Užitočné tipy

Ako sa naučiť flirtovať? 14 pravidiel, ktoré pomôžu nestanoviť

Pin
Send
Share
Send
Send


Po tom, čo ste sa naučili flirtovať, môžete dievčaťu jasne ukázať, že vás o ňu zaujíma, a spríjemniť intrik vo vašom rodiacom sa vzťahu. Nie každý mladý muž vie, ako flirtovať, aby nevyzeral vulgárne alebo smiešne, ale dá sa to naučiť.

Čo to znamená flirtovať s dievčaťom

To znamená, že jej prejavíte záujem o jej osobnosť, o komunikáciu s ňou. Pri flirtovaní je správny „reč tela“ veľmi dôležitý.

Takže nezabudnite na niektoré nuansy

 • Snažte sa neprekrížiť ruky na hrudi - mnoho dievčat vníma toto gesto ako „obranu“. Niektorí sa môžu podvedome rozhodnúť, že sa týmto spôsobom snažíte „oplotiť“ a ako ste sami pochopili, táto okolnosť neprispieva k úspešnému flirtovaniu.
 • Keď komunikujete s dievčaťom, skúste trochu, akoby sa oprel v jej smere - bez ohľadu na to, či stojíte alebo sedíte. Avšak priblížiť sa k čomukoľvek - bude to vyzerať trochu rušivo a pravdepodobne spôsobí nepohodlie.
 • Je dôležité nezabudnúť na úsmev, ktorý by sa nemal zamieňať s úškrnom. To samozrejme neznamená, že sa musíte usmievať bez prestávky, takže sa môžete javiť ako úplne frivolný človek - len udržiavajte uvoľnenú a pozitívnu atmosféru.
 • Pokúste sa neskĺznuť - takže budete vyzerať neisto, a preto vám hovorca vštípí neistotu.

Tajné základy flirtovania so ženami

Je nemožné si predstaviť flirtovanie so ženou bez komplimentov v jej smere. Každý zástupca spravodlivého sexu bude potešený, keď počuje, že má krásne vlasy, nezvyčajné oči, pôvabnú postavu, nádherné držanie tela a tak ďalej. Všimnite si všetky tieto podrobnosti v rozhovore a komunikácia s vami, samozrejme, spôsobí iba najpríjemnejšie emócie v nej.

Nech sa cíti jedinečná

Ak bude dievča s vami komunikovať, bude sa cítiť výnimočne, určite to bude hrať do vašich rúk. Ako to dosiahnuť? Použite tieto frázy: „Nikdy som nevidel dievča tak riedko citlivé“, „Nikdy som nestretol dievčatá s takými jasnými očami“, „Nikdy som nemal šancu hovoriť s dievčaťom, ktoré by malo taký dobrý zmysel pre humor“. Hlavná vec nie je prejsť na otvorené lichotenie, hoci niektorým sa to páči.

Je dôležité nielen hovoriť o sebe, ale tiež zabezpečiť, aby vám dievča chce hovoriť o sebe. Položte jej otázky, snažte sa rozlíšiť podľa originality - nechajte partnera, aby cítil, že je pre vás skutočne zaujímavá. Spýtajte sa netriviálnych otázok o tom, aké jedlá sa jej nepáčilo v detstve, aké mená by nikdy nevolala deťom, aké slová považovala za zábavné a podobné. Vo všeobecnosti nechajte niektoré z vašich otázok na ňu neočakávané.

SMS flirt pen pal

V rámci korešpondencie nevychovávajte príliš ťažké a vážne témy. Nechajte správy od vás, aby sa usmiali. Môžete napísať veľa fráz, ktoré poskytnú tlmočníkovi príjemné emócie: „Zaujímalo by ma, čo robí najkrajšie dievča z Lipetska (Kazaň, Charkov, Minsk, atď.)“, „Nemôžem zabudnúť na svetlo v tvojich očiach. Možno ste čarodejnica? “„ Premýšľam o tebe celé ráno “a iní.

Flirtovať po telefóne

Flirtovanie na telefóne je ťažšie ako naživo, pretože nemôžete udržiavať očný kontakt, pozerať dievčenský „reč tela“ atď. Existujú však nepochybné výhody - môžete sa ukázať ako citlivý konverzacionista a predviesť vtip.

Je dôležité zvoliť ten správny čas na flirtovanie. Ak ste volali v okamihu, keď dievča mešká na dôležité stretnutie, je nepravdepodobné, že by na ňu vtipy a komplimenty zapôsobili - s najväčšou pravdepodobnosťou na ne jednoducho nebude venovať pozornosť alebo si vaše slová zapamätajú až neskôr. Z tohto dôvodu je dôležité, aby bola vaša konverzácia uvoľnená - uistite sa, že dievča už teraz pohodlne rozpráva a že vás ani v nasledujúcich minútach nebude odvádzať pozornosť. Keď hovoríte, snažte sa „klábosiť“, ale tiež nerozťahovať slová - to veľa obťažuje. Hovorte bežným tempom. Naučte sa tiež hovoriť takým spôsobom, aby v správnych okamihoch hovorca „počul“ váš úsmev.

