiel ďalšie dievča. Okrem toho bude stále zahrnutý inštinkt dobývania. Nová zábava je pokúsiť sa získať ďalšie dievča. Nechajte ešte chvíľu, potom sa vráťte k svojej milovanej. Pre niektorých (samozrejme nie pre všetkých) je to úplne normálne. Ale pre milujúce dievča - skutočný trest a bolesť. Ako udržať muža, ktorý považuje vyššie opísaný normál? Nie je to také ťažké.

Musíte zvýšiť svoju dôležitosť v očiach svojho priateľa. Spôsob, akým to možno dosiahnuť, nie je vhodný pre všetkých mužov, je potrebné si to okamžite všimnúť. Takto ich môžete označiť - žiarlivých lovcov. Toto nie sú tí, ktorí strhnú hlavu každého, kto sa priblíži k svojej dáme srdca bližšie ako kilometer. To sú chlapci, ktorí majú radi, že ich miláčik priťahuje pozornosť iných mužov. Zdá sa, že takéto správanie hovorí: „Máte skvelý vkus, viete veľa o ženách, máte šťastie, že je vaša!“ Podobná situácia môže byť vyprovokovaná, požiadajte priateľa, aby si spolu zahral.

Stále si treba pamätať na túžbu po novinkách. Môžete len ísť a zmeniť sa. Dievča určite vie, čo priťahuje jej priateľa v spravodlivej polovici ľudstva. Navyše zmeny môžu byť vonkajšie aj vnútorné. Môžete prehodnotiť svoju postavu: posilniť alebo oslabiť niektoré kvality. Urobte svoj vzhľad sebavedomejším, presvedčte sa o svojej vlastnej jedinečnosti, staňte sa silnejším, nezávislejším a drzejším. Najlepšie je, ak sa tieto zmeny objavia po určitom oddelení (napríklad sme sa nevideli jeden týždeň alebo dva). Это будет логичнее, чем то, если бы и он и она заснули вместе в одной постели, а спустя восемь часов девушка внезапно проснулась с другим характером.

В общем, стоит подумать об этом. На самом-то деле ответ на вопрос о том, как влюбить и удержать мужчину, крайне прост. Нужно просто стать той девушкой, которую он никогда не устанет любить.

Вернуть себе ценность

Если говорить о том, как удержать мужчину, нельзя не отметить вниманием такой пункт, который условно можно обозначить как страх потери. Môžete skúsiť udržať svojho milenca v určitom napätí, prinútiť ho, aby si uvedomil, že ste hodnota. Samozrejme to proste nie je v obyčajnom texte. To sa dá dosiahnuť rôznymi spôsobmi: počnúc vyššie uvedeným (zbieranie obdivných pohľadov iných mužov), končiac metódou bližšie k ďalšiemu.

Zostáva v určitom čase byť s ním láskavým, milým, milujúcim a láskavým a potom zrazu zmizne. Zavolá - odpovedzte sucho a zdržanlivo a povedal: „Nemôžem teraz hovoriť.“ Žiada stretnutie - príďte s dôležitejšou záležitosťou. Hlavná vec však nie je preháňať to s lehotami. Polovica dňa takejto „hry“ bude pre niektorých stačiť, ale na týždeň to nebude stačiť. Všetko záleží na charakteru. Je možné udržať muža týmto spôsobom? To je. Akonáhle cíti, že existuje šanca stratiť svojho milovaného, ​​toho, kto si ho váži a patrí mu, bude mať strach a túžbu vrátiť všetko.

Môžete tiež urobiť úmyselnú prestávku. Nudí ho. Každý vie, že ak sa ľudia príliš často stretávajú, obťažujú to. O mesiac neskôr niekto cíti túžbu prestať s týmto režimom, niekto o rok neskôr. Ak dievča cíti, že sa jej priateľ k nemu začína ochladzovať, je čas „odísť na služobnú cestu“ na týždeň alebo dva. Kvôli „rušnému pracovnému plánu“ hovoriť iba päť minút denne. "Drahý, je mi to ľúto, je to pre mňa skutočne nepohodlné, ale keď sa vrátim, stretneme sa a určite vynahradíme stratené! Koniec koncov, je to len štrnásť dní, je to v poriadku," táto posledná veta ho bude znepokojovať. Každý deň videl svojho milovaného a potom zrazu také ostré prestávky. Určite sa bude muž nudiť. Možno to nepovie, ale po „návrate z služobnej cesty“ to bude cítiť aj samotné dievča.

Chyby dievčat, ktoré prišli o hlavu

Existuje veľa spôsobov, ako sa vrátiť k bývalej ostrosti vzťahov s vaším priateľom. Vyššie uvedené je iba minimum. Ako si však ponechať vydatého muža? Bohužiaľ, pomerne častá otázka. Zachová dieťa dieťa, ktoré už má rodinu? Táto myšlienka musím povedať, že je šialená. A mnoho dievčat, ktoré prišli o hlavu od vydatého muža, sa rozhodne o takomto čine - otehotnieť od neho a pokúsiť sa udržať jeho milenku pomocou tejto „radostnej“ správy pre neho.

