Užitočné tipy

Úskalia "Bucking"

Pin
Send
Share
Send
Send


Turisti často hľadajú miesto, kde si môžu rezervovať hotel na cestovanie, aby sa nemýlili. Jednou z najpopulárnejších služieb je rezervácia. Mnohí sa do neho zamilovali pri príležitosti vybrať si hotel z veľkého zoznamu partnerských hotelov a zrozumiteľného rozhrania v ruskom jazyku. Tento článok popisuje, ako platiť za rezervovanú rezerváciu hotela, ako si vybrať izbu podľa filtra, o výhodách a nevýhodách služby.

Čo je to rezervácia

Stránka s rezerváciami, ako rozsiahly a pohodlný projekt pre online rezervácie, bola vyvinutá pred 24 rokmi v Holandsku.

Projekt zahŕňa širokú škálu nehnuteľností, od bytov a domov až po hotely, vily a luxusné byty.

Partnermi rezervácie sú vlastníci nehnuteľností, ktorí ponúkajú turistovi jeho prenájom alebo dovolenku spolu s ďalším balíkom služieb - vlastnou plážou, stravou, izbovou službou.

Zástupcovia turistických stredísk pracujú s reklamnou platformou na základe zmluvy, ktorá ich zaväzuje konať v stanovenom rámci:

 • Náklady na služby poskytované na kontrolu na mieste by nemali byť vyššie ako nominálna hodnota.
 • Povinná zhoda s deklarovanými normami. To znamená, že ak hotel poskytuje turistom možnosť využívať Wi-Fi, malo by to byť pri príchode dovolenkárov.
 • Fotografie hotela zverejnené na webe nemôžu byť fiktívne - letovisko by sa malo zhodovať s tým, čo je na obrázku.

Výsledkom je, že hotely, hotely a súkromní majitelia majú vyšší príjem s minimálnymi nákladmi. Pomocou tejto stránky zhromažďujú obrovské publikum, používajú pohodlný chat na komunikáciu so zákazníkmi z celého sveta, tabuľku okamžitých rezervácií a systém navrhnutý tak, aby sa vyhli nákladom, keď turista neprídu.

Za prilákanie veľkého počtu zákazníkov platia hotely províziu, ktorá nemá vplyv na veľkosť cenovky pre turistov. Náklady na reklamu sa hradia dvojnásobne kvôli väčšej cezhraničnej schopnosti prezentovaného objektu.

Na porovnanie, ponúkame dva hotely nachádzajúce sa v rovnakom stredisku: jeden z nich predal všetky miesta av sezóne s veľkou túžbou nikto nebude môcť
a druhá je napoly prázdna, pretože nepracuje s medzinárodnou rezervačnou službou a nedostáva ďalšiu podporu.

Oficiálna webová stránka rezervačnej služby

Ako sa platba vykonáva pri rezervácii a ako sa služba využíva

Výhodou systému je, že klient sa môže zoznámiť s ponukami v smere záujmu a dostávať výzvy zo servera vo svojom rodnom jazyku.

Ak chcete vybrať požadovanú možnosť, do vyhľadávacieho riadku sa zadajú informácie o meste a požadovanom dátume príchodu.

Ďalej by ste sa mali zamerať na:

 • Náklady - pre turistov je najlepšia cena najnižšia. Prax však naznačuje, že hotely s nižšou cenou za ubytovanie nie sú vždy vhodnou voľbou.
 • Geolokácia - podľa toho, aký typ dovolenky preferuje turista, vyberie miesto - pokojné a rodinné letovisko alebo zábavná a hlučná lokalita.
 • Nevyhnutné podmienky - pre cestujúcich veľkosť apartmánu a dostupnosť bezplatného internetu a parkovacích vecí.

Výsledky sa automaticky filtrujú podľa toho, aké údaje používateľ zadá v ľavom stĺpci av hornom menu.

Zoznam obsahuje informácie o možných možnostiach:

 • hodnotenie a recenzie turistov,
 • životné náklady v dvojlôžkovej izbe za deň,
 • kategória bytov
 • geolokácia vzhľadom na mesto, v ktorom sa hotel nachádza.

