Užitočné tipy

Silné sprisahania s vernou priateľkou

Pin
Send
Share
Send
Send


Kúzlo lásky pre priateľstvo vám umožňuje vyvolať priateľské pocity u inej osoby alebo posilniť existujúce priateľstvo medzi dvoma ľuďmi. Okrem toho existujú obrady, ktoré vám umožňujú vytvoriť všeobecne priateľskú atmosféru okolo vás.

Odrody rituálov

Kúzla lásky majú rôzne smery. Rituály môžu byť použité:

 • Priťahovať priateľov do vášho života. Spravidla je to vhodná voľba pre ľudí, ktorí snívajú, že majú v živote spoľahlivého a verného priateľa. Vo väčšine prípadov sa takéto obrady budú konať vo fáze rastúceho mesiaca vo dne.
 • Zachovať existujúci vzťah. Tieto rituály sú užitočné nielen na posilnenie priateľstva, ale používajú sa aj vtedy, keď je potrebné obnoviť rozbité priateľstvá.
 • Priťahovať nových priateľov a známych vo vašom živote. Takéto vplyvy umožňujú umelcovi oslobodiť sa a vyzerať atraktívnejšie v očiach ostatných.

Kúzlo jednoduchej lásky

Ak sa chcete spriateliť s konkrétnou osobou, môžete uskutočniť veľmi jednoduchý obrad, ktorý je veľmi efektívny. Ak to chcete urobiť, musíte hovoriť špeciálnymi slovami malý predmet, ktorý bude potrebné hodiť do domu obete. To znamená, že pri takom obrade musíte byť v dome osoby, ktorej sa chcete spriateliť s priateľstvom.

Ak neexistuje spôsob, ako sa dostať do domu obete, potom môžete voliteľne povedať mincu, ktorá sa potom hodí do vrecka na odev. Kúzlo lásky pre priateľstvo sa koná presne na poludnie.

Magický dej je nasledujúci:

Očarovaný predmet musí v deň obradu padnúť na obeť. V opačnom prípade sa účinnosť dopadu výrazne zníži.

Pre priateľskú atmosféru

Niekedy sa stáva, že človek na podvedomej úrovni odtlačí možných priateľov od seba. Tak, ako to bolo, nedobrovoľným spôsobom vytvára okolo neho nepríjemné prostredie.

Túto situáciu môžete zmeniť pomocou mágie. Na rituál je potrebné pripraviť dvanásť rôznych prírodných kvetov, ale všetky by mali mať svetlý odtieň. S touto kyticou musíte ísť do chrámu a modliť sa za ikonu skroteného srdca. Po tomto by mal byť kytica ponechaná pri ikone.

Pred opustením chrámu musíte trikrát zašepkať tri magické slová šepotom:

Potom musíte ísť domov a na cestách by ste s nikým nemali hovoriť. Napriek tomu, že sa rituál považuje za splnený a okamžite začína konať, odporúča sa ho po mesiaci zopakovať.

Vráťte starého priateľa

Často sa stáva, že po prerušení priateľských vzťahov je veľmi ťažké urobiť prvý krok smerom k priateľstvu a pokúsiť sa ho obnoviť. Staré priateľstvá môžete obnoviť pomocou magického rituálu. Magický efekt nepochybne roztopí ľad nepriateľstva a nevôle a obnoví priateľstvá. Takýto rituál by sa mal vykonávať počas rastúceho mesiaca večer, vždy v piatok.

Na slávnostné odovzdanie sa musíte pripraviť:

 • Tri ozdobné malé sviečky vyrobené z bieleho vosku a jednej kostolovej sviečky,
 • Spoločná fotografia s priateľom, ale ak tam nie je, môžete svoje mená jednoducho napísať na biely list papiera,
 • Malé zrkadlo
 • Guľa z vlnených nití červenej farby.

