Užitočné tipy

Ako sa naučiť

Pin
Send
Share
Send
Send


Keď sú miniaplikácie pre iOS prvýkrát, veľa používateľov nevenuje Apple ID dostatočnú pozornosť, jednoducho preto, že nevedia, pre čo sú. Nezabudnú ju však zaregistrovať, pretože v procese aktivácie iPhone, iPad alebo iPod Touch systém navrhuje vytvorenie Apple ID. Ako nájsť stratené Apple ID bude popísané nižšie.

Apple ID je vaše meno vo svete Apple. Vďaka jeho pomoci získate prístup k všetkým funkciám a službám spoločnosti. Bez Apple ID nebudete môcť sťahovať aplikácie z App Store, kupovať hudbu a filmy z iTunes Store, používať iMessage, iCloud a mnoho ďalších užitočných funkcií. Preto je veľmi dôležité pamätať si používateľské meno a heslo vášho Apple ID. Ale čo keď na to stále zabudnete?

Ako zistiť svoje Apple ID?

Krok 1. Prejdite na stránku „My Apple ID“ na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Apple a vyberte položku „Nájsť Apple ID“

Krok 2. Zadajte krstné meno, priezvisko a e-mailovú adresu, na ktorú ste zaregistrovali svoje Apple ID. Môžete tiež zadať ďalšie adresy, ak si nepamätáte, do ktorého políčka bol identifikátor vypracovaný

Krok 3. Ak boli informácie zadané správne, zobrazí sa výzva na potvrdenie dátumu narodenia. V opačnom prípade sa pokúste spomenúť na správnu e-mailovú adresu.

Poznámka: Niektorí používatelia pri registrácii označujú latinské meno a priezvisko, skúste do tohto formulára zadať svoje údaje.

Krok 4. Ďalej vám bude ponúknutá jedna z dvoch metód autentifikácie: e-mailom alebo použitím odpovedí na bezpečnostné otázky. V prvom prípade - na váš e-mail bude zaslaný list s ďalšími pokynmi na obnovenie hesla, v druhom - budete musieť odpovedať na niekoľko otázok, ktoré ste vybrali pri registrácii

Krok 5. Po dokončení autentifikácie budete musieť zmeniť heslo. Musí obsahovať najmenej osem znakov, obsahovať aspoň jedno číslo, jedno veľké a jedno malé písmeno

Najlepšie články:

Ak sa vám táto téma páči, vložte do spodnej časti článku 5 hviezdičiek. Sledujte nás na stránkach VKontakte, Facebook, Twitter, Instagram, Telegram a Yandex.Zen.

Metódy, pomocou ktorých je možné spoznať váš Apple Idy

Je ľahké zistiť Aidy, preto musíte ísť do AppStore. Zapneme program, prejdeme nadol a uvidíme tu nápis, ktorý je Apple Idy. Ak sa vám už podarilo vymazať profil zo zariadenia, je veľmi pravdepodobné, že údaje boli uložené v aplikácii iTunes. Ak chcete získať ID z vášho iPhone, spustite program, prejdite do kategórie iTunes Store. Vaše zariadenie Apple Idy bude uvedené v pravom hornom rohu.

Rovnakým spôsobom nájdete Audi v už nainštalovaných aplikáciách tak, že v iTunes prejdete do časti „Moje programy“. Navštívte stránku s podrobnosťami o konkrétnej aplikácii, kde sa zobrazuje prihlasovacie údaje zákazníka. Táto metóda však funguje, iba ak ste si aplikáciu kúpili.

Obchod iTunes a App Store

Vyberte Nastavenia> [vaše meno]> iTunes Store a App Store. V systéme iOS 10.2 alebo staršom prejdite do časti Nastavenia> iTunes Store a App Store.

Môžete tiež vyskúšať nasledujúce služby.

 • Vyberte Nastavenia> Účty a heslá. V systéme iOS 10.3 alebo staršom vyberte Nastavenia> Pošta, Adresy, Kalendáre.
 • Vyberte Nastavenia> Správy> Odoslať / prijať.
 • Vyberte položku Predvoľby> FaceTime.
 • Vyberte Nastavenia> Pošta, Adresy, Kalendáre.


Ak poznáte svoje Apple ID, ale nemôžete vypnúť aktivačný zámok funkcie Find My iPhone, prečítajte si, čo robiť.

Na počítačoch Mac

 • Vyberte ponuku Apple ()> Predvoľby systému a kliknite na ikonu iCloud.
 • Vyberte ponuku Apple ()> Predvoľby systému> Internetové účty a vyhľadajte účty s iCloud.
 • Otvorte iTunes a zvoľte Účet> Zobraziť. Ak ste prihlásení do služby iTunes pomocou svojho Apple ID, uvidíte meno a e-mailovú adresu príslušného účtu.
 • Otvorte App Store a zvoľte Store> View My Account.
 • Otvorte iBooks a zvoľte Store> View Apple ID.
 • Otvorte FaceTime, zvoľte FaceTime> Predvoľby a kliknite na Predvoľby.
 • Otvorte položku Správy, vyberte položku Správy> Predvoľby a kliknite na položku Účty.

