Užitočné tipy

10 spôsobov, ako zblázniť človeka, podľa samotných mužov

Pin
Send
Share
Send
Send


Ženský koketér, improvizácia a kreativita sú vlastnosti, ktoré by mali pomôcť spravodlivému sexu priviesť človeka k šialenstvu na diaľku av posteli. Existuje veľa trikov. Ide o astrologické vedomosti, rôzne metódy psychológie a sexuálne praktiky.

Dôležité! Dnes je starostlivosť o seba a mať atraktívny vzhľad v každom veku veľmi jednoduchá. Ako? Pozorne si prečítajte príbeh Marina Kozlova Prečítajte →

Môžeme s istotou povedať, že každá žena, ktorá má prirodzené prejavy lásky k nemu, je schopná viesť muža bláznivého k túžbe.

Je možné riadiť šialeného človeka na diaľku, a to aj prostredníctvom virtuálnej korešpondencie. Keď sa mladí ľudia zapájajú do komunikácie na internete, vzájomná príťažlivosť je nevyhnutná. Najodvážnejší a oslobodení hovorcovia prechádzajú na „sex po telefóne“ alebo „Wirth na internete“.

Psychológovia veria, že táto metóda vytvára osobitné emocionálne spojenie medzi dievčaťom a mužom. Okrem toho je to dobrý spôsob, ako sa dozvedieť o svojich preferenciách dlho pred stretnutím. Najmä ak existuje určitá vzdialenosť medzi novými známymi alebo inými okolnosťami, ktoré bránia stretnutiu v skutočnosti. Ak sa uchýlíte k ženským trikom, môžete sa do diaľky zamilovať.

 • Priniesť niečo nové pre každú internetovú komunikáciu, ukazujúce sa z rôznych uhlov.
 • Vyslovte láskavému slovu hovorcu.
 • Vyživovať mužskú fantáziu svojimi sexy fotografiami.

Ak sa virtuálna komunikácia partnerov zmenila na telefón, potom by malo dievča zistiť intonácie svojho hlasu. Mali by obaliť a hladiť ucho hovorcu. Počas rozhovoru by mala pravidelne znieť príjemná smiech. Dievčatko sa povzbudzuje, aby s vybraným hovorilo rozhovorom a niekedy znížilo hlas. Jedinou negatívou v tejto komunikácii je, že sa môžete zamilovať do ženatého muža. Preto je vhodné preložiť komunikáciu do skutočných 7 dní po stretnutí.

Sexológovia dospeli k záveru, že predtým, ako šoféruje muža v posteli blázon, si musí každá žena určiť vlastný prístup k sexu a rozsah toho, čo je povolené v intímnej oblasti. Je potrebné vziať do úvahy duchovnú klímu v páre. Je dôležité prežívať pocity tepla pre muža, aby sme sa dostali k technickej stránke sexuálneho správania.

Aby ste si mohli naplno vychutnať váš intímny život, je dôležité milovať svoje telo a partnera, ktorý je v posteli v blízkosti.

Odborníci sa domnievajú, že prvé pohlavie v páre má na obidva vzrušujúce účinky. V tomto prípade sa odporúča, aby sa žena úplne vzdala svojich túžob a nepremýšľala o tom, či jej partner bude v budúcnosti blázon.

Aby mohol muž zachytiť túžbu byť spolu v románe, musí byť dievča mnohostranné.

Keď súhlasíte so stretnutím s človekom, nemal by sa správať, akoby mu bolo milosrdenstvo. Musíte si uvedomiť, že sex je pre dvoch potešením. Ak žena preukáže, že je úplne zajatá vzťahom s mužom, bude to považovať za svoju zásluhu.

Štatistiky ukazujú, že muži dávajú prednosť aktívnejším ženám. To však neznamená, že v posteli s partnerom by ste mali byť vždy dynamickí a pôsobiť svojím vlastným tlakom. S najväčšou pravdepodobnosťou budete musieť konať podľa nálady milenca: byť poddajný, odvážny alebo nevinný.

