Užitočné tipy

Tri pravidlá dôvery žien

Pin
Send
Share
Send
Send


V tomto článku budeme analyzovať, čo je podstatou sebavedomia a ako prekonať neistotu pri komunikácii s dievčatami (ženami) - to sú zásadné momenty, bez ktorých by sme nemali ísť ďalej. len zlomte palivové drevo.

Sebavedomie (pre vyzdvihnutie by malo byť neotrasiteľné - ideálne). To je všeobecne jeden z mamutov, na ktorých je príťažlivosť muža pre ženu. Predstavte si, že stolička stojí iba na troch nohách a mala by mať 4, rovnako ako ste pred dievčaťom, ak v seba neveríte, je to super-mega kĺb. Nedostatok sebadôvery pri jednaní s dievčaťom je tiež nedostatočná zodpovednosť všeobecne za život všeobecne. prečo stojíš ako breza a triasaš sa?) Vyzerá to ako skutočný chlap, máš mužský rod, od slova mužskosť.

Ak to nie je hneď jasné, pochopíme tento koncept, ale na začiatku ho budeme analyzovať.

Prečo vznikajú pochybnosti

 1. z pocitu osamelosti v tomto svete alebo v inom meste.
 2. nedostatok podpory od blízkych alebo priateľov,
 3. nedostatok priateľov
 4. NAJVÄČŠIE NEZÁMY - ALKOHOL - vyhorí jeho pamäť, ak tam niečo je, potom sa to nestane, potom bude pocit osamelosti, a keď sa rozprávame s dievčaťom a ak máš prázdnu hlavu, potom nič z toho nevyjde, ale výsledok je opäť z toho - komunikácia nefungovala - nasledujúci odsek nasleduje ďalej.
 5. komunikácia so ženským sexom nefunguje - táto položka vo všeobecnosti bije chlapcovu sebavedomie silne, bije sebadôveru človeka iba pri koreňoch, takže je dôležité vyzdvihnúť a začať naplňovať mozog potrebnými informáciami, ktoré vyčistili alkohol, ktorý bol uvedený v predchádzajúcom odseku.
 6. „imaginárni priatelia“ - to sú bastardi, ktorí sa uplatňujú na vaše náklady, dávajú vám malý úžitok, pracujete iba pre ich dôveryhodnosť. a radi vás ponížia aj na verejnosti. zhorí to vaše sebavedomie a on to vyvoláva. musíte im skončiť a rozlúčiť sa, inak budete úplne blázon alebo osoba, ktorá robí ich autoritu. všetci sú najlepší, vy - ako sa to dá.
 7. nepretržité vzdelávanie na ktorejkoľvek univerzite - keď človek robí niečo, čo nikdy neurobil (a ak študujete na univerzite, aspoň v prvom, aspoň v druhom, neustále robíte niečo nové, čo ste nikdy nepoznali) - neustále sa nachádzate v stave učenia sa - títo ľudia nemajú dosť času na konsolidáciu materiálu, neustále študuje niečo nové - V tomto stave tiež vzniká neistota, To znamená, že potrebujete správny prístup k vzdelávaniu, nemusíte mať 3 vysokoškolské vzdelanie, ak máte zlé zdravotné záležitosti, peniaze, dievčatá. podľa môjho názoru vo všeobecnosti 3 veže priniesli úžitok len niekoľkým smrteľníkom - s mierou je potrebné všetko urobiť, ako povedal jeden múdry muž. Tiež akákoľvek zručnosť - ak ste zavolali dievčaťu, aby plávalo a zle plávate, možno sa nebudete cítiť ako sebaistá osoba: nebavte sa úplne, bavte sa a buďte odvážni. Aj s ďalšími zručnosťami: ak neviete, ako - neistota, viete ako -, potom sa dôvera iba zakaždým posilní a posilní.
 8. neistota zo strachu - ak idete s dievčaťom, má vás nejaký frajer a bojíte sa ho odraziť, napríklad obviňujte ho z čeľustí zľava - ak mu nedáte chilli, strach sa vyvinie v neistotu. Istý chlapci rýchlo zvážia situáciu a vedia, ako si mávnuť rukami (áno, je potrebné to opraviť v hale bežným trénerom), rýchlo podniknú útok na obranu svojej ženy (nevstane v hlave, ale čo keď ... a ďalšie otázky neistoty, ktoré narúšajú efektívnosť konania).
 9. A NAJVÄČŠEJ DÔVODY NA NEISTOTNOSŤ. hádajte čo? Dám to. mužská masturbácia kurva. iba vás vymaže na prášok už počas života!

