Užitočné tipy

Kostým žolíka pre dieťa: užitočné tipy a dôležité informácie

Pin
Send
Share
Send
Send


Halloween je mimoriadny sviatok, keď každý dospelý môže oklamať a ísť na jednu z mnohých kostýmovaných večierkov. Obrázok pre takúto dovolenku je lepšie zvoliť pochmúrne a zlovestné. Kostým Joker je perfektný - temný zlý klaun a jeden z najslávnejších protivojnových hrdinov našej doby.

Postava postavy

Joker je postava v komikse a filme o Batmanovi, jednom z hlavných oponentov protagonistu. Podľa povesti sa tento darebák naozaj pokúsil stať komikom, ale v tejto profesii sa mu to nepodarilo. Raz sa zmenil na Red Cap - jedného z Batmanových nepriateľov - a odišiel vykradnúť továreň, počas ktorej upadol do kyseliny. Po tomto incidente sa Joker zbláznil, jeho pokožka bola biela, vlasy zelené a na tvári ztuhlý úsmev. Zločinec začal zabíjať civilistov a po smrti usmrtil ich tváre s úsmevom Chelsea a odrezával kúsky od ucha k uchu. Viac ako raz vstúpil Joker do súboja so samotným Batmanom pomocou rôznych pascí a zbraní proti nemu, štylizovaných ako rekvizity klaunov a kúzelníkov.

Primárne farby a oblečenie pre obrázok

Nie je ťažké vyrobiť si kostým Joker vlastnými rukami. Vhodné pre tento obrázok, veci, ktoré sú v každom šatníku. A najlepšie zo všetkých, môžete si urobiť kostým Joker doslova pár hodín pred odchodom na večierok. Táto postava má klasickú fialovú kombinézu. Najdôležitejšie je nájsť vhodnú bundu, ale môžete si vziať akékoľvek nohavice, vhodné sú aj čierne klasické džínsy. Hlavné farby žolíka sú zelená, žltá a oranžová. Mali by ste si vybrať košeľu z jedného z vyššie uvedených odtieňov, najlepšie z hladkej textúry, ako je satén. Je veľmi dobré, ak máte vo vrecku vreckový tón. Boutonniere to urobí. Kostým môžete doplniť kontrastnou klasickou kravatou alebo motýlikom. Ak je to potrebné, môžete si tiež nasadiť vestu pod kabát - nemalo by byť jasné, je lepšie kombinovať s bundou.

Župan na líčenie. Ako urobiť Chelsea úsmevom?

Najdôležitejším prvkom kostýmu je líčenie. Budete potrebovať bielu, čiernu a červenú farbu. Je veľmi dobré, ak nájdete umelé jazvové tkanivo na modelovanie rán alebo hotové rezy prilepené na pokožku. Začať nanášať make-up je presne s úsmevom od Chelsea. Vyvaľkajte dve „klobásy“ zo zjazveného tkaniva, položte ich na líce, pokračujte v perách, ale ustupujte 1 centimeter od rohov úst. Pomocou rúk alebo kozmetických nástrojov nakreslite rezy a vypracujte textúru rán. Potom by celá tvár mala byť pokrytá základným bielym make-upom. Nezabudnite na krk. Ďalšou fázou je rozdelenie červených pier a rán a potom čierna - oblasť očí. Pozrite sa do zrkadla, pravdepodobne už máte veľmi realistický kostým Joker. Môžete ho doplniť tým, že vrásky na čele zobrazíte tmavým tónom.

Podrobnosti, ktoré dopĺňajú obrázok

Po kúpeli v kyseline získali žolíky vlasy smaragdový odtieň. Na dosiahnutie vizuálnej podobnosti nie je potrebné opakovať pôsobenie tohto hrdinov. Stačí farbiť vlasy zelenou riasou alebo farbou tela. Alternatívne môžete kostým Joker doplniť vhodnou karnevalovou parochňou. Vynikajúcim doplnkom ozdobného oblečenia bude balíček pokerových kariet. Môžete ho získať kedykoľvek v noci, a ak sa aj napriek tomu naučíte ukazovať pár trikov, pravdepodobne budete na tomto obrázku pozvaní na inú večierok.

Bude oblek Joker vyhovovať dievčaťu?

Batmanovým hlavným nepriateľom je určite človek. Podľa komiksu sa však Joker veľmi skoro po jeho „transformácii“ stretne s priateľkou, ktorá šťastne prijíma svoj životný štýl a snaží sa vo všetkom vyrovnať svoju milovanú.

