Užitočné tipy

Recenzia najlepších programov na zmenu hlasu v systéme Android

Pin
Send
Share
Send
Send


Existujú situácie, keď musíte zamaskovať svoj hlas, aby osoba, s ktorou hovoríte, nevedela, s kým hovorí. Pre tieto aplikácie existuje množstvo mobilných aplikácií, ktoré rôznymi spôsobmi prevádzajú zvukový signál, tj hlas. Ponúkame vám, aby ste sa zoznámili s najlepšími jeho druhmi aplikácií.

Aplikácia VoiceTooner - vtipné „opakovače“ vo vašom smartfóne

Svoju aktivitu na sociálnych sieťach môžete diverzifikovať pomocou programu VoiceTooner, vďaka ktorému budú vaše frázy vyjadrené animovanými postavami.

VoiceTooner - program na zmenu hlasu. To vám umožní nahrávať svoj vlastný hlas a pomocou animovaných postáv na jeho vyslovenie. Každá z postáv má svoj vlastný jedinečný hlasový výraz a výrazy tváre, takže výsledok sa vždy ukáže byť zaujímavým a vyvoláva úsmev u detí aj dospelých.

Užitočné funkcie prevodníka:

Mnoho animovaných postáv, vrátane robotov, akčných filmov, zombie, čarodejníkov, škrečkov, králikov a dokonca aj hovno s jedinečnými hlasmi.

Pripravené nahrávky je možné ukladať a sťahovať online (WhatsApp, Facebook, e-mail atď.).

Aplikácia funguje dobre aj na najslabších smartfónoch: zmena hlasu nemá vplyv na výkon.

Program je k dispozícii na bezplatné posúdenie a použitie prostredníctvom služby Google Play. Súčasne sa na obrazovke zobrazí malá reklamná jednotka a pravidelne sa zobrazujú reklamné pruhy, na ktoré sa dá kliknúť.

Štandardná sada obsahuje 9 animovaných znakov. Tento zoznam je možné výrazne rozšíriť získaním nových hrdinov na 59 rubľoch. Raz za 24 hodín môžete z obchodu získať 1 znak zadarmo. Akýkoľvek nákup odstráni reklamy.

Oficiálnym zdrojom pre stiahnutie programu je obchod Google Play. V takom prípade je zaručená bezpečnosť vášho zariadenia.

Analógy VoiceTooner možno zvážiť:

„Voice Converter“ - program vydaný skôr týmto výrobcom, ktorý však má skromné ​​rozhranie a menej funkcií.

„Hlasový modulátor“ - má funkciu superponovania zvukových efektov do rôznych zvukových záznamov a hlasových správ.

Uvedené programy nájdete na Google Play a môžete si stiahnuť ich bezplatné verzie.

Voice Changer Voice Converter pre Andro> Voice Changer je bezplatná aplikácia pre Android, ktorá vám umožňuje meniť zvuk hlasu používateľa bez ďalších zariadení, ako aj simulovať okolité pozadie pomocou rôznych špeciálnych efektov. Je to skvelá zábava pre tých, ktorí majú radi vtipy a praktické vtipy.

Pomocou funkcie Voice Changer môžete:

 1. Ak chcete úplne zmeniť zvuk svojho hlasu, aby ste hrali svojich príbuzných a priateľov alebo aby ste pri komunikácii s cudzími ľuďmi zostali inkognito,
 2. Vytvorte a uložte si svoj vlastný zvukový záznam alebo klip pomocou rôznych efektov - táto aplikácia umožňuje súčasne nahrávať zvuk aj obraz. Môžete tak získať jedinečný tón zvonenia alebo SMS správu,
 3. Pobaviť akúkoľvek spoločnosť zaznamenaním hlasov priateľov a ich zmenou na hlasy rôznych postáv: draka, veveričky, robota, vlka, dieťa atď., Alebo aplikovať efekty, napríklad echo, chvenie, hélium atď.,
 4. Zmeňte hlas na mužský alebo ženský hlas.

Prevodník hlasu môže byť nainštalovaný na tablete alebo smartfóne. Aplikácia je Russified, takže práca s ňou je ľahká a pohodlná, a ešte lepšie pochopenie rozhrania, krásneho dizajnu a animácie.

Voice Changer v rôznych verziách si môžete zadarmo stiahnuť. K dnešnému dňu existuje iba jedna platená verzia tejto aplikácie - RoboVox Voice Changer Pro, ktorá je navrhnutá pre najnovšie verzie softvéru pre Android. Aktualizovala grafické rozhranie, pridala 8 hlasových modelov a trvanie zvukového záznamu sa zvýšilo na päť minút.