Sebavedomie - ľudská kvalita, ktorá je určená našou:

 1. subjektívne vnímanie seba samých
 2. odsúdenie
 3. vnútorné inštalácie
 4. psycho-emocionálny stav v určitom čase,

Podstata sebavedomia - prijatie ich nedostatkov a ich premena na cnosti.

Vytvorenie (malá a dôležitá vložka wikipedia):

 1. pozitívne skúsenosti s riešením sociálnych problémov,
 2. úspešná skúsenosť pri dosahovaní vašich vlastných cieľovTo znamená, že je dôležité stanoviť ciele a dosiahnuť ich. Ciele sú dôležité.
 3. subjektívne pozitívne hodnotenie vlastných akcií a hodnotenia ľudí, ktorí sú pre vás dôležití, nie automobilov a bytov, ale to, čo je zvýraznené zelenou farbou.

Pozrite sa a skontrolujte, či je s vami všetko v poriadku?

Začíname rozvíjať sebavedomie

 1. začnite vnímať svoje skutočné vlastnosti - máte ich veľa, ale jednoducho ich podceňujete aj vy sami. Samotné podcenenie je najsilnejším nepriateľom v komunikácii s dievčatami.
 2. odmietnuť začať s alkoholom po dobu 1 mesiaca a budete cítiť rozdiel,
 3. vypnúť vnútorný dialóg - to je základný a hlavný dôvod zlyhania,
 4. v procese komunikácie rozvíjať pevnosť, jasný humor, vytrvalosť,
 5. Vyškrtnite plachosť a neistotu - ten chlap ich vôbec nepotrebuje, iba dievčatá - robia ich atraktívnymi.
 6. rozvíjať dôveru vo svoje úsilie, schopnosti a silu.
 7. začnite hovoriť viac s opačným pohlavím a to nielen ingratáciou, ale sebavedomým tónom.

Musíte vedieť, ako sa môže prejaviť neistota.

Neistota predstiera, že sú také otázky:

 • Čo ak nebudem úspešný?
 • Čo si o mne budú ostatní ľudia myslieť?
 • čo keď to bude kecy, čo robím?

Uznávajúc neistotu, ste na polceste ju odstrániť.

Pocit sebavedomia závisí aj od vášho zdravia, nemáte ho. so psom môže všetko šmýkať do pekla. tak ho sledujte jedným okom. Tón môže hrať dôležitú úlohu, a dokonca aj to, aký máte hlad alebo plnosť - musíte vo všetkom udržiavať určitú rovnováhu, musíte cítiť svoje telo a rozvíjať svoju vlastnú výživovú techniku. Výživa je veľká časť nášho života, robíme to veľa času, takže stojí za to pár nocí premýšľať o nej, takže existuje len dôvera v túto tému, a preto sa môžeme postupne krok za krokom presvedčiť. berieme významnú oblasť života a čerpáme ju: nevieme, ako krásne skočiť do vody - túto zručnosť sa snažíme dosiahnuť (pokiaľ samozrejme často nekúpete alebo nie ste v bazénoch). objaví sa trochu sebavedomia, krídla začínajú kvitnúť. existuje dôvera, radostný pocit, úsmev. drž to ďalej. Pamätám si raz, moja milovaná sestra mala svadbu, je zvykom pozývať tam nevestu a považuje sa to za skvelé, ak si na to dobre osvetlila, ale keď som išla do zhonu, mala som nulové tancovanie, teraz je všetko krásne, a tak prečerpaný. vpred.

Niekoľko tipov na budovanie sebavedomia

 1. Naučte sa a spoznajte svoje silné stránky
 2. Pri komunikácii vypnite vnútorný hlas, nepotrebujete ho (ak z neho budete počuť otázky neistoty, pozri vyššie)!
 3. Počúvajte menej ľudí, najmä tých negatívnych a tých, ktorí vám hovoria, že nemôžete uspieť. Všetko je pod kontrolou - všetko uspeje!
 4. Pomôžte ľuďom - vidíte dievča, ktoré sa nevie vyrovnať s taškami - pomoc - ak je to príjemné, potom sa stretnete v rovnakom čase, žite každý okamih.
 5. Držte sa svojho názoru. To znamená, že ak vám niekto povedal, aby ste to urobili, a myslíte si inak, urobte to, čo uznáte za vhodné. To zvýši dôveru a urobí z vás v očiach druhých osobu „s vašim vlastným názorom“ - to vzbudzuje rešpekt.
 6. Nedovoľte ľuďom nejakým spôsobom zmeniť svoju sebaúctu. Na fenu a dinamistu nereagujte.
 7. A v pickupe - aby ste mali väčšiu sebadôveru pri komunikácii so ženami - potrebujete o nich znalosti a ako s nimi komunikovať, preto si prečítajte náš portál - http://osnovapikapa.ru

