Užitočné tipy

Tlačte dokumenty na Chromebooku ako súbory PDF

Pin
Send
Share
Send
Send


Chromebooky si získavajú na popularite vo svete. Bohužiaľ sa im v Rusku ešte nepodarilo získať srdcia maloobchodníkov, ale je to otázka času, pretože používatelia majú záujem o alternatívy za nízku cenu. Ak už Chromebook vlastníte, pravdepodobne sa pýtate, ako tlačiť dokumenty, ktoré ho používajú. Spoločnosť Google pripravila veľmi pohodlné riešenie, ktoré dnes preskúmame.

Na našom Chromebooku prakticky nie je. Sú pohodlné, jednoduché a lacné v porovnaní so svojimi náprotivkami Windows. Ruským spotrebiteľom sa takéto riešenia určite budú páčiť.

Spoločnosť má praktickú službu Cloud Print s virtuálnou tlačiarňou. Aby ste s tým mohli začať pracovať, musíte svoju tlačiareň prepojiť s účtom Google. Okrem toho môžete dokument vytlačiť z ľubovoľného zariadenia pripojeného na internet. Virtuálna tlačiareň funguje v prehliadači Chrome, v aplikáciách Google (Gmail, Disk, Dokumenty atď.).

Ak chcete skontrolovať, či vaša tlačiareň podporuje virtuálnu tlač, kliknite na tento odkaz a potom musíte tlačiareň prepojiť s účtom Google.

Ako pridať tlačiareň podporujúcu tlač z cloudu do služby Google Cloud Print

  • Na pracovnej ploche Chromebooku kliknite na indikátor času a nabíjania,
  • Otvorte nastavenia,
  • Kliknite na „Tlačiarne“,
  • Ďalej „Pridať tlačiareň“,
  • V zozname vyberte tlačiareň pripojenú k internetu.

Vo vašom účte by sa mala objaviť nová tlačiareň.

Pin
Send
Share
Send
Send