Užitočné tipy

O čom hovoriť s dievčaťom: 32 tipov

Pin
Send
Share
Send
Send


Mnoho ľudí má problémy s tým, ako hovoriť s dievčaťom. Bojí sa, že v očiach ostatných bude vyzerať hlúpo a zábavne. Ešte viac sa bojí, že budú odmietnutí a dostanú sa do hlúpej situácie, keď musia hrdo odísť do dôchodku, ale zlosť to neumožňuje. To všetko nakoniec robí chlapcov plachých a plachých a necháva dievčatá bez dôstojného páru v okolí. A to je úplne zle.

Neboj sa svojej plachosti, prečítajte si článok a zistite, ako začať rozhovor s dievčaťom. Ak si myslíte, že je to ťažké, potom potrebujete trochu pomoci. Nie ste sami. U veľkého počtu mužov sa ich nohy začnú chvieť, keď príde na stretnutie s dievčaťom. Nerobte si starosti, nemusíte sa obávať.

Musíte mať trochu odvahy vyriešiť jeden z dvoch problémov, ktoré sa najčastejšie vyskytujú v našom ťažkom mužskom živote. Ide o:

 • Túžba spoznať dievča, ktoré sa vám páči,
 • Túžba spoznať cudzie dievča, ktoré vás zaujalo.

Poďme teda spoločne diskutovať o tom, čo môže viesť k úspešnému výsledku, alebo znížiť nepríjemnosti odmietnutia na minimum.

Čo musíte urobiť, aby ste sa rozprávali s dievčaťom

Vzhľadu. Jeden človek môže dlho posudzovať teplo a porozumenie. V prvých chvíľach však dievča urobí intuitívnu analýzu vášho vzhľadu a rozhodne, či si zaslúži jej pozornosť alebo nie. Preto sa o to postarajte, aby ste nedostali predčasné zamietnutie. Nie je potrebné kupovať drahé oblečenie a doplnky, priemerný vzhľad a sebavedomie na tvári bude viac ako dosť.

Chôdza. Akonáhle sa chlapci nezačnú správať, keď je vedľa nich pekné dievča! Začínajú si navzájom rozprávať obchodné príbehy, predvádzať autá a plánujú kúpiť nehnuteľnosť vo Francúzsku. Ale najhlúpejšia vec, ktorá môže byť, je ich chôdza. Niektorí začínajú chodiť, akoby boli kĺboví, iní impozantne chodia „na relaxáciu“, iní idú, akoby do zadku vložili hokejku. Zabudnite na všetko. Správajte sa, akoby pred vami stál obyčajný človek, nie kráľovná krásy.

Mokré ruky. Pravdepodobne neexistuje žiadny človek, ktorý by sa pri prvých rozhovoroch s dievčaťom potil rukami. To je úplne normálne pre chlapcov, ale dievčatá ich príliš nepodporujú. Preto nezabudnite na jednoduché pravidlo. Jedna ruka by mala byť spustená dole na nohu, aby ju bolo možné rýchlo zaschnúť na nohaviciach. A druhý by mal byť zdvihnutý na úrovni hrudníka. Nezabudnite ju gestikulovať, aby ste vytvorili dojem inteligentného chlapíka. To bude fungovať.

Zistite, čo miluje. Mnoho ľudí si myslí, že je správne začať rozhovor so slovami. Bude to pre vás šok, ale dievčatá vás na prvom stretnutí nechcú počúvať. Dievčatá radi rozprávajú o sebe, a jediný spôsob, ako získať ich srdce. Musíte zistiť záujmy dievčaťa, jej preferencie a obľúbené aktivity. To všetko sa dá použiť na začiatku konverzácie a následnej komunikácie.

Pamätajte si, že najlepší spôsob, ako sa navzájom spoznať, je prinútiť dievča, aby hovorilo o sebe. A potom sa môžete spoľahnúť na svoju intuíciu a náhle rozhodnutia.

Čo nemusíte robiť, aby ste hovorili s dievčaťom

Rozhovor so zrkadlom. Nepochybujte o tom, ako vyzeráte a ako sa správate. Neskúšajte sa na seba pozerať zvonku a hľadajte nepolapiteľné nedostatky. Nezaoberajte sa samokopaním a hľadaním najlepšieho spôsobu rozhovoru s dievčaťom. Vaša reč by mala byť emotívna, spontánna a flexibilná. A tréningové frázy a gestá blízko zrkadla pokazia celý dojem z vás.

