Užitočné tipy

Ako úplne odstrániť TeamViewer z počítača

Pin
Send
Share
Send
Send


V počítači niekedy zostanú údaje o už odinštalovanom softvéri. Zvyčajne sa to týka nastavení alebo dočasných súborov. Zaberajú miesto na pevnom disku, ktoré takmer vždy chýba. To isté platí pre Tima Weavera.

Ak program pre vzdialený prístup len vymažete z operačného systému, niektoré komponenty zostanú. Pochopenie situácie, veľa užívateľov má záujem na tom, ako odstrániť Timweaver úplne. O tomto článku sa jedná.

Odporúča! InstallPackstandard
inštalačné
Oficiálna distribúcia TeamViewer Tichá inštalácia bez dialógových okien Odporúčania pre inštaláciu potrebných programov Dávková inštalácia viacerých programov

Faq-TeamViewer.ru odporúča InstallPack, pomocou ktorého môžete rýchlo nainštalovať programy do svojho počítača, viac na webe.

Úplné odstránenie

Operačný systém Windows poskytuje špeciálny nástroj na odinštalovanie programov. Pokyny, ako úplne odstrániť TeamViewer, sú založené na jeho použití. Začnime touto metódou.

Prejdite na Ovládací panel. Najjednoduchší spôsob, ako ho otvoriť, je pomocou funkcie vyhľadávania zabudovanej v ponuke "Štart", Spočiatku to začne s možnosťou zobrazenia. "Kategória", Pre ľahšiu orientáciu zmeňte ju na ikony. Teraz musíte nájsť položku s názvom „Programy a komponenty“.A v starších verziách Windows to bolo „Pridanie alebo odstránenie programov“, Po jeho otvorení sa začne sťahovanie zoznamu softvéru nainštalovaného v systéme. Tam musíte nájsť TeamViewer. Kliknite na tento stĺpec PCM a vyberte zo zoznamu možností "Delete", V nasledujúcom okne musíte začiarknuť políčko vedľa položky, aby ste vymazali nastavenia a potvrdili akciu.

Alternatívna možnosť

Veľa používateľov má na svojom počítači nainštalovaný CCleaner. Jeho hlavnou funkciou je čistenie systému od nepotrebných údajov. Ale aj s jeho pomocou sa ukáže, že programy odinštalujete. V súlade s tým sa otvára alternatíva, ako úplne odstrániť Tim Weavera z počítača.

Ak chcete začať, zatvorte program vzdialeného prístupu na počítači. Potom na ňom spustite aplikáciu CCleaner. Po otvorení prejdite na kartu "Servis".Teraz vyberte prvú podpoložku. Zvyšok krokov je v zásade rovnaký ako v hlavnej časti pokynov. V zozname nájdite položku s názvom TeamViewer. Vyberte ju a potom kliknite na "Uninstall".

Začiarknutím políčka vymažete nastavenia a potom stlačte "Delete", Po chvíli budú všetky údaje o Tim Weaver vo vašom počítači zničené. Nezostanú žiadne dočasné súbory.

Ktorý spôsob odstránenia preferuje

Analyzujeme dva spôsoby odinštalovania TeamViewer: automatické - pomocou bezplatného programu Revo Uninstaller - a manuálne. Druhá obsahuje pomerne vysokú úroveň užívateľských zručností, napríklad schopnosť pracovať s editorom registra, ale dáva úplnú kontrolu nad procesom. Automatická metóda vyhovuje používateľovi na akejkoľvek úrovni, je to bezpečnejšie, ale výsledok odstránenia bude úplne závisieť od programu.

Metóda 1: Odinštalujte program Revo Uninstaller

Odinštalačné programy, ktoré obsahujú program Revo Uninstaller, vám umožňujú s minimálnym úsilím odstrániť všetky stopy aplikácie z počítača a z registra Windows. Proces odinštalovania pomocou odinštalátora zvyčajne trvá 1 - 2 minúty a úplné odinštalovanie aplikácie manuálne môže trvať najmenej niekoľkokrát. Okrem toho program robí chyby menej často ako človek.

  Po spustení Revo sa dostaneme do sekcie "Uninstall", Tu nájdeme TeamViewer a klikneme naň pravým tlačidlom myši. V zobrazenej ponuke vyberte položku "Delete".

 • Postupujte podľa pokynov programu a vymažte všetky navrhované súbory, priečinky a odkazy v registri.
 • Po dokončení aplikácie Revo Uninstaller program Teamviewer z počítača úplne odstráni.