Od seba by sa malo odlíšiť sebavedomie prílišná dôvera, v ktorej existuje neprimeraná dôvera v neprítomnosť negatívnych kvalít a mínusov, v tomto stave môže osoba prijať hrozbu ako nie hrozbu, to znamená, že dôjde k podhodnoteniu skutočných rizík a osoba si môže dovoliť nehodu tým, že vytrhne seba a svoje auto a bez zmeny že cesty na miestach, ktoré chceme snívať lepšie, je jasné, ako to končí. musíte byť schopní akceptovať nedostatky na cestách a svoje vlastné) Sebavedomý človek PRIJÍMA a VEDE O ICH NEVÝHODY, jednoducho s nimi bojuje a snaží sa byť lepší a nakoniec tieto nevýhody premení na VÝHODY.

Prajem vám veľa úspechov. a áno, bez sebadôvery, nič na vás nesvieti v pickupe, nezostrihajte ho na nose. Platí to pre všetky ostatné podniky, začínajú malé, ale pohybujú sa rýchlo. Myslím si, že po prečítaní tohto článku by sa vo vás malo objaviť sebavedomie (dobre, alebo aspoň základné porozumenie toho, ako ho megapumpovať na krátku dobu od 3 do 12 mesiacov) a potom sa s dievčatami zoznámime.

Dôvody pre pochybnosti žien

Hlavné príčiny pochybností:

1. Neznalosť jeho „ja“.
Počas svojho života prechádza žena celým radom úloh: dievča, dievča, žena, manželka, matka, zamestnanec, babička. A v každej etape svojho života sa stotožňuje s úlohou, ktorú hrá. „Spája sa“ s takou rolou, že ak bude zdvihnutá, žena bude zmätená a nebude ju môcť nájsť „ja“.

Napríklad, keď sa stotožňujú s deťmi potom, čo dospeli a prestali potrebovať nepretržitú starostlivosť, stráca žena zmysel života, čo sa stáva veľkou ranou pre jej vnútorné mechanizmy. Keby mal život svoje vlastné ciele, potom s rastom detí život nestratí svoj zmysel, posunie sa iba dôraz na zamestnanosť.

2. Nedostatok zmyslu života.
Nedostatok zmyslu v živote spôsobuje úzkosť a neistotu. Žena nevie, „kam ide“ a „prečo to potrebuje“. Všetky akcie sú sprevádzané nedostatkom pozitívnej túžby. Zatiaľ čo žena, ktorá pozná najvyšší cieľ svojho života, je plná pozitívnej sebavedomia a svojej budúcnosti.

3. Žite iba s hlavou.
Ak žena podľahla pokroku, najmodernejšej technológii a začala žiť iba „hlavou“, radosť zo života zmizla. Emócie sa nevybijú, intuícia zamrzne, môže sa „preliať“ do neistoty ženy. Ak nedokáže vysvetliť žiadnu akciu z hľadiska vedy, jej vybudovaný vnútorný svet bude otrasený.

4. Neznalosť ich hodnôt.
Nedostatok osobných hodnôt vedie k vnútornému konfliktu. Bez nadácie si človek nemôže budovať svoju budúcnosť. Môže sa stratiť medzi výberom: prácou alebo rodinou a nechápe, ako ich môžete spojiť a žiť šťastne.

5. Osobné hranice.
Pre neistého človeka je ťažké odmietnuť ostatných, nemôže jednoducho povedať „nie“, v dôsledku čoho jeho záujmy ustupujú do pozadia. Zanedbanie odmietnutia vedie k potrebe vykonávať rôzne úlohy, ktoré spôsobujú nepohodlie. Neustály pocit, ktorý z vás robí neistotu ohľadom možností na dosiahnutie vašich cieľov.

Ako sa stať sebestačnou dámou: štyri dôležité body

1) Pracujte na sebe.
Ak chcete začať, začnite pracovať na sebe, vašej postave, zvykoch. Predpokladajme, že ste človekom od prírody, náchylní k plachosti a jemnosti. Nenechajte sa rozčuľovať! Nakoniec, sebavedomie je v spojení s týmito kvalitami úžasné, ukázalo sa, že je to veľmi očarujúce a príjemné dievča.

Dôvera bez takýchto charakterových vlastností robí z ženy suku, rozvážnu a chladnú. Postoj ostatných k vám môže byť priateľský a prívetivý a dôvera je práve tá neviditeľná sila, ktorú všetky ženy potrebujú.

