Užitočné tipy

Romantický večer v kúpeľni

Pin
Send
Share
Send
Send


Romantický kúpeľ s ružami a sviečkami je klasický erotizmus 90. rokov, ktorý sa používal v hmote hollywoodskych filmov a potom v hmote ich paródií. Erotické kúpanie dokopy môže zmeniť ten najtmavší víkend v deň na jednu z najlepších spomienok na život. Minimálne náklady, trochu úsilia, muž, ktorý potrebuje umývanie a trochu fantázie - a ak nie s týmto, poskytneme praktické rady, ako vytvoriť romantiku v kúpeľni!

Romantický kúpeľ pri sviečkach - príprava našej modrej lagúny!

Twilight robí polovicu práce pri vytváraní erotickej atmosféry. Nielenže je to nezvyčajné, ale tiež vám umožňuje uniknúť z nepríjemných detailov: praskliny v dlaždiciach, zažltnutý smalt atď. Zásobte sa na sviečky, zapaľujte a usporiadajte viac na rôznych miestach. Vložte bielizeň a umývadlá do skrinky. Vyčistite viac povrchov pre potrebné príslušenstvo: aromatické žiarovky, nápoje a dobroty. Zanechajte iba pár najlepších uterákov.

V romantickom kúpeli môžete pri tejto príležitosti pridať všetko, čo máte. Môžete si kúpiť špeciálnu bombu do kúpeľa, bude lacnejšie kúpiť penu a soľ do kúpeľa, ako aj esenciálny afrodiziakálny olej. Pridajte olej by mal byť 4-5 kvapiek, inak to môže štipnúť a dokonca spáliť na koži.

Romantický večer v kúpeľni.

Veľmi jednoduchý a cenovo dostupný spôsob, ako prekvapiť svojho spolužiaka, pridať do vzťahu romantické tóny a iskru. Úžasný liek na uvoľnenie tela a zjednotenie sŕdc. Na toto romantické prekvapenie nie je vôbec potrebné čakať na výročie vzťahu alebo dovolenky, skutočné prekvapenie je, keď sa neočakáva. Vracaním sa z práce v bežný deň naplnenou náročnou každodennou rutinou a ponorením sa do tejto atmosféry bez očakávania ničoho, je to skutočné prekvapenie pre osobu, ktorej považujete za zmysel svojho života. Ak sa rozhodnete pre takéto prekvapenie, odporúčame vám, aby ste sa tam nezastavili, nepremýšľali o tom, ako sladiť túto udalosť, napríklad zariadiť relaxačnú masáž po kúpeli, zapnúť romantickú hudbu, masáž určite prúdi do blízkosti, vyskúšať a bez prekvapení sa neobídete =). Večer prineste príjemné drobnosti, ktorým nezáleží na tom, ako viete, ako prekvapiť a potešiť partnera svojej duše. Ak potrebujete nápady, nájdete ich v časti našej stránky „prekvapenia pre domácich majstrov“. V tejto sekcii vás čaká veľké množstvo prekvapení, ktoré ocenia tí, ktorým vynaložíte maximálne úsilie. Romantika je potrebná vo vzťahu, ak láska žije vo vašom srdci a vždy chcete byť s človekom, ktorý je vedľa vás, aby ste zvykli prinášať pravidelné chvenia, prekvapenie, prejavenie pocitov, aby vzťahy nestratili city a lásku v každodennom živote ,

Čo robiť s mužom počas vášho romantického večera v kúpeľni?

Ak chcete začať, mali by ste lákať! Položte svojho milovaného vopred na prekvapenie tak, aby bol na 2-3 hodiny zadarmo. Podľa chuti urobte pekné doplnky ako ovocie a víno / šampanské. Alkohol môže byť nahradený pikantným nápojom, napríklad nealkoholickým vareným vínom na báze šťavy alebo zázvorovej infúzie.

Keď je voňavý kúpeľ plný, sviečky sú zapálené, môžete začať svoj romantický večer v kúpeľni. Ako môžem spolu sedieť vo vani? Buď obrátené proti sebe, alebo na jednej strane: jedna sedí medzi nohami druhej. Spočiatku si môžete jednoducho oddýchnuť bez akýchkoľvek špeciálnych akcií: chatovať, žartovať alebo zmyť zmysluplne. Uplynie niekoľko minút a je čas začať aktívnu akciu.

Hráme a robíme ero masáž v kúpeľni

Pre začiatočníkov môžete svojho muža dôkladne umyť. Nech sa vám úplne podarí! Vložte partnera medzi vaše nohy, napente ho do vlasov šampónom a dobre prechádzajte cez pokožku hlavy. Začnite jemnými a lenivými pohybmi a potom choďte prstami po každom centimetri kože, aby na ňom nezostalo žiadne lupiny, tuk alebo odumretá koža. Takéto umývanie dáva vášmu mužovi ostré potešenie.