Ďalšie informácie! Hodnotenie je potrebné venovať pozornosť počtu kontrol. Menší počet odporúčaní s pozitívnou spätnou väzbou „stojí“ viac ako rovnaké celkové hodnotenie, vyvodil v prospech veľkého počtu recenzií.

Potom začnite prezerať fotografie izieb a hotelových priestorov.

Mali by ste sa pozrieť na parametre zvýraznené červenou farbou na webe, ako aj na modrú ikonu? (Čo znamená, že svoju rezerváciu môžete zrušiť bez zaplatenia pokuty). Rezervačné podmienky na kontrolu sú na stránkach uvedené, keď umiestnite kurzor myši na ikonu „?“. Mestská daň niekedy nie je zahrnutá v cene zájazdu, ktorá bude uvedená v bloku.

Informácie o hoteli pre turistov

Ak kliknete na panel „Vyhľadať inteligentné ponuky“ v hornom paneli, pri rezervácii sa zobrazia najvýhodnejšie ponuky pre turistov z hľadiska ceny a kvality.

Ako správne platiť za rezerváciu pri rezervácii? Údaje musia byť uvedené latinkou a musia zodpovedať informáciám v pase. Nezabudnite uviesť e-mailovú adresu.

Môžete platiť online bankovým prevodom prostredníctvom bežných a kreditných kariet VISA alebo MasterCard s údajmi uvedenými v prípade, ktoré musia byť reliéfnym číslom. Spolupráca Sberbank je podporovaná. Provízia a záloha vopred (záloha) v systéme nie sú poskytované. Ak máte záujem o to, ako vykonať zálohu pri rezervácii, potom v oficiálnej verzii to tak nie je.

Venujte pozornosť! Po odoslaní objednávky musíte skontrolovať svoj e-mail - mali by ste okamžite dostať oznámenie o registrácii rezervácie, bude uvedené vaše rezervačné číslo a PIN kód, ktorý môže byť potrebný, ak turista chce zrušiť požiadavku alebo položiť otázku podpory.

Ako zaplatiť pri rezervácii rezervácie? Klient nemusí zložiť peniaze v žiadnej výške, postup sa vykonáva po príchode.

 • uveďte potrebné parametre
 • filtrovať výsledky podľa kritérií,
 • pobyt na jednej z možností rezervácie.

Ako zaplatiť rezerváciu pri rezervácii: výhody a nevýhody

Tento rezervačný systém má svoje výhody a nevýhody, ktoré spočívajú v názoroch ľudí využívajúcich službu.

Cena za ubytovanie pri príchode na miesto

Výhody spôsobu rezervácie pri rezervácii:

 • Užívateľsky prívetivé rozhranie.
 • Schopnosť kontaktovať technickú podporu, ak máte nejaké otázky.
 • Najlepšie ponuky, najmä v sezóne predaja z hotelov.
 • Najväčšia hotelová základňa na svete.
 • Systém zliav a ponúk pre stálych zákazníkov.
 • Recenzie zozbierané na serveri sú pravdivé a skutočné.

 • Rezervácia prostredníctvom rezervačnej služby opakuje postup priameho rezervácie cez hotel. Jediným rozdielom je, že môžete kontaktovať podporu a zanechať recenziu. V skutočnosti nie je zodpovednosťou rezervačná služba, ale hotel.
 • Hotel prijíma údaje o karte, ktoré boli poskytnuté systému v jeho aktuálnej podobe. Čisto teoreticky je možné, že na podvodné účely bude z účtu budúceho hotelového klienta vybraná určitá suma peňazí. Takáto situácia sa však prakticky nestala a účastníkom incidentu sa vždy podarilo peniaze vrátiť prostredníctvom banky. Aby ste túto návnadu nespadli, musíte skontrolovať hodnotenia hotelov na rôznych stránkach a skontrolovať ich hodnotenie.
 • Niektoré hotely neuverejňujú otváraciu dobu. Osoba si môže rezervovať výlet v utorok - stredu a hotel sa zavrie napríklad v utorok v sanitárny deň.
 • Informácie o vybranom platobnom systéme nie sú šifrované.

Rezervácia je teda veľmi pohodlnou a populárnou službou, kde sa hotely rezervujú po celom svete. Všetky izby spĺňajú stanovené normy, vždy môžete vidieť fotografie apartmánov a hotelových areálov, rezervácia dáva záruku ich súladu.

