Užitočné tipy

Blokovaná stránka na Facebooku

Pin
Send
Share
Send
Send


Otázka, prečo Facebook blokuje účet po registrácii, môže nastať pre každého používateľa. Dáme vám vedieť, prečo sociálna sieť blokuje váš účet, zistíme, čo s ním robiť a hovoríme o odstránení stránky.

Videli ste reklamu na Facebooku „Váš účet je zamknutý“, čo mám robiť? Neprepadajte panike! Budeme hovoriť o spôsoboch riešenia problému, ale najprv sa budeme zaoberať dôvodmi:

 • Zlyhanie systému. Stáva sa to - denne sa kontrolujú tisíce stránok, vaše stránky by mohli spadať „pod distribúciu“,
 • Zjavne sú uvedené nepravdivé informácie,
 • Facebook má podozrenie na vírusový alebo hackerský profil,
 • Registrácia viac ako jednej stránky,
 • Bol prekročený limit počtu priateľov
 • Niekto vám poslal sťažnosť - na agresívne správanie, spam,
 • Po registrácii boli zverejnené materiály, ktoré boli v rozpore s pravidlami systému (napríklad extrémistické obrázky),
 • Osobný profil sa začal používať na reklamné účely.

Poďme sa trochu poradiť - po registrácii odporúčame:

 • Vložte fotografiu,
 • Pridajte viac priateľov
 • Uverejnite správy.

Jedným slovom - demonštrujte aktivitu. Hlavnou vecou je vždy dodržiavať pravidlá stanovené spoločnosťou Facebook, aby sa po registrácii zabránilo zablokovaniu profilu.

Poďme zistiť, ako odomknúť účet, ak je z nejakého dôvodu Facebook zablokovaný.

odblokovanie

Tu je krátka inštrukcia. Ak je profil zablokovaný, postupujte podľa týchto krokov:

 1. Kliknite na odkaz - https://www.facebook.com/help/103873106370583,
 2. Vyhľadajte odkaz na formulár „Odpojené omylom“,
 3. Zadajte svoj e-mail a meno,
 4. Nahrajte fotku dokladu totožnosti,
 5. Do poľa „Doplňujúce informácie“ zadajte všetky údaje, ktoré môžu pomôcť vyriešiť problém,
 6. Kliknite na tlačidlo Odoslať.

Existujú aj iné spôsoby. Prejdite na nastavenia a vyberte možnosť „Zabezpečenie a prihlásenie“:

 • Najprv musíte vytvoriť väzbu svojho mobilného telefónu na Facebook. Zariadenie dostane overovací kód, ktorý je zadaný v samostatnom poli,
 • Vyberte dôveryhodných priateľov (3 až 5 osôb). Potom môžete požiadať niektorého z nich o odoslanie špeciálneho odkazu na odomknutie.

Prečítali ste si pokyny? Poďme ďalej na to, ako odstrániť zablokovaný účet Facebook.

Upozorňujeme, že vymazanie je možné iba po deaktivácii profilu. Ak chcete začať, použite vyššie uvedenú metódu a potom:

 1. Prihlásiť sa
 2. Otvorte Nastavenia
 3. Vyberte blok „Vaše informácie na Facebooku“,
 4. V stĺpci „Správa účtu“ sa nachádza parameter „Upraviť“,
 5. V otvorenej ponuke vyberte možnosť „Vyžiadať odstránenie účtu“,
 6. Kliknite na riadok „Odstrániť účet a informácie“,
 7. Potvrďte profil - zadajte heslo a kliknite na „Pokračovať“,
 8. Vyberte dôvod a zopakujte akciu.

Venujte pozornosť! Máte 30 dní od dátumu odstránenia profilu, počas ktorého môžete vrátiť prístup na stránku.

Zaujímavé fakty

A nakoniec pár zaujímavých faktov pre vás:

 • Reklamné profily môžu blokovať systematické neplatenie prostriedkov - uskutočňovať platby včas,
 • V niektorých prípadoch môžete byť zablokovaní na niekoľko mesiacov. Ale nebuďte vystrašení - zvyčajne tento proces trvá niekoľko minút až niekoľko dní.

Pozerám video o tom, ako zabezpečiť, aby v prípade blokovania stránky dostali technickú podporu sociálna sieť.

Hotovo! Zistili sme, čo robiť, ak Facebook požaduje fotografiu a zablokoval účet po registrácii a v iných prípadoch, keď dôjde k povolenému alebo neoprávnenému blokovaniu. Teraz sa nebojíte obmedzení vývojárov.