Ako si vyrobiť taký oblek pre dievča? Najdôležitejšie je vybrať si oblečenie vo fialovo-zeleno-žlto-oranžových odtieňoch. Môže to byť nohavice alebo šaty. Skúste tiež pridať nejaké doplnky: svetlú kabelku, bundu alebo zábal. Výbavu môžete doplniť falošnými viacfarebnými prameňmi vlasov alebo parochne - a získate skutočnú priateľku Joker! Kostým takého charakteru je, samozrejme, bez primeraného make-upu jednoducho nemožný. Ak chcete, môžete zopakovať mužskú verziu make-upu. Alebo iba zosvetlite svoju tvár, zvýraznite pery a oči. Niektoré dievčatá tiež kreslia známky kartových oblekov na ich tváre. Obrázok môžete doplniť o viacfarebné kontaktné šošovky.

Zdobiť ako Joker a jeho priateľka môže pár v láske. To je skvelá voľba pre tých, ktorí sa chystajú ísť na kostýmovú párty so svojím dušou. Kostým Joker je tiež užitočný, ak sa jeden z vašich priateľov rozhodol obliecť ako Batmana. A môžete zhromaždiť celú spoločnosť priateľov a vykresliť všetky hlavné postavy a darebákov tejto komiksy a filmu.

Čo stojí za to vedieť o strašidelnom hrdinovi?

Predtým, ako vytvoríte kostým Joker, premýšľajte o tom, z ktorých slávnych postáv vo filme by malo dieťa vyzerať. Existuje niekoľko stužiek, ktoré predstavujú tento znak na rôznych obrázkoch. Jedným z posledných je film „Samovražedná skupina“, v ktorom Joker predstavuje veľmi zaujímavú a nezvyčajnú postavu s určitým vzhľadom.

Známejšou verziou minulých rokov je kostým, ktorý nosil slávny darebák z filmu Batman. Vezmite prosím na vedomie, že farebná schéma vecí, ako aj štýl týchto žolíkov sa výrazne odlišujú.

Aby ste predišli nedorozumeniam, odporúčame vám vopred sa opýtať svojho dieťaťa, ktorý z vtipálkov, ktorým chce vyzerať, aby potom, čo dieťa nosí kostým, ktorý pre neho jeho rodičia vytvorili s radosťou a potešením.

Aká je jednoduchosť vývoja obrázkov?

Kostým Joker ako všeobecný obraz supervillaínu je pomerne jednoduchý. Potrebujete len vyzdvihnúť veci určitej farebnej schémy a štýlu, ako aj vytvoriť obyčajný make-up. Šitie ďalších položiek v tomto prípade sa nevykonáva. To je jeden z dôvodov, prečo mnohým rodinám uľahčuje oživiť tento kostým.

Existujú platené stránky, ktoré ponúkajú nákup podobného obrázka pre dieťa. Výrazne však zvyšujú ceny predávaných produktov a nemáte žiadnu záruku, že kostýmy budú vyzerať rovnako ako na mieste, kde bola objednávka vytvorená. Okrem toho je v tomto prípade dosť ťažké uhádnuť veľkosť vášho dieťaťa. Toto je najjednoduchší predpoklad na to, aby ste mohli začať implementovať obrázok vlastnými rukami, a nie si ho objednať.

Všetka pozornosť na štýl!

1. Je potrebné nájsť veci, ako aj ďalšie doplnky tých farieb, ktoré hrdina miluje. Sú to zelené a fialové odtiene. Ideálnou možnosťou by bol výlet do divadelného salónu alebo návšteva z druhej ruky. Nájdete tu najzaujímavejšie, najzaujímavejšie a najoriginálnejšie veci za najnižšie ceny.

2. Maximálna pozornosť venovaná detailom. Kostým nového žolíka by mal nielen dobre vyzerať, ale mal by byť dokonale prispôsobený. Ak to chcete urobiť, musíte nájsť dieťa kravatu a topánky na zápas. Môžu byť buď hnedé alebo olivové. Ak chcete vytvoriť dokonalý vzhľad, starostlivo si preštudujte obľúbený vzhľad svojho dieťaťa, všimnite si farebnú schému, vlastnosti a ďalšie podrobnosti.

3. Potrebným doplnkom je nôž. Musíte navštíviť obchod s hračkami pre deti a nájsť veľmi desivú zbraň, s ktorou hrdina filmu vystrašil svoje obete. Takýto kostým Joker pre Nový rok môže byť trochu desivý, ale to je hlavná úloha počas jeho tvorby.

Všetka pozornosť na vzhľad!

Ak sa vám podarilo zistiť, ako vyrobiť kostým Joker pre deti, zvážte vlastnosti vzhľadu tohto hrdinu. Čo stojí za zváženie?