Flirtovať s dievčaťom vo VK (v kontakte)

Pri flirtovaní na sociálnych sieťach je dôležité neprekračovať hranicu, ktorá oddeľuje príjemného hovorcu od nepríjemného. Ak dievča neodpovie tak rýchlo, ako by ste chceli, nepíšte jej: „Hej, kde si?“, „Ignoruješ ma?“ A podobne. To môže spôsobiť podráždenie av tomto prípade je úspešné flirtovanie vylúčené.

Pokúste sa vyhnúť klišé a frázy, ktoré nesú také vety: „Dobrý deň, ako sa máte“ alebo „čo robíte?“. Nezabudnite tiež, že sa jej fotografia páči. Samozrejme nemusíte označovať všetko za sebou, bez rozdielu, ale nezohľadňujte obrázky, na ktorých je dievča, ktoré sa vám páči, prítomné.

Ako flirtovať s dievčaťom osobne

Môžete začať flirtovať očami

Môžete vzbudiť záujem dievčaťa a prejaviť svoj vlastný záujem aj bez toho, aby ste sa veľa rozprávali. Pokúste sa nadviazať vizuálny kontakt s osobou, ktorá sa vám páči. Ako na to? Netreba sa na ňu pozerať nerozlučne, prakticky bez blikania - dievča sa môže neúmyselne rozhodnúť, že ste čudní. Stačí sa na ňu pravidelne pozerať, aby si toho všimla. Zároveň by váš pohľad nemal byť drsný, nezakrývajte oči a neodbočujte ostro, uvedomujúc si, že dievča sa na vás pozeralo - bude to vyzerať čudne. Naučte sa „usmievať sa“ svojimi očami - len čo sa na vás dievča pozrie ako odpoveď, držte na ňu oči a pokojne ho odložte nabok. Táto technika sa môže použiť niekoľkokrát.

Flirtujte s gestami a výrazmi tváre: úsmev, vzhľad, dotyk

Žiadne slová nebudú mať na dievča požadovaný účinok, pokiaľ nebudú sprevádzané správnymi gestami a výrazmi tváre. Pokúste sa pred skúškou pred zrkadlom vyskúšať a zistiť, ako vyzeráte pri komunikácii s niekým zo strany - na tieto účely môžete použiť aj videokameru. Pri rozhovore s dievčaťom je dôležité preukázať, že ste s jej spoločnosťou spokojní - váš úsmev a dobrá nálada o tom hovoria najvýraznejšie. Pokojne sa pozerajte na svojho partnera a sledujte opatrenie - bežný pohľad však bude úplne nevhodný, ako neoddeliteľný. Nezabudnite na ľahké dotýkať sa ramena alebo ramena, ale ani tu by ste nemali prejavovať nadmernú dôležitosť.

Správne slová a správny tón sa veľa rozhodujú

Pokúste sa nosiť pozitívne emócie a nezvyšujte témy, ktoré vo vás spôsobujú negatívne. Udržujte uvoľnenú atmosféru.

Váš tón by mal byť pokojný a zhovievavý. Je nepravdepodobné, že budete schopní udržiavať ľahký a hravý rozhovor s dievčaťom, ak sa medzi slovami pravidelne vkĺzne nervozita, nenávisť alebo dokonca agresia.

Nevytvárajte si obraz porazeného. Ľahká sebakritika nemusí ublížiť, ale je vhodné sa tam zastaviť. Vo fáze flirtovania nie je potrebné hovoriť, aké smolu ste boli so ženami, aké prekážky máte v práci a koľko sklamaní ste v poslednej dobe zažili.

Nezanedbateľne a nenápadne sa zamerajte na svoje pozitívne stránky. Neúmyselne môžete hovoriť o svojich záľubách, športových úspechoch, profesionálnych úspechoch a ďalších.

Nebuď arogantný. Dievča by nemalo mať dojem, že máte na seba vysoký názor alebo že ste k nej úplne zostúpili. Pri komunikácii so spolupracovníkom by ste sa mali správať nielen sebavedome, ale mali by ste im tiež vniesť istotu.

Frázy a slová pre flirtovanie, ktoré úlovok

Ak bude s ňou flirtovať, bude samozrejme každé dievča „zahnuté“, pozitívne ho charakterizujete a budete sa môcť cítiť mimoriadne. Aké frázy sú na tento účel vhodné? „Iné dievčatá v tejto veci sa s tebou nedajú porovnávať“, „Si vždy taká krásna?“, „Bojuješ na mieste“, „Je zaujímavé, že konáš so všetkými mužmi, ako ty so mnou?“, „Nikdy som takých ľudí nestretla“ a tak ďalej. Dievča sa bude cítiť výnimočne vo vašich očiach a určite sa s vami bude snažiť komunikovať.