Kto pozná podrobnosti o vašej karte v hoteli

Pred šiestimi mesiacmi som cestoval do Spojených štátov a rezervoval som posledný hotel z americkej karty priateľa.

Hotelu sa zdalo podozrivé, že jedna osoba rezervovala izbu a druhá platila. Aby sme potvrdili, že je všetko v poriadku, museli sme v špeciálnom formulári uviesť všetky údaje o karte až po kód CVV.

Bol som si istý, že iba podvodníci požiadali o CVV, tak som zavolal do hotela. Rozhovor s hotelovým operátorom sa zastavil, už ju unavovalo vysvetľovanie a vo svojich srdciach povedala: „V krátkosti, uveďte čísla 578 v tomto poli.“ Bola to banková karta CVV, ktorú sme predstavili pred hodinou v časti „Rezervácia“.

Zistil som teda, že „Rezervácia“ prenáša všetky údaje o kreditnej karte do hotelov. Poviem vám, že som sa dozvedel aj o rezerváciách hotelov ao tom, ako si teraz chránim svoje peniaze.

Najlepšia ochrana peňazí - extra karta

V každej nepochopiteľnej situácii zaplatte a uveďte podrobnosti dodatočnej karty. Dostaňte sa na hlavný účet, stanovte limit a relaxujte.

Nastavte limit, koľko ste ochotní minúť v hoteli. Ak karta nie je potrebná, nastavte limit 10 R.

Ak podvodníci dostanú podrobnosti o vašej karte a pokúsia sa o vyplatenie peňazí, nebudú môcť vybrať nič a dostanete správu SMS.

Dodatočná karta je zadarmo. Vydáva sa v internetovej banke.

Princíp práce "Rezervácia"

„Rezervácia“ je burza cenných papierov. Hotely na to ponúkajú svoje ponuky, turisti si vyberajú a rezervujú. „Rezervácia“ získava províziu od hotela, v ktorom pritiahol klienta.

Väčšina objednávkových akcií klienta sa uskutočňuje na webových stránkach rezervácie. Zákazníci sa preto niekedy domnievajú, že „rezervovali hotel so službou Bucking“, „platili“ Bucking “. Nie je to tak. V časti „Bucking“ sú dva nezávislé subjekty - hotel a klient.

Hotel určuje náklady a ostatné životné podmienky, zodpovedá za správnosť a relevantnosť týchto údajov a prijíma informácie o rezervácii z časti „Rezervácia“. Rezerváciu potvrdzuje hotel, nie „Rezervácia“, komunikuje s klientom o podmienkach, prevedie alebo zruší pobyt a prijíma platbu. „Rezervácia“ poskytuje iba platformu a nástroje na interakciu hotela a klienta.

Prečo hotel kartu

Ak ste v čase rezervácie vybrali platbu vopred, sú potrebné údaje o karte, aby hotel mohol odpísať peniaze za ubytovanie.

Ako hackeri kradnú informácie od hotelových hostí

Ak nechcete platiť okamžite, nadobudne účinnosť koncept „rezervácie rezervácie“. Hotel sľubuje poskytnúť vám izbu výmenou za váš sľub zaplatiť za túto izbu.

Záruku hotela podporuje obchodná reputácia a rezervačný systém. Úprimné slovo klienta, žiaľ, nestačí na záruku.

Ak klient zmení názor a zabudne informovať o zrušení rezervácie, miestnosť zostane prázdna a hotel nezíska zisk. Hotelieri preto chcú získať finančnú záruku: ak klient zruší rezerváciu neskôr ako v určený dátum, bude musieť zaplatiť pokutu.

Aby bolo možné uložiť pokutu, hotel potrebuje podrobnosti o svojej bankovej karte. Tieto "rezervácie" poskytujú hotelierovi okamžite v čase rezervácie.

Kto pozná vaše údaje

Ak na webe zadáte údaje o karte, „Bucking“ ich prenesie prostredníctvom šifrovaného protokolu - ak ich útočník zachytí, nebude ich schopný prečítať. Zraniteľnosť vzniká, keď váš hotel dostane vaše údaje.