Mali by ste však byť schopní objektívne nastaviť svoje vlastné hodnotenie a snažiť sa ho neustále zvyšovať. Pamätajte tiež: sebaúcta je krok, v ktorom začína úcta k druhým. Vždy si povedzte: „Zaslúžim si to najlepšie! A nie preto, že som niečo zvláštne, ale preto, že som ja! “

2) Nezakrývajte si vlastnú lištu.
Váš vlastný štandard by mal byť vždy zvýšený a mali by byť tiež vysoké. Nikdy ich neuvoľňujte ani neskláňajte. Musíte sa samozrejme za každých okolností milovať, musíte však uznať, ako oveľa príjemnejšie a ľahšie je to urobiť, keď v skutočnosti existuje niečo, čo sa milovať.

Ak je to možné, snažte sa byť v tom najlepšom - v práci, v škole, pričom sa vždy snažte vždy vyzerať „vynikajúco“. Ak ste vymysleli každý detail šatníka, každý vrchol, ktorý tvorí váš obraz, môžete s úplnou istotou povedať: „Vyzerám úžasne!“

Keď ste si stanovili dostatočne vysoké požiadavky a vynakladáte maximálne úsilie, aby ste ich splnili, nemôžete mať pochybnosti o tom, že so všetkými ľuďmi okolo vás sa začne zaobchádzať s menšou úctou, pretože vy - nový - si zaslúžite, aby sa s nimi zaobchádzalo najušľachtilejším spôsobom. Musíte sa naučiť spoznať klamstvá, úprimnosť a nedovoliť nikomu, dokonca ani najlepším priateľom a blízkym príbuzným, aby využívali skutočnosť, že s nimi zaobchádzate dobre.

Len prerušením akýchkoľvek pokusov využiť vás vo svoj prospech môžete prinútiť ostatných, aby sa rešpektovali. V tomto prípade nemôžete mať pochybnosti o tom, že takéto rozhodné kroky nútia ľudí si to pamätať na dlhú dobu a už sa vám to nebudú snažiť urobiť.

3) Buďte aktívny.
Všetky svoje obavy a obavy musíte spojiť a opustiť. Existuje veľmi dobrý psychologický trik: môžete si vziať prázdny list papiera, zapísať si všetky svoje pocity a obavy, s pravidelným zoznamom, potom si tento list vziať ... a spáliť. Počas tohto zvláštneho rituálu si predstavte, že všetky vaše obavy horia spolu s papierom: strach, že vám možno nebude rozumieť, nepočuť, bude vás považovať za zábavného, ​​trápneho a tak ďalej.

Cvičte rozhovory s tímom, s verejnosťou. Najlepšie sa to dá urobiť pred zrkadlom.

Nebojte sa urobiť chybu, neohrozujte to dôveru, ktorá sa vo vás začala objavovať. Áno, môžete sa poučiť z chýb, táto pravda nie je len krásna. Urobte akúkoľvek chybu ako novú lekciu, veľmi užitočné, nechajte svoj úsmev, aby neopustil vaše pery, a odvážne sa pohnite ďalej, vpred.

4) Nepochybujte o svojej sile.
Ale spočiatku každý má dôveru, ale všetka táto dôvera sa považuje za samozrejmosť, nie je zvyknutá naplno. Pre mnohých je pohodlnejšie predstierať, že sú porazení, bez ohľadu na to, aké smiešne sa môže zdať zvonku. Takto sa snažia zbaviť zbytočnej zodpovednosti: „Čo odo mňa?“ Možno je táto životná pozícia vhodná pre niekoho, ale nie pre vás, na ceste k tomu, aby ste sa stali vašou vlastnou sebavedomím. Neustále pripomínať: „Môžem, zvládnem to! Verím v seba, verím v môj úspech! “

Pochybnosti majú aj najnezávislejšie, sebavedomejšie a nezávislejšie ženy. V živote každého sú chvíle, keď je úplne stratená viera v seba av svoju silu. Vašou úlohou je zabrániť takýmto momentom vo vašom živote, aj keď nie na dlho. Posilňuje sa viera v seba samého, že viete, ako postupovať najlepšie.

A posledná - nemenia sa veľmi náhle, nemení sa radikálne, v jednom okamihu nezmení celý svoj život, obvyklým spôsobom. Charakter, ktorý sa vyvinul v priebehu rokov, je veľmi ťažké opakovať, a to sa musí robiť postupne, krok za krokom. Zadajte štandardy, ktoré ste si pre seba organicky nastavili vo svojom svete, aby si na vás ostatní zvykli nové. Potom si sami nakoniec zvyknete na nový obraz, obraz. Prvé zmeny vám poskytnú prvú dôveru - a potom sa vaša transformácia uskutoční sama osebe.

