Užitočné tipy

Ako sa dotknúť hrude

Pin
Send
Share
Send
Send


Možno práve prsia sú najkontroverznejším aspektom kritéria ženskej krásy.

Ženské prsia–– objekt hrdosti a objekt závisti.

Práve táto vynikajúca časť ženského tela priťahuje najväčšiu pozornosť mužov.

Preto je dôležité sa o ňu dobre starať.

Existuje však veľa chýb, ktoré väčšina žien robí bez toho, aby si myslela, že môžu vážne poškodiť zdravie ich vlastných pŕs.

Aké sú tieto chyby a aké málo známe zlé návyky je potrebné odstrániť, aby vaše prsia zostali krásne a zdravé po mnoho rokov?

Zdravie prsníkov

1. Noste nesprávnu veľkosť podprsenky

Iba 1 zo 4 žien nosí správnu veľkosť podprsenky. Väčšina čestného sexu si vyberie nesprávnu veľkosť, ktorá je menšia ako skutočná veľkosť.

Vďaka tomuto triku môže prsník vyzerať príťažlivejšie a atraktívnejšie, to však dáva žene veľa nepríjemností.

Štúdie navyše ukazujú, že keď je prsník v stiesnenom šálke, prispieva to k narušeniu toku krvi, čo môže zase spôsobiť jazvu na tkanive, čo môže viesť k rakovine.

2. Vytiahnite vlasy do oblasti bradavky

Zakaždým, keď odstránite veľmi chĺpky, ktoré sa pravidelne objavujú v oblasti hrudníka pinzetou, len sa vám to zhorší.

Odstránením vlasového folikulu sa táto časť ženského tela stáva zraniteľnejšou.

Odstránením vlasov tak prispievate k tomu, že v tejto citlivej oblasti sa prirodzene tenká pokožka stáva silnejšou.

To vedie k zhrubnutiu folikulu. V dôsledku toho je možné vytvoriť zápalový proces a nové vlasy budú hrubšie a hustejšie.

3. Príliš tvrdá láska

Niektoré ženy milujú hladenie. Napríklad ich vzrušuje, keď ich niekto hrýzol hrudníkom.

Avšak buďte opatrní! Takéto uhryznutie môže byť veľmi nebezpečné pre zdravie ženského prsníka. Môžu jej tiež ublížiť a mať pevnú podprsenku.

Porucha tkaniva môže viesť k potenciálnym problémom.

Preto sa v spálni neskúšajte hrať s tvrdými hladmi.

Je piercing bradavky nebezpečný

4. Piercing bradavky

Piercing je v zásade potenciálne nebezpečný, pretože pri preniknutí akejkoľvek časti tela je riziko infekcie a infekcie veľmi vysoké.

Avšak vpich na bradavke je obzvlášť nebezpečný kvôli jeho blízkosti k lymfatickému systému. To umožňuje škodlivé baktérie preniknúť do krvného obehu a šíriť sa v ženskom tele.

Nebezpečenstvo fajčenia

Ťažké chemikálie, ktoré človek vdychuje s každou cigaretou, ktorú fajčia, poškodzujú pľúca.

Málokto však vie, že tieto škodlivé prvky prenikajúce cez pokožku vedú k predčasnému starnutiu nielen celého organizmu, ale najmä ženského prsníka.

Cigarety zabíjajú kolagén a elastín, čo vedie k ochabnutiu. Prsia nezvratne strácajú svoju prirodzenú elasticitu.

Záver bude preto sklamaním: čím viac žena fajčí, tým sú jej prsia menej atraktívne.

6. Beh a cvičenie bez športovej podprsenky

Žena, ktorá ide na beh alebo sa dostane do telocvične bez športovej podprsenky, vystavuje jej prsia možnému nebezpečenstvu.

Aj keď je majiteľkou skromných malých foriem, je nevyhnutné nosiť špeciálnu športovú podprsenku.

Na úteku skočí hrudník, ktorý nie je fixovaný podprsenkou. To môže vytvárať jazvy, čo vedie k vážnym chorobám.

7. Spite lícom nadol

Povesti hovoria: spánok tvárou dole spôsobuje, že sa vaša hrudník zmenšuje. Nie je to však tak. Samozrejme, ak sa nezníži.

Tlak na túto časť tela v noci však môže časom skutočne zmeniť tvar prsníka.

Najlepšie je vziať vankúš a podoprieť ho hrudníkom alebo spať na boku.

8. Umožniť suchú pokožku hrudníka

Koža v oblasti ženských prsníkov je mimoriadne tenká a jemná.

Preto je prsník ľahko vystavený negatívnemu dopadu na životné prostredie, ak nie je starostlivo ošetrené.