Pred sexuálnym kontaktom by sa žena mala pozrieť do horoskopu svojho partnera:

 • Baran človek je neukojiteľný. Jeho telo by malo byť vášnivo a asertívne pohladené. Hlavné citlivé miesta sú: hlava, ušnice a krk. Rád bozkáva a môže byť vzrušený počas konfliktu s partnerom.
 • Samec Taurus - nezranený. Musíte byť pripravení na masáž jeho krku a sprchovanie krku bozkmi. Uprednostňuje sa, keď žena prechádza cez jeho nechty nechty a sama si ju prúžkuje.
 • Blíženci - závislí. Ľahko sa experimentuje, pretože rád sa učí nové veci. Často „korisťuje“ na ženy. V sexe vykazuje nežnosť a očakáva horúce dotyky s hrudníkom a rukami.
 • Rakovinový človek je zraniteľný. Má rád láskavé prezývky, uprednostňuje romantiku. Kúpa sa so svojím milencom. Miluje dlhé bozky a hladil bradavky po jeho hrudi.
 • Samec Leo je aktívny. Dosiahnutie vzrušenia trvá iba päť minút predohry. Sám Leo ukáže erotogénnu zónu. Toto je najčastejšie zadok. Oceňujte tvrdé hladenie a masírovanie týchto svalov. Pri bozkávaní preferuje ľahké uhryznutie spodnej pery.
 • Panna je opatrná. Dodržiava čistotu a bude mať sex s dievčaťom vo svojej vlastnej posteli. Erogénne zóny: brucho, kolená. Užite si bozky po celej tvári.
 • Váhy muž - zmyselné. Miluje krásne vlastnosti - hodvábne plachty, sviečky a aromatické oleje. Nebude odmietať hladiť v bedrovej oblasti a požiadať svoju milenku, aby za neho tancovala striptíz.
 • Škorpión je vášnivý. Ste pripravení vyskúšať všetky pózy z Kama Sutra. Erogenické zóny - všetko pod pásom. Ak dievča pozná techniky orálneho sexu, partner je v jej rukách.
 • Strelec muž - temperamentný. Sklon k osobnému pohodliu. Ich citlivá oblasť je povrch stehien od slabín po kolená.
 • Kozorožec je trpezlivý. Oceňuje dlhé predohry. Násilne reaguje na stimuláciu zmyslových zón: krku, zadku, chrbta, kolien. Preferuje sofistikované pohladenia: hry s intímnymi oblasťami, hryzenie prstov.
 • Vodnár je mimoriadny. Sklon k rôznym pokusom o lásku. Bude milovať pohladenia v tvári a zadku. Spoločenské hry s partnerom len vzrušujú jeho fantáziu.
 • Pisces Man je jemný. Preferuje pomaly sa pohybujúce udalosti. Nevadí mu, keď počúva dych svojej milenky do ucha a cíti náklonnosť v dolnej časti chrbta. Rád sa oddáva sexu pri cestovaní.

Bez ohľadu na znamenie zverokruhu, do ktorého patrí muž, je dôležité, aby ste sa pred pokusom o zbláznenie vycvičili na ženské pozorovania.

Ako náklonnosť medzi partnermi rastie, experimenty môžu byť spustené, pretože večerné šaty a večere pri sviečkach môžu okúzľovať iba prvé rande. Sexológovia zdôrazňujú, že muž doslova „vrie krv“ pri pohľade na dievča, ktoré sa zbaví oblečenia. A nezáleží na tom, či je v úlohe priateľa alebo manžela.

Vyzliekanie pred partnerom by malo byť pomalé a erotické. Nie je potrebné okamžite vyzliecť šaty alebo sukňu. Koniec koncov, pomocou sexuálnych pohybov si môžete urobiť kabát alebo sako, ktoré vám pošmykne z ramien a potom sa postupne presuniete k ďalším prvkom šatníka.

Je vhodné precvičiť tieto pohyby sám so sebou pred zrkadlom a na ľahkú hudbu. Odborníci odporúčajú naučiť sa vlastniť výrazy tváre vašej tváre a usmievať sa na svojho milenca. Počas vyzliekania si môžete improvizovať - ​​hrať sa so zámkami vlasov, dotýkať sa prstov vašich pier a iných častí tela. Môžete zachytiť predstavivosť človeka ovládnutím základov orientálneho tanca.

Vodoznaky, najmä rakovina mužského pohlavia, budú túto myšlienku šťastne podporovať. Naplňte kúpeľ príjemnou horúcou vodou penou. Hlavnou podmienkou je obmedzenie aktívnych akcií partnera vo vzťahu k jeho milenke. Keď sa človek ponorí do penovej vody, partner by mal jemne mydliť svoje telo. Po pohladení by ste mali utrieť telo partnera a odniesť ho so sebou do spálne.