1. Vlasový styling. Hrdina, ktorý sa objaví v modernom filme „Samovražedná skupina“, má zelenú farbu vlasov. Rovnaký odtieň pre dieťa môžete vytvoriť, ak si v obchode s kozmetickými výrobkami kúpite ľahkú sprejovú farbu alebo si kúpite špeciálne pastelky na vlasy, ktoré sa ľahko zmývajú.

2. Zuby sú žlté. Toto je povinný doplnok k celkovému obrazu. Smalt pre dieťa nie je potrebné zatemňovať, stačí si len vyzdvihnúť kontrastný make-up.

3. Vojnové farby. Bledá tvár, svetlé pery, červená farba, ktorá siaha ďaleko za obrysy úsmevu. Je tiež potrebné maľovať na hrdinove oči, aby vyzerali tmavšie a viac zastrašujúce. Výhodou je, že make-up Joker je vytvorený nedbalo, takže jeho vývoj nebude trvať dlho. Okrem tohto obrázka sa môžete zamerať na kostým Joker, ktorého fotografie sú uvedené v tomto článku. Takže skladaním rôznych prvkov môžete pre dieťa vytvoriť vynikajúci vzhľad.

Voliteľné, ale dôležité!

Obraz dieťaťa je potrebné doplniť vhodnými frázami a slovami, ktoré je vhodné vopred nacvičiť s dieťaťom. Okrem toho pracujte na výrazoch tváre, gestách a návykoch. Pomôže to vylepšiť a doplniť obrázok. Vezmite prosím na vedomie, že ak má dieťa dlhé vlasy, môžete si vyrobiť verziu Joker „Batman“ vykonaním ľahkého „mokrého efektu“ na vlasy.

Buďte opatrní s make-up a make-up. Pred plnohodnotnou vojnovou farbou sa oplatí vyskúšať a skontrolovať, či má dieťa skutočne alergiu na látky, ktoré sa budú používať.

Strana nebude stáť bez karty alebo celého balíčka, pretože ide o vizitku hlavnej postavy. Nie je potrebné okamžite chodiť do obchodu, aby ste našli oblečenie - pozrite sa na svoje vklady a veci v podkroví alebo sa opýtajte svojich priateľov na podrobnosti, ktoré vás zaujímajú.

Vzhľadom na vyššie uvedené kroky, ako aj ich presné vykonanie, môžete pre maškarádu vytvoriť skvelý kostým, ktorý sa dieťaťu bude úplne páčiť a odlíši ho od ostatných. Veľa šťastia

Štýlový zloduch

Žolík hrá úlohu negatívneho hrdinu, ale je celkom štýlovo oblečený: má trojdielny oblek a čierne leštené topánky. Tvár hrdinu však spôsobuje strach a hrôzu kvôli širokému a neprirodzenému úsmevu. A napriek tomu, ak ste si vybrali tento obrázok, potom zistime, ako si vyrobiť kostým Joker vlastnými rukami.

Vo filme je náš darebák oblečený v fialovom obleku. Preto, ak chcete vyzerať dôveryhodne, je potrebné vhodné oblečenie. Košeľa by mala byť svetlej farby, pokiaľ možno so vzorom, ale ak taká nie je, obvyklá bude. Zelenú vestu, ktorá sa nosí na košeli, si môžete kúpiť v obchode alebo si ju zašiť sami. To si však bude vyžadovať určité zručnosti pri šití.

Nohavice, ktoré sú vhodné pre obrázok Joker, by mali byť tmavé. V ideálnom prípade musíte samozrejme vyzdvihnúť tie fialové. Ale ak to nie je možné, použite tie nohavice, ktoré sú vo vašom šatníku.

Kravata musí zodpovedať obleku a košeli. Môžete si vybrať svetlé farby so vzorkami alebo tmavé. Pokúste sa vybrať ten, ktorý mal na sebe Joker (s tmavozelenými tónmi, ktoré urobí khaki). Oblek musí mať podlhovastú bundu alebo lila plášť. Samozrejme, ak máte šijacie schopnosti, môžete si takúto pláštenku šiť sami doma, ale ak nie, budete ju musieť pripraviť. Neodporúčame používať iné farby, pretože spojenie s obrázkom sa stratí.

Teraz prejdeme k vytvoreniu tváre, ktorú má Joker. Už sme si urobili kostým, zostáva použiť makeup. Na tento účel používame obyčajné farby alebo špeciálne prostriedky.

