Užitočné tipy

Súhrn herca

Pin
Send
Share
Send
Send


Bez ohľadu na to, akú prácu hľadáte, zamestnávateľ vás požiada o obnovenie zamestnania. Životopis je príbehom vášho vzdelania, skúseností a zamestnania. To isté platí pre písanie životopisu pre divadlo, v ktorom by ste sa mali zamerať na divadelné predstavenia, vzdelávanie a pracovné skúsenosti v divadle. Ak ste pracovali pre známeho režiséra alebo hrali vedúce role, nezabudnite o tom písať. Najlepšia vec, ktorá sa vám pri počúvaní môže stať, je uviesť v životopise slávne meno. Uveďte iba najdôležitejšie úlohy a predstavenia.

Ukážka pokračovania

Na pozíciu herca

Priezvisko Meno Patronymic

 • Dátum narodenia:
 • Rodinný stav:
 • Adresa bydliska:
 • Kontaktný telefón:
 • E. mail:

Dodatočné vzdelávanie:

200_ – 200_
 • Vzdelávacia inštitúcia
 • Názov kurzov alebo seminárov.
 • Kvalifikácia bola prijatá
199_ – 200_
 • Vzdelávacia inštitúcia
 • Názov kurzov alebo seminárov.
 • Získaná kvalifikácia.

Ako, prečo a kde sa má fotografovať na obnovenie

Fotografia často pracuje v životopise. A iba sekundárne - text.

Čelíte problému s výberom fotografie. Čo vyzerá mladšie, krajšie a prirodzenejšie? Zvyčajne sa obracajú na priateľov a priateľky o radu, ale je to zle. Najlepšie je opýtať sa mamy, vie to lepšie. Alebo profesionál.


Kelly Hendry: „Takmer vždy sa rozhodujem pozvať osobu, alebo nie, pozvať na fotografiu. A až potom som si prečítal text životopisu. Raz som sa stretol s herečkou jednoducho úžasného vzhľadu a okamžite som ju vzal ku mne. Povedala mi, že bola zriedka pozvaná. Potom som sa pozrel na životopis tejto dievčatá a uvedomil som si, prečo mala tak málo volaní na obsadenie. Na fotografii bola úplne „mŕtva“. “

Základný princíp výberu fotografie - na to by ste sa na ňu mali pozerať tak, ako skutočne ste. Nikomu sa to nebude páčiť, ak máte príliš svetlý make-up, ak sa chcete zdať príliš lesklý.

Objednajte si fotenie pre snímku v životopise sú to vopred hodené peniaze.

Ak ste sa zmenili od posledného pokračovania - samozrejme musíte fotografiu zmeniť. Bolo by čudné vidieť 17-ročného muža na fotografii, keď už má 30 rokov.

Riaditelia castingov sa nepáčia keď sa pozriete priamo na objektív na fotografii. Najlepšie je pozrieť sa na osobu vedľa fotoaparátu.

Na workshope „Ako predstaviť svoj životopis a zvoliť fotografiu“ / Foto: Catherine Rodriguez Pineda

Úsmev je dobrý pre reklamu ale nie na pokračovanie.

Čiernobiela alebo farebná fotografia? Najčastejšie preferujú farebnú fotografiu kvôli farbe očí. Navyše je teraz veľmi populárne zvoliť si farbu oblečenia pre farbu očí. Je to pohodlnejšie a zrozumiteľnejšie. Ale režisérovi často záleží, čiernobielej alebo farebnej fotografii, typ je pre neho dôležitejší. Čiernobiela fotografia však nestačí na preukázanie jeho výberu režisérovi.

Všetko sa zmení, a tak aj vy. Predtým existovali určité normy krásy a charakteru. Teraz, v Amerike, nehovoriac o Európe, sú oveľa viac žiadané neobvyklé zaujímavé tváre. Nezvyčajné a prirodzené sa teraz zdajú krajšie ako ideálny štandard.


Elaine Grangerová: „Len včera som sa zhováral s jedným režisérom. Ukážem mu herca a on hovorí: „Áno, nechcem taký pekného muža! Potrebujem niečo prirodzenejšie. “

Vonku alebo v štúdiu? Obidve sú dobré. V štúdiu vás osvetlenie môže sklamať. Naopak, v prírode nemusí byť dostatok svetla. Hlavnou vecou je, aby sa vám fotograf snažil ukázať, nie jeho umenie. Čím jednoduchšie, tým lepšie.