Počas nasledujúcich krokov sa musia vykonať:

 • Zrkadlo sa položí na stôl,
 • Na stole pred zrkadlom je fotografia alebo poznámka,
 • Medzi obrázok a zrkadlo sú umiestnené tri biele sviečky,
 • Vedľa fotografie sa nachádza kostolná sviečka,
 • Najprv svieti kostolná sviečka
 • Potom sa zase rozsvietia biele sviečky a zakaždým, keď sa vysloví takéto sprisahanie:

Takýto obrad sa musí vykonať do dvanástich dní. Prestávka by nemala byť, aj keď ste sa už zmierili s priateľom. Ak k zmiereniu nedôjde samo osebe, potom počas obradu musíte mať odvahu a urobiť prvý krok. V takom prípade dôjde k zmiereniu rýchlo a bezbolestne.

Malo by sa pamätať na to, že existuje veľa bielych rituálov, s ktorými môžete nadviazať priateľstvo s novými ľuďmi alebo dosiahnuť mier so starými priateľmi. Preto sa použitie rituálov čiernej mágie neodporúča. Ak dôjde k nesprávnym alebo náhodným chybám, môžete dosiahnuť úplne opačný výsledok, to znamená spôsobiť silnú nepriateľstvo obete voči sebe samému.

Čo sú „priateľské“ rituály?

Predtým, ako na priateľov uplatníte sprisahanie, nezabudnite, že medzi nimi vyniká niekoľko typov.

 1. Po prvé, dokážu prilákať priateľov do života človeka. Spravidla takéto rituály používajú ľudia, ktorí sa cítia veľmi osamelí a snívajú o tom, že sa v ich živote stanú skutočným priateľom. Vykonávanie rituálov z tejto kategórie sa odporúča počas dňa a iba vtedy, keď je mesiac v rastúcej fáze.
 2. Po druhé, pomoc pri zlepšovaní, udržiavaní a udržiavaní existujúcich priateľstiev. Pomôžu nadviazať a oživiť vzťahy s priateľom po veľkej hádke, čo výrazne urýchli zmierenie.
 3. Po tretie, zatraktívnenie človeka pre nových známych. S ich pomocou sa stáva otvoreným, oslobodeným a spoločenským, čo samozrejme pomáha pri hľadaní spoločného jazyka s rôznymi ľuďmi. Vďaka týmto rituálom nebudete mať jedného, ​​ale veľa zaujímavých známych pre novú komunikáciu naraz.

Pri uplatňovaní sprisahania tiež nezabudnite, že nastane čas, kedy sa skončia činy magických slov, a potom vy sami budete musieť nadviazať priateľstvo s ostatnými, zbaviť sa zlých a represívnych a vytvoriť nové spojenia.

Priateľské sprisahanie

Použite nasledujúci obrad, ktorý vám pomôže spoznať nových priateľov. Malo by sa to robiť v rastúcej fáze mesiaca. Ak chcete začať, zoberte malý kovový kontajner a vložte sem slnečnicové semienka. Potom svieti kostolná sviečka a deväťkrát za sebou sa vyslovujú tieto slová:

"Dal som semená do misy, priťahoval som nových priateľov!"

Ďalej je potrebné veľmi opatrne naliať semená do vrecka z bieleho papiera, aby nedošlo k pádu ani jedného. Potom ju opatrne skryte tam, kde ju nikto nenájde.

Konšpirácia na posilnenie alebo získanie nových spojení

Pozorne si prečítajte nasledujúci text a prilákajte do svojho života nových priateľov:

"Beriem do úvahy listy v lese - nebudem počítať, pozývam do svojho života nových priateľov!" V ťažkých dňoch budú so mnou, zrada nás prejde! Moji verní, spoľahliví a dobrí priatelia budú plné môjho dňa! “

Modlitba pomôže dosiahnuť mier

Niekedy sa stáva, že priateľstvo, ktoré trvalo viac ako jeden rok, sa náhle skončí. Existujú opomenutia, vyskytujú sa hádky a to všetko negatívne ovplyvňuje rešpekt a dôveru medzi ľuďmi. Aby ste napravili situáciu, obnovili starý vzťah a uzavreli mier, použite nasledujúcu modlitbu. Číta sa pred spaním s zapálenou sviečkou dvanásťkrát za sebou:

„Ježiš Kristus, Boží Syn! Apelujem na vás s úprimným srdcom a otvorenou dušou. Vráťte harmóniu a mier medzi svojimi hriešnymi otrokmi (meno), oživte a posilnite ich priateľstvo. Aby sa ich vzťahy zlepšili a nekončili. Amen! “