Snažte sa byť príliš vážny - počas flirtovania je dôležité, aby sa pravidelne opakoval humorný tón. Je tiež veľmi dôležité nezabudnúť preukázať váš zmysel pre humor. Aj keď je to dôležité, aby ste to nepreháňali - ak sa pokúsite príliš tvrdo, aby ste nevyzerali veselo, s najväčšou pravdepodobnosťou to partner pochopí. Navyše sa môže zdať smiešne.

Otázky na flirtovanie

Flirtovanie je dôležité nielen prezentovať informácie o sebe v priaznivom svetle, žartovať vtipne a robiť špeciálne komplimenty - okrem toho všetkého nebude na škodu pravidelne klásť provokatívne alebo jednoducho neočakávané otázky. Príklady takýchto otázok: „Chceli by ste so mnou niečo hrať?“, „Chodila so mnou do kina do posledného riadku - ten pre bozky?“, „Hovoria, že keď o vás niekto premýšľa, snívate Pravdepodobne o tebe dnes snívam, však? “„ Ako by som ťa mohol teraz rozveseliť? “„ Kam by si chcel ísť na rande? “A podobne.

Bežné vety - ak by sa mali použiť a kedy

Samozrejme, záleží to na dievčati, s ktorým komunikujete. Niektorí ľudia neakceptujú vulgárnosť pri komunikácii s osobou, s ktorou nie sú v úzkom intímnom vzťahu - takéto správanie ich iba odpudzuje. Ak vidíte, že dievča ľahko pokračuje v dialógu a je uvoľnené, môžete skúsiť vysloviť vulgárnosť a pozerať sa ďalej na reakciu hovorcu - ak odpovie pozitívne, potom môžete pokračovať, ale ak sa začne uzamknúť, je to pre niektorých lepšie. čas zabudnúť na nadmerné prepichnutie v dialógu.

Virtuálna komunikácia s dievčatami v sociálnych sieťach

V súčasnosti čoraz viac ľudí uprednostňuje komunikáciu na sociálnych sieťach a nie je prekvapujúce, že romantické vzťahy sú často zviazané. Samozrejme, každý milostný príbeh začína spravidla flirtovaním a na internete nemôže byť menej produktívny ako v skutočnom živote. Kde teda začať a ako sa správať vo virtuálnej komunikácii?

Zabudnite na frázy, ktoré už dlho pobúrili dievčatá a mladí ľudia ich na začiatku komunikácie často tolerujú. Čo to znamená? Hovoríme o hackerských frázach: „Ahoj, ako sa máš?“, „Čo to robíš?“ A ďalšie klišé.

Na začiatku dialógu vyniknite. Už sme spomenuli, že nie sú potrebné žiadne frázy - znamená to, že by sme mali začať konverzáciu s nejakou otázkou, ktorá nie je „hacknutá“? Keď vidíte fotografiu dievčaťa v prírode, môžete jej napísať: „Ahoj! Chcem fotografiu na rovnakom pozadí, kde sú tieto krásy? “ Samozrejme, takúto frázu nestojí za to písať, ak vidíte obrázok dievčaťa, ktoré bolo pravdepodobne odfotené v jej spálni - taká sebavedomie môže niektoré dievčatá odcudziť.

Pri komunikácii so sprostredkovateľom udržiavajte uvoľnenú a ľahkú atmosféru. V počiatočných fázach by ste nemali klásť príliš osobné alebo príliš vážne otázky. Nezabudnite na vtipy - to vám nepochybne prinesie ďalšie výhody pre vaše dialógy.

Nerobte záhadou „ignorovaním“ svojho partnera, ak je vaším cieľom stále flirtovať a nasledujúce stretnutie. Včas reagujte na jej otázky a správy - nechajte dievča vidieť, že s ňou radi komunikujete a máte záujem o dialóg.

Ak vám dievča nezodpovedá dlho, nezhoršujte situáciu otázkami, prečo sa vám neobťažovala odpovedať. Chvíľu počkajte (niekoľko hodín alebo deň) a bez čakania na odpoveď napíšte nejakú humornejšiu správu. Zastavte sa teraz - počkajte na odpoveď dievčaťa.

Pravidelne iniciujte koniec rozhovoru, ale urobte to tak, že dievča čaká na ďalší dialóg s vami. Ako sa to dá urobiť. Napríklad, napíšte: „Dobre, je to zaujímavé s vami, ale musíte bežať do telocvične. Potom vám poviem zaujímavý príbeh o mojej mačke. “ Na sklade by ste samozrejme mali mať fascinujúci príbeh o mačke. Podstata takéhoto ukončenia dialógu je jednoduchá: „Ponechávate vlákno pre ďalšiu konverzáciu.“ Zároveň môžete použiť toto vlákno sami, alebo môžete dievčaťu poskytnúť výhovorku, aby ti napísala, ak chce.

Nesnažte sa byť tým, čím v skutočnosti nie ste. Neexistuje nič, čo by sa malo obrátiť na používanie slangu, ktorý vo svojom skutočnom živote nepoužívate. Nenechajte sa príliš „obliekať“, používajte prísne slová, ak ich v skutočnosti nikdy nepoužívate. Jednoducho povedané - napíšte spôsob, akým v skutočnosti hovoríte.

