Užitočné tipy

Nechať šepot alebo ako ticho prdnúť?

Pin
Send
Share
Send
Send


Výrazom „zväzok“ sa rozumie určité zloženie vetra, ktoré sa uvoľňuje z konečníka hlučným alebo matným spôsobom, s vôňou rôznych intenzít. Latinovia ho nazývali Crepitus ventris, britský prd, starovekí Sasovia - Furlin alebo Partin.

Všeobecné informácie

Zväzok sa dá definovať ako vietor alebo plyn, ktorý sa hromadí v dolnom bruchu. Dôvodom je podľa niektorých lekárov nadbytok chladeného hlienu. Pri slabom zahrievaní sa oddeľuje, zmäkčuje, ale úplne sa nerozpúšťa. Tvorba takýchto zoskupení prispieva k používaniu určitých potravín alebo korenín. Zväzok možno definovať aj ako stlačený vzduch, ktorý pri hľadaní východiska prechádza dovnútra tela a po jeho nájdení rýchlo letí von. V spoločnosti je podľa pravidiel dobrého správania zakázané týmto spôsobom emitovať plyny a nejakým spôsobom k nemu komentovať.

klasifikácia

Ako môžem prdieť? Existuje podmienečne akceptovaná klasifikácia. Násilne sa rozlišuje niekoľko druhov strapcov. Môže to byť jednoduché. V tomto prípade ho možno porovnať so silným jednoduchým a okamžitým salvu. Vzniká, keď je medzera, cez ktorú vzduch opúšťa, dostatočne napnutá a sila, ktorá ju vytlačí, je dostatočne silná, aby ju vytlačila prvýkrát. Pri výbuchu je vyhodený komplexný zväzok. Volejy sa navzájom sledujú nepretržite. Niektorí autori ich nazývajú dvojhlásky. Existuje tiež tvrdenie, že so silnou postavou dokáže človek prepustiť niekoľko desiatok volejov za sebou.

Dvojosový volejový mechanizmus

Ako prd? Stav konečníka hrá kľúčovú úlohu v mechanizme diftongovej salvy. Pred prdením musia byť splnené určité podmienky na zabezpečenie správneho výstupu vzduchu. Pri uvoľňovaní salvy je vhodné postupovať podľa niektorých odporúčaní. Výsledkom je, že môžete zažiť celkom príjemný pocit z procesu.

  1. Je potrebné, aby bol konečník priestranný a obklopený dostatočne elastickým a silným zvieračom.
  2. Mal by existovať dostatok vzduchu na vytvorenie jednoduchého obyčajného zväzku.
  3. Po vypálení prvej salvy by mal byť konečník mierne zakrytý, ale nie úplne a nie príliš pevne. Je to potrebné, aby ho mohol vzduch bez problémov opäť otvoriť a vyvolať mierne a príjemné podráždenie. Niektorí ľudia porovnávajú pocity, ktoré zažívajú, s orgazmom.
  4. Po uvoľnení vzduchu otvor zatvorte a znova ho otvorte. A tak niekoľkokrát.
  5. Ak je to potrebné, môžete zadržať zvyšný vzduch a uvoľniť ho inokedy.

Pre tých, ktorí by chceli, aby takéto volejty vychádzali bez námahy, ľudia so skúsenosťami odporúčajú jesť potraviny, ktoré prispievajú k hromadeniu vzduchu v črevách. Patria sem najmä hrášok, vodnice, strukoviny, cesnak, med.

Vplyv dvojhláskových volejov na stav ostatných

Prakticky sa zistilo, že taká partia môže byť veľmi desivá. Takáto salda ľudí s jemnou duševnou organizáciou môže ľahko nevyváženosť, vystrašiť a dokonca pripraviť myseľ. Tento záver sa vyvodzuje na základe častých pozorovaní, pričom sa berú do úvahy zložky, z ktorých sa vytvára zväzok.

Pretože dokážete prdieť dosť silno, plyn, ktorý vypukol, dosť významne pretrepáva vzduch. To samozrejme priťahuje pozornosť ostatných. Ak viete, ako prdať nahlas, môžete si ľahko vyčistiť cestu alebo sa zbaviť ľudí, s ktorými nechcete byť. Takáto „zbraň“ je obzvlášť účinná v miestnostiach alebo preplnených miestach.

Ako prd ticho?

Nie vždy je možné nechať vzduch vydávať hluk. Často musíte obmedziť prácu pri práci na preplnených miestach. Ako ticho prdieť? Spravidla sa také tiché uvoľňovanie vzduchu nazýva „malé“ alebo „polohlasné“. Existujú ľudia, ktorí prdia vždy ticho. Dôvodom je skutočnosť, že ich konečník nie je dostatočne široký. Najčastejšie je táto vlastnosť charakteristická pre mladé dievčatá.

