Užitočné tipy

Quartz Watch Life

Pin
Send
Share
Send
Send


Vďaka technologickému pokroku sa vytvorili efektívne a ľahko udržiavateľné nástenné hodiny. V súčasnej dobe sú kremeň hodinky najpredávanejšie. Na počítanie času používajú malé kryštály kremeňa a elektrického prúdu. Starostlivosť o takéto hodinky je veľmi jednoduchá, takže batériu zvyčajne musíte vymeniť iba vtedy, keď sa hodinky zastavia. Ak problém nie je v prvom rade s batériou, musíte sa uistiť, že ruky na počítanie času sa nelepia na iné prvky hodiniek. Spravidla bude rýchlejšie a lacnejšie úplne vymeniť rozbité hodinky (ktoré merajú čas), ako sa ich pokúsiť opraviť.

Stručný opis navrhovaných výrobkov

Moderné modely hodiniek líšia sa vonkajšou podobnosťou s mechanickými výrobkami. Hlavné rozdiely sú vo vlastnostiach oscilačného systému a zdroja energie. V súčasnosti sú tieto mechanizmy úspešne kombinované, takže ak si chcete, môžete si vybrať hybridnú verziu hodiniek.

Vývoj kremenných modelov hodiny sa konajú okamžite v 3 krajinách:

 • USA
 • Japonsko
 • Switzerland.

Verí sa, že kremeňové modely by mali vytlačiť drahé mechanické mechanizmy, ktoré sa musia správne používať, aby sa zaručila presnosť.

Model hodiniek z kremeňa

moderný kremenný pohyb ideálne kombinuje princípy elektronických a mechanických výrobkov. Sú univerzálne, multifunkčné, takže sa stávajú čoraz obľúbenejšími.

Funkcie kremenných hodiniek

Pohyb hodiniek z kremeňa je doplnený užitočným funkcie:

Implementácia týchto funkcií vedie k: zvýšenie ceny hodín, Cena je však obyčajne opodstatnená.

Moderné modely sú vybavené displejom z tekutých kryštálov alebo klasickým ciferníkom av prvom prípade budú hodinky vyrobené ako elektronické hodinky.

Pracovná schéma

Klasický princíp fungovania kremenných hodiniek je založený na použití moderných elektronická jednotka, Vysiela impulzy do kompaktného elektromotora. Výsledkom je, že sa ruky pohybujú po existujúcom číselníku.

Kremeň pomáha udržiavať tepovú frekvenciu

Motor je poháňaný klasickou malou batériou. Okrem toho nemusíte hodinky spúšťať, pretože batéria bola pôvodne navrhnutá na dlhú životnosť.

Odhadovaná presnosť

výberom náramkové hodinkyčasto berú do úvahy ich presnosť. Mali by ukázať presný čas. Je nežiaduce, aby sa hodiny neustále ponáhľali alebo boli pozadu, museli sa pravidelne spúšťať.

zvyčajne kremenné hodinky sa líšia vo zvýšených nákladoch. Cena je však určená kvalitou a technickými parametrami výrobkov.

Presnosť hodiniek Quartz

S vedomím, že kremeňové hodinky sa nazývajú batériové hodinky, sa môžete zamerať na ne optimálna presnosť, Kvalitné kremeňové hodinky zaručujú presnosť až 5 sekúnd za rok, bežné modely - 20 sekúnd za mesiac. Ľudia sa často pýtajú, či by sa kremeňové hodinky nemali likvidovať. Výrobcovia hovoria nie.

Aké výhody sa považujú za zrejmé?

Moderné modely majú veľa dôležitých výhod. Napríklad nebudete musieť neustále spúšťať hodinky, takže riziko nežiaduceho členenia sa zníži na minimum.