Tvár musí byť biela a na to je vhodný prášok alebo farba. Potom, čo sme odfarbili tvár, pokračujeme v kreslení očí a pier. Zakrúžkujte oči čiernou farbou alebo tieňmi a vytvorte dva kruhy. Ich priemer by mal zachytiť obočie nášho hrdinu.

Jokerove pery sa rozšírili širokým úsmevom na takmer celú tvár. Nižšie je uvedený kostým Joker, ktorého fotografia sa nachádza.

Na vytvorenie tohto efektu môžete použiť červenú rúž alebo farby. Ale nezabudnite, že ak ste si vybrali možnosť s farbami, mali by ste urobiť ďalší make-up s farbami a ak rúž, potom vyberte špeciálne výrobky na líčenie.

Obraz Joker je tak populárny, že v obchodoch si môžete kúpiť hotové masky. Už zobrazujú tvár darebáka so všetkými črtami av niektorých prípadoch aj s vlasmi, o ktorých budeme hovoriť neskôr.

Vlasy darebáka Jokera vo filme sú zelené a dlhé na pleci. Ak je dĺžka vašich vlasov oveľa kratšia, nebojte sa: hlavnou vecou je vytvorenie rovnakej farby. Na tento účel odporúčame používať špeciálne pastelky na vlasy. Predávajú sa voľne a sú dodávané vo všetkých farbách dúhy. Dostávame zelenošedého žolíka, ktorého oblek obsahuje vestu rovnakej farby.

Jednoducho si môžete kúpiť hotovú zelenú parochňu. Majte však na pamäti, že vlasy Joker sú mierne zvlnené, takže ak vám to dĺžka umožňuje, nezabudnite ich sprísniť.

Hrdinské topánky možno považovať za veľké privilégium. Nie je potrebné ho kupovať v špeciálnych obchodoch alebo špeciálne zdobené, pretože Joker nosí bežné klasické čierne topánky. To nie je prekvapujúce, pretože samotný kostým je nepochybnou klasikou, ktorá sa dokonca podobá retro.

Čierne klasické topánky nájdete v šatníku každého chlapca, takže by ste sa nemali obávať o topánky.

Ďalšie atribúty

Prišli sme na obrázok a potrebné oblečenie, teraz sa obraciame na otázku, ako urobiť kostým Joker špeciálnym. To je možné pomocou ďalších atribútov.

Patria sem predovšetkým kožené rukavice. Bežné čierne, ktoré sú tiež k dispozícii v šatníku takmer každého človeka, to dokážu. Ale pre nedostatok takýchto vecí môžete použiť rukavice alebo látku bez prstov.

Žolík je prototypom charakteru karty, takže balíček kariet neubližuje. Ak chcete používať karty s obrázkom Joker ako voliteľné príslušenstvo, vložte ich do náprsného vrecka bundy.

Pretože sme si vybrali negatívneho hrdinu, ktorý je zvyknutý zabíjať a ničiť, vyberú si ako doplnok k obrázku nôž. Môže to byť skladacie vreckové príslušenstvo, ktoré sa dá v prípade potreby zložiť.

Ak chcete do svojho kostýmu pridať zápletku, odporúčame vám vyskúšať si pestrofarebný klobúk alebo vyzdvihnúť trstinu.

Žolík, ktorého kostým sme preskúmali, je skvelým spôsobom na párty.

Doplňte pomocou profesionálnych nástrojov

Dnes v mnohých mestách existujú špecializované obchody, kde si môžete kúpiť profesionálny make-up, rôzne latexové obklady a ďalšie veci potrebné pre začínajúcich vizážistov.

Na zostavenie žolíka budete potrebovať:

 • špeciálny vosk na tvorbu jaziev (môžete si vziať samolepky, imigračné jazvy),
 • biely make-up (ak nie je možné použiť make-up, môžete si nechať sprej na biele vlasy, ale je s ním ťažšie pracovať),
 • čierna a červená farba na tvár.

Zvážte, ako sa prihlásiť žolík, Popisujúci v etapách všetky potrebné opatrenia:

 • Prvý krok - vytvárame jazvy. Ak sa použije jazvové tkanivo, musí sa aplikovať na čistú pokožku. Z vosku vytvoríme „klobásu“ a prilepíme ju asi o 1 cm od rohu úst smerom k ušiam, čím vytvoríme Jokerov úsmev. Netreba sa snažiť čo najrovnomernejšie a najhladšie vankúšik, malo by byť trochu „nemotorné“, aby sa podobalo jazve. Ak si kúpite hotové jazvy, prilepia sa po nanesení bieleho podkladu na tvár.