Richard Cook: „Vo Veľkej Británii sú služby fotografov drahé. Koľko stojí fotograf v Rusku? 100 dolárov? 200 dolárov? To tiež nie je lacné, najmä poznať problémy s ruskou ekonomikou. Potom musíte starostlivo vybrať fotografa. Práca s ním sú vaše peniaze. Je zvláštne počuť, že fotografia zlyhala kvôli fotografovi. Vybrali ste si ho, zaplatili ste mu peniaze a potom ste naštvaní. Toto je váš problém, nie fotograf. “

Pamätajte, že nie ste model. Ste herci. Fotograf by mal byť ten, kto zvykne pracovať nielen s modelmi, ale s bežnými ľuďmi. Musí pochopiť, že neprišiel do tvorivej dielne, ale na obchodné stretnutie.

Je žiaduce, aby bola fotografia zvislá, na vašej tvári bolo čo najmenej tieňov a rámy fotografie nezrezali čelo ani bradu. Vaše oči musia byť viditeľné.

Vousy, vlasy, náušnice

S bradou alebo bez brady? S ňou nie je nič zlé, ak nosíte brady v skutočnom živote. Ale ak urobíte fotografiu s bradou a potom ju oholíte (alebo naopak) - bude to už divné. Ideálna možnosť: a tak a tak. Sú chvíle, keď castingový režisér priniesol režisérovi fotografiu a režisér povedal: „Kto z nich je námorník? Oholil sa príliš hladko! “

Na workshope „Ako predstaviť svoj životopis a zvoliť fotografiu“ / Foto: Catherine Rodriguez Pineda

Dievčatá sú vždy ťažšie ako muži. Často menia účes, farbu vlasov. Najlepšie je mať dve fotografie: s voľnými a zhromaždenými vlasmi.

Náušnice alebo bez náušníc? Náušnice veľmi často priťahujú veľa pozornosti. Ak chcete, môžete ich nechať, ale jednoduché a malé. Zasahuje make-up, ktorý zdôrazňuje oči.

Američania sa neradi predvádzajú. Všetko by malo byť veľmi jednoduché. V USA sa odlievanie najčastejšie vykonáva nasledujúcim spôsobom: žiadajú každého, aby prišiel jednoducho v čiernej farbe, najlepšie v tričku, na vlasy hore, na malých náušniciach. A z hľadiska riaditeľa castingu to dáva zmysel.


Kelly Hendry: „Keď ste začínajúcim hercom alebo herečkou, musíte hrať podľa pravidiel. Ak ste požiadaní, aby ste sa obliekli skromne a nenosili žiadne šperky, musíte postupovať podľa potreby. To je veľmi dôležité. Pozeráme sa na vašu fotografiu na 10 sekúnd a herec je najčastejšie odmietnutý zo subjektívnych dôvodov. Napríklad jeden režisér nemá rád dlhé vlasy, druhý - náušnice. Preto je lepšie neriskovať. V budúcnosti, keď prejdete určitými etapami, môžete fotografovať aj s cigaretou, pretože vás už poznáme. ““

Oblečenie by malo byť veľmi jednoduché. Žiadne pruhy, kvety, škvrny. Ideálne - mäsové tričko.

K listu priložte jednu základnú fotografiu. Ak chcete zobraziť viac, zadajte odkaz na svoj profil na sociálnych sieťach.

Informácie v súhrne: čo, kde, kedy

Perfektný životopis by sa mal zmestiť na jeden list A4.

Na workshope „Ako predstaviť svoj životopis a zvoliť fotografiu“ / Foto: Catherine Rodriguez Pineda

Najčastejšia chyba v životopise („Сurriculum vitæ“, preložené z latinčiny - „priebeh života“. Opis životných a profesionálnych zručností - približne Tvkinoradio.ru) - vtedy herec zabudne uviesť svoje kontakty. Toto sú najdôležitejšie informácie.

Úradujúce agentúry neradi čítajú dlhé životopisy. Konkrétne momenty sú potrebné pre riaditeľa castingu, aby sa rýchlo rozhodol, či si vezme túto osobu alebo nie.


Kelly Hendry: „Sme veľmi zaneprázdnení ľudia. Ak potrebujete niekoho prečítať životný príbeh pol hodiny, neurobíme to. Strávim viac ako 15 sekúnd na fotografii, pozriem sa tam, kde si študoval, kde si pracoval. Určite sa pozriem na to, či ste pracovali v kine alebo v televízii. “

Niekedy sa stáva, že riaditelia castingov stratia vašu fotku, potom ťa hľadajú medzi životopismi a nájdu ťa podľa náhľadu obrázku. Preto je najlepšie vložiť malú fotografiu do životopisu.

