Užitočné tipy

Ako skryť piercing do uší

Pin
Send
Share
Send
Send


Radosť z piercingu do uší môže byť rýchlo zatienená, ak piercing začne zasahovať do vášho každodenného života, ak začnete mať problémy so zamestnaním, školskými uniformami alebo iba s konzervatívnymi názormi svojich rodičov. Náušnice nemôžete odstrániť počas prvých šiestich týždňov po vpichu - uši potrebujú čas, aby sa uzdravili a zvykli si na náušnice. Našťastie existuje niekoľko trikov, pomocou ktorých môžete na chvíľu zakryť nové piercing alebo náušnice (aspoň na šesťtýždňové obdobie).

Tropina Natalya Vladimirovna

Psychoterapeut. Špecialista z webu b17.ru

V žiadnom prípade nie je možné strieľať alebo hľadať nové zamestnanie s tolerantnými šéfmi a personálom, čo je možné. Som účtovník v serióznej spoločnosti, ale šéfovia sa o tetovanie vôbec nestarajú, sú oceňovaní pre svoju pracovnú kvalitu.

// kopije v hornej časti chrupavky. // Moje vlasy sú krátke

kúpte si parochňu alebo hodte vreckovku. :)) nechce strieľať, vieš!

a ako si predstavujete skrývanie? ak ste odhalení?

Nejaká materská škola! Pestujte si vlasy a potom znova klte

možno tam nalepíme nejakú silikónovú látku, ktorú ani neviem.

Súvisiace témy

Autor! po prvé, veľmi sa lieči v chrupavke. Šesť mesiacov som sa uzdravil. Ak odletíte teraz, budú to problémy. či už piercing alebo práca. V podobnej situácii som si vybral piercing, bolo to pred 8 rokmi a nemám ľúto.

Ďakujem všetkým, prestal som

Moderátorka, upozorňujem na skutočnosť, že text obsahuje:

Fórum: Móda

Nový týždeň

Populárne pre tento týždeň

Používateľ webovej stránky Woman.ru chápe a akceptuje, že je plne zodpovedný za všetky materiály, ktoré publikoval čiastočne alebo úplne prostredníctvom služby Woman.ru.
Používateľ stránky Woman.ru zaručuje, že umiestnenie materiálov, ktoré predloží, neporušuje práva tretích strán (vrátane, ale neobmedzuje sa na autorské práva) a nepoškodzuje ich česť a dôstojnosť.
Používateľ Woman.ru, ktorý posiela materiály, má záujem o ich zverejnenie na webe a vyjadruje svoj súhlas s ich ďalším použitím redaktormi Woman.ru.

Použitie a dotlač tlačených materiálov zo stránok woman.ru je možné iba s aktívnym prepojením na zdroj.
Použitie fotografických materiálov je povolené len s písomným súhlasom správy miesta.

Umiestnenie duševného vlastníctva (fotografie, videá, literárne diela, ochranné známky atď.)
na woman.ru sú povolené len osoby so všetkými potrebnými právami na takéto umiestnenie.

Autorské práva (c) 2016-2019 LLC Hirst Shkulev Publishing

Sieťová publikácia „WOMAN.RU“ (Woman.RU)

Osvedčenie o registrácii masmédií EL č. FS77-65950, vydané Federálnou službou pre dohľad nad komunikáciami,
informačné technológie a masové komunikácie (Roskomnadzor) 10. júna 2016. 16+

Zakladateľ: Hirst Shkulev Publishing Limited Liability Company

Spôsoby, ako skryť piercing pred zvedavými očami

Na vizuálne skrytie piercingu budete potrebovať:

  • základový krém
  • prášok
  • styling vlasov
  • neviditeľné sponky do vlasov
  • telová náplasť
  • obväzy na vlasy

Ak potrebujete skryť piercing na krátku dobu, potom existuje východisko zo situácie. Piercing do nosa je možné pomocou nadácie celkom ľahko skryť, je však potrebné zvoliť náušnicu správneho tvaru. Prstene alebo „banány“ sa musia opustiť a nahradiť ich strúčikmi striebra alebo zlata malým klobúkom bez kameňa. Je ľahké zakryť také náušnice nadáciou a rozdeliť ich na klinčekový klobúk. Po maskovaní musíte použiť sypký prášok na vyrovnanie farby pleti v nose.