Toto je fatálna chyba. Takže môžete zničiť iba všetko. Ženatý muž bude rozumieť tomu, čo urobil (hoci existuje 99% pravdepodobnosť, že bude vyžadovať potvrdenie, pretože mnohí sa takým spôsobom rozhodnú oklamať, aby si udržali svoje šťastie), a zmizne a poskytne peniaze na potrat.

Všeobecne musím povedať, že pomer s mladým mužom, ktorý má oficiálnu manželku, je zákerný a nízkoúrovňový. Pre dievča to znamená byť „záložníkom“. V každom prípade, aj keď vypadol z lásky k svojmu úradnému kolegovi, má jeho manželka viac práv ako vy. Väčšina z týchto románov skončila kolapsom. Niekedy si žena nemôže nechať muža ako dieťa, ale tu sú šance malé. Tam má v manželstve stabilitu, rodinu, možno dokonca aj deti, a to, čo našiel na boku, je pravdepodobne iba vyššie uvedená rozmanitosť. Je tu niečo nové. Ale ak sa dievča rozhodla otehotnieť, je lepšie nerobiť to. V opačnom prípade môžete zostať slobodnou matkou bez výživného.

Charakter chlapci

Mnoho dievčat, zmätených tým, ako prilákať a udržať si muža, začína hľadať odpovede od hviezd, to znamená pozerať sa na horoskop. Niekedy to môže naozaj pomôcť. Zástupcovia určitých znamení zverokruhu sa to páči alebo nie. Samozrejme, pre presnejšie riešenie by ste mali vedieť aj príslušnosť svojej milovanej osoby k čínskemu horoskopu, ako aj ďalšie nuansy (počnúc časom narodenia a končiac obľúbenou farbou), ale všeobecné vedomosti sú tiež dobré. No, stojí za to hovoriť o tom, ako si udržať dvojča, Býk a Kozorožca.

Začnime s dvojčatami. Čo sa im páči alebo nie? Krásne dievčatá, s ktorými sa baví flirtovať. Vyberaný by mal byť inteligentný, vzdelaný, nezávislý, kompetentný v oblastiach, ktoré sa ich týkajú, a čo je dôležité, je potrebné, aby premýšľala mimo škatule. Dievča by malo byť tiež otvorené a úprimné, dôverovať svojmu priateľovi. Ak hovoríme o tom, ako udržať dvojča, môžeme s istotou povedať jednu vec: vždy musí hovoriť pravdu. A neobmedzujú jeho slobodu. Dvojčatá nenávidia, že sú zakázané. Nech už je to akokoľvek, títo muži nie sú náchylní k hlbokým pocitom. Musí sa prijať. Takže, ak si chcete takého chlapa udržať, musíte byť tým najzaujímavejším človekom, neustále sa zlepšovať, rozvíjať ho a prekvapovať každým dňom. Nie sú žiadne dokonalé dievčatá pre Blížencov. Pre nich sú ideálnymi spoločníkmi života - tí, ktorí sa pre nich stanú všetkým: priateľ, podpora a podpora. S takou dámou súhlasí, že bude až do konca svojho života. Mimochodom, to isté sa dá povedať aj o Koziakoch. Iba oni, možno žiarlivejšie a intímnejšie vzťahy, pre nich zohrávajú väčšiu úlohu ako pre Blížencov.

Býk - o týchto osobách by sa malo diskutovať podrobnejšie. Neuveriteľne žiarlivý a navždy podozrivý z nečestnosti, majiteľ, ktorý môže byť udržiavaný iba s láskou, pravdou a vernosťou, čo mu musí byť neustále pripomínané. Povedal, že je jediný, najlepší a najobľúbenejší, že nikto iný nie je potrebný, a že aj keby vám bolo ponúknutých 10 miliónov dolárov, stále by ste si ho vybrali. Toto zahreje dušu Býk. Ak chce dievča s ním dlhý a šťastný vzťah, bude sa musieť milovať a neustále to dokazuje slovami a skutkami. Všeobecne musím povedať, Taurus - skvelí milujúci chlapci. Až teraz je potrebné získať ich pocity a dôveru. Vyššie uvedené. Jedna vec sa však dá povedať s istotou: nuda a rutina vo vzťahoch s Býk nebudú isté. Je to večný ohňostroj emócií a pocitov.

Mäkké a zmyselné

Váhy a Strelec - možno najzmyselnejšie znaky zverokruhu všetkých 12 existujúcich. Navyše je v uvedenom poradí. Ako si udržať muža Váhy? Jednoduchšie ako to: nemusíte s tým nič robiť, ak je sám blázon do svojej milovanej. Faktom je, že predstavitelia tohto znaku (chlapci aj dievčatá) sú veľmi zraniteľní a emotívni, aj keď sa snažia všetko, čo je v ich silách, skryť. A keďže sú to vynikajúci herci, ktorí majú vlastnosti ako mazanosť a vynaliezavosť, robia to skvele. Ale keď zostanú sami so sebou, je to najs sentimentálnejší prúd emócií, ktoré môžu byť iba.