Počas pohlavného styku je potrebné vášnivo stlačiť milenca do náručia a predstaviť si, že telá oboch sú v stĺpiku červeného svetla. Potom si musíte predstaviť, ako sa tento stĺp premení na ohnivú guľu a zaujíma pozíciu medzi trieslovými zónami partnerov. V predstavách ženy sa guľa začína pomaly otáčať a postupne sa zväčšuje. Zároveň sa zahreje a jeho okraje vstupujú do tela ženy a partnera na úrovni ich pohlavných orgánov. Časť červenej farby, ktorá je vo vnútri človeka, sa začne otáčať proti smeru hodinových ručičiek. Druhá strana lopty - zo strany ženy - sa pohybuje v smere hodinových ručičiek. Okraje zrazeniny energie sa pomaly približujú k sebe, červene pokrývajú brucho a genitálie milencov.

Tento víchrica postupne vyplní celú miestnosť. Pri úspešnej vizualizácii bude žena pociťovať tvorbu nových zrazenín, ktoré vzniknú v dôsledku trení na strane muža. Výsledkom je, že obaja partneri dosiahnu simultánny orgazmus.

V láske s mužom môžete použiť rôzne doplnky: riasy, putá, pávie perie. Partner môže zaviazať svojho milenca a použiť kocky ľadu pri pohladení. Takéto činy zhoršujú jeho pocity.

Ak sa žena rozhodla dať svojmu milencovi erotickú masáž pred sexom, potom by to malo byť vzrušujúce, nie relaxačné. Ak milenec hladko premení na orálny sex, bude mať radosť. Ak chcete riadiť šialeného muža v posteli, musíte mať na pamäti, že silnejší sex:

 • Milujú bozky nie menej ako ženy.
 • Pravidelne pripravený poslúchať partnera v posteli.
 • Dúfam v úprimné emócie.
 • Čaká sa na nové obrázky sexuálneho partnera.

Jedným z najúčinnejších spôsobov, ako dať človeku potešenie, je cvičenie Kegel. Posilňuje svaly intímnej zóny, ktorá môže milovníkovi dodať nepopsateľný pocit. Okrem toho musíte improvizovať a vyskúšať rôzne hry.

Ak sa chystáte navštíviť v lete, nemôžete nosiť spodnú bielizeň. To by malo byť zašepkané partnerovi uprostred zábavy. Muž nebude schopný premýšľať o ničom inom a bude sa tešiť na okamih samoty so vyvoleným.

Aj keď sú vtipné akcie zaznamenané v partnerských akciách, milenka ju prijme so všetkými nedostatkami. Koniec koncov, práve oni sa stanú „vrcholom“, ktorý vás môže zblázniť.

Ako sa zamilovať do muža

1. Buďte nehanebne istí.

Vieš čo je najsexovejšie? Žena, ktorá sa dokáže dokopy, dokáže zvládnuť situáciu, vie, kto to je a čo chce. Ak chcete zviesť človeka, v prvom rade si musíte byť istí, kto ste. Pokúste sa o tom premýšľať ako o predaji: ak chcete niečo predať, musíte produktu veriť.

2. Trochu otvorte.

Mierne holé ramená, obrys sexy spodného prádla, mierne kratšia sukňa sú všetky zvádzacie nástroje, ktoré môžete zvládnuť. Vy sami poznáte najlepšie aspekty svojho tela a muži to milujete, keď to preukážete.

To je to najlepšie, čo môžete urobiť. Otvorí vás to a slúži ako pozvánka pre mužov. Úsmev predstavuje jednoduchý spôsob, ako povedať, že ste pripravení komunikovať s ostatnými ľuďmi. Pomáha tiež psychologicky sa inšpirovať a vaše telo si automaticky začne myslieť, že ste šťastní.

Samozrejme, ak ste mali ťažký deň alebo nemáte náladu stlačiť úsmev, nemali by ste to robiť pre človeka. Ale ak ste šťastní a pokojní a môžete to ukázať, s najväčšou pravdepodobnosťou získa srdce mužov.

Čo ho zblázňuje

Na zodpovedanie položenej otázky je potrebné porozumieť psychológii mužov. Verte mi, nemá rád silnejší sex, keď sa plazia pred ním a prinesú všetko na tanierik. Samozrejme, človek bez váhania bude jesť a zabudne na všetko, pretože to dostal čo najjednoduchšie a bez námahy. Nie, dievčatá, muž bude unesený iba tým, čo je neprístupné. Tu bude hrať vzrušenie rolu, vďaka ktorej stratíte myseľ a budete chcieť.

