Užitočné tipy

Ako kúpiť použitý mobilný dom v USA

Pin
Send
Share
Send
Send


Craigslist (Craigslist) - stránka bezplatných elektronických oznámení, ktorá je na internete veľmi populárna. Jedným z najviac nakupovaných a predávaných produktov na webe sú ojazdené autá. Ľudia môžu inzerovať ojazdené autá za každú cenu a budú zoradené podľa chronologického poradia. Nakupovanie takýchto automobilov online je výhodné, je však dôležité porozumieť samotnému procesu, aby sa predišlo akýmkoľvek prekvapeniam a podvodom. Pomocou týchto tipov môžete ľahko nakupovať auto na webovej stránke Craigslist.

Druhy obytných automobilov

Obytné automobily sa delia na motorové a prívesné vozíky.

Motorizované sú:

Trieda A - autobusy. Veľké a pohodlné, ale obťažné.

Trieda B - minivany vhodné pre pár.

Trieda C je tzv. Výklenok mobilného domu s priestorom na spanie nad kabínou. Možno najlepšou voľbou pre cestovanie so spoločnosťou 4-6 osôb alebo rodiny. Budeme sa o nich podrobnejšie zaoberať.

1. Cítime sa nažive

Predtým, ako budete pokračovať v hľadaní, je lepšie ísť k veľkému predajcovi a pozrieť si obytné automobily na vlastné oči, cítiť rukami a ležať na posteli.

Nasmerujte predajcu RV * na Google, nájdite najbližšieho s najlepšie hodnotenými recenziami a choďte tam.

Tu nájdete rôzne modely v rôznych modifikáciách. Budete mať predstavu o tom, čo chcete a aký dom potrebujete.

Ak ste nikdy necestovali do RV, je dobré si prenajať dom na pár dní. Pozrite sa bližšie a v praxi sa ubezpečte, že je to pre vás to pravé.

Podrobnosti o tom, ako si prenajať obytný automobil, sú uvedené tu.

V ktorých štátoch je najlepšie hľadať RV?

Amerika je obrovská krajina a v každom štáte sú na predaj tisíce kempov.

Najlepší stav je v obytných automobiloch, ktoré sa používali v južnej časti krajiny, kde nie sú žiadne negatívne teploty a sneh. Menšie zmeny teploty, menšie opotrebenie. V štátoch východného pobrežia, kde sa často vyskytujú hurikány a záplavy, by ste mali dávať pozor, aby ste si nekúpili „utopeného človeka“.

  1. Prejsť na predajcov ojazdených vozidiel. Hlavná vec je, že predávajúci má veľa dobrých recenzií. Tu je všetko jednoduché. Predajca sa tiež zaregistruje za vás.

Kúpiť v požičovni. Najväčší americký distribútor https://www.cruiseamerica.com. Ceny tu začínajú na 27 000 dolárov za trojročnú RV.

Tu hovoríme o tom, ako sa darí kúpiť dobrý dom za nízku cenu od súkromného obchodníka. Teraz prebývajme podrobnejšie, pretože sme túto metódu sami vyskúšali.

Hľadali svojho karavana takmer 3 mesiace, pretože chceli kúpiť lacný dobrý dom a boli v tejto téme noví. Takéto možnosti s frekvenciou iba jedenkrát týždenne klesli. A veľa ľudí za nich lovilo.

Dosiahli sme doslova po celej Amerike, aby sme dostali požadovaný RV, a niekoľkokrát nechal pod nosom.

Tu fungujú zákony o trhu:

Našli ste skvelú ponuku, ktorá bola zverejnená pred pár hodinami? Zoberme si, že nie ste prvý, kto vám zavolá. A pravdepodobnosť, že bude vo vašej susednej oblasti, býva nulová.

Čo znamená skvelá možnosť? Je to obytný automobil vo vlastníctve staršieho páru (v USA je to nepísané znamenie kvality), ktorý si ho vážil a vážil si ho, jazdil niekoľkokrát do roka a každú hodinu ho jazdil do služby. Pridajte k ideálnemu stavu cenu hneď pod trhom a ako prví si dohodnete stretnutie.

Ak už ste v USA, potom si prečítajte okruh pre seba, kde budete pripravení ísť za karavan. Hľadali sme napríklad asi 500 kilometrov od San Francisca, kde sme bývali. Autom - to je 7-8 hodín. Navyše sme zahrnuli vyhľadávanie veľkých miest v susedných štátoch: Las Vegas, Phoenix, San Diego, kam môžete lietať rýchlo a pomerne lacno.