Buking má dvojfaktorové overenie pre prístup k osobnému účtu v hoteli: údaje o klientovi môže zobraziť iba autorizovaný zamestnanec hotela. Teoreticky by mal vybrať alebo zmraziť iba dlžnú sumu podľa podmienok rezervácie a nemôže použiť tieto karty na iné účely. V dôsledku toho závisí osud peňazí na vašej karte iba na slušnosti a zodpovednosti tohto zamestnanca.

V zmluve medzi hotelom a „Rezerváciou“ je hotel povinný spracovať údaje o karte v súlade s bezpečnostným štandardom údajov o platobnej karte. V zmluve však nie sú špecifikované ani metódy overovania, ani pokuty za porušenie bezpečnostných noriem.

Ak hotel napríklad bezstarostne ukladá tlačené rezervácie, necháva ich na recepcii, tieto karty sa môžu stať majetkom nielen zamestnancov hotela, ale aj ostatných hostí. Ak si pár mesiacov po ceste zakúpi niekto z Číny bicykel z vašej karty, nebudete okamžite vedieť, odkiaľ útočník získal vaše údaje.

V momente, keď hotelier uloží vaše údaje do svojho počítača alebo ich vytlačí, „Rezervácia“ nenesie žiadnu zodpovednosť.

Získanie oficiálnej pozície

Ako bezpečne rezervovať hotel

Ak nechcete preniesť údaje o karte do hotela, môžete sa obísť bez toho. Poviem vám niekoľko metód, ktoré som vyskúšal.

Bezplatný hotel. V časti „Rezervácia“ sa nachádzajú reklamy s označením „Môžete vykonať rezerváciu bez kreditnej karty“. Ak ich chcete nájsť, vyberte filter „Rezervácia bez kreditnej karty“ v ponuke vľavo.

Aby bola zaručená rezervácia, hotel ponúkne uskutočnenie bankového prevodu, prevod cez PayPel alebo na platobnú kartu. Rezervácie budú potvrdené až po prijatí takejto zálohy.

Výhodou tohto spôsobu je, že hotel nerozpoznal podrobnosti o vašej karte.

Po takejto rezervácii sa manažér hotela spojí s klientom a požiada o platbu vopred.

Osobné usporiadanie. V niektorých prípadoch je možné rezervovať rezerváciu bez finančnej záruky v korešpondencii s hotelom. Dva penzióny na Seychelách sa po mojom liste dohodli, že si pre mňa budú ponechať izbu bez predbežných prevodov a zmrazenia peňazí.

Takáto úľava je právom, nie povinnosťou hotela. Ak hotelier už stretol nepoctivých alebo voliteľných hostí, môže odmietnuť rezervovať izbu pre iného turistu bez preddavku.

Zhrnutie korešpondencie s hotelom na Seychelách: „Rezervujte si prosím izbu bez preddavku.“ - "V poriadku. Zaplaťte pri registrácii. “ "Ďakujem!" Určite si pre mňa rezervoval túto izbu? “-„ Áno, presne “

Samostatná karta pre rezerváciu. Túto metódu som si vybral, pretože nemusím zakaždým robiť ďalšie akcie a vstupovať do korešpondencie s hotelmi. Zároveň som úplne presvedčený o bezpečnosti peňazí na hlavnej karte.

Pred rezerváciou izby prevediem potrebnú sumu na samostatnú bankovú kartu a skontrolujem, či po ceste nezostali žiadne peniaze. Aj keď útočník získa moje údaje, úspory zostanú v bezpečí. Túto kartu používam iba na hotelové rezervácie.

Hlavná vec za 30 sekúnd

Ihneď po rezervácii prevedie „Rezervácia“ do hotela všetky údaje o bankovej karte, ktoré ste zadali. Dokonca aj CVV, ak ste ho zadali.

Stáva sa to bez ohľadu na platobné podmienky a zrušenie. Aj keď hotel peniaze nevyberie alebo neblokuje, všetky vaše údaje o karte sa okamžite objavia.

Prístup k údajom o karte je povolený hotelom. Ak zanedbajú bezpečnostné pravidlá, útočník môže zistiť podrobnosti o karte.

Môžete si rezervovať hotel bez karty, ale toto nefunguje s každým hotelom a bude si vyžadovať viac pohybov ako zaplatenie kartou.

Racionálnym spôsobom, ako chrániť svoje peniaze, je použitie osobitnej karty na rezerváciu.

Pin
Send
Share
Send
Send