Korene pochádzajú z detstva. Chlapec je obdarený nádherným písacím strojom. Ocení a bude sa o ňu starať? Je to nepravdepodobné - bolo ľahké sa dostať ... Ale dlho očakávaná hračka, ktorú som musel ušetriť, nekupovať školské raňajky a pozerať sa na ňu vo výklade, je sen. Keď sa stane jeho vecou, ​​dostane medzi zvyšné hračky osobitné miesto.

To isté sa pozoruje pri vedomom veku pri výbere spoločníka. Príliš cenovo dostupné ženy sa o to môžu zaujímať, ale na veľmi krátku dobu. Hodnota takejto dámy sa zníži na nulu. Koniec koncov, musí dobyť, bojovať a potom zvíťaziť. Je to odmena za vykonanú prácu, ktorá prinesie neuveriteľné potešenie. Dievčatá teda nechajú zarobiť právo byť okolo, a potom sa stať vítaným ziskom.

sprisahania

Prvým krokom, ktorý vám povie, ako ľahko viesť každého šialeného chlapa, je intrik. Technika, ktorú predstavíme, funguje dokonale, keď je vzťah založený iba na človeku. Ak ste sa nedávno stretli, musíte sa správať trochu inak. Je dôležité, aby ste na seba urobili nezmazateľný dojem, aby ste boli záhadní, neodhalili sa okamžite.

Pred silnou podlahou je preto dôležité vyzerať takto:

 • Aktívny, spokojný život, inšpirovaný. Nie je potrebné kňučať, sťažovať sa, viac ľahkosti a pozitivity.
 • Nedostupný pre ostatných, ale otvorený pre jedného. Nehovoríme o skutočnosti, že pri prvom známom musíte ísť spať, len ukázať, že k tomu prídu vaše hlavné prízvuky.
 • Zaujímavé pre ďalšie právomoci, ktoré sú. Nechajte ho myslieť alebo vidieť, že okolo vás je veľa obdivovateľov, ktorí nie sú proti averzii k získaniu vášho srdca.
 • Výdavky na zaujímavý voľný čas plný dojmov. Nie je potrebné sa zastavovať a sústrediť sa iba na svojho muža, rozvíjať sa, mať záujem, žiť zábavu.

Keď všetko vyjde, nemusíte ani premýšľať o tom, prečo sú muži do vás blázni. Začnú sa zhromažďovať ako včely na nektári.

Ako riadiť muža bláznivého slovami

Nebudete tomu uveriť, ale aj konverzácia môže viesť k silnému sexuálnemu šialenstvu, hlavnou vecou je napraviť to. Hlavná vec v tejto veci je vzhľad a úsmev. Muž nikdy nebude krať, ak má žena smutné oči a tvár plnú smútku. A na téme rozhovoru nebude záležať, ak máte také výrazy tváre. Na zvládnutie zručnosti musíte pracovať sami. Povieme vám sedem hlavných pravidiel zvádzania slovom, ktoré vyrieši otázku, čo to znamená, aby sa váš muž skutočne zbláznil a prinútil vás myslieť na vás:

1. Byť dobre prečítaný a erudovaný.
2. Majte sexy hlasové zafarbenie.
3. Byť obdarený zmyslom pre humor.
4. Byť schopný hovoriť krásnymi slovami a komplimentami.
5. Obdivujte muža: postavu, vzhľad, chuť.
6. Nájdite tie „body“, ktoré môžu viesť človeka.
7. Použite účinok spontánnosti.

Ak ste ďaleko od človeka, môžete ho zblázniť aj korešpondenciou. Táto otázka má aj svoje vlastné požiadavky. Musíte ich poznať, pretože internet v modernom svete je nevyhnutnou súčasťou života mladých ľudí. Preto nie je nič prekvapujúce v tom, že na sociálnych sieťach sa známosti robia tak často ako na ulici. Preto je dôležité, aby ste boli schopní zapôsobiť slovami, aby ste sa zamilovali do vyvoleného. Začneme teda prísť na to, ako môžete vstúpiť do duše partnera na pero.

Zaujímajte ho

Diskutujte o bežných témach s človekom, ale nedotýkajte sa osobných otázok. Môžete napríklad stručne hovoriť o klipe, fotografii, filme atď.

Korešpondencia je bezplatnejšia forma komunikácie, takže si tu môžete dovoliť trochu viac slobody ako v skutočnom živote. Nehanbite sa o flirtovaní, sladkých slovách, záhadných myšlienkach.

