Užitočné tipy

MMORPG Puzzle Pirates hrať online, zadarmo na stiahnutie pre PC, recenzie, zaregistrovať Puzzle Pirates

Pin
Send
Share
Send
Send


Puzzle Pirates - hra v režime pre viacerých hráčov s otvoreným koncom. Hra bola vydaná dizajnom Three Rings. Hra získala popularitu, teraz ju hrajú tisíce ľudí po celom svete.

V hre Puzzle Pirats budete hrať ako pirát. Po vytvorení piráta môžete cestovať z ostrova na ostrov naprieč oceánmi. Musíte si získať povesť skúseného námorníka. Svoje bohatstvo môžete využiť na kúpu lode, nového oblečenia alebo dokonca stať sa obchodníkom. V hernom svete môžete robiť čokoľvek chcete.

Táto hra je v porovnaní s inými hrami pre viacerých hráčov celkom ojedinelá. Veľkou časťou hry je riešenie hádaniek a riešenie hádaniek. Napríklad boj mečov medzi hráčmi je interaktívne puzzle. Ak chcete mať prehľad o svojej pirátskej lodi, musíte tiež vyriešiť hádanky, aby ste mohli vyhrať bitky, musíte prísť so stratégiou. V hre je vždy prvok niečoho nového a zaujímavého. Vo vašej postave nie je vývoj obmedzený.

 1. 1 Otvorte stránku. Kliknite na tlačidlo Prehrať. K hre sa môžete pripojiť prostredníctvom svojho profilu na Facebooku.
  • Vytvorte piráta v okne prehľadávača (hru si môžete stiahnuť do počítača a hrať v okne programu, nie v prehliadači).

Odporúčame vám hru stiahnuť do počítača, bude fungovať lepšie a rýchlejšie.

 • 2 Keď hru sťahujete, nainštalujte ju podľa pokynov.
 • 3 Otvorte hru. Vytvorte nový profil a pirát. Vyberte svoje nastavenia a začnite hrať.
  • Vyberte si meno piráta.
  • Vyberte si pirátske pohlavie.
  • Vyberte si pirátsky vzhľad. Vyberte si účes, farbu vlasov, farbu pleti, postavu, pleť atď.
  • Na začiatku hry kliknite na Ahoy! Na pravej strane obrazovky. Uložte piráta a vytvorte nový profil. Na hranie tejto hry musíte mať najmenej 13 rokov.
  • Ak už v hre máte profil, zadajte svoje užívateľské meno a heslo.

 • 4 Vyberte oceán, v ktorom budete plávať. V hernom jazyku znamená „oceán“ server. Oceány sa líšia v rôznych nastaveniach.
  • Odberateľ oceánu: v tomto oceáne si používatelia musia kúpiť predplatné, aby získali prístup ku všetkým možnostiam hry. Na zakúpenie predplatného budete potrebovať skutočné peniaze. Predplatné je možné zakúpiť na mesiac alebo rok.
   • Jediným otvoreným oceánom na tomto serveri je Cerulean Ocean. Bola vytvorená spojením dvoch menších oceánov 31. januára 2012.
  • Ocean Doubloon: Na hranie v tomto oceáne nepotrebujete predplatné. Hráči tu používajú dva typy herných mien: PoE a doubleloons. PoE môžete získať vykonaním rôznych akcií v hre. Doubloons je možné vymeniť za PoE a kúpiť za skutočné peniaze. Ak nechcete minúť skutočné peniaze v hre, potom je tento oceán pre vás.
   • Emerald Ocean Emerald je oceán, ktorý sa vytvoril po sútoku dvoch menších oceánov 31. januára 2012. Toto je najobľúbenejší oceán v hre.
   • Rovnakým spôsobom sa 31. januára 2012 vytvoril aj Meridiánsky oceán. Toto je najstarší a druhý najpopulárnejší oceán v hre.
   • Ocean Opal - štvrtý oceán, otvorený 8. decembra 2006. Tu každý hovorí po nemecky. V oceáne je malý počet hráčov.
   • Ocean Jade je šiesty oceán, ktorý bol otvorený 1. júla 2009. Toto je španielsky oceán.
  • Väčšina hráčov uprednostňuje dvojité oceány, pretože tu je všetko zadarmo. Dvojhry možno získať ich výmenou za RoE, ktoré možno získať riešením rôznych hádaniek, víťazných turnajov a iných podujatí.
 • 5 Začnite riešiť hádanky. V sekcii kliknite na kartu Hádanky Nástenka.
 • 6. Pozrite sa na rôzne misie, ktoré sú k dispozícii, aby ste zlepšili svoje schopnosti v hre.
 • 7 Chat s ostatnými pirátmi. Navštívte krčmy, obchody a porozprávajte sa s inými postavami pomocou príkazov / tell, / officer, / royalty, / crew a tak ďalej.
  • Ak potrebujete pomoc, obráťte sa na kapitánov oceánov a krčmičky s práškami.