Skryť piercing do obočia je dosť jednoduché, ak ste majiteľom podlhovastého tresku. Spravidla je obočie prepichnuté bližšie k chrámu, takže česanie treskov na druhej strane tváre, kde sa nachádza náušnica, môžete piercing skryť. Aby ste sa nemuseli báť, že punkcia bude stále viditeľná, ak bude fúkať vietor a vlasy stúpajú, môžete použiť gél na vlasy a vytvoriť pevný štýl. Pre väčšiu spoľahlivosť môžete opraviť hotový účes neviditeľným.

Ak máte na brade dekoráciu, môžete zabudnúť na trvalé maskovanie, pretože kvôli stálym pohybom v ústach je takmer nemožné skryť dekoráciu v perách a brade. V prípade, že potrebujete piercing skryť na niekoľko hodín, napríklad, ak máte pre prácu pohovor, môžete použiť náplasť na telo. Vystrihnite si potrebnú časť náplasti a prilepte ju na prepichovaciu plochu a uchopte kožu pozdĺž okrajov náušnice. Je lepšie používať náplast sfarbenú na mäso - nie je také zarážajúce, že sa budete cítiť pohodlne.

Ak chcete držiteľovi viacnásobných vpichov do ušného lalôčika a chrupavky, na skrytie šperkov si môžete vybrať ten správny účes, ktorý zakryje uši. Nie je potrebné neustále chodiť s voľnými vlasmi, existuje veľa účesov s prihliadnutím na uši. Môžete tiež použiť obľúbené letné doplnky takmer všetkých dievčat - vlasovú pásku. Takýto klobúk vám pomôže zdôrazniť vašu individualitu, štýl a príťažlivosť a zároveň úplne zakryje piercing do uší. Hlavná vec je experimentovať s farbou a štruktúrou obväzov. Na kancelárske odevy (biely top, čierny spodok) je vhodná čierna alebo červená bandáž vyrobená z hrubej látky. Hodvábna stuha neutrálnych farieb je vhodná na letné pestré šaty.

Dôvodov, prečo ľudia chcú skryť piercing, je veľa. Môže to súvisieť s prácou, pri ktorej si človek nemôže dovoliť nosiť šperky na telo, alebo stretnutím s príbuznými, ktorí sú o piercingoch negatívni. V každom prípade, ak sa stretávate s problémom neustále nosenia šperkov, musíte premýšľať: je lepšie odmietnuť piercing, pretože skôr alebo neskôr budete unavení z maskovania.

Veľmi zaujímavé
Ako určiť dĺžku nôh
Dĺžka nôh je jedným z najdôležitejších kritérií krásy v modernom svete. Majitelia dlhých nôh hrdo kráčajú po mólach a chodníkoch, blahosklonne pri pohľade na svojich súperov menej nadaných prírodou a mnohé miniatúrne dievčatá sa strašne obávajú kvôli svojej malej postave a považujú sa za nemotorné krátke nohy.
Ako určiť sexualitu mužov Mnoho vedcov sa snaží zistiť spojenie vonkajších údajov človeka so svojimi sexuálnymi schopnosťami. Psychológovia tiež neustále vyvíjajú testy, ktoré môžu byť použité na výpočet mužskej sexuality ešte predtým, ako sa začne vzťah.
Ako skryť krtek Dievča sa niekedy chce zbaviť nudných krtkov na líci alebo dekolte. Je strašidelné uchýliť sa k operácii a nie všetky krtka sa dá odstrániť skalpelom.
Tsentrolinki
Počasie

prázdniny
dnes:
29.07. - Žiadne prázdniny

zajtra:
30.07. - Žiadne prázdniny

Pin
Send
Share
Send
Send