Využite výhody World Wide Web. Svoje dialógy môžete sprevádzať vtipnými obrázkami, zaujímavými hudobnými skladbami, humornými príbehmi a vtipnými videami, ktoré sa nachádzajú na webe atď. Týmto spôsobom si môžete konverzáciu značne odlišiť.

Nebuďte príliš dotieravý. Mnoho ľudí si myslí, že ak dôkladne a podrobne rozprávajú o rôznych detailoch zo svojho života, preukážu sa ako dobrí rozprávači a vo všeobecnosti sú úžasní konverzacionisti. Tento názor však pravdepodobne nebude zdieľať všetky dievčatá - pre niekoho takú dôkladnosť v dialógoch môže byť jednoducho nuda.

Čo je flirtovanie medzi mužom a ženou?


Áno, predtým, ako sa pustíme do praxe, sa chceme teórii venovať niekoľko slov. Pretože bez ohľadu na to, aké zvláštne to môže znieť, ukázalo sa, že muži a ženy nevedia, ako rozpoznať flirtovanie.

A to dokazuje aj výskum uskutočnený zamestnancami University of Kansas v roku 2014. Pozvali viac ako 100 cudzincov a pozvali ich, aby sa zhovárali v pároch rôznych pohlaví v súkromí po dobu 10 minút, a potom zorganizovali anonymný prieskum.

Výsledky sú nasledujúce: iba 18% (!) Žien dokázalo flirtovanie rozpoznať a muži boli presne dvojnásobne (36%) vnímavejší. Je zaujímavé, že dobrovoľníci rozpoznali neprítomnosť flirtovania oveľa presnejšie - 83% žien a 84% mužov.


Čo teda flirtuje? Ak si myslíte, že je to definícia z Wikipédie, potom je to druh námahy, ktorá naznačuje nejakú možnosť alebo očakávanie užších, ba dokonca intímnych vzťahov.

Cyberpsychológ Monica T. Whitty zdôrazňuje signály flirtovania týkajúce sa:

vzdialenosť medzi ľuďmi

a dokonca aj vôňu (!) osoby.

Už sme hovorili o tom, ako rozpoznať, že dievča prejavuje súcit. Teraz sa porozprávajte o tom, ako sa naučiť flirtovať s dievčaťom, aby spoznala vašu súcit a zároveň ju náhodou neurazila (čo je, mimochodom, tiež veľmi dôležité).

Flirtovať chat - online zoznamka na jeden večer

Ak chcete ľahké a ľahké flirtovanie s dievčaťom, ale nemáte ďalekosiahle plány na ďalší vzťah, môžete použiť službu, ako je napríklad „online datovanie na jednu noc“. Spravidla sa za takýchto podmienok komunikácia uskutočňuje v pohode a obaja účastníci konverzácie sú ľahko ponorení do atmosféry flirtovania.

Najčastejšie chyby pri flirtovaní s opačným pohlavím

Bohužiaľ, pri štúdiu základov flirtovania a pri ich snahe predstaviť ich vlastný život sa mnohí muži nemôžu vyhnúť nepríjemným chybám. Zoberme si ich najbežnejšie.

Príliš veľa vtipov. Áno, stáva sa to aj vtedy, keď sa muž, ktorý sa snaží udržať si v komunikácii s dievčaťom pozitívnu atmosféru, začne žartovať veľa a nakoniec sa ukáže, že nie je na svojom mieste. Samozrejme, ženy ako muži so zmyslom pre humor, ale keď sa počas rozhovoru od neho okrem vtipov nepočuje takmer nič, okolo neho sa začne tvoriť akási šaškova aura.

Nadmerné tajomstvo. Niektorí muži sa snažia predstierať, že sú nejakým tajomstvom, ktoré môže prinajlepšom vyzerať smiešne a v najhoršom prípade jednoducho nepríjemné. Tajomstvo a koketizácia sú skôr pre ženskú tvár a pre mužov je lepšie používať všetky tieto „zbrane“ veľmi mierne, pretože partner sa môže jednoducho rozhodnúť, že sa pred ňou niečo skrývate.

Príliš pozitívny obraz. Niektorí muži sa z nejakého dôvodu domnievajú, že s cieľom prilákať osobu, ktorá sa vám páči, by ste sa mali ukázať v najlepšom svetle. Samozrejme je dôležité, aby ste dievčaťu preukázali svoje silné stránky, ale nadmerná „ideálnosť“ je často spojená s únavou, takže ľahká „prekliata vec“ nikdy neublíži. S týmto je však dôležité to nepreháňať, aby ste sa nepoškodili.

Gestá. Niektorí chlapci sú natoľko závislí, že sa snažia ukázať na pozitívnej strane, že si nevšimnú, ako sa ich správanie postupne mení na držanie tela, čo im samozrejme nepridáva body od dievčaťa.