  Ako odstrániť limit pripojenia Teamviewer 11

  Ako odstrániť limit pripojenia Teamviewer 11

  Dobré popoludnie, vážení čitatelia a predplatitelia, určite sa každý z vás stretol s takou situáciou, že keď sa pokúsite pripojiť k svojmu priateľovi alebo klientovi prostredníctvom programu diaľkového prístupu Teamviewer, vyhodíte vás za pár minút a píše, že máte komerčnú verziu a jej doba platnosti vypršala , kúpiť licenciu, pokus o preinštalovanie programu na nekomerčnej licencii nefunguje, poďme zistiť, ako odstrániť limit pripojenia pre Teamviewer 11, bude vhodný pre iné verzie, len ho používam.

  Metóda 2: ručné odstránenie

  Ručné odstraňovanie programov nemá výrazné výhody oproti fungovaniu špecializovaného odinštalačného programu. Zvyčajne sa uchýlia k tomu, keď je program už odinštalovaný pomocou bežných nástrojov systému Windows, po ktorých sú odstránené súbory, priečinky a položky registra.

  Pomocou vyhľadávania alebo ručne vyhľadajte TeamViewer (1) a dvakrát naň kliknite ľavým tlačidlom (2), čím spustíte proces odinštalovania.

 • V okne „Odinštalovať TeamViewer“ zvoliť Odstrániť nastavenia (1) a kliknite na "Delete" (2). Po ukončení procesu bude existovať niekoľko priečinkov a súborov, ako aj položky databázy Registry, ktoré budeme musieť vyhľadať a odstrániť manuálne. Súbory a priečinky nás nebudú zaujímať, pretože v nich nie sú žiadne informácie o ich nastaveniach, preto budeme pracovať iba s registrom.
 • Spustite editor databázy Registry: kliknite na klávesnicu „Win + R“ a v rade "Otvorená" verbujeme regedit .

  Vyberte v hornom menu "Edit" ->"Nájsť", Do vyhľadávacieho poľa zadajte text TeamViewer kliknite na tlačidlo Nájsť ďalšie (2). Vymažeme všetky nájdené prvky a kľúče registra. Ak chcete pokračovať vo vyhľadávaní, stlačte kláves F3. Pokračujeme, kým sa neskenuje celý register.

  Potom sa v počítači odstránia stopy programu TeamViewer.

  Nezabudnite, že ho musíte uložiť pred úpravou registra. Všetky kroky s registrom podnikáte na vlastné riziko. Ak nerozumiete tomu, ako pracovať s editorom databázy Registry, nerobte nič lepšie!

  Preskúmali sme dva spôsoby, ako odstrániť TeamViewer z počítača - manuálny a automatický. Ak ste začínajúcim používateľom alebo ak chcete jednoducho odstrániť stopy aplikácie TeamViewer, odporúčame vám použiť program Revo Uninstaller.

  Ďakujem autorovi, zdieľajte článok o sociálnych sieťach.

  Pripojenie zlyhalo kvôli vypršaniu časového limitu

  a preto ako pacient mám operačný systém so systémom Windows 8.1, ale toto sa v zásade nehodí tak pre staršie, ako aj pre novšie osy. Po mesiaci je to ako keby ste si počas inštalácie vybrali obchodnú licenciu, takže bez toho, aby ste videli, že ste klikli na sprievodcu inštaláciou, teraz získate výhody

  Ste láskavo povedané, že sa nebojte, čoskoro sa budete môcť pripojiť na pár minút, stačí počkať. A potom sa objaví nasledujúce okno:

  Stručne povedané, freebie je u konca, pretože komerčná licencia v Teamviewer má časový limit.

  Ako úplne odstrániť Teamviewer z počítača

  Kľúčové slovo je tu kompletné, pretože ak nevyčistíte všetky zvyšky, ale jednoducho ho odstránite a pokúsite sa ho znova nainštalovať, získate všetky chyby, spojenie sa zablokuje z dôvodu prekročenia časového limitu. Nechcem preinštalovať OS vo forme čistej inštalácie systému Windows 8.1 a ani to nie sú naše metódy. Potreboval som to vyriešiť trochou krvi a úloha bola veľmi dôležitá, pretože zamestnanec tak klientovi ukazuje náš produkt a pomáha mu ho nakonfigurovať.

  A keďže je správne odstrániť teamviewer z počítača, uvediem príklad pomocou bežných prostriedkov. Pravým tlačidlom myši kliknite na tlačidlo Štart az ponuky vyberte ovládací panel.

  Ďalej vyhľadajte položku Programy a funkcie.

  V zozname nájdite teamviewer a ako alternatívu kliknite na príkaz Odstrániť. Samozrejme je vhodnejšie použiť program ccleaner alebo môžete program dokonca odstrániť z príkazového riadku systému Windows 8.1.

  Nastavili sme nastavenie Daw Delete, ktoré nepotrebujete.

  Ďalej, ak si myslíte, že je to všetko a vy ste úplne odstránili teamviewer zo systému, potom buďte takí naivní, ešte zostáva veľa chvostov a odpadkov. Teraz otvorte obslužný program ccleaner a vyčistite register. Niečo dokázala odstrániť.