Hlasový menič si môžete stiahnuť na Google Play, ako aj na stránkach http://besplatno-android.ru, http://androidlist-russia.com. K dispozícii na stiahnutie na Google Play a podobné nástroje na zmenu hlasu: AndroidRock, Androbaby, nahrávacie štúdio Handy Tools Studio

Menič hlasu v Menič hlasu s aplikáciou efektov

Voice Converter je populárna aplikácia, ktorá vám umožňuje meniť hlas, aplikovať rôzne zvukové efekty na zvukové nahrávky. Program podporuje priame nahrávanie z rekordéra, ako aj sťahovanie vopred pripravených súborov.

Menič hlasu sa líši od podobných programov na zmenu hlasu nasledujúcimi funkciami:

Schopnosť zdieľať výsledok s priateľmi - hotový záznam môžete poslať na e-mail alebo obľúbeným instant messengerom, ako je WhatsApp. Zvuk možno navyše skombinovať s vybraným obrázkom vytvorením krátkeho videa a následným zdieľaním výsledku na vašej stránke Facebook.

Aplikácia zmení text na hlas, ktorý je možné okamžite spracovať s akýmkoľvek účinkom zo zoznamu. Výsledný záznam so skresleným hlasom sa dá nastaviť ako tón zvonenia alebo zvuk upozornenia.

Program má funkciu „Piano“, ktorá vám umožňuje zmeniť tón hlasu vo zvukovom súbore v reálnom čase - stačí stlačiť požadované klávesy a výsledok uložiť.

Aplikácia Voice Converter je bezplatná - môžete si ju stiahnuť na oficiálnej stránke v službe Google Play:

Ďalšie efekty je možné odblokovať sledovaním videoreklám alebo odporúčaním aplikácie 5 priateľom. Ak vám obe možnosti nevyhovujú, je k dispozícii verzia bez reklám, ktorá už obsahuje ďalšie metódy skreslenia hlasom - náklady na prechod sú 180 rubľov.

Medzi aplikáciami podobnými Voice Converter môžete rozlíšiť Voice Modulator a Voice Changer. Oba programy majú podobnú funkčnosť, iba s jedným rozdielom - výber efektov v nich je omnoho menší.

Voice Changer - program na zmenu hlasu v systéme Android 4.1>

Aplikácia je určená na zmenu hlasu v telefónoch a tabletoch. Hlasový menič Aleaf Games Voice Changer osloví deti a dospelých. Softvérové ​​rozhranie je jasné - aj dieťaťu bude rozumieť. Medzi nevýhody pomôcky patrí pomerne veľké množstvo reklamy.

Hlavné užitočné vlastnosti aplikácie:

rovnako dobre zvláda dve úlohy: mení hlas priamo pri novom nahrávaní a prevádza už nahraté súbory,

K dispozícii je 24 efektov: monštrum a trpaslík, mimozemšťan a robot, vesmírna stanica a staré rádio a ďalšie zábavné napodobeniny hlasov,

vývojári poskytli príležitosť zdieľať výsledné zvukové súbory s priateľmi v sociálnych sieťach, okamžitých odkazoch a cez Bluetooth, nastavovať nahrávky na zvonenie alebo budík.

Aplikácia je bezplatná, existuje reklama a platený obsah. Zakázanie reklamy stojí 75 rubľov.

Program na zmenu hlasu si môžete stiahnuť v službe Google Play: https://play.google.com/store/apps/details? >

Podobné aplikácie na Google Play:

 • Prevodník hlasu Baviux,
 • Andro Voice Modulator> Voice Changer With Effects je aplikácia pre Android, ktorá prevádza hlas. V samotnom programe je 24 hrubých, vtipných a zvláštnych zvukov. Zoznam týchto hlasov obsahuje: opitý, cudzinec, pod vodou, v jaskyni a ďalšie. Takže si môžete spriateliť priateľov alebo sa len pobaviť. Ak chcete zmeniť hlas v programe, musíte najprv zaznamenať konverzáciu. Po zastavení nahrávania vám bude ponúknutých 24 zvukov, ktoré možno použiť na zvukový záznam. Po počúvaní si môžete výsledný zvukový súbor stiahnuť do svojho smartfónu.

Prevedené zvuky je možné uložiť do telefónu, dať na hovor alebo na budík. Všetky melódie sa tiež ukladajú do aplikácie, čo vám umožňuje počúvať nahrávku v hlavnej ponuke. Ak si chcete stiahnuť melódiu, stačí kliknúť na tlačidlo sťahovania, ktoré sa nachádza oproti každému zvuku.