Frekvenciu opráv je možné znížiť.

výberom spoľahlivé kremenné hodinky, môžete sa spoľahnúť na ich výhody v porovnaní s inými modelmi:

 • mesačník časový nesúlad nepresiahne 20 sekúnd,
 • modely zápästia sú rôzne jednoduchá konštrukcia,
 • spoľahlivosť je zaručená a trvanlivosť,
 • minimálna životnosť je 3 roky,
 • sa oslavuje rozmanitý sortiment k dispozícii sú kremeňové modely,
 • je zaručená odolnosť proti kolísaniu teploty a mechanickým faktorom,
 • sa oslavuje optimálna cena o tovare.

práce moderné hodinky z kremeňa zanecháva iba pozitívne dojmy.

Quartz sa pozerá na dievča

Existujú nejaké nedostatky?

Ponúkané produkty sú takmer úplne bez záporov, Niekedy je však potrebná výmena batérie. Ak dôjdu hodinky, musíte vymeniť batériu. Inak neexistujú žiadne nedostatky, pretože mechanizmus je spoľahlivý, používa sa odolný náramok a zámok a je zaručená odolnosť voči vonkajším faktorom.

Tipy na výber

Hlavnou úlohou každého kupujúceho je úspešne vyberte si hodinky z kremeňa, Nezabudnite vziať do úvahy kvalitu a technické parametre ponúkaných produktov:

 1. kvalita, Odporúča sa zvoliť hodinky s kovovým puzdrom a koženým remienkom. V opačnom prípade sa zníži životnosť.
 2. výrobca, Je vhodné poznať názov značky, modelu. Odporúča sa vybrať produkty od dôveryhodných výrobcov. Takéto značky navyše poskytujú záruku kvality na niekoľko rokov.
 3. dizajn, Je dôležité zvoliť produkt vhodného dizajnu. Musia zodpovedať štýlu oblečenia.
 4. cena, Je nežiaduce šetriť na nadchádzajúcom výbere. Takýto nákup si vyžaduje zodpovednosť a vôľu urobiť správne rozhodnutie, pričom sa zohľadní kvalita výrobku. Dlhé a úspešné môžu pracovať iba spoľahlivé hodinky.

doprava sledovať výber vyžaduje sa úprava kremeňa.

Pohyb hodiniek z kremeňa

Tipy na predĺženie životnosti hodiniek

Pri plánovaní predĺžiť životnosť hodín, berte do úvahy základné pravidlá:

 1. Ochrana proti vlhkosti a voda. Je dôležité chrániť hodinky pred vlhkosťou, pretože to môže viesť k oxidácii existujúcich mechanizmov. V dôsledku toho bude životnosť podstatne kratšia. Voda zvyčajne vstupuje cez zadný kryt alebo hlavu, po čom je narušená funkčnosť hodiniek.
 2. Včasná výmena batérie požadované. Po zastavení hodín musíte kontaktovať špeciálnu inštitúciu a vymeniť batériu. V opačnom prípade sa zvyšuje riziko poruchy mechanizmu.
 3. Na hodinky nemôžete použiť lacné čínske batérie. na pomocou kvalitných batérií Môžete počítať s dlhou životnosťou produktu.

Tieto základné pravidlá sa musia brať do úvahy pre úspešné a dlhé hodiny používania.

Oválne dámske hodinky s perlou na milánskom náramku, SL (cena podľa referencie)

Odhadované hodiny

Je dôležité zamerať sa na dlhú životnosť kremenných hodiniek. Každý kupujúci by o tom mal premýšľať, hoci ženy si cenia viac pozerať krásu.

Všeobecne sa uznáva, že mechanické modely majú vyššiu úroveň spoľahlivosti. Moderné kremenné hodinky tiež potešia dlhou životnosťou, optimálnou spoľahlivosťou, aj keď sa objavili relatívne nedávno. Ak sa hodinky stále vybijú z batérie, začnú zaostávať. Ak sa kremeň pokazí, hodiny sa začnú ponáhľať. Batériu a kryštál je možné vymeniť, čím sa predĺži životnosť.

doprava výber z kremeňa veľmi dôležité. Odporúča sa, aby ste starostlivo preštudovali dostupné produkty pre správny výber, berúc do úvahy vlastnosti produktu a osobné preferencie.

Pozrite si video: Secret Life Of Machines 203 The Quartz Watch (December 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send