Vulgárnosť. Mnoho mladých ľudí skutočne verí, že ak chcete „získať“ dievča a správne ho naladiť, musíte s ňou žartovať tak neskoro, ako je to možné. V skutočnosti môže toto správanie jednoducho odtlačiť a skresliť osobu, s ktorou hovoríte. Môže sa rozhodnúť, že od nej potrebujete iba jednu vec.

Chváliť. Если вы решили впечатлить девушку, похваставшись каким-то обстоятельством из своей биографии, то это, конечно, может пойти вам на пользу, однако это возможно только в том случае, если этой уловкой вы будете пользоваться довольно редко и к месту. Некоторые мужчины настолько увлекаются хвастовством, что это начинает выглядеть смешно. Обычно девушки настороженно относятся к общению с такими собеседниками, и не воспринимают их всерьез.

Назойливость. Po prečítaní príručky o zvádzaní žien, že podporujú vytrvalých a vytrvalých mužov, mnoho mladých ľudí túto radu okamžite začalo využívať. Problém je v tom, že nie každý sa dokáže správne uplatniť v reálnej komunikácii s dievčaťom. Výsledkom je, že vytrvalosť sa jednoducho vyvíja do dôležitosti, a potom sa partner jednoducho začne takýmto nápadníkom vyhnúť.

Hovorte o sexe. Niektorí chlapci sa snažia vyzerať uvoľnene a sebavedome, ako aj oslobodiť dievča, a snažia sa aktívne hovoriť o sexe. Je potrebné uznať, že tento prístup môže zapôsobiť na veľmi mladé a milujúce dievčatá, pre ktoré je veľa v témach intimity nové a zaujímavé. Skúsenejšie dievča alebo žena, taký dôraz na sex, sa pravdepodobne odrazí. Okrem toho sa medzi mnohými zástupcami spravodlivej polovice ľudstva všeobecne verí, že muži, ktorí veľa hovoria o sexe, sú v skutočnosti iba teoreticky silní, ale nie v praxi.

Zlý čas na flirtovanie. Je dôležité pochopiť, že flirtovanie nie je vždy vhodné. Zdá sa, že chlapci často strácajú „zmysel pre realitu“ a začnú flirtovať tam, kde je to úplne nevhodné - v čase, keď je dievča napäté, v zhone alebo jednoducho zaneprázdnené niečím dôležitým. Výsledkom je, že takáto komunikácia neprináša mladému mužovi „bonusy“, ale iba znižuje jeho šance zviesť dievča, ktoré sa mu páčilo.

Neschopnosť zachytiť signály. Niektorí mladí ľudia sú tak pohrúžení vo svojich myšlienkach o tom, ako úspešné je ich flirtovanie, že jednoducho prestanú všímať, že už môžu „ťažiť z výhod“ svojho úsilia a dievčatko dokázalo na výzvu reagovať.

1. Nebojte sa začať flirtovať!

Najhoršou taktikou pri flirtovaní je brať to príliš vážne a začať zostavovaním zoznamov dôvodov, prečo všetko skončí úplným zlyhaním. V opačnom prípade sa s najväčšou pravdepodobnosťou začnete obávať a je nepravdepodobné, že by ste sa odvážili urobiť prvý krok na konci.

Namiesto toho sa niekoľkokrát pozerajte do jej očí, usmievajte sa svojim úprimným a elegantným úsmevom a potom, ak vám odpovie rovnako, poďte a pozdravte. A aj keď neodpovedáte, urobte to rovnako.

Jediné, čo môžete stratiť, je pár slov a veľmi málo času a ak vás nezaujíma, dá vám vedieť. Čo keď bude pripravená pokračovať v komunikácii.

3. Rozosmej sa

Jedným z najpríjemnejších aspektov flirtovania je to, že je príležitostné a ľahkomyseľné (ak je to tak). Flirtovanie nie je nejaká posvätná hovorová formalita. To by malo byť zábava.

A urobiť konverzáciu zábavnejšou je jednoduchšie, ako si myslíte. Ale ako presne sa dievča rozosmieva, závisí od vašej osobnosti a zmyslu pre humor. Preto experimentujte s rôznymi (čo je najdôležitejšie - nie vulgárne a nie urážlivé!) Vtipy, hravo škádlite ju (ale iba opatrne, aby ste náhodne nepoškodili pocity), často sa usmievali a dokonca aj smiali.

Vy sami sa vám tento proces bude páčiť, a aj keď sa v reakcii smeje, vaše šance na získanie jej čísla budú vyššie.

4. Iniciujte ľahké (najmä ľahké) dotyky

Prvý dotyk na dievča môže byť dosť nebezpečným krokom, a ak je nesprávny alebo predčasný, riskuje to, že vaša komunikácia prestane. Ak je to však chúlostivé a vhodné, môže to urýchliť tlkot srdca dievčaťa, ktoré sa vám páči.


Z tohto dôvodu vám odporúčame zapamätať si, v ktorých situáciách a ako sa ich môžete mierne dotknúť:

1. Prechádzajúcimi dverami si môžete položiť ruku na jej spodnú časť chrbta a držať ju dopredu. Nezabudnite namieriť vyššie, aby ste nedostali facku do tváre.