   • Masters of the Ocean - zamestnanci spoločnosti, ktorí hru vyvinuli. Riešia problémy, sťažnosti a zaisťujú bezpečnosť používateľov. Mená takýchto majstrov sa dajú rozlíšiť modrou farbou. Majú rovnaké mená ako grécki bohovia.
   • Gritteri sú skúsení hráči, ktorí pomáhajú novým hráčom získať pohodlie. Ich meno je zvýraznené ružovou alebo žltou farbou.
 • 8 Skúste použiť sprievodcu a encyklopédiu hry - YPPedia.
  • Oficiálne herné fórum nájdete na:
  • Ak potrebujete pomoc v rôznych záležitostiach, navštívte stránku :.

   Recenzia hry Pirates Puzzle

   Puzzle Pirates je hra mmorpg a stratégia vyvinutá spoločnosťou Gray Havens, LLC pre platformu PC. Prostredie v hre patrí do histórie štýlu a možno rozlíšiť tieto vlastnosti: morské, o pirátoch, izometrické, 2D, bezplatná hra, mmo, logické hry, príležitostná hra, piráti, adventúra a ďalšie. Budete mať prístup k takým herným režimom, ako je „masívne multiplayer“ a „pre viacerých hráčov“.

   Po celom svete je Puzzle Pirates distribuovaná bezplatne vydavateľom Gray Havens, LLC. Momentálne je spustená herná fáza a dátum jej vydania je 31. 8. 2011. Na oficiálnej stránke sa môžete dozvedieť viac o možnostiach sťahovania logických pirátov zadarmo, a to aj prostredníctvom torrentu.

   MMO13 dáva Puzzle Pirates hodnotenie 5,9 z 10. Hra je distribuovaná v obchode Steam, ktorej používatelia hodnotia túto hru za 7,9 bodov z 10.

   Oficiálny popis hry znie:

   „Každá aktivita v hre Puzzle Pirates je jedinečne zábavná puzzle: či už ide o plachtenie, streľbu alebo vynášanie pokladu, váš záhadný talent určuje váš úspech!“

   Recenzia online hry zadarmo Puzzle Pirates, bezplatné stiahnutie hry MMORPG Puzzle Pirates, zistite oficiálne stránky hry

   Dozviete sa viac o MMORPG Puzzle Pirates, táto stránka poskytuje prehľad tejto online hry zadarmo, ako aj snímky obrazovky (10 snímok obrazovky), videá, upútavky, videohry, oznámenia, dátum vydania, hodnotenie hry, systémové požiadavky, dátumy CBT, CBT a ďalšie. užitočné a zaujímavé materiály o hernom projekte Puzzle Pirates sa zhromažďujú na jednom mieste.

   Online klientska hra Puzzle Pirates je kombináciou žánrov MMORPG, Puzzle, Adventure, Strategy, Three Rings, tento projekt má mnoho funkcií, ktoré sú pre hráčov zaujímavé, vrátane 2D grafiky, príležitostných hier, otvoreného sveta, pirátov, že online hru Puzzle Pirates si môžete zadarmo stiahnuť, čo znamená, že môžete začať hrať ihneď po inštalácii.

   Čo hovoria herné publikácie, kritici a hráči o Puzzle Pirates:

   • pokiaľ ide o publikácie Metacritic, kritici a hry, zanechali kladné recenzie na hru Puzzle Pirates, skóre je v priemere 78 zo 100 bodov, je to slušný výsledok,
   • Používatelia metakritiky dávajú tomuto hernému projektu dobrú známku, priemerné skóre je 8,5 z 10,
   • na ihrisku Steam ostalo hráčom viac ako 1241 pozitívnych hodnotení!