Auto som predal na Craigslist

Pred viac ako dvoma rokmi som sa rozhodol začať pracovať v autobuse. Krátko nato som poslal svoje auto do Craigslistu, aby som ho predal. Doslovne som dostal pár hovorov v prvý deň, keď som ich zverejnil (vrátane jedného od potenciálneho kupujúceho). Na Craigsliste je obrovský dopyt po ojazdených automobiloch. Craigslist je miesto pre milovníkov sportu, ktorí chcú kúpiť ojazdené autá.

  • Nepôjdu k predajcovi, aby to narušili.
  • Zoznamy v novinách sú takmer mŕtve.
  • Ostatné zoznamy online, napríklad AutoTrader.com a Cars.com, dominujú zoznamom predajcov.

Preto sa obracajú na Craigslist. Toto je skvelé miesto na predaj vášho automobilu.

Kúpa auta na Craigslist

Craigslist je tiež skvelým miestom na kúpu automobilu, ale na skok na ostatných musíte skutočne skákať, aby ste našli veľa a dostali sa k nemu ako prvé. Ak ste hľadali Craigslist pre ojazdené auto, viete, že je ťažké zostať na vrchole všetkých záznamov, ktoré idú presne na to, čo hľadáte. V čase, keď ste videli záznam automobilu, na ktorý ste čakali tak dlho, sa už predal niekomu inému.

Nasledujúca metóda je jediný spôsob, ako viem, ako sa dostať na tieto supy a nájsť veľa na Craigsliste. Táto metóda vyžaduje, aby ste mali účet na čítanie informačných kanálov, ako sú Stará kniha alebo Podanie. Sú zadarmo.

Craigslist Car Buying - Dostaňte sa k supom!

Krok 1: Zistite, ktoré autá chcete. Môže to byť niekoľko modelov a modelov. Ale vedzte, že vyrábajú modely a robia z nich krátky zoznam.

Krok 2: Prejdite na miestnu stránku Craiglist a vyhľadajte jedno z hľadaných automobilov.

Krok 3: Kliknite na malý informačný kanál RSS v pravom dolnom rohu stránky a prihláste sa na odber tohto kanála pomocou svojho účtu na čítanie informačných kanálov.

Krok 4: Opakujte pre každé auto a model, ktorý vás zaujíma.

Krok 5: Ak chcete zlepšiť dosah, zopakujte pre každý miestny región Craigslistu, že nie ste proti šoférovaniu. Pre mňa je to polomer 60 míľ.

Krok 6: Sledujte, ako sa nové zoznamy Craigslistu dostanú do vášho informačného kanála RSS. Denne kontrolujte svoj kanál (väčšina z vás to už pravdepodobne robí s inými kanálmi). Uvidíte poslednú chvíľu pre každý vyhľadávací dopyt na aute Craigslist.

Upozorňujeme, že možno budete musieť kliknúť na zoznam v informačnom kanáli, aby ste videli fotografie vozidla uverejnené na Craigslist. Ak vidím vozidlo, ktoré chcem sledovať, „prečítam ako neprečítané“, aby sa zoznam nezmizol z mojich neprečítaných správ. Toto je spôsob, ako odfiltrovať zlé zoznamy od dobrých.

Krok 7: Konajte okamžite. Ponuka na stretnutie s predajcom čo najskôr v tento deň. Ako predávajúci som bol pripravený zistiť, kto chce vidieť auto čo najskôr, a chcel by som predať niekomu prvú rozumnú ponuku. Nechcel som to odkladať ani na nikoho čakať.

To je všetko - je to oveľa jednoduchšie, ako to znie. Táto metóda nie je zárukou, ale ak skontrolujete čítačku kanálov rovnako ako ja, je pravdepodobné, že sa tam rýchlo dostanete a nemusíte sa niekoľkokrát denne vracať do Craigslistu, aby ste našli všetky autá vo svojej zoznam. To vám ušetrí starosti.

Platia všetky štandardné upozornenia na podvody Craigslist: predávajte iba niekomu osobne, neposielajte nič, peniaze, overený šek alebo peňažný poukaz - dohodu by ste mali vedieť už teraz.

Nielen pre autá!

Túto techniku ​​môžete použiť nielen na vyhľadávanie vozidiel, ale je to veľmi skromná technika, ktorú musíte mať na pamäti pri hľadaní niečoho konkrétneho na nákup ojazdeného a lokálneho vozidla. Hmm. Myslím, že potrebujem použitý súdok.

Prius Miles 100 000 z predaja automobilov

  • Kúpna cena: (10 000 USD)
  • Kalifornia Registrácia: (890 dolárov)
  • Očakávaná služba: (3 000 EUR)
  • Cena pri ďalšom predaji: 6 000 dolárov
  • TCO: 7 890 dolárov

Zdá sa teda, že lacný Prius je stále dobrý obchod. Mýlil som sa niekde v uvažovaní?

