Užitočné tipy

Sprievodca pre Minecraft, Ako nainštalovať režim na Minecraft PE v systéme Android?

Pin
Send
Share
Send
Send


Od verzie Minecraft PE 0.16.0 vývojári pridali podporu pre mody, takzvané doplnky s rozšírením * .mcworld alebo * .mcpack ktoré môžu obsahovať textúry aj modifikácie.

Na inštaláciu doplnkov už nepotrebujete používať BlockLauncher. Stačí spustiť súbor a nainštaluje sa automaticky. Ďalej prejdite na nastavenia hry a aktivujte doplnok

Ak ste stiahli režim, ktorý má príponu * .zip alebo . * rar budete musieť nainštalovať doplnok manuálne. Ak chcete začať, rozbaľte obsah archívu a pozrite sa, ktoré priečinky sú vo vnútri. Mal by byť umiestnený priamo samotný priečinok addonu, do ktorého bude potrebné presunúť /games/com.mojang/behavior_packs ale môže tu byť aj ďalší priečinok s textúrami, do ktorého by ste sa mali presunúť /games/com.mojang/resource_packs

Štruktúra priečinka MCPE:

 • /games/com.mojang/behavior_packs - používa sa na doplnky
 • /games/com.mojang/minecraftpe - nedotýkajte sa obsahu tejto zložky
 • /games/com.mojang/minecraftWorlds - používa sa na inštaláciu kariet
 • /games/com.mojang/resource_packs - používa sa na inštaláciu textúr (ale niekedy na inštaláciu doplnkov)
Ak ste stiahli režim, ktorý má príponu * .js alebo * .modpkg potom si prečítajte pokyny na inštaláciu skriptov v Minecraft PE

S. S. Ak chcete zobraziť alebo zmeniť obsah súborov * .mcworld alebo * .mcpack potom zmeňte rozšírenie na * .zip a otvorte súbor pomocou bežného archivátora

Pre tých, ktorí ničomu nerozumejú, odporúčame vám pozrieť si videozáznam o inštalácii doplnkov

Ako nainštalovať režim na Minecraft PE?

Pozrime sa na najjednoduchší spôsob inštalácie, konkrétne na inštaláciu doplnkov v MCPE. Keďže doplnky sa vyrábajú vo formáte McPack / McWorld, môžete ich aktivovať v hre jediným kliknutím na stiahnutý súbor.

Kde si môžem stiahnuť takéto doplnky pre Minecraft PE? - Naša stránka obsahuje sekciu „Doplnky pre Minecraft PE“, v ktorej nájdete veľké množstvo doplnkov v tomto formáte.

Inštalácia režimov v tomto rozlíšení je už o niečo zložitejšia, pretože súbory musíte manuálne odovzdať do priečinka Minecraft Pocket Edition. To však nezaberie veľa času a v skutočnosti sa to robí veľmi jednoducho:

 1. Najprv sa uistite, že máte najnovšiu verziu nástroja MCPE. Môžete si tiež stiahnuť najnovšiu verziu na našej webovej stránke.
 2. Prejdite do časti „Prevziať režimy pre Minecraft PE“, vyberte režim, ktorý vám vyhovuje, a stiahnite si ho do svojho zariadenia.
 3. Potom potrebujete správcu súborov s podporou extrakcie Náhradné diely Archívy. V našom prípade je to starý dobrý „ES Explorer“.
 4. Kliknite na stiahnutý archív, potom na tlačidlo „Extrahovať“ a rozbaľte ho do niektorého z vašich priečinkov.
 5. Ukončite archív a prejdite do priečinka, ktorý ste práve vybrali. Zvyčajne tam vidíte iba jeden priečinok so samotným modom, avšak nedávno sa začali objavovať doplnky s textúrou, takže budete musieť presunúť dva priečinky do rôznych adresárov (pre režimy a textúry).
 6. Ak chcete začať, skopírujte „textúry“do nasledujúceho adresára: /games/com.mojang/resource_packs
 7. Teraz musíte do štruktúry nainštalovať samotný režim. Vráťte sa do priečinka s doplnkom a skopírujte iný priečinok, ktorý sa môže nazývať „Správanie“ alebo „Mosda“. Skopírujte priečinok a presuňte ho do nasledujúceho adresára: /games/com.mojang//behavior_packs
To je všetko, teraz zostáva ísť do Minecraft PE a aktivovať režim pomocou nastavení pomocou „doplnky stravy". Potom, ak ste urobili všetko správne, môžete si tento mod!

