Užitočné tipy

Ako nájsť dediny Minecraft rôznymi spôsobmi?

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

V tomto článku sa dozviete, ako nájsť dedinu v Minecraft Pocket Edition, to znamená vo verzii Minecraft pre zariadenia iPhone a Android. Môžete si vytvoriť nový svet, v ktorom sa okamžite ocitnete v blízkosti dediny, alebo ju jednoducho nájdete. Nájdenie dediny v bežnom svete bude trvať dlho.

Herná dedina

Najprv však stojí za pochopenie, čo je podstatou takéhoto urovnania. Aby ste mohli študovať, ako nájsť dediny Minecrafty, musíte si uvedomiť, prečo sú potrebné, čo dávajú a ako vyzerajú. Obec Minecraft je teda určitým úsekom územia, ktoré obsahuje veľké množstvo rôznych budov, či už obytných alebo verejných, napríklad knižnicu alebo dokonca kostol. Okrem toho v dedine existuje vždy veľa rôznych truhiel, v ktorých nájdete užitočné objekty a zdroje. Nemysli si teda, že takéto osídlenie je zbytočné a môže slúžiť iba ako estetická ozdoba - z toho sa dá veľa vyňať. Pozorovať život ľudí odtiaľ je tiež veľmi zábavný proces. Preto by mal každý vedieť, ako nájsť dediny Minecraft, a to sa dá urobiť rôznymi spôsobmi.

Bežné vyhľadávanie

Najjednoduchším a najpriamejším spôsobom je preskúmať územie. Ak chcete vedieť, ako nájsť dediny Minecraftu, mali by ste začať s tým. Stačí sa vydať na výlet po hernom svete a starostlivo sa rozhliadnuť. Nakoniec, dedina bude v každom prípade vo vašej časti sveta, takže ju nakoniec nájdete. Je dôležité vedieť, že obydlia nehrateľných postáv sa zvyčajne nachádzajú blízko vody a v nížinách, takže môžete zúžiť oblasť prehľadávania, čo je veľmi užitočné, ak sa rozhodnete hrať na veľkej mape Minecraftu. Ako rýchlo nájsť dedinu je úplne iná otázka, pretože vyššie uvedená metóda predpokladá, že sa neponáhľate a len preskúmate okolité územia a postupne objavujete svet. Pre rýchle vyhľadávanie existuje ďalšia špeciálna metóda.

Vytvorte a použite mapu

Ak nemáte čas na dlhé hľadanie, môžete zistiť, ako nájsť dediny v Minecraft pomocou mapy. Nemyslite si, že to bude jednoduché, pretože na vytvorenie tejto mapy budete potrebovať veľa zdrojov, pretože je jednoducho nemožné ju nájsť v prírode. Mapa je vytvorená z ôsmich listov papiera a kompasu, ktoré môžu byť vyrobené zo štyroch železných ingotov a jedného bloku červeného prachu. Kompas je umiestnený v centrálnej cele a je obklopený papierom - v dôsledku toho sa objaví mapa, na ktorej nájdete približnú polohu obce. Uistite sa, že je označený tam, a ak nie je na mape, mali by ste zmeniť mierku. Toto sa, žiaľ, dá urobiť iba na pracovnom stole a prikryť kartu ďalšími ôsmimi listami papiera. Opakujte operáciu, až kým neuvidíte značku na mieste obce, a potom choďte rovno tam. Nájdenie originálnych a efektívnych spôsobov je o celej hre Minecraft. Ako viete nájsť dedinu pomocou herných metód, už viete, že je čas hovoriť o špeciálnych metódach, ktoré sa v žiadnom prípade nemôžu použiť.

Vyhľadávanie v lete

Ak nechcete tráviť čas hľadaním dediny vôbec, budete sa musieť uchýliť k používaniu príkazového riadku. Spustite hru v kreatívnom režime a pomocou dvojitého skoku odštartujte. Potom vstaňte čo najvyššie a rozhliadnite sa okolo - nakoniec si všimnete dedinu, po ktorej sa tam môžete bezpečne lietať. V kreatívnom režime obec v skutočnosti vôbec nie je potrebná, pretože máte všetky zdroje v neobmedzenom množstve. Takže prepnite režim späť na prežitie a užite si dedinu, ktorú ste našli za pár sekúnd.

Zrno dediny

Mnoho hráčov sa na fórach pýta na niektoré zrná dediny, o ktorých už počuli viackrát. Tieto zrná skutočne existujú, ale vôbec nie sú predmetom hry, napríklad pšeničné zrno. Zrnko dediny je špecifický číselný kód, ktorý sa mu pri vytvorení hry pridelí automaticky. Tento kód môžete napísať stlačením klávesu F3, kde nájdete aj súradnice nájdenej dediny. Celé je, že tento kód je možné zadať pri vytváraní nového sveta a potom nájdete dedinu v novom svete podľa súradníc, ktoré ste si zapísali spolu s obilím dediny. Je to celkom pohodlný a praktický spôsob, ktorý môžete použiť kedykoľvek, a funguje to s takmer stopercentnou pravdepodobnosťou.

Pin
Send
Share
Send
Send