Navyše, chlapa z Váhy je ľahké vyhrať, aj keď predtým vás nevenoval pozornosť. Musíte byť aktívny, iniciatívny, so všetkou svojou mocou, aby ste ho očarili a preukázali, že vám nie je ľahostajný. Poklony tiež nebudú zbytočné, naopak, títo chlapci „milujú svoje uši“. Váhy - to sú ľudia, ktorí ich milujú, pretože ich milujú. Paradox, ale také úžasné osobnosti tiež existujú. Nájdenie spoločného jazyka s nimi je preto veľmi ľahké. Nehrajte ich však. Napriek svojej jemnosti, otvorenosti a zmyselnosti sú títo ľudia urazení a nahnevaní schopní silnej pomsty.

A ako si udržať Strelca? Muž tohto znamenia zverokruhu sa dá ľahko dobiť. Toto je zasnený človek. Emocionálny človek, ktorý miluje komunikáciu. Ak sa chcete stať jeho vyvoleným, musíte sa stať jeho rovnako zmýšľajúcim človekom a spoľahlivým partnerom. Nezabudnite podporovať jeho záujmy, vkus a preferencie. Ak je futbalovým fanúšikom mníchovského „Bavorska“ a vy, ako sa ukazuje, tiež nemáte dušu v tomto tíme, potom tento náhly fakt výrazne zvýši vašu hodnotu v očiach. Nezabudnite tiež na mäkkosť a nežnosť. Strelec dievča je prepracovaná dáma, ale sebavedomá.

Nepredvídateľnosť a iniciatíva

Toto sú dve slová, ktoré dokonale opisujú Vodnára. Svojimi nečakanými činmi dokáže každého prekvapiť. O tom, ako si udržať Vodnára, môžete hovoriť navždy. Faktom je, že títo chlapci sú predstaviteľmi najviac nestabilného znamenia zverokruhu. A ak už s ním vzťahy začali, musíte si uvedomiť, že toto je hra. Veľmi náročná úloha, v ktorej sa musíte dokázať rovnakým spôsobom ako v prípade Blížencov. S Aquariusom musí byť zaujímavé, originálne, prekvapujúce a úžasné. Dievča nie je pre neho iba priateľom a partnerom. Toto je objekt na štúdium. Pre Vodnára je vždy potrebné byť tajomstvom a tajomstvom. A keď sa rozhodne pre jedného z nich, musíte mu okamžite poskytnúť druhého. Vodnára by sa nemal nudiť vo vzťahu, pretože si zvyčajne vyberie mimoriadne osobnosti. Ak ste, skvelí. Ak nie, budete musieť pracovať na sebe, svojej povahe, správaní, zvykoch a prípadne aj spôsobe života.

A ako udržať muža v Panne - muža, od ktorého sa nedajú očakávať rozprávky? Bude musieť tvrdo pracovať. Najprv musíte prijať skutočnosť, že Panna je ten, kto starostlivo skrýva svoje myšlienky, najmä sny. Nie je ani romantický, ani optimistický. A nestane sa jedným, takže sa to nemusí snažiť zmeniť. Samozrejme, nie všetci Virgos sú pedanti a realisti, ktorí myslia skepticky. Tieto vlastnosti sa však svojou povahou prejavujú pomerne často. Prečo sú chlapci Panny tak atraktívni? Pretože sa veľmi starajú. A pre mnoho dievčat je to hlavná vec. Ak teda chcete získať podporu v podobe tejto osoby, musíte sa vyrovnať so zvykom kritizovať všetko. A bude mu treba otvoriť.

záver

Bohužiaľ, často sa vyskytujú prípady, keď sú dievčatá zmätené otázkou, ako udržať blízkych blízkych. A každý rieši tento problém vlastným spôsobom. Niektoré konverzáciou, čo niekedy stačí. Iní začnú bojovať, zachraňovať vzťahy všetkými prostriedkami: meniť seba, svoj obvyklý spôsob života, charakter, vzhľad, keby iba milovaná osoba znova venovala pozornosť svojej priateľke. Iní to pustili a dúfali, že problém sa vyrieši sám. Nech však je to tak, nestrácajte nádej. Neexistujú žiadne vzťahy bez problémov. Všetci sme ľudské bytosti a niekedy každý človek má zdravú vôľu odísť. V tomto prípade je však potrebné pochopiť podstatu problému a pamätať si, prečo to všetko začalo. Chlapci niekedy udržiavajú vzťahy, niekedy dievčatá, ale hlavnou vecou je vzájomná túžba zachovať spoločné šťastie. Potom všetko vyjde.

Pin
Send
Share
Send
Send