Na workshope „Ako predstaviť svoj životopis a zvoliť fotografiu“ / Foto: Catherine Rodriguez Pineda

Je dôležité uviesť ďalšie zručnosti: znalosť jazykov, či riadite auto, viem jazdiť na koni, či môžete oplotiť, či ste pracovali ako kaskadér, či plávate atď. Ak spievate, môže byť užitočné uviesť register. Jeden herec naznačil schopnosť hrať šach v časti „zručnosti“. A to nie je neobvyklé, pretože sa môže stať, že režisér miluje aj šach, prečítajte si tento riadok a pomyslite si: „Skvelé! Možno budeme hrať medzi filmovaním? “Môžete dokonca naznačiť, že vlastníte jogu. Prečo nie? Jóga vo všeobecnosti môže naznačovať vnútornú disciplínu herca.


Olivia Scott Webb: „Povinné odseky v životopise musia byť umiestnené na vrchu. Nikto nebude pokračovať až do konca. Dôležitými bodmi sú výška, váha, vzdelanie, pracovné skúsenosti, máte vízum a pas, máte showreel a pásku (nezabudnite na ne uviesť odkaz). “

Elektronická verzia životopisu musí byť umiestnená ako prvá na Spotlight - Toto je najznámejšia platforma na svete pre profesionálnych hercov hľadajúcich prácu a pre obsadenie riaditeľov.

Čestnosť a čestnosť

Už nikdy nebudete musieť klamať. Ak niekde klamete, stratíte dôveru. Platí to aj pre znalosť jazykov, rast a váhu - mnohí aktéri majú v týchto bodoch tendenciu trochu preháňať.

Vyskytol sa prípad, keď bol herec pre túto úlohu vhodný, ale naznačil, že nevie, ako jazdiť na koni. Spýtal sa ho: môže sa učiť? Odpovedal, že sa bojí koní. V dôsledku toho bol najatý kaskadér. Keby mal herec ľútosť a nepriznal svoju neschopnosť a strach, nie je známe, ako sa všetko dopadne na pódiu, a vďaka tejto úprimnosti herca sa ušetrili peniaze aj čas.

Zľava doprava: Olivia Scott-Webb, Kelly Hendry, Elaine Granger, Richard Cook / Foto: Catherine Rodriguez Pineda

V Game of Thrones mal chlapec jesť slivky v rámci. Ale v súhrne dieťaťa bolo uvedené, že je alergický na niektoré bobule a ovocie. Posádke sa tak podarilo zabrániť nehodám a ich následkom. Zdá sa, že ide iba o menšie maličkosti, ale v skutočnosti je veľmi dôležité, keď výroba už beží.

Najdôležitejšou vecou v životopise nie sú vedomosti alebo zručnosti. Najdôležitejšia vec je pravda. Z projektu je veľmi často vyhodený herec, pretože nespĺňa očakávania uvedené v životopise. Nikto neradi pracuje s nečestnými ľuďmi.

Vytvorte si vlastný životopis pre divadlo

 1. 1 Uistite sa, že zhrnutie obsahuje informácie týkajúce sa vášho divadelného zážitku.
 2. 2 Použite určený formát alebo iný formát, nezabudnite však, že informácie by mali byť umiestnené v prísnom poradí.
 3. 3 Začnite príbehom vašich skúseností s najnovšími produkciami a končte zoznamom prvých úloh. Najprv by ste mali písať o svojich skúsenostiach a potom uviesť najnovšie produkcie. Nezabudnite uviesť všetky dôležité mená, dátumy a divadelné predstavenia za posledný rok.
 4. 4 Udržujte svoj životopis stručný, aby sa zmestil na hárok formátu 8 "x10", nie 8,5 "x11". Jemne orezajte hárky portfólia v rohu stránky. Počas počúvania je najdôležitejšie množstvo času, takže váš životopis bude rýchlo preverený. Je to kvalitný životopis, ktorý vám pomôže získať prácu.
  • Krstné meno

 • E-mailová adresa a telefónne číslo
 • Komunity (ak sú k dispozícii)
 • Agentúra (ak je k dispozícii)
 • Výška, hmotnosť, farba vlasov, farba očí
 • Hlasový rozsah

Broadwayská produkcia

 • Názov predstavenia
 • role
 • divadlo
 • riaditeľ
 • Miestna produkcia

  • Názov predstavenia
  • role
  • divadlo
  • riaditeľ
 • Účasť na filmoch

  • výrobok
  • Regionálneho významu
  • Národné produkcie
 • Školenie a vzdelávanie
 • Špeciálne zručnosti: Dialekty, Šport
 • Povinnosti herca

  Existuje mnoho štúdií a vzdelávacích inštitúcií, ktoré školia mladých hercov rôznymi smermi. Väčšina žiadateľov sa hrnú do veľkých miest alebo hlavného mesta. Tu sa môžete dostať do skupiny so ctihodným a rešpektovaným učiteľom, čo výrazne zvyšuje šance na úspešnú kariéru.