V tomto prípade niektorí odporúčajú len stlačiť konečník. Okrem toho môže byť príčinou nedostatku zvuku aj malé množstvo vzduchu obsiahnutého v čreve. Je to spôsobené konzumáciou potravín.

Na druhej strane môže byť malá partia čistá, stredná a nasávaná. V prvom prípade vzduch jemne a jemne prechádza výstupným kanálom. Toto je sprevádzané ľahkým a tichým píšťalkou, podobnou tomu, ktoré je počuť pri fúkaní slamy. Obyčajní ľudia sa nazývajú „dievčenská partia“. Na výstupe vzduchu v tomto prípade nie je nepríjemný zápach dráždiaci nos.

Stredná partia je iná v tom, že vzduch vychádza bez námahy. Otvor v tomto bode by nemal byť príliš stlačený alebo otvorený. Ako prdieť bez zvuku, ak máte pocit, že prívod vzduchu je príliš veľký? Mali by ste zviera trochu pritiahnuť a oddialiť tak prasknutie volejov. Riť sa musí otvárať postupne. Pravidelným školením vo vhodných podmienkach môžete dosiahnuť úžasné výsledky. Nie je však zaručený žiadny zápach.

Technológia tichého prdenia

Keďže ste sa rozhodli naučiť sa ticho prdieť, určite vám pomôžeme a odhalíme tajomstvo ticha.

Aby ste prdeli potichu a úplne nepostrehnuteľne, musíte poznať hlavné pravidlo - žiadne náhle pohyby. Hlavnou vecou je technika distribúcie plynu a regulácia tlaku na výstupe. Mali by ste sa pokúsiť vyvarovať malé hromadenie plynov. Vykopte ich a potom začnite šetrne používať plyn. Musíte to urobiť správne. Na jednej strane je potrebný tlak, na druhej strane - oneskorenie. Všetko musí byť vykonané hladko a bez namáhania. A tak po častiach uvoľňujte zlého ducha do voľnej prírody. Nepokúšajte sa uvoľniť všetko naraz, môže to opäť spôsobiť nadmerný tlak, ktorý bude mať za následok zodpovedajúcu zvukovú stopu. Je lepšie nechať druhú časť na neskôr.

Ak ste v sede, pre správne vykonanie postupu je potrebné prepnúť na jeden kotúč, inak to nebude fungovať alebo budete potrebovať väčší tlak, ktorý môže viesť k zvukovej vlne. Musíte prevrátiť jednu buchtu bez povšimnutia ostatnými, inak budete upálení, že ste to vy, kto nechal šeptať.

Ak ste sa predtým neskúšali ani nehlučne prizerať, ale aby ste nevyvolali nixie a nevstúpili do trápneho postavenia, vydržali ste na poslednom mieste, potom sa pokúste trénovať, aby ste šepkali a uspejete. Veríme vo vás.

Tichá partia nemá len zvuk, ale vôbec to neznamená, že nemá vôňu. Má vôňu a spravidla je dosť silný, za všetko musíte platiť.

V akých situáciách môže mať schopnosť nechať šepot prísť vhod?

Teraz poďme na to, v akej situácii môže schopnosť zvukového prdenia doslova zachrániť vašu pokožku. V skutočnosti existuje veľa takýchto situácií. Predstavte si napríklad, že hovoríte o spoločnosti na ulici a hlasno prdíte, bude to nejako neslušné. V takom prípade môžete potichu zmierniť potrebu bez toho, aby ste na seba upútali pozornosť. Ak ste už v tom istom autobuse veľmi pevne pripútaní a už nemáte viac sily na to, aby ste sa držali - šepot vám ušetrí.

Kde a kedy môže byť šepot povolený a kedy nie?

Je čas rozhodnúť sa o pravidlách etiky a morálky. Vo všetkom, čo potrebujete vedieť, mieru a rešpektovať ostatných. Ak viete, ako ticho prdať, neznamená to, že máte dovolené fúkať plyny všade. Niekedy je lepšie byť trpezlivý. Nemali by ste nechať plyny v prítomnosti cudzincov, ak ste vo vnútri, aj keď každý bude vyzerať pokojne, akoby sa nič nestalo, a nikto nič necíti. Dajte sa na svoje miesto. Preto vydržte až do konca a choďte do extrémnych opatrení, iba ak už nemôžete vydržať a nemáte príležitosť opustiť miestnosť. Ak ste na ulici, potom sa podľa možnosti budete trochu vzdialiť od blízkych ľudí, aby náhodou nespadli do odvetvia útoku na plyn.

Na záver by som vám chcel zaželať veľa dobrých prevlek a úspešné zvládnutie techniky tichej partie. Uľavilo!

Pin
Send
Share
Send
Send