 • Druhý krok - aplikujte základňu. Najjednoduchší spôsob je použitie make-upu, ktorý sa nanáša štetcom alebo špongiou. Biely lak môže dosiahnuť úžasný efekt, ale je zložitejšie ho nanášať. Po prvé, musia sa prijať opatrenia, aby sa lak nerozstrekoval, a preto je lepšie urobiť tento make-up nie v miestnosti, ale napríklad v kúpeľni, aby sa povrchy, na ktoré sa lak dostane, mohli chrániť polyetylénom alebo novinami. Po druhé, musíte chrániť osobu, ktorá robí make-up. Je potrebné nosiť okuliare, ktoré sa tesne dotýkajú tváre (šošovky okuliarov obalte filmom alebo papierom), do nosných dierok a uší vložte vatové tampóny. Ústa počas nanášania laku by mali byť samozrejme zatvorené, takže bude potrebné konať prerušovane, aby osoba mala možnosť dýchať. Aby sa lak nedostal na krk, môžete nalepiť pruhy širokej pásky na líniu brady pod čeľusť (ak make-up robí mladý muž, potom by mal najprv oholiť krk, aby sa nepoškodilo odstránenie pásky). Horná časť tela by mala byť zakrytá uterákom ako peignoir v kaderníctve a vlasy by mali byť chránené plastovou sprchou. Teraz môžete striekať lak. Ak chcete mať vrásky na tvári, musíte počas aplikácie pokrčiť čelo a napnúť pery. Lak sa strieka zo vzdialenosti asi 10 cm, musí sa nanášať v troch vrstvách.
 • Krok tri - kresliť zásuvky pre čierne oči. Čiernou farbou tváre a štetcom kreslíme okolo očí čierne kruhy, ktoré sa mierne ohraničujú pozdĺž okrajov, takže prechod je menej ostrý. Môžete maľovať cez obočie. Práca s farbou je ľahká, ak „jazdíte“ ďalej, ako je potrebné, môžete ju ľahko odstrániť. Черным цветом можно подчеркнуть и «морщины», но слишком усердствовать не нужно.

 • Шаг четвертый – формируем «улыбку». На губы и наклеенные шрамы наносим красную краску. На шрамы краску можно наносить пальцами, не нужно стремиться, чтобы краска заполнила все щели и трещинки «шрама», так он будет выглядеть реалистично. Губы можно дополнительно подчеркнуть карандашом.

Make-up je pripravený! Môžete urobiť rovnaký make-up Joker pre dievča.

Robíme makeup pomocou konvenčnej kozmetiky

Nie každý má možnosť kúpiť si na Halloween špeciálne výrobky na líčenie. Opúšťať myšlienku vytvorenia zaujímavého obrazu sa však neoplatí. Stačí vedieť, ako vytvoriť podobný make-up pomocou konvenčnej kozmetiky. Samozrejme, že make-up sa ukáže nie tak veľkolepý, ale nezníži to zábavu na večierku.

Ak chcete doma obmedzená možnosť žolík, musíte sa pripraviť:

 • maska ​​na čistenie pleti,
 • svetlý odtieň pokožky
 • gélové očné linky,
 • čierne očné linky
 • jasne červená rúž.

Na vytvorenie efektu smrteľnej bledej tváre môžete použiť biely kvaš, do ktorého sa pridá niekoľko kvapiek šampónu. Takáto kompozícia je však pre pokožku škodlivá, preto sa odporúča nanášať na ňu kvaš maximálne tri hodiny.

Ak strana trvá celú noc, je lepšie neriskovať, ale prijať najbežnejší základ najľahšieho tieňa.

Ako vytvoriť makeup? Tu je podrobný popis procesu:

 • na očistenú pokožku tváre sa aplikuje maska ​​vo forme prúžkov od rohov úst k ušiam. Pred nanesením produktu musíte jemne potiahnuť líca a roztiahnuť pery a budete musieť takú grimasu držať, kým maska ​​nestvrdne filmom. Potom budete musieť urobiť viac faziet, aby sa na vytvorenom filme objavili praskliny,
 • potom sa na tvár aplikuje svetlý tón, a to aj na lícach s filmom,
 • kruhy okolo očí sú natiahnuté kefou a gélovým očné linky, najskôr musíte očami priviesť ceruzku čo najbližšie k mihalniciam, aby nedošlo k svetelnému pruhu kože,
 • červená pera sa aplikuje na pery a potom pomocou kefy a rúžu nakreslí „úsmev“. Na dosiahnutie jazvového efektu musia byť ťahy aplikované nielen horizontálne, ale aj vertikálne.

Pin
Send
Share
Send
Send