Užitočné tipy

Oz do gramov

Pin
Send
Share
Send
Send


on-line kalkulačka pre preklad uncí do gramov a naopak, tento prevodník má vysoký trieda presnosti, história výpočtov a zapísať sumu slovami.
Koľko gramov na uncu 1 unca 28.349523125 gramov. 4 unca rovnaké 113.4 gramov.

unca (lat. uncia, označenie unca) - Termín pochádza zo staroveku Rímkde unca označená dvanásty časť vah. bolo jeden z hlavných hmotnostné jednotky stredovekej Európy. dnes platiť v krajinách, kde sa meria hmotnosť v kg libier (Napr, United States).

Unca averdupua (skratka oz alebo oz pri) - v United States a niekoľko ďalších krajín je základnou jednotkou hmotnosti libra prekročenia (453,59237 g). Pozostáva z: 16 oz. Hmotnosť unca prekročenia sa rovná 28,35 g (28,349 523 125 g).

Návrhy a priania písať [email protected]

Zdieľajte túto kalkulačku na fóre alebo online!

Pomáha to robiť nový kalkulačky.

Oz do gramu tabuľky

Túto stránku vlastní a udržuje spoločnosť Wight Hat Ltd. © 2003-2018.

Všetky naše podmienky používania nájdete tu.

Napriek všetkému úsiliu zameranému na zabezpečenie presnosti metrických kalkulačiek a tabuliek na tomto webe nemôžeme poskytnúť úplnú záruku presnosti ani nenesieme zodpovednosť za prípadné chyby. Ak zistíte chybu na webe, budeme vďační, ak nás informujete pomocou kontaktného odkazu v hornej časti stránky a pokúsime sa ho čo najskôr opraviť.

Prevod uncí na gramy

Koľko gramov v uncoch - prepočítanie oz na gr

unca
Unca (skratka: oz) je jednotka hmotnosti, ktorá má niekoľko definícií. Často sa používa unca 28 gramov. Jeho veľkosť môže kolísať v rôznych systémoch. V súčasnosti sú najčastejšie používanými medzinárodnými uncami nadmerného úbytku, ktoré sa rovnajú 28.3495231 gramom, a trójsky kôš, ktoré sa rovnajú 31.1034768 gramom.

gramov
Gr (symbol: "g") je metrická jednotka hmotnosti. Jeden gram sa rovná 1/1000 kilogramov v SI alebo 1E3 kg. Dnes sú gramy široko používanou mierou sušiny pri varení potravín a tovaru v obchodoch s potravinami po celom svete.

Pozrite si video: GRAMY TAK O Z RANA WIŚNIA DAWAJ WBIJAJ (Septembra 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send