Užitočné tipy

Ako muži určujú, že vy - tá jedna - záložka 47

Pin
Send
Share
Send
Send


Dobrý deň, milí čitatelia stránky Uspei.com. Pár trikov, ako získať dôveru v muža. „A možno máš aj kľúč od bytu, kde sú peniaze?“ Je to fráza Ilf a Petrov a ich brilantný charakter - Ostap Bender. Pamätajte, že títo muži neodporúčajú nezmysly.

Najprv verte človeku s niečím dôležitým, tajným a zmysluplným pre vás. Predstavte si, že ste na rande s mužom a že musíte ísť na toaletu av ruštine, aby ste si na toaletu oprášili nos.

Potom mu napríklad povedzte: „Môžem tu nechať svoju bundu“ alebo „Nechám svoj telefón a kabelku s vami“ - ako veľmi mu dôverujete a necháte to na vás, potom sa vráťte a pokojne s ním komunikujte.

Pamätám si jeden príbeh, keď ma mladý muž pozval do reštaurácie a potom sme sa zastavili vo veľmi uzavretom elitnom nočnom klube. Hovorí mi: „Dajte mi kľúče od svojho auta. Lepšie ich držím vo vrecku svojej bundy, bude to spoľahlivejšie.“ “ Potom sme sa s ním stretli druhýkrát alebo trikrát.

Z nejakého dôvodu som sa rozhodol riadiť sa jeho radou, hoci som veľmi elegantný dievčatko a vždy sa snažím držať kabelku, peňaženku, kľúčenku, kľúče od auta, kreditné karty na bezpečnom mieste a, úprimne povedané, málokedy sa im ich podarilo dostať preč odo mňa. A potom som šiel do tohto nočného klubu a dal som mu kľúče na jeho žiadosť.

Mimochodom, v tom čase som mal relatívne nové auto, ktoré sa samozrejme kúpilo na úver, ale napriek tomu som vo svojom vnútri pochyboval o tom, či dať kľúče, ale stále som sa rozhodol ísť za mužom a veriť mu. Skryl ich vo vnútornej kapse saka.

Čo si myslíš? Toho dňa som dostal kreditné karty, peniaze z vrecka z vnútornej vrecka a v tejto vrecku obvykle držím kľúče od auta. Preto som vďaka dôvtipu človeka zostal s autom a kľúčmi, ktoré boli bezpečne uložené v jeho vrecku.

Samozrejme sa pýtate: „Nemysleli ste si, čo keď utečie s týmito kľúčmi?“ Ale dobrí, hodní muži, úspešní, to nerobia, pretože majú flotilu automobilov a autá budú chladnejšie ako moje, napriek tomu som však niekde mal druhú myšlienku, keď som tancoval: „Zrazu niekde odíde? „Čo ak moje auto odíde?“ Dievčatá samozrejme nemusia bezohľadne dôverovať všetkým a všetkému, ale ako sa hovorí, „Dôverujte, ale overte.“

Po druhé - ukážte, že šetríte zdroje človeka. V tomto prípade je čas. Nikdy nenúťte človeka, aby čakal, a dokonca ani tých 15 minút, ktoré preskočíte pred seba, aby boli sami s mužom na rande.

„Dokážem sa prispôsobiť vášmu harmonogramu, pretože tak tvrdo pracujete. A kedy by bolo pre vás výhodné telefonovať a stretnúť sa? Dobre, potom stretnutie s klientmi odložím. “ Pamätajte, že ste dôležití, ste dôležitejší, vážim si vás - vždy je to podvádzací kód lásky. Muž miluje tento postoj ženy k sebe.

Dievčatá, pamätáte si, koľko tajomníkov si dokázalo vziať svojich šéfov a šéfov, a to práve kvôli tomuto postoju k nim? Potom prejdite provokáciou v oblasti financií, to znamená ušetrite peniaze. Napríklad na otázku: „Zlatko, kam by si chcel ísť na večeru?“, Hovoríte: „Po milión rokov som nebol v McDonald's.“

Som úplne úprimný. Tam som vždy miloval koláče s čerešňami “alebo si vybral inú kaviareň, čokoládový bar. Alebo, ak ste šli do reštaurácie, hovoríte: „Radšej by som jedálny lístok (obed) pred jedlom a la carte“, ktorý zvyčajne stojí viac, alebo vy poviete: „V tejto kaviarni vezmem túto špeciálnu ponuku croissant s kávou. ,

Človek má vždy svoje miesto, aby svoje peniaze mohol investovať, napríklad do budúcnosti svojich detí alebo do svojej spoločnosti. "Misha, čo ti hovorím?" No, vieš lepšie ako ja. “ Vystúpite tak z davu dnešných hladných mladých dám, ktoré chcú niečo jesť, ale drahšie.

Zdieľajte s ním tajomstvo, vždy radostné, príjemné: „Nikomu som nepovedal, že sa pripravujem na maratón na dlhé vzdialenosti. Myslím si, že týmto informáciám môžete veriť, pretože cítim vašu silnú podporu. ““

Môžete rozprávať a spomenúť komunikáciu so svojou sestrou, úspechy na univerzite, príbehy v práci a akékoľvek ďalšie informácie, ktoré sa pre vás javia ako nevyhnutné a dôležité. že dôverujete človeku. Pamätajte, že dôvera je o krok ďalej od dôvery v lásku.

Nezabudnite sa prihlásiť na odber zdrojového kanála YouTube!

Uvidíme sa skoro! Na blogových stránkach Uspei.com robte vždy všetko

Pomôžte projektu - prihláste sa na odber nášho kanála Yandex.Zen!

Pin
Send
Share
Send
Send