  Ale to nie je všetko, v skutočnosti ešte v registri zostáva niečo. Otvorte editor databázy Registry systému Windows. Kliknite na Win + R a zadajte regedit.

  Potom stlačte klávesy CTRL + F a do vyhľadávacieho panela zadajte kľúčové slovo teamviewer. Práve títo hostitelia potom môžu pri preinštalovaní vrátiť časový limit relácie.

  Prvý kľúč je zachytený, kliknite naň pravým tlačidlom myši a odstrániť, potom stlačte kláves F3 a vyhľadávanie pokračuje.

  Ďalším miestom, kde program opustil značku, bol podregister

  Ďalej som chytil jeden kľúč vo vetve

  Nerozumiem tomu, čo s tým má kancelária robiť. Odstraňujeme.

  A dokonca zaregistrovaný v poštovom klientovi.

  Niekoľko ďalších kľúčov v vetve HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft WindowsNT

  Takmer cieľová čiara.

  Nakoniec by ste tu mali dostať okno, v ktorom vám bude oznámené, že vyhľadávanie je dokončené a nič nebolo nájdené. To by malo v zásade vyriešiť chybu, že spojenie je zablokované z dôvodu prekročenia časového limitu, ale ešte jedna vec.

  Zapnite zobrazenie skrytých súborov systému Windows a prejdite na túto cestu

  Tam tiež vymažte priečinok Teamviewer. Reštartujeme počítač a pokúsime sa nadviazať spojenie a skontrolujeme, či časový limit relácie opustil prehliadač tímov.

  Náhradný spôsob riešenia chýb pripojenia zablokovaný z dôvodu vypršania časového limitu

  K dispozícii je tiež plán B, predtým, ako som vám hovoril o užitočných rozšíreniach pre prehliadač Google Chrome, som zistil ešte jedno, ktoré tam zahrnem, a toto je časovač vo forme webovej aplikácie. Nainštalujte ho.

  Pridajte si svoje aplikácie.

  Budete ich mať k dispozícii na adrese chrome: // apps.

  Začneme a užívame si života, môžete sa spojiť so svojím klientom alebo priateľom a chyba pripojenia je zablokovaná z dôvodu prekročenia časového limitu, ktorý vám nebude vadiť.

  Prečo by sa malo vykonať úplné odstránenie

  Úplné odstránenie softvéru sa niekedy stáva nevyhnutnosťou. Faktom je, že počas svojej práce môže softvér zanechať veľa odpadu na pevnom disku a položky v systémovom registri. Toto je zase dôvodom výskytu mnohých chýb v OS a ďalších nepríjemných prekvapení.

  Samozrejme môžete jednoducho vziať a preinštalovať celý systém Windows staromódnym spôsobom, čím sa zbavíte všetkého odpadu a množstva chýb. Bude však oveľa presnejšie vykonávať profesionálnejší prístup a to, čo sa nazýva „ruky“, aby sa odstránili všetky nahromadené odpadky. To nie je vôbec ťažké.

  Používanie špeciálnych nástrojov

  Proces odstraňovania môžete tiež automatizovať. Na tieto účely existuje mnoho rôznych nástrojov. Samozrejme, nebudeme hovoriť o všetkých z nich, ale budeme analyzovať jedného z najlepších predstaviteľov vo svojej triede - „Uninstall Tool“.

  Od štandardného nástroja zabudovaného do systému Windows sa líši nasledujúcimi výhodami:

  • Vymazanie „úplné“: v systéme nebudú žiadne odpadky ani ďalšie údaje,
  • Dobrá rýchlosť: odinštalovanie je niekoľkokrát rýchlejšie
  • Práca so skrytým a systémovým softvérom,
  • Môže pracovať v prenosnom režime z jednotky USB.

  Tento nástroj si môžete stiahnuť z webu vývojára. Pre každého nového používateľa je k dispozícii skúšobná doba, počas ktorej môžete zadarmo využívať všetky jeho možnosti. Obdobie používania testu je 30 dní.

  Používanie tohto softvéru je veľmi jednoduché. Stačí nainštalovať obslužný program, spustiť ho a vybrať TimVuver v zozname nainštalovaných aplikácií, potom sa všetko vykoná automaticky. Po ukončení programu sa nebudú musieť vykonávať žiadne zbytočné akcie súvisiace s vyhľadávaním odpadu.

  záver

  Teraz viete, ako úplne odstrániť Tim Weavera z počítača. Preskúmali sme dve účinné metódy odinštalovania TeamViewer z PC. Ktorého z nich použiť, rozhodnite sa sami. Dôrazne sa však odporúča, aby ste všetky operácie vykonávali manuálne bez použitia pomocných programov tretích strán.

  Pin
  Send
  Share
  Send
  Send