Odrody obradov

Všetky sprisahania v priateľstve môžu byť niekoľkých druhov:

prilákať priateľov.
Takéto obrady sa zvyčajne používajú, keď je človek osamelý a sníva o vernom a dobrom priateľovi. Takéto rituály sa vykonávajú najčastejšie počas vegetačného mesiaca vo dne.

udržiavať vzťah.
Tento typ rituálu pomáha obnoviť vzťahy s priateľom po hádke. Okrem toho sa sprisahania na udržanie priateľstva používajú aj v situáciách, keď sa ľudia odsťahujú alebo sa ich cesty odlišujú.

nových priateľov a známych.
Tieto sprisahania pomáhajú potešiť ostatných a spríjemniť a spríjemniť človeka. Spravidla tento druh rituálov nepomôže nájsť jedného pravého priateľa a udržať ho, ale urobí tak, potom bude mať človek veľa nových priateľov a príležitosť zbaviť sa osamelosti.

Pri výbere najvhodnejšieho typu sprisahania by ste mali presne dodržiavať všetky odporúčania a pokyny.

Spiknutie potešujúce ostatných

Stáva sa, že najbežnejší človek sa cíti nepríjemne medzi ľuďmi v jeho okolí. Ešte viac si uvedomuje, že ho nemajú radi. A všetky pokusy dosiahnuť dispozíciu iných ľudí nešťastne zlyhávajú, nedovoľujú dosiahnuť súhlas a priateľstvo. V tejto situácii príde na záchranu špeciálny rituál, ktorý pomôže všetko napraviť.

Na vykonanie rituálu bude potrebných dvanásť čerstvých kvetov svetlých odtieňov. S touto kyticou musíte ísť do kostola, aby ste sa modlili za ikonu, ktorá skrotí zlé srdce. Kytica je ponechaná pri ikone. Pri odchode z kostola musíte povedať kúzelné slová:

„Hadi bodajú každého svojimi jazykmi, nikoho neušetria,
A nech ich prejde ich jed
Nech ľudia milujú a milosrdia so mnou.
Každý, kto má moje meno v jazyku, si ma pamätá iba dobrým slovom,
Iba dobré môžu povedať mne a ostatným.
A Pán mi pomôže, splním svoju túžbu.
Boh žehnaj pomoc.
Amen! “

Slová modlitby sa čítajú trikrát. Keď sa modlíš, modli sa, choď domov. Pri tomto obrade sa považuje za vykonaný. Odporúča sa však opakovať ešte raz za mesiac.

Tento rituál je účinný, keď človek hľadá dobrú komunikáciu s ostatnými a nerobí to pre svoj vlastný prospech.

Rite of Peace

Hovorí sa, že nájdenie dobrého priateľa nie je príliš ťažké.

Je oveľa dôležitejšie a ťažšie nadviazať priateľstvo v priebehu rokov a upevňovať vzťahy.

Stáva sa však, že sa ľudia hádajú a nie vždy, keď sa ukáže mier. Aby ste nezdržali zmierenie s blízkym, môžete použiť nasledujúci obrad.

Na dosiahnutie tohto sprisahania v priateľstve je potrebných dvanásť cirkevných sviečok.

Modlitba sa číta dvakrát denne: ráno a večer. Trvanie obradu je dvanásť dní.

"Pane Bože, žehnaj a pomôž mi, služobníkovi Božiemu (tvoje meno)."
Anjel odišiel z trónu k kráľovským bránam, ku kostolu samotnému.
Pri bránach na neho čakali archanjel Michael a Matka Panny.
Držali šabľu a meč, odnášali zlých duchov od otroka,
S mečom a mečom boli všetky hádky rozptýlené a problémy sa zastavili.
Návrat, Bože, pokoj a pokoj medzi služobníkmi Božími (tvoje mená),
Posilniť ich priateľstvo a mier, ale pevnejšie uzavrieť brány,
Aby ich priateľstvo nebolo rozbité a nekončilo.
A kľúč, ktorý zamkne vaše priateľstvo
Odneste, aby nikto nenájde.
Amen! “

Čítajte modlitbu dvanásť dní, aj keď ste sa už zmierili s priateľom. Posilní to iba váš vzťah a vaše priateľstvo bude večné. Ak sa počas tejto doby nezmierite, stojí za to prevziať iniciatívu a ospravedlniť sa. Použitie mágie urýchli proces zmierenia.