Na pitie. Skoro všetci sa snažia piť na odvahu pred stretnutím s dievčaťom. Ako self-hypnóza, môžete nechať 1-2 poháre upokojiť nervy. Ale musíte byť opatrní. Môžete sa opiť a zmeniť sa na ošípané, s ktorými nebudú chcieť rokovať nielen s dievčatami, ale aj so svojimi vlastnými priateľmi.

Náhodné stretnutia. Chlapci sa snažia zorganizovať stretnutie s dievčaťom, ktoré majú radi „náhodou“. Presviedčajú bežných priateľov, snažia sa všetko upraviť „spontánne“. Ale takmer všetky dievčatá to hneď pochopia. Niektorým ľuďom sa to páči, iní okamžite hovoria: „Nie.“ Preto bude bezpečnejšie vyhnúť sa takýmto situáciám, bude viac šancí na úspech.

Ako prežiť zlyhanie dievčaťa

Musíte pochopiť, že niektoré dievčatá už majú chlapcov, niektoré sú depresívne z dôvodu nedávneho rozpadu, iné komunikujú iba s mužmi na serveroch Lexus a Geliki a pre niektorých sa vám to nemusí páčiť. So všetkou charizmou a šarmom je teda šanca na odmietnutie dosť vysoká.

Ak vás odmietli, mali by ste povedať malý žart a pokojne ustúpiť s úsmevom. Nesnažte sa dievčaťu vyhrážať, nesnažte sa ju vtiahnuť násilím do auta. Nemusíte pozývať jej priateľku, ktorá stojí nablízku. Už nemusíte čakať, až opustí klub a hrozí mu už. Všetko, čo potrebujete, je vtip ako: „To nie je zlé, skúsím s vami šťastie inokedy,“ a odídem. Je to správne a hodné.

Všetky tieto tipy vám pomôžu s rozhovorom s dievčaťom a strávením najšťastnejšieho dňa v živote.

O čom hovoriť s dievčaťom?

Je skutočne ľahké začať rozhovor s dievčaťom, ktoré sa vám páči, a navrhované témy pre komunikáciu sa stanú vašimi asistentmi na správnej ceste.

Hneď ako začne konverzácia, ocitnete sa relaxačne a všetko bude oveľa jednoduchšie.

Ale dostupnosť pripravených, iba pre prípad, podvádzacích listov vám poskytne pokoj a istotu, pretože teraz budete určite vedieť, o čom hovoriť s dievčaťom.

4. Kde pracujete, študujete?

Spýtajte sa, kde dievča pracuje alebo študuje a či sa jej páči tento druh činnosti alebo vybraná špecialita.

Záujem o profesionálnu kariéru dievčaťa bude dobrým spôsobom, ako začať konverzáciu, pretože väčšina ľudí môže stráviť hodiny rozprávaním o svojej práci alebo štúdiu: ako veľmi ju milujú alebo nenávidia.

8. Aký druh hudby počúvate?

Ak nevieš o čom hovoriť s dievčaťom, ktoré sa ti páči, začni rozhovor o hudbe.

Hudba je úplne neutrálna téma, pretože každý človek má svoje obľúbené hudobné preferencie a tiež hudobné žánre, ktoré nenávidí.

Povedzte nám o koncertoch a festivaloch, ktoré ste sa zúčastnili. Možno máte oveľa viac spoločného, ​​ako ste očakávali.

10. Aká bola najpamätnejšia noc tvojho života?

Informácie o nočných dobrodružstvách vašej priateľky vám budú môcť priniesť ďalšiu dávku nápadov, kam ísť s random s dievčaťom.

A čo ak toto dievča nie je tvojím osudom? Potom ste všeobecne pekní. Využite nápad, ktorý ste dostali zadarmo, a dohodnite si nočné rande s iným dievčaťom.

25. Témy pre rozhovor s dievčaťom:
 • Detstvo, jej aj tvoje.
 • Aktuálne záujmy a záľuby.
 • Plány do budúcnosti.
 • Osobné preferencie a pohľad na život.
 • Family.
 • Vzťahy s opačným pohlavím bez špecifík a spomienok na ich bývalého.
 • Psychológia a ezoterika.
 • Naliehavé problémy vašej generácie.
 • Vlastné príbehy zo života.

záver

Nikdy nedostanete 100% záruky, že dátum alebo konverzácia pôjde hladko, pretože úspešná konverzácia má nespočetné množstvo vonkajších faktorov. Čím viac však budete komunikovať s ľuďmi, tým sebestačnejší a prirodzenejší sa stanete.

Preto cvičte častejšie a nakoniec pochopíte, o čom hovoriť s dievčaťom.

Pozrite si video: KEĎ TI NEODPISUJE (Jún 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send