4 jednoduché pravidlá, ktoré vám pomôžu byť so sebou spokojní

Ako sa stať šťastnou ženou? Sebadôvera je pocit, ktorý by mal cítiť každý človek, ale v praxi to nie je ani zďaleka pravda. Bohužiaľ, existuje veľmi málo ľudí, ktorí sú skutočne sebavedomí.

1 pravidlo - Obleč sa.

Ako sa krásne obliecť? Nechajte sa vyzerať oveľa lepšie, ako obvykle vyzeráte. Urobte všetko, čo potrebujete, aby ste si boli istí, že vyzeráte skvele. Uistite sa, že váš vzhľad zodpovedá udalosti alebo udalosti. Nenechávajte miesto ani pre tie najvýznamnejšie pochybnosti, ktoré by vás mohli znepokojiť.

Nemusíte radikálne meniť svoj vzhľad v predvečer udalostí, keď potrebujete byť sebaistou osobou. Výsledok experimentu môže priniesť opačný výsledok, ale na odstránenie chyby už nie je čas. Vytvárajte svoj vzhľad tak, že keď opustíte dom, nemusíte sa o to starať a vy budete vyžarovať dôveru. k obsahu.

2 pravidlo - Ovládajte svoje pohyby.

Mnoho ľudí, ktorí sú nervózni, sa snaží nejakým spôsobom použiť ruky, nájsť si výhodnejšiu pozíciu atď. Malo by sa to len upokojiť a byť prirodzené. Mnoho nepotrebných akcií môže prilákať iba zbytočnú pozornosť a vy sami vytvoríte nesprávny dojem.

Aby ste sa zbavili zvyku zúfalo gestikulovať alebo sa pokúšať nejako použiť ruky, nakreslite čiaru vo vašej mysli na úrovni okolo trupu a pokúste sa držať ruky pod touto čiarou. Tento riadok by nemal byť príliš nízky, pretože to môže viesť k skresleniu vašej polohy. Hlavným cieľom tejto línie je zabrániť nervóznemu ťahaniu alebo poškriabaniu tváre alebo iným prejavom vzrušenia.

Конечно, не стоит слишком концентрироваться на контроле за руками. Данный совет необходим для того, чтобы ты в ответственный момент выглядела спокойной и естественной, а не зажатой и застенчивой. Если твои проблемы с нервозностью возникают часто, регулярно используй упражнения с воображаемыми линиями, и они обязательно помогут выработать ощущение уверенности в собственной персоне. к оглавлению.

3 правило – На ком остановить свой взгляд.

Očný kontakt je skvelý spôsob, ako dokázať ostatným ľuďom a predovšetkým sebe, že ste sebavedomý človek. Preto je pravdepodobnejšie, že sa ostatní cítia trápne, a upokojíte sa. V rozhovore s niekým nasmerujte svoj pohľad na bod na tvári partnera, ktorý je blízko jeho očí (medzi obočím alebo nosom). Musí si myslieť, že sa pozeráte priamo do jeho očí, aj keď v skutočnosti to tak nebude.

4 pravidlo - Nevzdávaj svoje slová.

Vždy buďte si istí vo svojich vyhláseniach. Ak sa rozhodnete niečo povedať, buďte pripravení brániť pravdu o tom, čo bolo povedané. Nedovoľte, aby ste sa dostali do situácie, keď bude potrebné vystúpiť a ospravedlniť sa. Malo by sa však pamätať na to, že medzi sebavedomím a sebavedomím je tenká hranica, ktorú je ľahké prekonať. Preto sa nemusíte brániť svojmu názoru a ponáhľajte sa do extrémov. Progresívne myslenie a schopnosť rozoznať chyby sú veľkou hodnotou.

záver

Isté ženy za každých okolností priťahovali oči a vzbudzovali závisť medzi spravodlivým sexom. Dnes je, samozrejme, počet sebavedomých žien pred viac ako sto rokmi, ale stále sú nižšie ako ostatné.

Teraz je veľa školení pripravených pomôcť ženskej polovici ľudstva získať sebavedomie. A dáva dobré výsledky. Je dosť ťažké byť si sebadôverou, keď vás detské komplexy a pochybnosti vtiahnu späť, ale určite to môže urobiť každá žena, ktorá si stanovila takúto úlohu a je pripravená ísť celú cestu.

Možno vás bude zaujímať aj článok o tom, ako sa stať atraktívnym.

Pin
Send
Share
Send
Send