Užitočné tipy

Ako urobiť schodisko v Minecraft a používať ho

Pin
Send
Share
Send
Send


Dobrý deň, milý návštevník webu! Mnoho nováčikov sa zaujíma o otázku, ako vytvoriť schodisko v Minecraft, a tak som sa rozhodol napísať podrobné pokyny o tom, ako vytvoriť schodisko v Minecraft, a tiež z tejto inštrukcie sa naučíte, ako nainštalovať schodisko v Minecraft.

A na to, aby sme si vyrobili schodisko do Minecraft, potrebujete pracovný stôl a sedem paličiek.
Ak v hre nemáte pracovný stôl alebo ešte neviete, ako vytvoriť pracovný stôl v minecraft, môžete si zobraziť pokyny, ako vytvoriť pracovný stôl v minecraft.
Ak už v hre máte pracovný stôl, môžete sa začať oboznámiť s pokynmi na vytvorenie rebríka v hre.
A tak sa dostaneme k nainštalovanému pracovnému stolu a raz stlačíme pravé tlačidlo myši.

Potom v hre minecraft otvorí pracovnú ponuku, v ktorej môžete vytvoriť rebrík.
Ak chcete pokračovať a vytvoriť schodisko do Minecraft, budete musieť presunúť kurzor myši nad palice a stlačiť ľavé tlačidlo myši raz, potom prenesieme a nainštalujeme palice do prvej, tretej, štvrtej, piatej, šiestej, siedmej a deviatej bunky.

Po nainštalovaní palíc do prvej, tretej, štvrtej, piatej, šiestej, siedmej a deviatej bunky budete mať v minecraft schodisko.
Teraz môžeme nainštalovať vytvorený rebrík, aby sme rebrík nainštalovali v minecraft, budete musieť preniesť vytvorený rebrík do jednej z aktívnych buniek.
Napríklad posuniem rebrík do štvrtej aktívnej bunky.

Po prenose vytvoreného rebríka do jednej z aktívnych buniek budete musieť stlačiť iba anglické tlačidlo E, po ktorom opustíte menu svojho pracovného stola.

Ak chcete nainštalovať schodisko v Minecraft, budete musieť aktivovať schodisko stlačením čísla na klávesnici, na ktorej je schodisko umiestnené. V mojom prípade je moje schodisko v aktívnej cele štyri.
Po aktivácii rebríka budete musieť ísť na miesto, kam chcete rebrík nainštalovať a stlačte pravé tlačidlo myši raz.

Keď prídete na požadované miesto a raz stlačíte pravé tlačidlo myši, rebrík sa nainštaluje.
Týmto spôsobom sa vytvorí a nainštaluje schodisko do min.

Aké užitočné je schodisko?

Vývojár samozrejme do hry nepriniesol rôzne skvelé hry, napríklad veľké skoky alebo schopnosť len tak lietať, ale na druhej strane sa pridal geniálny vynález, s ktorým sa život v Minecrafte zreteľne ľahší. Platí to pre domácnosti a dlhé cesty po baniach a len pre obyčajný život. Aj keď ju predstavil do hry až potom, čo ho fanúšikovia Minecraft presvedčili, aby urobil tento úžasný krok.

Poznanie receptúry na vytvorenie rebríka spolu s vynaliezavosťou a šplhaním hráča prináša vážne výsledky, čo skúseného hráča odlíši od noob. S najväčšou pravdepodobnosťou máte vynaliezavosť, aj keď dokonca viac, ako je potrebné. Ale poďme hovoriť o tom, kde je rebrík užitočný a môže byť užitočný v živote krátera.

  • Dom je postavený, ale čo robiť, aby sa dostal na strechu, dokončil ho a všetko tam vybavil? Schodisko je najoptimálnejším riešením.
  • Už celé dni ste nevyliezli z bane, nevytvárali si ročné zásoby zdrojov, ale jedlo sa minul, a stratili ste dokonca čas, a okolo vás sú nekonečné cesty a chodby do tmy. Čo robiť? Schodisko je skvelé riešenie a pomôže vám v tejto situácii.
  • Pomocou rebríka v tej istej šachte môžete ľahko vytvoriť vzduchové puzdro - je vodeodolné. Pomáha to napríklad pokojne zhromažďovať zdroje, inak vás voda odfúkne.
  • V Minecraft Pocket Edition (verzia pre telefóny a tablety) ju možno umiestniť na podložie (stehno). To pomáha vyliezť na stenu - hranice sveta Minecraftu.

Samozrejme nie je možné opísať všetky klady, pretože v obrovskom svete hry je ich veľmi veľa. Sami sa s nimi stretnete pri prehliadaní mapy.

Remeselné schody

Schodisko je vyrobené veľmi ľahko - iba so 7 tyčkami z dreva a pravdepodobne s tým nebudete mať problémy. Drevo je ľahko vyhľadateľný materiál, dokonca ho možno rozbiť ručne. Umiestnite materiál, ako na obrázku, a rebrík bude pripravený.

Ak chcete vystúpiť na schody, musíte držať stlačené tlačidlo „S“, ale zostúpiť - to nie je nič. Steve (pôvodné meno hráča) môže ísť sám nadol. Niekedy musíte zastaviť napríklad na schodoch, aby ste zhromaždili zdroje, stačí stlačiť Shift ".

Schody, stupňa

Ak potrebujete urobiť krásny výstup do svojho domu, ale nechcete dať obvyklé schody, ktoré boli uvedené vyššie, môžete použiť schody. Tvorivý recept je navrhnutý na obrázku nižšie.

záver

Po prečítaní tohto článku si určite uvedomíte svet Minecraft. Aplikujte zručnosti z tohto článku, stavajte krásne schody a domy. Nezabudnite tiež komentovať tento článok a zdieľať ho so svojimi priateľmi. Ďakujem za pozornosť!

Čakáme na vaše pripomienky, neváhajte a napíšte!

Pin
Send
Share
Send
Send