1. Vy sami ste porušili pravidlá Facebooku

Facebook má podmienky na používanie stránky, nesúhlasím s tým, že nie je možné zaregistrovať sa (odkaz tu na konci pokynu). Preto ak máte stránku na Facebooku, je zrejmé, že ste súhlasili s splnením týchto podmienok. Súhlasil som s tým, že ak ich nesplníte, môžete byť zablokovaný (možno čítate zle alebo jednoducho súhlasíte bez čítania?). Existuje mnoho dôvodov na zablokovanie účtu, pretože existuje mnoho pravidiel. Niektoré možné možnosti:

 • Zverejnili ste nejaké materiály, ktoré porušujú podmienky Facebooku (cudzinci bez súhlasu autora, nezákonné, podvodné, nepriateľské, urážlivé atď.).
 • Uviedli ste jasne nepravdivé meno alebo nepravdivé informácie o sebe.
 • Predstieral si, že ste iná osoba.
 • Nemali ste jednu osobnú stránku, ale dve alebo viac.
 • Osobnú stránku ste použili na komerčné účely (na tento účel existujú stránky spoločnosti).
 • Správali ste sa agresívne alebo hrubo.
 • Vysielali ste nechcené reklamy, správy, početné žiadosti priateľom alebo obťažovali ľudí, vyhrážali ste sa im. Na zablokovanie stačí iba jedna sťažnosť.

2. Niekto na vašu stránku napadol váš účet a porušil pravidlá Facebooku

V tomto prípade nechápete, prečo by ste mohli byť zablokovaní, pretože ste nič neporušili. Ukazuje sa, že počítačoví zločinci by mohli získať prístup na vašu stránku (hackovať ju) získaním používateľského mena a hesla a odoslaním nežiaducej reklamy vo vašom mene alebo urobiť niečo iné. Možno bolo vaše heslo ukradnuté škodlivým programom alebo vírusom, alebo ste vy sami sami zadali heslo na falošnej stránke, pretože to bolo Facebook. Je to vaša vina, pretože vy sami sa musíte postarať o bezpečnosť. Facebook však nemal inú možnosť, ako vypnúť vašu stránku.

Odomknutie používateľa Facebooku

Po zablokovaní vám používateľ nemôže posielať súkromné ​​správy, postupujte podľa profilu. Preto, aby sa mu táto príležitosť vrátila, je potrebné odblokovať nastavenia na Facebooku. Všetko, čo musíte urobiť, je pár krokov.

Prejdite na svoju stránku, aby ste do formulára zadali potrebné údaje.

Teraz prejdite do sekcie kliknutím na šípku vedľa ponuky rýchleho pomocníka "Nastavenia".

V okne, ktoré sa otvorí, musíte vybrať časť "Block"pokračovať v konfigurácii určitých parametrov.

Teraz si môžete zobraziť zoznam profilov s obmedzeným prístupom. Upozorňujeme, že môžete odomknúť nielen určitú osobu, ale aj rôzne udalosti, aplikácie, ktoré ste predtým obmedzovali na schopnosť interakcie so stránkou. Môžete tiež povoliť odosielanie správ priateľom, ktorí boli predtým pridaní do zoznamu. Všetky tieto položky sú v jednej sekcii. "Block".

Teraz môžete začať upravovať obmedzenia. Stačí kliknúť na "Odomknúť" oproti názvu.

Teraz musíte potvrdiť svoje akcie a toto je koniec úprav.

Upozorňujeme, že počas nastavovania môžete zablokovať aj ostatných používateľov. Upozorňujeme, že odomknutá osoba si bude môcť znova zobraziť vašu stránku, poslať vám súkromné ​​správy.

Ďakujem autorovi, zdieľajte článok o sociálnych sieťach.

Čo robiť, ak je stránka blokovaná? Ako odomknúť?

Ak sa domnievate, že ste neporušili žiadne pravidlá (alebo ste ich porušili, ale zaslúžite si odpustenie), pošlite žiadosť o odvolanie sa proti zámku. Odvolanie musí byť odoslané z e-mailovej adresy, ktorá bola prepojená s vašou stránkou Facebook. Upozorňujeme, že ak je porušenie závažné, nebude možné obnoviť účet.

Pri dočasnom blokovaní vás môže Facebook tiež požiadať o potvrdenie svojej totožnosti a odoslanie fotografie alebo ID. Čo robiť v tomto prípade nájdete tu: Facebook vyžaduje preukaz totožnosti. Čo robiť

Ďalšie články na túto tému:

Odomknuté. Na kontaktnej stránke teraz nevidím žiaden obsah: nemôžem ho pridať k priateľom, nevidím jeho fotografie. Čo som urobil zle? Pokiaľ viem, neblokoval ma

Nemôžeme zobraziť požadovaný obsah. Môže byť dočasne nedostupný, odkaz, na ktorý ste klikli, už nie je platný alebo nemáte povolenie na zobrazenie tejto stránky.
Čo to znamená?

Ahoj Elena. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o poruchu v sociálnej sieti Facebook. Počkajte chvíľu a potom skúste znova otvoriť potrebnú stránku. Okrem toho vám môžem odporučiť, aby ste navštívili stránku podpory Facebooku, kde by ste mali vyplniť formulár o tom, ako sekcie fungujú.

Takto nahlásite porušenia pri prevádzke určitých materiálov.