  Herec je náročná profesia. Mnohí mylne hodnotia pozíciu ľahkého a neprimerane nadhodnoteného zamestnania. Medzitým sa práca na javisku alebo na scéne skladá z nespočetných skúšok, nervového napätia a neustáleho zdokonaľovania zručnosti. Ale ani to všetko nezaručuje úspech.

  Existuje veľké množstvo vlastností, ktoré by mal mať herec. Tu je len niekoľko z nich:

  • veľká pamäť
  • schopnosť zvyknúť si na rolu,
  • trpezlivosť a výkon
  • družnosť,
  • zodpovednosť
  • energie.

  Existuje niečo ako „talent“. Toto kritérium však nemožno jednoznačne posúdiť. Talent je komplexný koncept bez jasnej definície. Preto je hodnotenie subjektu podľa tejto kvality ťažké.

  Kariérny rebrík a hľadanie zamestnania

  Každoročne je prepustená obrovská armáda mladých hercov. Nie všetky sa samozrejme stávajú hviezdami televíznych obrazoviek alebo divadelných scén. Väčšina mladých účinkujúcich chodí do práce v malých divadlách, cirkusoch alebo spoločnostiach, ktoré poskytujú herci súkromne. Pri postupe nahor po kariérnom rebríčku sa úlohy stávajú čoraz dôležitejšími. Talentovaný a úspešný herec sa po čase stane slávnym a vysoko plateným. Nasleduje uznanie a je požadované mnohými hviezdnymi stavmi.

  Konajúci život sa skladá z neustáleho skúšania a hľadania dobrej úlohy. Prácu nájdete na internete. Avšak, pre tento musíte urobiť kvalitný životopis. Aj nováčik môže dostať šancu so zaujímavou „vizitkou“. Hlavná vec je získať osobný pohovor alebo test. Ďalej všetko už závisí od uchádzača a jeho úrovne odbornej prípravy.

  Audítor sa zaoberá auditom účtovných dokladov a analýzou finančných činností.

  Stravovanie je nevyhnutnosťou, ktorá môže priniesť potešenie. To sa už dlho dokázalo.

  Zbor zaujíma významné miesto v hudobnej kultúre. Preto je povolanie umelca zboru (súboru).

  Obsluha kompresorovej jednotky monitoruje činnosť piestu.

  Každý uchádzač o zamestnanie po pohovore očakáva odpoveď od zamestnávateľa. Ako.

  Inter RAO je moderná diverzifikovaná energetická holdingová spoločnosť, ktorá spravuje.

  Máte záujem o ziskové voľné pracovné miesto? Preto sa bude požadovať kompetentne.

  Jednou z najdôležitejších etáp zamestnania je primárna oblasť.

  Ak ste dostali pozvanie na pohovor, potom na.

  Zamestnávatelia denne sledujú desiatky životopisov. Z tohto dôvodu dosiahnuť zisk.

  Vývoj internetu a informačných technológií výrazne ovplyvnil trh práce.

  História Uralchemu sa začína v roku 1929.

  Našli ste vhodné voľné miesto, vyplnili životopis a zložili rozhovor, ale zamestnávateľ.

  Úspešné zamestnanie je spojené s potrebou preukázať svoje vlastné.

  Ste nezamestnaní? Najlepšie obdobie pre vás začína.

  Ste zaneprázdnení aktívnym hľadaním práce? Prirodzene, máte obavy z výšky zárobku na novom mieste.

  Švadlena - špecialista na šitie odevov, ako aj rôznych výrobkov z tkanín a iných materiálov. Toto.

  História audítorskej spoločnosti Ernst & Young sa začala koncom XIX storočia, kedy bol majiteľom.

  História koncernu Royal Dutch Shell sa začína v roku 1907, keď.

  Človek by sa mal čas od času uvoľniť a baviť sa. Toto je príjemná súčasť nášho života.

  skúsenosti:

  200_ – 200_
  • Názov podniku
  • Pozícia držaná
  • Povinnosti a výsledky.
  199_ – 200_
  • Názov podniku
  • Pozícia držaná
  • Povinnosti a výsledky.

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send