Voice Changer With Effects je zadarmo, takže si ho môže každý stiahnuť na Google Play. Program má však aj platenú funkciu - toto zakazuje reklamu. Za 17,99 hrivny môžu používatelia vypnúť reklamy, ktoré niekedy rušia proces. Takže nebudete tráviť čas sledovaním reklám a budete môcť nahrávať zvuk podľa vášho želania.

V službe Google Play nájdete aj ďalšie meniče hlasu: modulátor hlasu, prevodník hlasu, menič hlasu, menič hlasu. Tieto programy sa vyznačujú zvukovými efektmi, kvalitou záznamu a schopnosťou vytvárať zvukové nahrávky z textu. To znamená, že v niektorých programoch je viac zvukových efektov av iných - lepšia kvalita nahrávania.

Najlepšie menič hlasu

Môže to byť hlasový prevodník pre Android, ktorý uspokojí všetky vaše potreby. Aplikácia je bezplatná a prichádza s hromadou hlasov. Môžete si vybrať Robota, Monštrum, Potápanie, Hélium, Dieťa, Šmolkovia, Refrén, Cudzinec, Kúpeľňa, Včela, Veverička, Boh smrti, Jaskyňa, Hexafluorid, Astronaut, Opitý, Staré rádio, Fan. Na kontrolu zmien nie je potrebné nahrávať nový zvukový súbor. Na „magickú zmenu“ môžete použiť existujúce nahrávky. Po nahrávaní je možné súbory ľahko zdieľať na sociálnych sieťach a aplikáciách okamžitých správ, ako sú Facebook, Line, Twitter, WeChat, WhatsApp atď. Ak hľadáte menič hlasu, určite vyskúšajte túto aplikáciu. Je úplne zadarmo a má pôsobivú škálu funkcií. Aplikácia je kompatibilná so zariadeniami so systémom Android 4.0.3 a novším. Tento softvér má celkom dobré recenzie s viac ako 5 000 000 stiahnutiami. Aplikácia vám okrem toho umožňuje použiť upravený hlas na jeho vloženie do videí a hudobných súborov.

Hlasový menič od Androbaby

Softvér s rovnakým názvom ako v predchádzajúcom prípade obsahuje Androbaby's Voice Changer so slušným zoznamom funkcií na zmenu hlasu Android, hoci väčšina funkcií je identická s ostatnými aplikáciami dostupnými na trhu Play. Jednou z najdôležitejších funkcií aplikácií na zmenu hlasu je počet možností. Používateľské rozhranie bude apelovať na deti, hoci je nepravdepodobné, že by sa naň chcel vývojár zamerať. Farebná schéma aplikácie zjednodušuje vyhľadávanie záznamov. Nahrané súbory je možné nahrať pomocou Dropboxu, Facebooku, Twitteru alebo akejkoľvek inej formy sociálnych sietí. Aplikácia je zadarmo, ale existujú reklamy. Vďaka najnovšej aktualizácii bol softvér vhodný pre tablety. Aplikácia je kompatibilná so zariadeniami so systémom Android 4.0 alebo vyšším.

Menič hlasu s efektmi

Našou najlepšou stávkou je aplikácia na zmenu hlasu s názvom „Voice Changer With Effects“, ktorá je najviac stiahnutá v systéme Android. Aplikácia je bezplatná a neuveriteľne ľahko použiteľná. Stačí ho otvoriť a stlačte tlačidlo záznamu umiestnené v strede hlavnej stránky. Akonáhle budete hotoví, otvorí sa mnoho efektov, od robotov a hélií po katedrálu a mimozemšťana. Pred uložením súboru môžu používatelia otestovať pôvodný záznam s každým z nich. Ak chcete získať prístup k svojim záznamom, kliknite na tlačidlo ponuky umiestnené v ľavom hornom rohu a potom kliknite na „Uložené záznamy“. Použitím možnosti „Odstrániť reklamy“ v ponuke aplikácie sa môžete zbaviť rušivých reklám. Odstránenie reklám vás bude stáť 4 USD.