Dej pre priateľskú atmosféru

Odvrátili sa od vás vaši priatelia a osamelosť sa stala vašim spoločníkom? Stáva sa, že človek na podvedomej úrovni tlačí ľudí okolo seba a potom trpí skutočnosťou, že s nikým nemá komunikovať. Nasledujúci rituál pomôže napraviť situáciu, v dôsledku jeho implementácie bude osoba schopná získať nové spojenia, tuhosť a obmedzenia v komunikácii zmiznú. Nechá sa baviť a ľahko komunikovať s mnohými ľuďmi. Nespúšťa sa po jednom, potom po druhom a snaží sa udržať za každú cenu.

V noci, trikrát za sebou, treba myslieť tieto slová:

"Ako hviezdy na oblohe, a oči mojich priateľov žiaria z mojej prítomnosti!" Moja duša sa raduje! Ich duša sa raduje a naša komunikácia sa formuje! “

Výsledkom je dosiahnutie harmonického priateľstva. A čo je dôležité, zlí ľudia vás nebudú obťažovať. A vo veľmi blízkej budúcnosti bude prijaté pozvanie na priateľstvo: aj tento obrad pomôže dosiahnuť mier so starým priateľom.

Čarovný rituál o dobrých vzťahoch

Toto sprisahanie s priateľstvom sa dá použiť na zlepšenie priateľstva, ako aj na obnovenie priateľstva v dôsledku hádky. Okrem toho je rituál dokonalý aj v prípade, keď sa objavujú úplne nové priateľstvá, ktoré ich posilnia.

Dej sa číta o 12.00 hod. A premýšľa o osobe, s ktorou chcete byť priateľmi:

"Anjel bude lietať z neba, zavolať so sebou Božích služobníkov (vaše mená)
Na jednom stole, na jednej lavici.
Boží služobníci (mená) si sadnú vedľa seba,
Prinesú jedlo, nápoje,
Budú sedieť vedľa seba.
Rozhovor medzi nimi bude v plnom prúde, nikto nemôže zastaviť tieto prejavy
A nebude tomu rozumieť. Horlivosť Božích služobníkov nemôže nikoho upokojiť.
Strom rastie nad stolom
Na tom, zelené listy šustia, sú podporované konverzáciou.
A zatiaľ čo listy vydávajú hluk, priateľstvo medzi otrokmi (menami) má byť.
Ich srdcia sa roztopia, ich ruky sa zatvoria pri potrasení rukou,
Úsmevy v ústach ich ozdobia, mier bude vo svete.
A ak sa otroci hádajú, uznávajú, že nemali spolu pravdu,
Pite pri stole a ľahko dýchajte.
Po hádke na svete bude priateľstvo nerozbitné.
Byť priateľom s Božím služobníkom (vaše meno) a so služobníkom Božím (meno priateľa).
Amen! “

Čítanie grafu sa odporúča súčasne sedem po sebe nasledujúcich dní. Počas tejto doby sa vzťah spravidla zlepší a zobrazia sa prvé výsledky.

Rite o veci

Tento rituál sa dá použiť na získanie miesta úplne novej osoby, ako aj na obnovenie vzťahov s tými, s ktorými bola hádka. Na uskutočnenie obradu budete potrebovať vec alebo predmet, ktorý bol v rukách zamýšľaného priateľa.

Na túto tému sa číta sprisahanie:

„Nikdy neutekáme, nebudeme sa rozdeľovať,
Nebudeme rôznymi smermi.
Nebeské sily nám pomôžu byť spolu, prekonať hádky, vyriešiť rozdiely.
Odteraz navždy, navždy a navždy.
Amen! “

Pozemok sa opakuje trikrát, po čom musí byť predmet odstránený na tajnom mieste a uložený tam.

Efektívny a efektívny spôsob budovania nových vzťahov a obnovenia starých sa považuje za sprisahanie proti priateľom. Presným dodržiavaním všetkých pokynov a odporúčaní týkajúcich sa vykonávania rituálu a presvedčenia v úspešný výsledok bude magický účinok silný a efektívny.

Pin
Send
Share
Send
Send