Skontrolujte predchádzajúce nákupy na iTunes

Ak ste si predtým niečo kúpili v obchode iTunes, uvidíte, ktorý účet bol použitý.

Ak sa váš Apple ID od nákupu zmenil, názov uvedený v informáciách o súbore nebude fungovať.

 1. Otvorte iTunes.
 2. Kliknite na jeden z zakúpených materiálov. Zakúpené materiály nájdete v knižnici médií.
 3. Vyberte Úpravy> Podrobnosti.
 4. Kliknite na kartu Súbor.
 5. Prejdite na položku „Zakúpené“. Uvidíte Apple ID použité na dokončenie nákupu.

Ak zistíte svoje ID Apple, ale stále si nepamätáte svoje heslo, obnovte svoje heslo.

Na stránke účtu Apple ID

 1. Prejdite na stránku svojho účtu Apple ID a kliknite na odkaz „Zabudli ste svoje ID Apple alebo heslo?“.
 2. Keď sa zobrazí výzva na zadanie vášho Apple ID, kliknite na „Ak ste zabudli svoje Apple ID, nájdete ho.“
 3. Zadajte svoje meno, priezvisko a e-mailovú adresu. Ak ste zadali neplatnú e-mailovú adresu, môžete to skúsiť znova s ​​inou e-mailovou adresou.

Vyžaduje sa iba jedno Apple ID. Používanie viacerých identifikátorov Apple môže sťažiť prístup k zakúpenému obsahu alebo používanie služieb Apple.

FaceTime nie je k dispozícii vo všetkých krajinách a regiónoch.

Ako zistiť heslo Apple ID

Dkopáme ďalej. Predpokladajme, že ste si už zapamätali prihlásenie Apple ID svojho telefónu iPhone, ale ako obnoviť heslo zo strateného účtu. Použite na to jedno z možných riešení:

 1. Pošlite žiadosť spoločnosti Apple, po ktorej budete musieť chvíľu počkať a potvrdiť skutočnosť, že ste si zakúpili iPhone,
 2. Heslo môžete obnoviť zodpovedaním bezpečnostných otázok, ktoré ste položili počas procesu registrácie. Ale všetko záleží na vašej pamäti, pretože odpovede na otázky sa ľahko zabudnú,
 3. Obnovte heslo pomocou zviazaného e-mailu. Odošlite žiadosť o obnovenie hesla a potom kliknite na odkaz uvedený v prijatom e-maile. Zostáva iba na nastavenie nového hesla, ktoré sa dá použiť na prihlásenie do vášho účtu Apple ID.


Je ľahšie naučiť sa heslo od Idiho pomocou posledných dvoch metód, pretože v prvom prípade musíte dlho čakať.

Spôsob, ako zistiť Apple ID vlastníka zariadenia v minulosti

Ak ste kúpili použitý smartphone alebo tablet od výrobcu Apple a chcete poznať ID predchádzajúceho vlastníka, môžete použiť vyššie uvedené odporúčania. Ak nezanechal žiadne údaje, kontaktujte ho a požiadajte ho, aby deaktivoval funkciu „Nájsť iPhone“ a zrušil prístup k tomuto účtu.

Ako zistiť Apple ID na uzamknutom zariadení

Ak chcete zrušiť prepojenie účtu, musíte poznať heslo. To isté sa vyžaduje pri uzamknutí uzamknutého iPhone raz. Ak ste nemali to šťastie, že ste si zakúpili zablokované zariadenie, stali ste sa obeťou podvodníkov. Z tejto situácie existujú dva spôsoby:

 1. Nájdite spôsob, ako kontaktovať predchádzajúceho majiteľa, čo vo väčšine prípadov nie je možné,
 2. Získajte ID IMEI.

Čo robiť:

 1. Pri pripájaní k počítaču môžete Udid z iPhonu zobraziť v nastaveniach ovládača. Prejdite do časti „Vlastnosti ovládača“.
 2. Potom vyberte položku „Cesta k inštancii zariadenia“ - číslo USB sa zobrazí po USB VID_05AC & PID_12A8 . Udid je dlhá sekvencia čísel.
 3. Ak chcete obnoviť svoje Apple ID pomocou IMEI, budete musieť prepnúť na špeciálne služby, ktoré vám umožňujú prijímať údaje o IMEI a Udid. V ideálnom prípade však musíte takýto smartphone vrátiť predajcovi a kúpiť si nový legálnym spôsobom, ktorý môžete používať bez akýchkoľvek obmedzení a pokojne priviazať váš účet.

Po získaní udalosti Udid bude ľahké obnoviť prístup k vášmu účtu.

  Boli tieto informácie užitočné?

Nezabudnite si prečítať komentáre, je tu tiež veľa užitočných informácií. Ak na vašu otázku neodpovedáte, ale existuje odpoveď na neskoršie pripomienky, odpoveď na otázku je uvedená v článku, rešpektujte čas ostatných ľudí.

Pozrite si video: Ako Sa Lepšie Učiť - EFEKTÍVNE UČENIE (Jún 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send