Ako nainštalovať mody pre blokátory v Minecraft?

Niektorí programátori vytvárajú režimy pre spúšťače tretích strán, napríklad Blocklauncher, pretože prostredníctvom softvérových modifikátorov tretích strán majú príležitosť implementovať viac funkcií ako bežné doplnky. Ale ako nainštalovať takéto módy? Poďme na to!

 1. Najprv musíte stiahnuť BlockLauncher, môžete to urobiť zadarmo z našej webovej stránky.
 2. Teraz v časti „Mods for Minecraft PE“ nájdite požadovaný formát “modpkg"Alebo"js“a stiahnite si ju.
 3. Teraz otvorte BL a stlačte tlačidlo 2 podľa obrázka
 4. Vyberte možnosť „Importovať“ - „Lokálne úložisko“ a v prevzatých súboroch vyhľadajte prevzatý režim a potom naň kliknite. Minecraft pe!

Ďakujem za pozornosť, dúfam, že sme vám mohli pomôcť s inštaláciou úprav v Minecraft Pocket Edition!

Inštalácia modu v Minecraft PE (Pocket Edition). Čo a ako?

 1. Nájdite a stiahnite si mod v sekcii - Mods for Minecraft PE
 2. Rozbaľte ho.
 3. Stiahnite si a prejdite na Block Launcher.
 4. Vyberte položku „Launcher Settings -> Patch Management“
 5. Zadajte cestu k mod.
 6. Reboot.
 7. Mod je nainštalovaný. Ideme dnu a užívame si hru s novým modom.

Ako vidíte Inštalácia nového módu vo vreckovom minecraft je veľmi jednoduchý postup.

FAQ Ako si urobiť ráno v Minecraft?

V Minecraft slnko vychádza ráno a zapadá v noci, čím sa vytvárajú skutočné podmienky na zmenu denného času. Ale v počiatočných fázach hry, keď nie sú k dispozícii žiadne zdroje, nie je čas na ich extrakciu a nie je tam žiadny prístrešok, stačí počkať na noc. Počkajte, uniknite z hrozných príšer: kostlivcov, zombie, pavúkov a iných zlých duchov. Ako urobiť ráno v Minecraft? Takáto noc okráda hráča ...

FAQ Ako privatizovať Minecraft?

Aby bolo územie Minecraftu súkromné, musí byť chránené. Je to možné, ak je na serveri, na ktorom hráte, nainštalovaná služba World Guard. Súkromné ​​územie je chránené pred zničením inými hráčmi. Užitočné, nie? Ako teda privatizovať územie v Minecrafte? Privatizácia územia v Minecrafte začína skutočnosťou, že je potrebné územie „zvýrazniť“ (používame drevenú sekeru): bod 1 ...

Súvisiace programy 1

MineCraft Gaming © - About Maynkraft
Mody, mapy, vzhľady a ďalšie. 2014-2017

Minecraft je neuveriteľne populárna nezávislá hra. Hráč začína vo svete plnom dobrodružstva. Postava nemá nič iné ako túžbu dobyť svet mínových zbraní. Sekáme stromy, získavame jedlo, stavame dom, bránime sa pred nočnými dravcami. Minecraft je neuveriteľne vzrušujúce, umožňuje vám naplno využiť svoju fantáziu.

Stiahnite si minecraft hry do telefónu.

Pin
Send
Share
Send
Send