Prečo ma zablokovali? Nemôžem vstúpiť na svoju stránku a kedy ju blokujú?

ahoj Tento článok, v ktorom píšete komentár, sa týka blokovania inej osoby. Ak ste boli zablokovaný a nemôžete sa prihlásiť do svojho účtu, prečítajte si ďalší článok: Čo robiť, ak váš účet zablokoval Facebook. V prípade potreby uveďte svoju otázku - bez podrobnejších informácií vám nebudeme môcť pomôcť.

Ako používateľ Facebooku ste súhlasili s naším Vyhlásením o právach a zodpovednostiach, v ktorom sa uvádza, že používatelia majú zakázané konať vo vzťahu k Facebooku, ktorý porušuje alebo porušuje práva iných ľudí alebo inak porušuje zákon. Keď dostaneme riadny nárok na porušenie práv duševného vlastníctva, okamžite odstránime alebo zakážeme prístup k údajne porušujúcemu autorskému právu. Za vhodných okolností ukončujeme aj opakovaných páchateľov.

Už sme vás predtým varovali, že ak budete naďalej porušovať práva tretích strán, váš účet ukončíme. Váš účet je preto deaktivovaný a vy už nemôžete používať Facebook.

Ďakujem za spoluprácu
Úprimne som nerozumel, prečo bol účet zablokovaný na Facebooku! Nikdy som ho nezlomil! Čo mám robiť?

Dobrý deň, s najväčšou pravdepodobnosťou sa v liste uvádza skutočnosť, že ste porušili duševné vlastníctvo niekoho zverejnením obsahu chráneného autorskými právami na svojej stránke. Môže to byť pieseň, film alebo video a zvuk súčasne.

Facebook často upozorňuje používateľa na porušenie pravidiel tým, že mu pošle upozornenie na e-mail, na ktorý je jeho účet prepojený. Ak sa porušenie opakuje, profil je odpojený a zvyčajne ho nie je možné obnoviť, takže budete musieť vytvoriť novú stránku a naďalej dôkladne sledovať, čo publikujete. Ak ste nič podobné neurobili a ste si istí, že ste pravidlá nijakým spôsobom neporušili, pošlite prosím technickú podporu Facebooku žiadosť o odvolanie sa proti bloku kliknutím na tento odkaz.

Dobrý deň, môj účet Facebook bol zablokovaný. Na webe som nič také neporušil, poslal som list na odvolanie sa proti bloku, ale z Facebooku som nič neposlal. Už dva mesiace im posielam listy, ale bezvýsledne. Je pravdepodobné, že ma odblokujú?

ya xachu razblakirvat druga is feisbuka no u menya poluchaets mne pishut shto ksojileniu etot chelavek nedastupen

dostane každý, kto je odomknutý na Facebooku, upozornenie

Ahoj Anonymous. Nie, odomknutý používateľ nebude dostávať upozornenia, takáto funkcia nie je k dispozícii na sociálnej sieti Facebook. Dozviete sa o tom až potom, čo sa vám pokúsi napísať správu alebo prejde na jeho osobnú stránku.

Ako odomknem priateľa v mini iPad 4?

Dobré popoludnie
Nedávno som práve vytvoril obchodnú stránku, pridal tovar, všetko bolo v poriadku. Potom som chcel zdieľať produkt na stránke, dal chybu a zapíše to

Obsah už nie je k dispozícii
Nemôžeme zobraziť požadovaný obsah. Môže byť dočasne nedostupný, odkaz, na ktorý ste klikli, už nie je platný alebo nemáte povolenie na zobrazenie tejto stránky.

Povedz mi, čo to môže byť? Je to zablokované? a ako odstrániť príčinu?
ďakujem

Priateľ zablokoval môj účet Facebook, nezablokoval som ho. po chvíli nemohol nájsť moju stránku vo vyhľadávači, všetko vyzerá, akoby som ju zablokoval. Čo by to mohlo byť.

Ahoj Anonymous. Pošlite mu odkaz na svoju stránku na akejkoľvek inej sociálnej sieti. Nechajte ho ísť a odomknúť ho podľa pokynov uvedených v tomto článku. Ak sa náhle pokúsite prepnúť, dostane upozornenie alebo chybu, ktorá zasahuje do odomknutia, napíšte jeho obsah sem, aby sme vám mohli pomôcť pri riešení situácie.

Spýtajte sa otázku alebo nechajte svoj názor Zrušiť komentár

Čo robiť, ak je nová stránka na Facebooku okamžite zablokovaná?

Vo vašom počítači je pravdepodobne vírus, ktorý ukradne heslá. Hneď potom začne vo vašom účte začať podozrivá aktivita - napríklad sa odosiela spam. Možno si to nevšimnete, ale stránka správu napriek tomu zablokuje. Preto musíte najprv problém vyriešiť doma a vysporiadať sa s vírusmi.

Ďalším možným dôvodom je porušenie pravidiel Facebooku, ale tomu nerozumiete. Odporúčame vám ich prečítať a sledovať (odkaz nižšie). Ak sa vám nepáči, jednoducho nepoužívajte Facebook - nikto vás nenúti.

Pin
Send
Share
Send
Send