Užitočné tipy

Z Miami do New Yorku: vzdialenosť, spôsoby, ako sa tam dostať

Pin
Send
Share
Send
Send


Miami a New York sa nachádzajú na východnom pobreží Spojených štátov a existuje veľa možností na presun z jedného mesta do druhého. Mnoho Newyorčanov trávi čas v Miami, najmä počas zimných mesiacov, a mnohí z obyvateľov Miami majú v New Yorku priateľov alebo rodinných príslušníkov. V obidvoch mestách existujú aj rôzne spoločnosti a podniky, čo spôsobuje časté a nerušené presťahovanie sa z jedného mesta do druhého. Z Miami do New Yorku môžete cestovať lietadlom, vlakom, autobusom alebo autom

Z Miami do New Yorku

Priama vzdialenosť medzi dvoma megacitami je 1760 km, pozdĺž diaľnic - asi 2000 km. Obidve mestá sa nachádzajú na atlantickom pobreží, ale ak v Miami ľudia väčšinou chodia na plážové dovolenky, často prichádzajú na pracovné návštevy do New Yorku. Len turisti budú mať záujem navštíviť jednu a druhú metropolu. Mimochodom, čas v Miami a New Yorku je rovnaký - sú v rovnakom časovom pásme (rozdiel s Moskvou je mínus 8 hodín).

Dopravné spojenia medzi týmito mestami sú veľmi dobre rozvinuté. Američania žijúci v New Yorku často cestujú do Miami na sviatky, najmä v zimných mesiacoch. Obyvatelia Miami navštevujú New York za prácou a za stretnutia s príbuznými a priateľmi. Pre pohodlie cestujúcich existujú rôzne možnosti pre pohyb medzi dvoma mestami. Zoberme si každú z nich.

Lietadlom

Najrýchlejším a najpohodlnejším spôsobom je lietadlo. Vzdialenosť od Miami do New Yorku lietadlom je možné prekonať za 2,5 - 3 hodiny. Lety medzi týmito mestami prevádzkujú spoločnosti Delta, Interjet, British Airways, US Airways, United, Frontier Airlines.

Ceny letov sa výrazne líšia v závislosti od dátumu letu, zvolenej leteckej spoločnosti, času rezervácie a triedy služieb. Napríklad teraz si môžete kúpiť letenku z Miami do New Yorku s letom v druhej polovici decembra 2017, začínajúc na 43 dolárov.

Z jednej metropoly na druhú sa dostanete vlakom asi za 30 hodín. Na dopravu dohliada národná železničná spoločnosť USA Amtrak. Lístky si môžete kúpiť na jej webových stránkach aj v pokladniach na železničných staniciach. Priame expresné vlaky premávajú medzi mestami, ale môžete ísť aj so zmenou vo Washingtone.

Je lepšie kúpiť si vstupenky vopred, aby ste ušetrili peniaze. Napríklad minimálna cena letenky v druhej polovici decembra 2017 je 202 dolárov av januári alebo februári 2018 bude možné nechať Miami z New Yorku za 124 dolárov. Vlaky majú miesta na spanie aj na sedenie, zatiaľ čo náklady na bývanie sú omnoho vyššie.

Cesta autom z Miami do New Yorku bude trvať najmenej 25 hodín. Vzdialenosť po trase je 2062 km, budete sa musieť presunúť na sever po diaľnici 95. Ak jazdíte priemernou rýchlosťou 80 km / h, cesta bude trvať takmer 26 hodín alebo možno viac, pretože cestovný čas bude ovplyvňovať rôzne faktory vrátane počasia. podmienky a preťaženie ciest.

Počas cesty môžete zastaviť v špeciálnych bezplatných rekreačných oblastiach pre motoristov vybavených parkoviskom, toaletami, altánkami, informačnými miestami, predajňami potravín a nápojov.

Autobusom

Medzi oboma mestami jazdí denne 15 autobusov. V Miami odchádzajú z hlavnej stanice letiska a do North Miami Beach Greyhound a dorazia do New Yorku na terminál Port Authority Bus a 4211 Broadway. Cesta trvá viac ako 30 hodín. Z Miami do New Yorku premávajú vysokorýchlostné vlaky za 27 hodín.

Priamy let alebo zmenu môžete podniknúť v jednom z miest, ako je Virgínia, Florida alebo Richmond. Pre najbližšie dátumy odchodu sú ceny lístkov vyššie ako v prípade ostatných. Dva až tri týždne pred cestou si môžete kúpiť lístok za menej ako 50 dolárov.

Ako vidíte, existuje dostatok spôsobov, ako sa dostať z Miami do New Yorku, v závislosti od ceny, času cesty a úrovne pohodlia. Každý turista si bude môcť nájsť vhodnú možnosť. Dobrá cesta!

Vlak do Fort, lauderdale, lietadlom do New Yorku, JFK

Trvanie 28 min. Cestovné je 9–13 EUR, vzdialenosť je 55 km.

Carrier Brightline Virgin Trainins USA

Trvanie 23 min. Cestovné je 1-3 EUR. Vzdialenosť je 8 km.

Tranzitný okres Carrier Broward

Trvanie 2 h 51 min ..

Trvanie 11 min. Cestovné 5–5 EUR Vzdialenosť 8 km.

Dopravca JFK Airtrain

Trvanie 20 min. Cestovné je 3-6 EUR, vzdialenosť je 18 km.

Železničná cesta dopravca Long Island

Vlak do Fort, lauderdale, lietadlom do New Yorku, La, Guardia

Trvanie 28 min. Cestovné je 9–13 EUR, vzdialenosť je 55 km.

Carrier Brightline Virgin Trainins USA

Trvanie 23 min. Cestovné je 1-3 EUR. Vzdialenosť je 8 km.

Tranzitný okres Carrier Broward

Trvanie 2 h 53 min ..

Trvanie 27 min. Cestovné je 2-6 EUR. Vzdialenosť je 10 km.

Trvanie 11 min. Cestovné je 2–4 EUR, vzdialenosť je 8 km.

Železničná cesta dopravca Long Island

Vlak do Fort, lauderdale, lietadlom do Newark

Trvanie 28 min. Cestovné je 9–13 EUR, vzdialenosť je 55 km.

Carrier Brightline Virgin Trainins USA

Trvanie 23 min. Cestovné je 1-3 EUR. Vzdialenosť je 8 km.

Tranzitný okres Carrier Broward

Trvanie 2 h 53 min ..

Trvanie 20 min. Cestovné je 15-15 EUR. Vzdialenosť je 27 km.

Letisko Express Carrier Newark

Podrobnosti cesty

Najlepšia cenaDĺžka cestyTrasy za deňPrvý odchod:Posledný odchod:vzdialenosť
5 984,96 r.
29 h, 10 m.
2
11:02
15:15
1757 km

Virail pre vás nájde najlepšie vlakové ponuky z New Yorku do Miami.

S virail môžete porovnávať ceny vlakov z New Yorku do Miami v krátkom čase. Stačí si len vybrať dátum, kedy plánujete svoju dovolenku, a ak chcete, výsledky triediť a filtrovať podľa ceny a času. Aby ste si mohli rezervovať dokonalý výlet, virail vás presmeruje priamo na webovú stránku poskytovateľa, aby ste dosiahli mimoriadne bezpečný nákup.

Pin
Send
Share
Send
Send