Tajomstvá, ktoré pomôžu zblázniť človeka

V skutočnom živote je dôležité uplatňovať všetky vedomosti, ktoré sú k dispozícii v arzenáli. A nemenej dôležité v tomto prípade je vedieť, aké sú tajomstvá zvádzania gejši. Koniec koncov, budú to tí, ktorí uchvátia drvivú väčšinu mužov. Prečo ich nevyužijete?

Najdôležitejším tajomstvom je pozitívny prístup k životu. Skutočná gejša má vždy vynikajúcu náladu, je poddajná a zároveň sebaistá. Ani jeden človek neuvidí, že je chorá, zranená, unavená. Jeho hlavnou úlohou je napokon vstúpiť do stavu relaxácie a vyrovnanosti.

Druhým najdôležitejším tajomstvom je úsmev. Geisha za žiadnych okolností nevyzerá priamo do očí, mierne sklopí pohľad, a tak dokáže zahrať „strelcov“ s opačným pohlavím. Keď muž dokončí svoje narážky, dievča sa ľahko a prirodzene usmeje, aby vyjadrilo ocenenie. Vyučuje sa to v škole. Pred zodpovedaním položenej otázky gejša starostlivo premýšľa, ale samozrejme nezasahuje 5 minút.

Ak skombinujete prvý a druhý bod, získate zmes „zabijákov“. Muži akoby magneticky priťahovali k ženám, ktoré majú pozitívny postoj, radujú sa z každého detailu a na podvedomej úrovni trvajú na tom, že sú pripravené dať a užívať si život a sex.

Tretím pravidlom je umenie konverzácie. Geishas si stanovili za úlohu nielen počúvať, ale aj vypočuť klienta a porozumieť mu. Takéto zručnosti sa oceňujú mnohokrát vyššie. Dievčatá sa nechváčajú, používajú špeciálne reči - telá a gestá. A ich odpovede sú lakonické, každá nová poznámka sa porovnáva so vzácnymi radami. Gejši vyslovujú svoje slová pokojne, čo umožňuje človeku psychologicky a emocionálne relaxovať.

Nemôžete mlčať o tom, ako prebieha sexuálne zlučovanie gejši. Samotní Japonci sú pokojní ľudia, ktorí nenávidia stonanie, ponáhľajú sa, kričia. Hry milostnej prírody majú ostré pohyby, vnútorné impulzy. Девушки владеют искусством управлять вагинальными мышцами, поэтому современным леди можно также обучиться этой практике. Она сегодня есть в открытом доступе.

И продолжая тему гейш хотелось бы посоветовать освоить искусство массажа этих неповторимых женщин, который ответит на вопрос, как быстро свести любого представителя сильного пола с ума. Как вы понимаете массаж эротический. Môže byť použitý ako predohra, ako aj ako špeciálny manéver pokory a nežnosti.

Masáž má tiež svoje vlastné pravidlá. Patria sem:

1. Nadšenie pre telo človeka.

2. Prebieha relaxácia hudby.

3. Použitie kadidla.

4. Hnetacie pohyby sú veľmi pomalé a nepoškodené. Pokračovanie bude intenzívne dotyk, musíte dokončiť manipuláciu brúsením.

5. Osobitné miesto sa venuje masáži chrbta, hrudníka, nôh, rúk a nepochybne aj mužského penisu.

Je tiež dôležité riadiť sa nasledujúcim tajomstvom dievčat gejša, ktoré opustia muža čo najspokojnejšie. A určite bude žiadať viac.

 • hádajte želania svojho partnera, plňte najmenšie rozmary,
 • po sexe, ktorý sa určite stane, neukladajte svoje túžby,
 • nepýtaj sa, či príde znova, urob všetko krásne a chlap sa vráti,
 • opakujte pohyby tela, výrazy tváre vášho partnera, skúste sa prispôsobiť jeho dýchaniu, bude to niečo podobné „japonskému kúzlu lásky“.

Dievčatá, môžete použiť všetky tieto tajomstvá, ako aj niektoré z nich. Ale nech je to tak, ako sa môže, v živote vášho vyvoleného sa objaví veľa pozitívnych emócií.

Poradenstvo psychológom

Odborníci tvrdia, že rodové vzťahy musia nevyhnutne začať priateľstvom. Ak sa presťahujete príliš rýchlo do intímneho života, potom muž v 90% prípadov stratí svoj záujem. Dievča sa musí zaujímať, nesmie sa používať fyziologicky.

