Užitočné tipy

Ako chytiť legendárny Pokémon v Pokemon Diamond alebo Pokemon Pearl

Pin
Send
Share
Send
Send


Legendárny Pokémon je skupina vzácnych a často veľmi silných tvorov. Zvyčajne sa spomínajú v mýtoch alebo legendách. Neexistujú žiadne explicitné kritériá na ich určenie.

O ich legende sa dozviete, ak sa pokúsite vybrať profesora, ktorý sa má preniesť na hlavnú obrazovku.

Počas útokov môžete chytiť legendárneho Pokémona. Majú 5 hviezd obtiažnosti a veľa bojových bodov (CP). Hráč sa nedokáže vysporiadať s monštrom. Potrebujete veľký tím.

Druhý spôsob je jednoduchší: z úloh Pokestopova musíte zhromaždiť 7 známok. Odmena čaká v poli, ale stále ju musí chytiť Pokebol.

Teraz v Pokemon GO je uvedených 35 legendárnych a mýtických Pokémonov:

Metóda 1 Chytanie dialgie

 1. 1 V hre Pokemon Diamond choďte k svojmu súperovi v Lake Acuity, potom zoberte kľúč / kartu od tímu Galactic guy, ktorý stojí pri satelitnej miske v meste Veilstone City, prejdite centrálou, v laboratóriu zadarmo Pokémona, porazte Cyrusa a nájdete Dialga.
 2. 2 Ak máte Pokémona Pearla, musíte sa vymeniť s priateľom alebo použiť kód prehrávania (Action Replay), aby ste sa dostali k Dialge.

Metóda 3 Zachytenie Shaiminom

Musíte sa zúčastniť kongresu, aby ste „legálne“ dostali tohto Pokémona.

 1. 1 Ak chcete chytiť Shaimin skôr, ako dostanete National Dex, choďte na Victory Road a nájdite výjazd vpravo. Sledujte cestu, kým nenájdete Shaymina.
 2. 2 Ak chcete chytiť Shaimina po prijatí National Dex, ukážte ho každému profesorovi. Prof. Oak vám ponúkne výber z troch Pokémonov, ktoré môžete chytiť, Shaymin je jedným z nich.

Metóda 4 Zachytenie Darcray

Musíte sa zúčastniť Pokémonského dohovoru, aby ste „Pokémona“ dostali legálne.

 1. 1 Keď dostanete National Dex, choďte do Canalave City, porozprávajte sa s manželkou a dieťaťom námorníka, choďte na ostrov s námorníkom a chytte perie. Potom choďte hore, až kým sa nedostanete k domu so znamením Harbor Inn., Otvorte dvere a choďte spať. Bitka s Darcrym sa začne.

Metóda 5 Zachyťte Hitran

Na tento Pokémona potrebujete Národného Pokedexa.

 1. 1 Počas prvej návštevy ostrova s ​​oblasťami Fight, Survival a Resort môžete ísť loďou do Snowpoint City. Potom vyjdite hore po rašelinisku. Odtiaľ sa môžete prejsť na pohorie Stark.
 2. 2 Uvidíte chlapa menom Buck, s ním budete bojovať a potom choďte rovno na sever, kým sa nedostanete do jaskyne.
 3. 3 Uložte najskôr
 4. 4 Potom prejdite bludiskom, nech Baku vezme Magma Stone.
 5. 5. Vráťte sa do zóny prežitia a choďte do domu, ktorý sa nachádza na ceste 225.
 6. 6. Porozprávajte sa s Buckom a on vám dá magmatický kameň. Vráťte sa na miesto, kde ste našli tento kameň, Khitran už tam bude.

Pin
Send
Share
Send
Send