Nemyslím si, že ste veľmi znudení. Jedna vec, ktorú máte právo urobiť, je, že lacné autá takmer nič nezľavujú. Jedna vec, ktorú vám chýba, je index spokojnosti. Vedenie vozidla 200 000 po dobu 4 rokov si vyžaduje trochu motivácie, keď vaši priatelia riadia nové autá. Zvyčajne potrebujete veľký cieľ, aby ste sa sústredili. Môže to byť úspora peňazí, vymanenie sa z dlhov alebo získanie vzdelania.

Pri kúpe auta od súkromnej strany je Craigslist iba jedným zdrojom, ktorý môže ušetriť peniaze obidvom stranám, pretože je vylúčený prostredník.

Ak máte príležitosť to urobiť, môžete ušetriť veľa peňazí pomocou vlastných bŕzd. Informácie na YouTube a ja obyčajne „zarábam“ od 100 do 300 / hod. Túto prácu vykonávam samostatne.

Vo väčšine prípadov sa záruky nevyplatia. V podstate sú to poisťovacie spoločnosti a poisťovacie spoločnosti sa zaoberajú zarábaním peňazí. Ak vaše auto pravdepodobne potrebuje opravu, politika môže byť nedosiahnuteľná alebo veľmi vysoká.

200K auto je pravdepodobne lepšie. Kúpte si svojho vlastného mechanika. Ak nemá vážne problémy, pravdepodobne vás to bude stáť menej.

Prečo? Pretože ste do predpokladanej služby primerane zahrnuli 6 000 dolárov. Napriek tomu počas 4 rokov, počas ktorých plánujete vlastníctvo, máte príležitosť nevyžadovať údržbu viac ako 500 dolárov. Je to hazard, ale máte šancu ušetriť 5 500 dolárov z odhadovaných nákladov s týmto autom.

Vezmite prosím na vedomie, že budete musieť zvážiť aj pneumatiky pre každé vozidlo, pokiaľ to nie je zahrnuté v hodnotení údržby.

Súhlasím s predchádzajúcimi pripomienkami. Jedna vec, ktorá vznikla pred chvíľou, keď som uvažovala o kúpe batérie Prius, bola výmena batérie. Niekto mi raz povedal, že je to veľmi drahé v prípade zlyhania a je potrebné ho vymeniť, nie som asi 12 voltov, ale nikel hydrid kovu. Ďalším faktorom, ktorý treba vziať do úvahy, je plyn, ktorý ušetríte. Prius zvyčajne dostane dvakrát toľko benzínu v porovnaní s civilistom alebo metlou, ale ak nechcete jazdiť pár kilometrov za deň, naozaj sa vám nedostane návrat. Okrem toho, ak môžete CarFax vytiahnuť na auto, stojí to za investíciu 20 dolárov, pretože môžete zistiť, či mal nehodu alebo citrón! Raz som si kúpil bmw a nevyrobil CarFax a neskôr som zistil, že auto má viac majiteľov ako taxi. Okrem toho, ako je uvedené vyššie, vozidlo s hmotnosťou 200 KB v porovnaní so 100 KB vždy znamená, že 100 KB je lepších, najmä ak predchádzajúci vlastník nikdy servis nevykonával dobre. Pred nákupom si objednajte auto.

Zdá sa, že ste na správnej ceste. Mám však pocit, že stojí za zváženie váš rozpočet na služby. Aj keď obidve automobily opísané vo vašej otázke patria do toho istého modelového roku, jedno z nich je opravené 2-krát viac, jedno auto bolo na ceste, v počasí, dvakrát toľko ako druhé. Nie som si istý, aké sú náklady na údržbu 6 000 dolárov, ale niekoľko systémov môže vyžadovať údržbu alebo výmenu za 200 000+ míľ. Kompresor klimatizácie, všetky druhy gumených častí (olejové tesnenia, hadice, pásy, puzdrá), počítačové systémy, stereo systém, elektrické ovládanie okien, tento zoznam pokračuje. Neviem, v akom okamihu je potrebné vymeniť batériu na hybridnom stroji alebo čo to znamená, ale je pravdepodobné, že systém na nabíjanie batérií alebo hybridný systém bude vyžadovať niečo po 200 000 míľach služby. Dozvedel by som sa viac o tom, že skutočná služba môže zažiť dlhodobý prius.

Na zodpovedanie vašej otázky, aj keď na tejto úrovni sa používa, nemyslím si, že obchodné zastúpenie do rovnice pridáva čokoľvek. Pri nákupe certifikovaných použitých výrobkov môže mať zmysel vzťah medzi predajcom a výrobcom a záruka. Keď si kúpite auto s najazdených kilometrov viac ako 100 tisíc kilometrov v malom ojazdenom vozidle, môže sa stať Craigslistom cudzincom.

Pin
Send
Share
Send
Send