Toto je jeden z najpopulárnejších hlasových meničov dostupných na dnešnom trhu. Prichádza s rôznymi hlasmi, z ktorých si môžete pobaviť priateľov, rodinu alebo si niekoho srandu. Funkcia jednoduchého zdieľania na WhatsApp. Softvér bol stiahnutý viac ako 50 miliónov krát. Softvér je možné stiahnuť zadarmo, hoci na palube je reklama. Zakúpením predplatného sa ho zbavíte. Aplikácia je kompatibilná so zariadeniami so systémom Android 4.0 alebo vyšším. Jedná sa o veľmi jednoduchý nástroj, ktorý vám umožní nahradiť upravený zvuk rôznymi efektmi a zdieľať ich na sociálnych sieťach. Neponúka priame použitie hlasu pri uskutočňovaní hovorov, ale môže byť zaujímavou možnosťou pre tých, ktorí chcú používať rôzne filtre, zaberajú veľmi málo miesta a sú úplne zadarmo.

Voice Changer Voice Effects FX

Tento nástroj vám umožňuje zmeniť hlas, keď hovoríte po telefóne, na Chipmunk, Autotune, Robot, Female, Male, Kid, Strong, Double, Mask, Opilec, Slow, Fast, Sheep, Monster, Alien, Cave, Space a ďalšie. Je podobný ako akýkoľvek iný zo zoznamu, ale vďaka niektorým novým zvukom sa musí zohľadniť. Aplikácia vám tiež umožňuje zmeniť svoj hlas online a nahrať ho na mikrofón. Tento nástroj si môžete bezplatne stiahnuť, ale dodáva sa s reklamami a nákupmi. Kompatibilné so zariadeniami so systémom Android 4.0 a novším, ako väčšina aplikácií na tomto zozname. Aplikácia sa často aktualizuje.

Voice Changer z inteligentných aplikácií a inteligentných nástrojov

Veľmi užitočnou alternatívou pre vyššie uvedené je aplikácia nazvaná „Voice Changer“, vyvinutá spoločnosťou Smart Apps & Smart Tools. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť z Obchodu Play. Má minimalistické a pohodlné užívateľské rozhranie a v porovnaní s našou najlepšou voľbou ponúka aj niekoľko ďalších efektov. Rovnako ako v predchádzajúcej aplikácii stlačte červené tlačidlo na spustenie nahrávania a opätovným stlačením zastavte. Medzi ďalšie efekty patria Twisted Tongue, Underwater, Creepy Movie a ďalšie. Ak chcete skontrolovať svoje poznámky, kliknite na tlačidlo v ľavom hornom rohu. Používatelia môžu zmeniť efekt, orezať, zdieľať a dokonca nastaviť záznam ako vyzváňací tón. Funkciou aplikácie je možnosť pridať zvukové nahrávky hlasu do ľubovoľnej skladby v telefóne.

Rozprávač hlas

Softvér sa mierne líši od ostatných v zozname, pretože namiesto pridania efektu do záznamu hovorí o vstupnom texte alebo načítanom textovom súbore. Po dokončení písania kliknite na tlačidlo Uložiť. Súbory z pomôcky sa automaticky ukladajú do hudobnej aplikácie telefónu. Ak chcete zmeniť skutočný hlas vypravcu, stlačte tlačidlo ponuky v ľavom hornom rohu - Konfigurácia - Hlas. Najlepšie AI je vo všeobecnosti Cortana od spoločnosti Microsoft, ale táto aplikácia je relatívne nová, takže jej funkčnosť sa neustále rozširuje. Ak chcete prinútiť umelú inteligenciu čítať text napísaný v inom jazyku, ako je nastavený jazyk, vráťte sa do časti Konfigurácia, vyberte jeden z dostupných jazykov a potom hlas vypravěča.

Menič hlasu celebrít

Ak máte radi celebritné hlasy a chcete sa baviť so svojím netušiacim priateľom počas konverzácie, prečo si stiahnuť aplikáciu Celebrity Voice Changer? Vďaka tomuto softvéru môžete prehrávať celebrity hlasy zo zoznamu, čo vám umožní vytvárať skutočné parodie, baviť sa, počúvať a používať ich pre akýkoľvek druh žartu. Zoznam je tiež veľmi rozsiahly a siaha od celebrít politického sveta po hollywoodske hviezdy a najslávnejších sérií. Po žrebovaní môžete zdieľať svoje zvukové nahrávky na sociálnych sieťach.

Vyskúšajte žarty na telefóne a vy môžete nielen prinútiť svojich priateľov, aby sa smiali a rozveselili, ale tiež si vypočuli, ako by ste zneli v podobe svojho obľúbeného hrdinu.