   To všetko znamená, že bez ohľadu na preferencie je táto hra pre každého hráča lepšia, najmä preto, že Puzzle Pirates sa distribuuje prostredníctvom hry Free-to-Play, to znamená zadarmo.

   Požiadavky na systém Puzzle Pirates

   Nižšie sú uvedené minimálne systémové požiadavky na hru Puzzle Pirates, ak počítač spĺňa tieto požiadavky alebo lepšie, potom by sa hra mala začať s prijateľnou úrovňou snímok za sekundu pri nízkom nastavení grafiky. Ak je počítač trochu horší z hľadiska vlastností, potom sa oplatí skúsiť spustiť Puzzle Pirates.

   • OS: Windows 98, ME, 2000, XP a Vista, 7
   • procesor: 500 MHz
   • pamäť s priamym prístupom: 256 MB
   • Voľné miesto na disku: 100 MB voľného miesta

   Pred inštaláciou sa tiež pozrite na úplné minimálne a odporúčané systémové požiadavky na bezplatnú hru Puzzle Pirates. Zistite, ako veľmi táto hra váži a zaberie miesto na vašom počítači (PC).

   Koľko ľudí teraz hrá Puzzle Pirates?

   Túto hru hrá teraz cez Steam asi 51 hráčov (2019/07/29 08:10). Musíte si pamätať, že počet hráčov online sa často veľmi často mení počas dňa, častejšie tu chodíte, kontrolujte, koľko hráčov je online a hrajte Puzzle Pirates práve teraz.

   Upozorňujeme, že sa stáva, že vydané online hry sú k dispozícii nielen cez Steam, ale aj na detských ihriskách, ako aj na iných herných platformách, Xbox, PlayStation, takže online môže byť ešte viac hráčov! A samozrejme nesmieme zabúdať, že najčastejšie existujú samostatné servery pre rôzne regióny.

   Kroky Upraviť

   Prejdite na stránku http://www.puzzlepirates.com/. Kliknite na tlačidlo Prehrať. K hre sa môžete pripojiť prostredníctvom svojho profilu na Facebooku.

    Vytvorte piráta v okne prehľadávača (hru si môžete stiahnuť do počítača a hrať v okne programu, nie v prehliadači).

   Odporúčame vám hru stiahnuť do počítača, bude fungovať lepšie a rýchlejšie.

   Otvorte hru. Vytvorte nový profil a pirát. Vyberte svoje nastavenia a začnite hrať.

   • Vyberte si meno piráta.
   • Vyberte si pirátske pohlavie.
   • Vyberte si pirátsky vzhľad. Vyberte si účes, farbu vlasov, farbu pleti, postavu, pleť atď.
   • Na začiatku hry kliknite na Ahoy! Na pravej strane obrazovky. Uložte piráta a vytvorte nový profil. Na hranie tejto hry musíte mať najmenej 13 rokov.
   • Ak už v hre máte profil, zadajte svoje užívateľské meno a heslo.

   Screenshoty online hry Puzzle Pirates

   Niekoľko snímok obrazovky z hry pre rýchle vizuálne posúdenie, ale neponáhľajte sa k záverom, prvým dojmom môže byť klamanie, vzájomné skúmanie, skúmanie podrobností rozhrania, otváranie snímok obrazovky na celej obrazovke a pokúšanie sa cítiť atmosféru hry Puzzle Pirates. Nezachyťte druhé dojmy, diabol je v detailoch, to platí najmä pre zložité online hry a hardcore žánre. Viac snímok obrazovky nájdete v časti Snímky obrazovky.

   Stiahnite si na PC a začnite hrať Puzzle Pirates zadarmo

   Porovnať vlastnosti vášho počítača so systémovými požiadavkami hry Puzzle Pirates? Skontrolovali sme voľný priestor v počítači a zistili sme, koľko hra váži? Čítali ste herné materiály? Neváhajte a začnite hrať Puzzle Pirates zadarmo práve teraz! Stlačte tlačidlo Spustiť hru a ponorte sa do herného sveta Puzzle Pirates.

   Pozrite si video: 2019 Runescape 3 Quest Guide - Desperate Times - Mourning's End Puzzles. .AGAIN?!?!?!? (Jún 2022).

   Pin
   Send
   Share
   Send
   Send