Psychológia neodporúča ohýbanie pod vyvoleným. Ak vám napríklad čas, ktorý je pre ne nastavený, nevyhovuje, určite o tom povedzte. Nepríďte k mužovi, len čo zavolá. Vykonávanie rozmarov vo fáze začatia vzťahov je hrubou chybou.

Je dôležité, aby človek nebol vo svojom živote hlavnou osobou. Vo výsledku môžete kultivovať egoistov, ktorí okrem manipulácie nebudú schopní nič urobiť. Stratí sa nielen záujem o vás, ale aj túžba byť blízko. Určite poznať svoju cenu. Je potrebné človeku objasniť, že nie je „pupkom Zeme“ a môže vás kedykoľvek stratiť.

Rozvíjajte a uvádzajte do praxe všetko, čo ste čítali. Určite budete šťastní! Ale aby ste zbláznili človeka, mali by ste tvrdo pracovať na ceste k vášmu cieľu. Po dosiahnutí ženskej dokonalosti začnete plávať v pozornosti silnejšieho pohlavia a vy ste to, kto sa rozhodne, čo robiť s týmto alebo tým mužom. Konajte, dievčatá!

Ako vyhrať človeka

4. Flirtujte dotykom.

Ako ste videli vo filme, nemusíte si okamžite schovávať ruky pod košeľu alebo začať hrať s ušami. Hovoríme o jednoduchých gestách, keď sa trochu priblížite k človeku, jemne sa ho dotknete vo výťahu, siahnete po stole pri niečoho, náhodne sa ho dotknete, namiesto toho, aby ste mu zabránili. Ľahký dotyk môže zrýchliť jeho srdce, keď je vo vašej blízkosti.

5. Zoznámte sa s očami.

Mnoho ľudí sa pri komunikácii v skutočnosti nedíva do očí druhých. Z tohto dôvodu je pohľad z očí do očí veľmi intímny a okamžite priťahuje pozornosť človeka. To neznamená, že musíte hľadieť na muža a pozerať sa na neho bez prestávky.

Počas každodennej komunikácie sa snažte častejšie držať oči. Napríklad, ak stretávate muža v práci, pozdravte ho a chvíľu držte oči. Je to veľmi ľahké.

6. Hovorte o osobnom.

Ak sa chcete priblížiť človeku, musíte sa oň podeliť. Ak niekto pre vás niečo zdieľa alebo niečo robí, povzbudzuje ho, aby reagoval rovnako. Preto, keď zdieľate niečo osobné, často sa vám otvára aj človek. Po nejakom čase si sami nevšimnete, ako začnete komunikovať ako kamaráti s prsiami.

7. Vychutnajte príjemnú vôňu.

Muži to milujú, keď žena voní dobre. Muži majú vo svojej podstate silnejšiu vôňu a majú radi, že ženy sú v tomto ohľade odlišné. Okrem toho je zápach spojený s pamäťou a ovplyvňuje podvedomie. To znamená, že zakaždým, keď vyzdvihne vašu vôňu v aute alebo niekde v obchode, automaticky o vás začne premýšľať.

Ako prilákať človeka

Ženy bývajú múdre a preháňajú ich zvádzaním. Buď sám sebou - už si úžasný. Okrem toho budete vyzerať oveľa spokojnejšie, ako keby ste sa pokúsili predstavovať ako niekto, a to je vždy viditeľné. Čím viac sa cítite uvoľnenejší, tým pohodlnejší bude muž s vami.

9. Buďte úprimní.

Po prvé, uvoľní napätie, ktoré by vás mohol človek nepochopiť, a vy len chcete byť priateľmi (ktorých sa každý človek bojí). Po druhé, sakra sexuálne vedieť, čo chcete, a máte odvahu to povedať. Ver mi, ak povieš: „Chcem, aby si prišiel za mnou a zostal až do rána,“ bude muž pri tvojich nohách.

10. Venujte mu pozornosť.

Muž nemôže odolať žene, ktorá si pamätá aj nepodstatné podrobnosti, ktoré kedysi hovoril. Ak človek v prvý deň omylom uvedie, že miluje horúcu pizzu, a piateho dňa, keď ponúknete stretnutie na dobrom mieste, kde pripravujú chutnú pizzu, bude pre vás ťažké odolať vám.

Pin
Send
Share
Send
Send