2. Dotknutie sa ruky medzi jej ramenom a lakťom je takmer vždy bezpečné.

3. Ak škádlí, jemne ju zatlačte dozadu. (V žiadnom prípade ju jednoducho nevkladajte do nábytku ani iných ľudí a vypočítajte jej silu, aby náhodou nevyhodila dievča von.)

Nezabudnite na sociálne normy o osobnom priestore, a ak sa pohne stranou, keď sa jej pokúsite dotknúť, urobila ste chybu v procese flirtovania a možno budete musieť prerušiť ho.

Ak sa však „náhodný“ a prchavý dotyk nestretol s odporom, choďte k ďalšiemu bodu.

5. Pokračujte v konverzácii


Áno, flirtovanie nie je len o žmurknutí a usmievaní sa, ale aj o schopnosti viesť zaujímavý rozhovor. Neočakávajte, že vám poskytneme hotové frázy na flirtovanie s dievčaťom: fascinujúci rozhovor je ťažké uskutočniť pomocou medzier a známok.

Môžeme vám však povedať, čo máte robiť, ak sa vaša konverzácia náhle „zamrzla“:

Opýtajte sa jej na ňu. (Ukáže to váš záujem o jej osobnosť. Urob to častejšie.)

Opýtajte sa jej na objasňujúce otázky. (Hovorí, že kedysi išla do Soči? Spýtajte sa, či tam videla delfíny.)

Podeľte sa o svoj príbeh. (Nenúťte ju neustále rozprávať a netrápte ju, ak nechce odpovedať na otázku.)

A áno, najdôležitejšia vec: buď najbezpečnejšou a najlepšou verziou seba, akú môžeš byť. A nezabudnite sa baviť!

1. Nenechajte sa predvídať!

Ak ste nepredvídateľní, pripravili ste sa na úspech v flirtovaní. Vidíte, jedna z najväčších chýb, ktorú môže človek urobiť pri flirtovaní, je nuda. Takže ak píšete dievčaťu, na ktoré máte oči, rozprávate sa o počasí alebo sa pýtate, ako jej ide deň, riskujete stratu.

Položte jej otázky, ktoré ju prinútia premýšľať o odpovedi, o tých, ktoré ju prekvapujú. Chyťte jej pozornosť a držte ho. Ale nejdú príliš ďaleko a namiesto impozantného chlapa sa náhodou nestanú bezdotykovo.

2. Sarkasmus si ľahko zoberte

Medzi akceptovateľným sarkasmom a ten, ktorý sa môže ľahko stať urážlivým, keď je predložený písomne, je úzka hranica. Vždy existuje riziko, že nebude rozumieť vašim sarkastickým komentárom a bude urazená, ale toto nie je vôbec to, čo by ste chceli dosiahnuť, keď sa pokúsite urobiť dojem.

3. Zamerajte sa na vizuálny obsah


Okamžite vás upozorníme: nemusíte poslať dievčaťu, s ktorým flirtujete, príliš úprimné (s výnimkou prípadu vážnejšieho stupňa vzťahu, ak k nemu dôjde). Ďalšia vec je niečo roztomilé a vtipné, ktoré ju môže rozosmiať (fotografie mačiek, psov a pekné spomienky, ktoré vám pomôžu).

5. NIKDY NIKDY NEVYKONÁVAJTE VÝNIMKU

Pokušenie môže byť veľké, ale nepodľahne mu a nesnaží sa javiť ako niekto, kto nie ste. S internetovým flirtovaním stále s najväčšou pravdepodobnosťou očakávate, že jedného dňa stretnete toto dievča v skutočnom živote. Ale potom všetky vaše „zdobenia“ s veľkou pravdepodobnosťou budú hrať zlú službu, pretože len málokto si rád stavia vzťahy na klamstvách.

6. Hrajte otázky Ping Pong


Keď človek jednoducho odpovie na otázku a stlačí „poslať“, je to nudné flirtovanie. Neustále „pridajte palivo do ohňa“ (dobrým spôsobom) a nebojte sa meniť témy a klásť objasňujúce otázky, ako aj pri komunikácii s dievčatami v bežnom živote. Čím živejšia a mobilnejšia je vaša konverzácia, tým lepšie.

7. Nájdite „zlatý priemer“

Väčšina chlapcov korešpondenciou kazí dojem dievčaťa, pretože nenájdu rovnováhu. Musíte sa ubezpečiť, že nepíšete príliš veľa, nájsť vhodný čas na korešpondenciu a vedieť, čo povedať. Znie to hrozne komplikovane, ale v skutočnosti to tak nie je.

Len ju nepreháňajte správami, keď ste vo fáze flirtovania (av budúcnosti nezabudnite na opatrenie, s výnimkou prípadu, keď máte oboje zaujímavé rozhovory). a byť ľahší - ak je každá z vašich správ presne overená podľa určitého vzorca, komunikácia bude intenzívna a nebude sa hovoriť o akomkoľvek flirtovaní.