Nesprávna starostlivosť spravidla vedie k strate elasticity a nepohodlia, čo môže neskôr viesť k vážnym problémom.

Aby ste tomu zabránili, nezabudnite pravidelne navlhčiť pokožku prsníka špeciálnym krémom alebo pleťovým mliekom. Pri vystavení priamemu slnečnému žiareniu používajte ochranu pred UV žiarením.

9. Sťažovať sa, že jedno prsie je väčšie ako druhé

Väčšina žien je nešťastná, že jedno prsie je väčšie ako druhé, a niektoré dokonca zložité.

Faktom však je, že štatistiky to dokazujú rozdiel vo veľkosti ženských prsníkov je úplne normálny.

Zriedka sú obe prsia symetrické. Malá odchýlka vo veľkosti nie je dôvodom na to, aby ste sa stretli s plastickým chirurgom.

Poď zozadu

Zdá sa, že hodnotenie ženských prsníkov je lepšie, ak stojíte pred dievčaťom, pretože prevažná väčšina žien má prsia umiestnené presne pred nami. Preskúmanie je samozrejme lepšie, ale taktilný kontakt je horší. Najvhodnejšie je chytiť dievčenské hrudník, keď sa za ním vplížite (hoci na začiatok by bolo pekné stretnúť sa s dievčaťom). Ak vám stále chýbajú vizuálne efekty, uistite sa, že dievča stojí pred zrkadlom, do ktorého sa môžete pozrieť. Ďalším plusom tohto prístupu je okrem pohodlnej priľnavosti aj to, že dievča tiež sníma vašu prítomnosť pomocou zadku. Nebude to zbytočné.

Dajte každému prsníku rovnaké množstvo času a energie

Predstavte si, že máte doma dve mačky. Jeden bude urazený, ak budete hladiť len druhého. Takže je to s ženskými prsiami. Úprimne povedané, vôbec to tak nie je, koniec koncov sme boli nadšení, keď sme porovnávali ženské prsia s mačkami. Napriek tomu sú ženy veľmi citlivé na pohladenie a vy musíte zopakovať presne to, čo ste urobili s prvým prsníkom s druhým prsníkom (sami sa napíšte, ako chcete).

Jednou z výhod sexu alebo „okolosek“ v kúpeľni je to, že vlhká pokožka sa stáva citlivejšou na dotyk. Táto téza platí aj pre prsia. Nakoniec budete potrebovať sprchový gél, ktorý darovala bratranec teta pred niekoľkými rokmi! Vhodné je však aj obvyklé mydlo - hlavnou vecou je, že vaše ruky skĺznu po dievčenskej hrudi tak elegantne, ako korčuliarovi odhodia ľubovoľný program! Ak sa vám dievča nepodarilo presvedčiť, aby s vami chodilo na toaletu, uchyťte sa k masážnemu oleju: rovnako ako mydlo a voda, zvyšuje citlivosť pokožky.

Nevyberaj jej podprsenku

Aspoň na chvíľu. Stimulácia prsníka pomocou podprsenky môže dievčaťu priniesť nezvyčajný pocit v dôsledku trenia tkaniva na koži. Hlavná vec tu nie je preháňať. Nestláčajte hruď príliš do podprsenky a nenechajte sa uniesť týmto postupom dlhšie ako niekoľko minút. Dievčatám sa nepáči, keď si trúcajú prsia červeno vlastnou podprsenkou.

Zvýšte hrubosť

Áno, samozrejme, každé prsia sú individuálne. Jedno pravidlo sa však týka takmer každého: zvýšiť tempo drsného dotyku. Ak okamžite chytíte hrudník za ruky, potom na jednej strane riskujete, že sa stanete obeťou domáceho násilia (dievčatá môžu poraziť presne a bolestivo), a na druhej strane okamžite znížite citlivosť dievčenského hrudníka. Takže, ak sa náhle objavíte o niečo neskôr a jemne sa dotknete svojej hrude, dievča zostane ľahostajné. Začnite teda jemným, dráždivým dotykom, potom pokračujte k presvedčivým úderom a bradavky bradaviek nechajte vyvrcholiť.

Bonus nie je pre každého: zobrazte motor

Varovanie: Táto technika je možná iba s vašim starým známym alebo s dievčaťom, ktoré rovnako ako vy miluje americké komédie! Hrudník by okrem toho nemal byť menší ako druhá veľkosť.

Podstata metódy „motor“ je jednoduchá: prilepíte si tvár medzi prsia dievčaťa a pri vykreslení zvuku motora potrasiete hlavou doľava a doprava. Po takomto správaní vás môžeme označiť za vtipného chlapa alebo za nevhodného zvrhlíka - v závislosti od toho, či má dievča zmysel pre humor alebo ako je opitá.

Pin
Send
Share
Send
Send