S pomocou špeciálov. aplikácie (Android)

Upozorňujeme, že ak máte starý telefón (nie je dostatočne efektívny), niektoré aplikácie nemusia fungovať stabilne (zvuk môže čiastočne zaostávať, chvieť sa). Napriek tomu musí byť váš telefón schopný počuť vás v milisekundách, spracovať hlas so všetkými použitými filtrami a poslať ho druhej strane.

VoiceFX (snímky obrazovky vývojárov softvéru)

Je to výkonná aplikácia na rýchle zmeny hlasu. Okrem toho je v softvéri zabudovaný hlasový záznamník (na nahrávanie) a schopnosť vysielať zmenený hlas do rôznych webových prehliadačov a prehrávačov médií.

 1. sú k dispozícii tieto zvukové efekty: hlas dieťaťa, dospelého muža, ženy, opitého človeka, účinok jaskyne, priestor atď.,
 2. prehrávanie hlasu z mikrofónu, jeho nahradenie v reálnom čase,
 3. schopnosť otvárať súbory MP3 a meniť ich pomocou efektov,
 4. schopnosť nahrávať do MP3 súborov,
 5. mínus: bezplatná verzia aplikácie má veľa reklám.

Zavolajte na zmenu hlasu

Zavolajte na zmenu hlasu

Call Voice Changer - tento softvér umožňuje meniť hlas počas konverzácie a ukladať rôzne efekty. Svoj hlas môžete nahrať aj do bežného zvukového súboru MP3.

Na zmenu zvuku z mikrofónu existuje veľa efektov: je k dispozícii hlas dievčaťa, muža, robota, hluk (jaskyňa, hrad atď.) Atď. Mimochodom, aplikácia má schopnosť napodobňovať konverzačnú reč.

Všeobecne si nemôžem všimnúť, že ide o veľmi kontroverznú aplikáciu (existuje veľa pozitívnych aj negatívnych recenzií. Podľa štatistík bohužiaľ Call Voice Changer nefunguje na každom 4. smartfóne).

Hlasový modulátor

Screenshoty od vývojára modulátora hlasu.

Aplikácia je veľmi jednoduchá, určená na zábavné účely (hoci nemôžem si pomôcť, ale všimnite si, že pokiaľ ide o zmenu hlasu - funguje to dobre!).

Umožňuje vytvárať úžasné a veľmi vtipné efekty za pár minút. Dodávam tiež, že aplikácia podporuje ruský jazyk.

 • zvukové efekty: hlas robota, dieťa, starca, Marťan, chipmunk atď.,
 • schopnosť zaznamenávať zvuk a aplikovať naň efekty,
 • schopnosť zdieľať zvukové súbory v sociálnej sieti. sietí alebo cez Bluetooth,
 • úprava zvukových súborov.

Legrační menič hlasu

Snímky obrazovky pre vývojárov

Táto aplikácia vám umožňuje zmeniť hlas priamo počas telefonického rozhovoru. K dispozícii sú rôzne možnosti zmeny hlasu: od muža po ženu (a naopak), jednoducho urobte hlas nepoznateľným, premieňajte ho na hlas netvora alebo nejakého robota (cyborg).

Перед тем, как применять те или иные эффекты при разговоре, рекомендуется прослушать желаемый эффект на своем телефоне (чтобы знать, что ожидает вашего оппонента. ).

Примечание : приложение очень специфическое, примерно у 30-40% пользователей работает не стабильно.

Альтернативные и необычные варианты

Многие из них могут показаться смешными, но те не менее, ими вполне можно пользоваться (например, если приложения выше у вас не работают (глючат, виснут и пр.), или вы звоните с самого обычного телефона, куда просто нельзя их установить).

 1. можно зажать нос пальцами (на некоторое время). Способ очень даже рабочий, вас может не узнать даже довольно близкий человек,
 2. преподнести к микрофону платок (правда, при этом вас станет хуже слышно и нужно будет говорить громче),
 3. можно преподнести к трубке стеклянную банку/чашку (или др. plavidlo) - v dôsledku toho sa ozve váš hlas (ktorý ho tiež čiastočne zmení),
 4. hovoriť zaťatými zubami, môžete navrhnúť dolnú peru (to je najjednoduchší a najzákladnejší spôsob),
 5. ak máte dobré spojenie (a váš partner vás dobre počuje) - potom sa môžete pokúsiť hovoriť ticho, takmer šepotom (bude ťažké vás spoznať),
 6. využívajú svoje herecké schopnosti (nie každý uspeje, ale stálo to za zmienku.).

To je všetko. Príspevky sú vítané.

Pin
Send
Share
Send
Send