8. Neskladajte fázu flirtovania


Ľahká, nezáväzná korešpondencia s peknou dievčinou je to, čo musíte vedieť a ako začať dobrú komunikáciu (určite lepšiu ako s návrhom manželstva namiesto pozdravu). Ale ak máte pocit, že sa o toto dievča skutočne zaujímate a vidíte z jeho strany vzájomný záujem - nebojte sa postúpiť do ďalšej fázy.

Buďte odvážni a pozývajte ju na rande (mimochodom, máme super nápady na prvé stretnutie). V opačnom prípade nebuďte prekvapení ani urazení, ak to urobí niekto iný, zatiaľ čo budete biť okolo kríka. Flirtovanie je opäť nezáväzná komunikácia. Toto pravidlo navyše funguje oboma spôsobmi.

Čo je flirtovanie?

Aby mladí ľudia mohli flirtovať s dievčaťom, mali by sa oboznámiť s touto terminológiou, zistiť formy a druhy flirtovania a potom pokračovať v praktických cvičeniach. Psychológia považuje flirtovanie za zručný spôsob preukázania sexuálnej príťažlivosti bez vulgarity a vulgarity. Ak sa naučíte všetky komplikácie flirtovania, môžete zručne absorbovať srdcia dievčat a fascinovať, prekvapiť, ovládať svoje myšlienky.

Muž pomocou flirtovania objasní dievčaťu, že sa mu páči. Ak skryjete svoje pocity a úmysly, existuje riziko, že zostanú bez vzájomného prepožičania. Rovnaký princíp nasledujú dievčatá, ktoré pomocou flirtovania priťahujú pozornosť opačného pohlavia. Môžeme povedať, že flirtovanie je hravou formou komunikácie, ktorá uspokojí túžby.

Aké druhy flirtovania existujú?

Málokto vie, že dokonca aj v priateľských vzťahoch existuje flirtovanie, ale v ľahkej podobe a psychológovia ho nazývajú povrchným prejavom pripútanosti k priateľovi. Zvažuje sa aj štandardná forma flirtovania, ktorá je prítomná medzi ľuďmi opačného pohlavia a naznačuje sexuálne pozadie. V psychológii medziľudských vzťahov je tradičné flirtovanie rozdelené do niekoľkých typov

 1. fyzický - muž prejavuje svoju sústrasť a túžbu po dievčati s určitou sadou signálov a príznakov, niekedy s psychologickým podtextom. príklady
 • demonštrácia mužskosti - jedna alebo dve ruky človeka ležia na bokoch,
 • demonštrácia sexuálnych schopností - muž sediaci široko roztiahne nohy,
 • túžba po taktilnom kontakte - dotýkať sa lakťa, ramien a ramien dievčaťa.
  https://youtu.be/LieTCv9nZI4
 1. Zdvorilý pán - v tomto prípade sa človek bude starať o objekt súcitu, prejavujúci dobré chovanie a statočnosť. V takejto situácii si žena môže užiť starostlivosť a príležitosť oprieť sa o silné mužské rameno. príklady:
 • muž dáva ženám vrchné oblečenie, pomáha to obliecť,
 • keď opúšťa vozidlo, dá jej ruku,
 • pomáha prenášať ťažké tašky a iné veci
 • eskortuje domov.
 1. Štandardné flirtovanie - človek používa všetky prostriedky a metódy komunikácie na dosiahnutie fyzického kontaktu s predmetom želania. Pri flirtovaní môžu pomôcť iba skúsenosti s komunikáciou s opačným pohlavím, všestranným vývojom, mysľou a pozastaveným jazykom.

Ako správne flirtovať: základné pravidlá

Aby človek správne flirtoval s dievčaťom a aby jej rozumel, musí opustiť izoláciu, pochybnosti a nedôveru voči ľuďom. Dievčatá sú priťahované výlučne pozitívnymi, veselými a bezstarostnými chlapmi. Ak skryjete svoje pocity a úmysly, môžete sotva čakať na reciprocitu od dámy, ktorá sa vám páčila. Psychológovia ďalej ponúkajú niekoľko zlatých pravidiel o tom, ako sa naučiť flirtovať s dievčatami, a to:

