Užitočné tipy

Tichý kopec 2

Pin
Send
Share
Send
Send


Návod pre Jamesa

úvod


James Sunderland hľadí na svoj odraz v zrkadle ... Vypadnite zo skrinky. Po trochu monológu choďte k autu a získajte mapu Silent Hill. Choďte doľava a choďte dole po schodoch. Postupujte po ceste vinutia. Na ceste, ako sa stretnete dobre, je v nej červený štvorcový hárok - to je bod uloženia (Takéto hárky sa stretnete v celej hre). Podľa potreby uložte a prejdite bránou. Ste na cintoríne. Choďte vpred k jednému z náhrobných kameňov, bude tam sedieť mladé dievča - Angela. Po rozhovore s ňou a zistení, ako sa dostať do Silent Hill, choďte k opačnej bráne. Choďte stále po celú dobu (ak budete hrať na úrovni obtiažnosti začiatočník, potom pozdĺž cesty nájdete reťazovú pílu ležiacu na kláde. Ak budete hrať na inej úrovni obtiažnosti, táto zbraň bude k dispozícii, keď znova prejdete).
Takže ste boli na ulici Silent Hill. Odbočte doprava a choďte na križovatku, uvidíte krvavé stopy na zemi a niekoho siluetu mizne v hmle, nasledujte túto siluetu, povedie vás k slepej uličke. Vyliezť na drevený plot. Hmm. Odkiaľ pochádza táto trhlina? Toto je rádio, teraz je vo vašom inventári a bude vydávať silné rušenie, ak sú v okolí príšery. Po preštudovaní rozhlasu James uvidí prvé monštrum. Po roztrhnutí palice nechtom z plota zabite toto zlo a preplujte. Vyjdite na ulicu rovnakým spôsobom, ako ste sem prišli. Vpravo za mrežovým plotom nájdete fľaše s liečivým nápojom a skladovacie miesto.

veľkomesto


Teraz príšery chodia po uliciach mesta - môžete ich jednoducho ignorovať tým, že sa pobehujete. (Pri behu dávajte pozor na chodníky po stranách: veľmi často sa budú nachádzať fľaše s liečivým nápojom).
Nasledujte ulicu Saul, kým na obrubníku neuvidíte zaparkovaný príves. Choďte dovnútra a rozhliadnite sa. Prečítajte si poznámku, ktorá hovorí o Nelly's Bar. James na mape bude označovať toto miesto - teraz musíte ísť.
Vystúpte z prívesu a postupujte podľa mapy a choďte na určené miesto. Zastavte sa pri Neelyho bare. Vezmite kartu a označte miesto na Martinskej ulici. Musíte tam ísť.
Keď sa dostanete na miesto, ktoré je uvedené na mape, nájdete na zemi ľudskú mŕtvolu, choďte na ňu a choďte kľúčom k apartmánu Wood Side. Nájdite toto miesto na mape a choďte tam. Pomocou tohto kľúča môžete otvoriť bránu do dvora.

Byt na strane dreva


Na ľavej strane je mapa bytu, vyzdvihnite si ju. Zamierte na apartmán číslo 205. Tam vziať baterku a zabiť monštrum. Choďte do tretieho poschodia. Za mrežami uvidíte kľúč, len čo sa ho pokúsite dostať, pobeží malé dievčatko a odstrčí ho. Teraz sa k nemu nemôžete dostať ... Choďte na byt číslo 301. Vyberte zbraň z nákupného košíka. Choďte dolu do druhého poschodia. Budete počuť hluk. Choďte na byt číslo 208. Za mrežami stojí podivné stvorenie s pyramídou na hlave. Nemôžete sa ho báť, kým vám neublíži. Choďte do bytu, skontrolujte mŕtvolu a odneste kľúč z bytu №202 z police.
Choďte do bytu č. 202 a po nájdení kľúča otvorte dvere. Choďte do miestnosti, v ktorej lietajú motýle. Vytiahnite kľúč na hodinky z otvoru v stene. Choďte do bytu č. 208 s kľúčom otvoreným dverami hodiniek. Nastavte ručičky hodín na 21:10. Budete počuť kliknutie. Presuňte hodiny späť a choďte do ďalšieho bytu otvorom v stene. Choďte do tretieho poschodia. Vezmite si kľúč k úniku z ohňa, ktorý dievča zahodilo. Choďte na byt číslo 307. Po malej scéne zdvihnite kľúč k nádvoriu, ktoré leží vedľa vás. Choďte do prvého poschodia z južnej strany. Vezmite balenie šťavy. Vstúpiť do druhého poschodia k žľabu na odpadky - niečo sa zaseklo. Hádzať vrece šťavy, aby ste pretlačili predmet. Choďte von a pozrite sa na odpadkový sáčok. Vezmite si starú mincu a prečítajte si noviny. Choďte na dvor. Choďte dolu do bazéna, zabite príšery a z kočíka zobraďte had hada. Choďte na byt číslo 101. Choďte na toaletu, z ktorej počujete zvuky, porozprávajte sa s Eddie. Vstúpiť do druhého poschodia. Otvorte kľúč k požiarnym únikovým dverám. Vyskočením z okna sa ocitnete v susednej budove Blue Creek Apartment.
Choďte na toaletu. Vyberte peňaženku z toalety. Choďte do ďalšej miestnosti, v ktorej je trezor. Ak ju chcete otvoriť, budete potrebovať kód, ktorý je v peňaženke, ktorú ste si práve vzali. V závislosti od úrovne zložitosti hádaniek, ktoré ste vybrali, môže byť kód niekoľkých typov. Jeden z najjednoduchších vyzerá takto: 01 >> 02> 19. Budete musieť otočiť rukoväť trezoru podľa šípok a zastaviť na príslušných číslach. Kód môže mať túto formu: h >> X3> XX. To znamená, že: h sa nahrádza číslom 8, pretože h - ôsme písmeno v anglickej abecede. X3 je 13, pretože X - 10 a 10 + 3 = 13. Tiež XX - 20.
Poznámka: V niektorých rusifikovaných pirátskych verziách hry sa kód nezobrazí a môžete sledovať nasledujúci záznam: >>> Páči sa mi 5

Všeobecné informácie

Dátum vydania pre Silent Hill 2 na PS2 je 24. september 2001.

Dátum vydania pre Silent Hill 2 na PC je 2. december 2002.

Vývojár: Team Silent. Vydavateľ: Konami.

Najlepšia hra zo série Silent Hill.

Označenie v texte:

Strelivo - strelivo, nová zbraň.

konzervácia - Miesto, kde si môžete uložiť hru cez červený list.

Terapeutická tinktúra, lekárnička, ampulka - lekársky subjekt.

Kľúčom je predmet sprisahania.

Pin
Send
Share
Send
Send