Užitočné tipy

Ako otvoriť vtipné tváre v snapchat

Pin
Send
Share
Send
Send


Najprv musíte Inovujte na službu Snapchat na najnovšiu verziu a skontrolujte pripojenie medzi vašimi účtami Snapchat a Bitmoji. Potom:

  • spustiť Snapchat,
  • zapnite hlavný fotoaparát smartfónu,
  • klepnite raz na obrazovku (kdekoľvek)
  • potom kliknite na malý biely prsteň,
  • vyberte filter svetelných šošoviek Bitmoji,
  • urobte fotografiu alebo napíšte snímku obvyklým spôsobom.

V praxi vyzerá celý postup takto:

Ako nájsť a používať tváre a náhubky v aplikácii Snapchat

  • Ihneď po stiahnutí modulu Snapchat a nainštalovaní aplikácie na svoje vlastné zariadenie so spustenou platformou IOS alebo robot, musíte spustiť program Snapchat, potiahnite prstom zhora nadol a klepnite na obrázok ozubeného kolieska, ktorý sa nachádza v pravej hornej časti obrazovky.
  • Ak prejdete do sekcie užitočných služieb a vyberiete položku nastavenia, musíte aplikácii umožniť poznať svoju aktuálnu geolokáciu a aktivovať všetky požadované efekty.

Ako nájsť tváre v Snapchtai

Po vykonaní vyššie uvedeného jednoduchého algoritmu akcií musíte prejsť do hlavnej časti aplikácie, kde sa predvolene otvorí časť fotoaparátu. Ak chcete nasnímať obrázok, musíte kliknúť raz na veľký biely kruh alebo ho podržať pre prípad, že potrebujete natočiť krátke video. Potom klepnutím na obrázok vašej tváre musíte držať prst, až kým sa pozdĺž obrysu neobjaví rámovacia mriežka. Venujte pozornosť spodnej časti obrazovky - mal by sa tu zobraziť zoznam všetkých dostupných efektov, šošoviek a ďalších nástrojov na úpravu.

Tu nájdete tiež náhubky rôznych zvierat, ktoré menia vašu tvár na nepoznanie a kladú na ňu tvár psa, mačky, myši, mývala alebo iného zvieraťa. Pri niektorých účinkoch, napríklad pri vystriekaní tlamy psa s jazykom, sa od aplikácie vyžaduje otvorenie úst. Keď sa maska ​​objaví na obrazovke, môžete ju použiť a odoslať priateľom alebo zdieľať svoju prácu s mnohými miliónmi divákov aplikácie.

Prejdením prstom sprava doľava môžete „vyskúšať“ všetky dostupné šošovky a zobraziť všetky tváre. Zoznam sa neustále mení s každou následnou aktualizáciou posla. Teraz ste si dobre vedomí ako otvoriť tváre v captcha a môžete prekvapiť svojich známych, priateľov a predplatiteľov.

Ako nastaviť Snapchat

Ak chcete zadať nastavenia, musíte vykonať nasledujúce kroky:

Otvorte aplikáciu Snapchat.

Prejdite prstom po obrazovke mobilného zariadenia aktívnym fotoaparátom zhora nadol alebo kliknite na ikonu prenášania v ľavom hornom rohu obrazovky.

Na hlavnej stránke sa kliknutím na ikonu ozubeného kolieska dostanete do ponuky nastavení.

Ďalej v zozname:

«Krstné meno"- meno s priezviskom používateľa, ktoré bolo uvedené pri registrácii v službe Snapchat. Podľa potreby môžete zmeniť.

«užívateľské meno»- nemenné údaje uložené na serveroch Snap Inc.

«Narodeniny»- vyplnené údaje počas registrácie v prihláške. Pri príležitosti narodenín používateľa pridá tím Snap vedľa mena ikonu tortu so sviečkami, aby priatelia nezabudli na svetlú dovolenku a potešili narodeninového chlapca špeciálnymi Snapmi a ďalšími príjemnými prekvapeniami. Vek bude z etických dôvodov skrytý. Ak chcete, môžete údaje zmeniť.

«Telefónne číslo»- pomocou tohto telefónneho čísla môžete povoliť alebo zakázať modul Snapchutter na nájdenie používateľa podľa telefónneho čísla. Premenný parameter.

«pošta„- e-mailová adresa umožňujúca ochranu a obnovenie účtu.

«Bitmoji„Sú personalizované osobné emodži. Môžete si vytvoriť nezabudnuteľný avatar karikatúry a svoju tvár si môžete vytvoriť knižnicu nálepiek.

«Snapkody»- Ľahšie pridávanie priateľov a odomykanie nových funkcií v aplikácii.

«heslo„- možnosť zmeniť osobné heslo pri vstupe do aplikácie.

«Potvrdenie prihlásenia"- na zlepšenie ochrany účtu, s ktorým môžete pristupovať k aplikácii Snapchat na rôznych mobilných zariadeniach.

«spomienky„Je to osobný archív používateľov, v ktorom sa nachádzajú predtým uložené snímky a príbehy. A tím Snapchat si kvôli spoľahlivosti uchováva svoje zálohy.

«okuliare"- to je schopnosť prepojiť slnečné okuliare, ktoré samy o sebe môžu zachytiť. Táto ponuka obsahuje podrobné pokyny od výrobcov.

«Shazam»- kliknutím na obrazovku fotoaparátu a jej podržaním vyhláskujete skladbu. V tomto priečinku sa zobrazia nájdené skladby.

UŽITOČNÉ SLUŽBY

«nastavenie»- Aktivácia / deaktivácia filtrov, Režim úspory dopravy, Emoji priatelia, Povolenia, Nastavenia reklamy.

«Nahlásiť chybu»- ak je táto funkcia aktívna, môžete otrasom mobilného zariadenia informovať tím Snap o chybe, ktorá sa vyskytla pri používaní aplikácie Snapchat.

KTO MÔŽE ...

«Kontaktujte ma»- výber medzi vašimi priateľmi a všetkými používateľmi sveta Snapchat na vytváranie kontaktov a správ.

«Pozri moje príbehy»- nastavenia na selektívne prezeranie osobných príbehov alebo na prezeranie všetkého v jednom rade.

«Ukázať mi v Pridať teraz„Je to funkcia, ktorá pomáha priateľom nájsť sa navzájom v službe Snapchat.

OSOBITNÉ NASTAVENIA

«Nastavenia upozornení»- Zapnutie upozornení / Zapnutie obrazovky / kontrolky / vibrácií / zvuku / zvonenia.

«Snapchat Beta»- účasť na testovaní novej verzie programu Snapchat.

DODATOČNÉ INFORMÁCIE (Ruský jazyk v týchto bodoch nie je podporovaný).

«podpora»- prejdite na oficiálnu webovú stránku spoločnosti Snap Inc.

«

Pin
Send
Share
Send
Send