 • Buďte pozitívny charakter. Takýto muž by mal mať vždy pozitívny postoj a nemal by sa báť odmietnutia dievčat. Nadšenie by malo ísť pred človekom, aj keď flirtovanie neviedlo k výsledku, dá mu neoceniteľnú skúsenosť.
 • Stačí začať konverzáciu. Musíte sa porozprávať s dievčaťom, usmiať sa a dať jej pozitívne emócie. Môžete hovoriť o všetkom, čo ju obklopuje a o mladom mužovi, o práci, doma, vo voľnom čase, koníčkoch, plánoch na život atď. Môžete ju požiadať o pomoc, dievčatá radi, aby boli užitočné, môžete povedať komplimenty.
 • Veľký význam má príslušenstvo. Človek by nikdy nemal zabudnúť na svoju pánsku súpravu doplnkov - kravatu, hodinky, topánky, ktoré boli očistené od lesku, poháre, parfumy, časopis alebo knihu, kabelku alebo niečo iné.
 • Byť vlastníkom miestnosti. Bez ohľadu na to, kde muž môže byť, musí sa cítiť ako pán v ňom. Takýto pocit sebavedomia pomôže urobiť prvé kroky smerom k dievčatám.
 • Relevantné konverzácie. Dialóg by mal byť aspoň rovnocenný a je lepšie venovať viac dievčaťu. Nadmerná komunikatívnosť vytvára tlak na mozog dievčaťa, odpudzuje alebo vyvoláva dojem, že je človek frivolný. Ak je lepšie obrátiť vektor komunikácie smerom k dievčaťu, aby sa zo strany pozoroval vývoj konverzácie.

Flirtovanie je vždy vzájomná hra, pretože jednostranný prejav túžob a zámerov sa rýchlo končí bez recipročného návratu. Môžete flirtovať tvárou v tvár, zo strany, v spoločnosti, telefonicky alebo korešpondenciou. Najbežnejšie flirtovacie nástroje sú ostrý vzhľad, dotyk, úsmev a hravý vzhľad.

Tajomstvo virtuálneho flirtovania

Aby človek pochopil, ako začať flirtovať s dievčaťom, môže nasledovať rady odborníkov a potom prekladať vedomosti v reálnom čase alebo virtuálne cez internet. Druhú možnosť používajú častejšie muži, ktorí ešte nemajú dostatočné skúsenosti a sú príliš plachými dievčatami. Dnes sú to sociálne siete, ktoré sa stali známym prostredím pre datovanie s perspektívou vzťahu.

Ak chcete flirtovať s dievčaťom na internete pomocou korešpondencie, musíte postupovať podľa týchto krokov:

 • začnite fascinujúci rozhovor so spoločnou témou medzi partnermi,
 • preukázať zmysel pre humor a vynaliezavosť, aby korešpondencia nebola suchá a formálna,
 • včasné flirtovanie, reagovanie na správy včas, aby dievča pochopilo, že komunikácia je pre človeka dôležitá,
 • dokončiť komunikáciu včas, aby už dievča v úmysle pokračovať pod vplyvom intríg a podcenenia,
 • neponáhľať sa, nevyhadzovať všetky informácie o sebe na dievča, držať sa vôbec naraz, ešte si nezískali dôveru,
 • hovoriť o sebe, hovoriť o detstve, minulosti a súčasnosti, aby ste sa dostali do zóny dôvery dievčaťa a ukázali svoj otvorený postoj k nej,
 • pokloniť sa, pretože dievčatá milujú svojimi ušami a ukazujú, čo presne sa mužovi v rozhovore páči, ale čo najprirodzenejšie a najúprimnejšie,
 • hrať sa s dievčaťom, ak nie je pripravená na dialóg, môžete ponúknuť hru v asociáciách, mestách, môžete ju pobaviť a pobaviť vtipnými príbehmi,
 • nehovoriac príliš veľa, nakládajúc dievča s nezaujímavými a zbytočnými informáciami, muž by mal hovoriť v podstate, aby neznepokojoval partnera,
 • byť vytrvalý, pretože nič nepadá na človeka z neba a musí sa dosiahnuť súcit, záujem a návrat od dievčaťa.

Čo by sa nemalo robiť pri flirtovaní?

Nestačí len vedieť, ako sa naučiť flirtovať s dievčatami, človek sa musí úplne vylúčiť z správania, ktorým je antiprimer a zneužívanie. V zápale túžby a vášne sa muži najčastejšie dopúšťajú nasledujúcich chýb:

 • snažia sa nezdať sa, kým skutočne sú, napríklad zobrazujú bohatého a úspešného človeka atď.,
 • opierať sa o alkohol, aby sa oslobodilo a vytvorilo dojem závislej osoby so zlými návykami,
 • príliš sa chvastá o svojich úspechoch a osobných kvalitách, aby potešila dievča, ale iba ju vytlačila držaním tela,
 • nadmerne posielané a zoznámené, hovoria o intímnych vzťahoch z minulosti alebo zbytočne nesúvisia s témou sex.

Hlavným pravidlom flirtovania je jasné pochopenie cieľov, ktoré človek sleduje. Jedno flirtovanie pomáha budovať krátkodobé vzťahy, iné pomocou jeho nástrojov vytvárajú silné a stabilné vzťahy.

Flirtovanie je druh tanca vášne a túžby medzi ľuďmi opačného pohlavia. S pomocou pohľadov, výrazov tváre, tonality a intonácie hlasu, dotykov, komplimentov a flirtovania, ukazuje muž všetkým možným spôsobom dievčaťu svoju ochotu vstúpiť do vzťahu s ňou. Napriek tomu, že hovoríme o sexuálnej príťažlivosti, flirtovanie je jeho krásnym prejavom.

Pin
Send
Share
Send
Send