Dostaňte sa k krku a späť, trite im žinku - to je najbežnejšia túžba mužov. Ak chcete zvýšiť stupeň, požiadajte ho, aby postavil na nohy a pomaly ho umyte na všetkých miestach mäkkou handričkou. Zíďte dole na kolená a chodte okolo brucha v smere hodinových ručičiek, narazíte na ochlpenie. Vášeň vybuchne veľmi rýchlo! Ak máte radi zmyselné kúpeľné procedúry a chcete im predstaviť partnera, môžete si ho najprv voňať voňavou kefou s cukrom, soľou, ovocnými semenami alebo kávou zo srdca, po ktorej sa váš muž musí dôkladne a všade umyť!

Vo vani vaše telá neustále kĺzajú, dotýkajú sa tých najtajnejších miest. Tu môžete cítiť jemnú komunikáciu svojich tiel. Mydlá a sprchové gély poskytujú priestor na erotickú masáž v kúpeľni. Hladajte vo voľnom štýle, jemne mieste ramená a posúvajte ruky po celom tele. Je zvlášť príjemné, keď sedíte na rôznych koncoch vane oproti sebe a vaše nohy sú vzájomne prepletené a sú v pohodlnej polohe na masáž chodidiel. Spevnenie nôh druhej strany, krútenie, zvrásnenie, hladenie: súčasné miesenie vám dá pocit, že ste prenikli do pocitov partnera.

Keď vás už horúca voda unavila (a vo všeobecnosti sa neodporúča kúpať sa dlhšie ako 15 minút), znížte ju a kým sa okolitá atmosféra nevychladne, máte jeden bezproblémový pohyb. Lather s vašim obľúbeným sprchovým gélom a začať trieť proti sebe. Nechajte svoju hruď kĺzať po jeho trupe a žalúdku, vaše boky jazdiť na bokoch: v tejto pozícii budete konať intuitívne a veľmi prirodzene a nasýtený vášnivý sex sa stane nevyhnutným!

Romantický večer v kúpeľni je tak vzrušujúci a oslobodzujúci, že ani horúca voda vás nenechá trvať. Spoločne ich opláchnite chladnou sprchou, rýchlo sa utrite a bežte do postele na začiatok veľkej hry!

Ako mať romantický večer v kúpeľni?

Predovšetkým na toto prekvapenie nesmiete nič zabudnúť. Čo potrebujete? Okvetné lístky ruží, pena do kúpeľa, fľaša vína alebo šampanské, obľúbené ovocie a čokoláda, sviečky (najlepšie rôzne veľkosti, väčšina, plávajúce sviečky). Sviečky sa najlepšie prijímajú bez zápachu. Tieto pachy spravidla nie sú veľmi príjemné, sú buď kloktavo silné alebo prakticky nezaznamenateľné, je lepšie použiť aróma lampu s obľúbenou vôňou. Ak ste plánovali kvapky pre aromolampy s afrodiziakum, povedzme vopred, že preplatíte za nič, je lepšie použiť osvedčené metódy vytvárania vône, ktorá vytvára romantickú auru. Vytvorte si ho sami, kúpte si správne vône a zmiešajte, opíšeme pre vás tie najlepšie spôsoby romantickej vône. V procese horenia aromolampy neustále vydávajú vôňu romantiky, ak si vyberiete ten správny olej. Vdychujeme tieto pachy a prenikajú cez naše dýchacie cesty, vstupujú do krvného obehu a dosahujú mozog. Je tu pocit ľahkej eufórie, telo sa uvoľní, čo vám umožní ponoriť sa do sveta lásky a romantiky.

Romantická vôňa. Vzrušujúca vôňa.

Prvá možnosť (Ak je pre človeka prekvapenie)

1 kvapka ružového oleja

3 kvapky oleja zo santalového dreva

2 kvapky ylang langového oleja

Druhá možnosť (Ak je pre ženu prekvapenie)

2 kvapky jazmínového oleja

2 kvapky pačuli olej

2 kvapky škoricového oleja

Podrobnejšie o každej vôni:

Ylang Ylang. Sladká, zvodná aróma. Samice. Veľmi silný afrodiziakum zvyšuje potenciu muža a vnímavosť ženy, zvyšuje tak najvyššie vrcholy orgazmu.

Pačuli. Teplá zemitá mužská vôňa. Tiež veľmi silný afrodiziakum. Zvyšuje sexualitu, zvyšuje potenciu a citlivosť erogénnych zón

Sandále. Mužská, hlboká, zmyselná aróma.

Škorica. Dokonalý vzrušujúci zápach. Vôňa odvážnych mužov.

Ruže. Vôňa nehy a romantiky. Milovať. Pravdepodobne najslávnejšie vône lásky

Jasmína. Dámska kvetinová vôňa zdôrazňujúca všetky aspekty zmyselnosti.

Ak chcete aromatizovať, potom najlepšou možnosťou sú 2 kvapky ylang + 2 kvapky ruže + 1 kvapka santalového dreva.

Najdôležitejšou vecou každého romantického prekvapenia je použitie slabostí tvojho spriazneného =). Musíte priviesť osobnosť k akémukoľvek prekvapeniu, podľa vašej vlastnej chuti.

Pin
Send
Share
Send
Send