Užitočné tipy

Freddy Krueger Halloween kostým

Pin
Send
Share
Send
Send


Pôjdeš na Halloween? Ste fanúšikom hororového filmu „Nočná mora na Elm Street“ a plánujete na večierok nosiť kostým protagonistu? Potom je tento článok určený pre vás. Hlavným atribútom kostýmu je rukavica Freddyho Kruegera, ktorú si môžete kúpiť alebo si ju vyrobiť sami. Článok bude hovoriť o niekoľkých výrobných možnostiach.

Prvá možnosť

Na výrobu tohto príslušenstva je potrebné pripraviť:

 • kožené rukavice (na tom nezáleží, vľavo alebo vpravo),
 • drôt s priemerom päť milimetrov a dĺžkou sto centimetrov,
 • lepiaca páska
 • lepiaca omietka
 • saténová stuha
 • lepidlo,
 • súbor,
 • akrylová farba podľa rukavíc,
 • svoje zručné perá.

Ako si vyrobiť rukavicu Freddyho Kruegera

Vezmite drôt a nakrájajte ho na päť kusov. Každý segment by mal byť dlhý pätnásť centimetrov. Zaostrujte koniec drôtu pomocou súboru. Nenechajte sa však uniesť. Vyrobené príslušenstvo by malo pôsobiť strašidelne a nemalo by byť nebezpečnou zbraňou. Potom ohnite opačný koniec drôtu podľa dĺžky prsta.

Vezmite si rukavice a obliecť. Pripojte kúsok drôtu k prstu (k zadnej časti ruky). Zabaľte lepiacou páskou alebo páskou namočenou v lepidle od špičky prsta po základňu. Pazúry môžete pripevniť iným spôsobom. Za týmto účelom urobte na konci každého prstu rukavice diery, ktoré sú rovnaké ako priemer drôtu. Drôt pripevnite k prstom lepiacou páskou alebo páskou. A jemne si obliecť rukavicu a prilepiť jej pazúry do dier. To isté urobte s ostatnými prstami.

Vezmite farbu a maľte prsty zabalené v páske. Drôt nenatierajte, pretože by mohol oxidovať a hrdzaviť. Na ochranu je možné pazúry chrániť oceľovou farbou. Pohyblivosť ruky v takýchto rukaviciach je obmedzená. Prsty sú ohnuté. Ak chcete, aby bola ruka viac pohyblivá, pripevnite pazúry k stredu a pokiaľ možno k hornému prstenu. Ale skráťte dĺžku drôtu, inak sa zle prilepí.

To bola rukavica Freddyho Kruegera vyrobená vlastnými rukami. Ak chcete do produktu pridať farbu, môžete k špičke pazúry pripojiť červenú niť. Pri práci buďte opatrní, aby ste sa nerezali.

Druhá výrobná možnosť hlavného atribútu Freddyho Kruegera

Na to budete potrebovať: koženú rukavicu, lepiacu pásku, fóliu, lepenku a farbu. Vyberte kartón a vystrihnite z neho štyri obdĺžniky. Šírka každého by mala byť štyri centimetre a dĺžka - nie viac ako desať. Potom obdĺžniky sklopte na polovicu. Zastrihnite tipy tak, aby ste dostali pazúr. Kartón nalepte fóliou. Hotové „čepele“ pripevnite na koženú rukavicu. Použite pásku. Aby to fungovalo správne, pripevnite klince na už opotrebovanú rukavicu. Potom maľte pásku tak, aby zodpovedala príslušenstvu. Môžete použiť band-aid, je ľahšie zafarbiť. Po zaschnutí všetkého je rukavice Freddyho Kruegera pripravené!

Rukavice na rukavice môžu byť vyrobené z bežného kancelárskeho papiera. Je to celkom jednoduché.
Schéma montáže:

 1. Vezmite štvorcový kus papiera. Zložte ju na polovicu uhlopriečne. Otočte záhyb.
 2. Otočte plachtu o štyridsaťpäť stupňov a položte pred seba.
 3. Ohyby zahnite do stredu (podľa nákresu).
 4. Polotovar preložte na polovicu. Mal by vytvoriť trojuholník.
 5. Na dlhej strane plavidla označte stred a ohnite spodnú časť dielu.
 6. Spodná časť je ako keby obalovala obrobok.
 7. Urob to dvakrát.
 8. Vložte koniec papiera.
 9. Výslednú pazúriku roztiahnite tak, aby ste ju mohli položiť na prst.

Maľujte každú pazúr striebornou farbou. Potom urobte v rukavici diery. Opatrne ho položte na pazúry. Ukázalo sa, že to bola rukavica Freddyho Kruegera. Výkres je uvedený vyššie.

Ako vidíte, rukavice môžu byť užitočné nielen v chladnom období, ale môžete ich použiť na vytvorenie desivého atribútu pre karnevalové kostýmy.

Pridanie k obrázku

O tom, ako sa vyrábajú rukavice Freddy Krueger, sa diskutovalo vyššie. Teraz musíte vyplniť obraz hrdinského darebáka. Ak to chcete urobiť, musíte nájsť staré veci:

 • dve zchladené tričká v čiernej a vínovej,
 • klobúk najlepšie zjedený z mora.

Ďalej prejdeme k zaujímavej a tvorivej práci.

Dokončenie obrázka

Vezmite si nožnice a tričko. Opatrne odrežte široké pásy, ale nechajte bočné švy, aby ste držali košeľu. Keď je produkt hotový, noste ho na celom tričku robustný. Malo by to byť pruhované sako.

Pre viac desivý efekt naneste make-up. Vezmite základ. Zatlačte ju do misky a pridajte do nej hustú kvaš podľa požadovanej farby. Dôkladne premiešajte a nechajte zmes zaschnúť. Potom zrieďte rastlinným olejom na požadovanú hustotu. Aplikujte make-up v hrubej vrstve. Na tvári urobte vhodné hrbole. Na make-up naneste sypký prášok alebo mastenec.

Používajte klobúk, pruhované tričko a pazúrové rukavice.

Dúfame, že vyššie uvedené možnosti výroby rukavíc do-it-yourself vám pomôžu vytvoriť nenapodobiteľný obraz Freddyho Kruegera na oslavu Halloweenu a na večierku si toho nevšimnete!

Ako vyrobiť kostým Freddyho Kruegera

Ak chcete vytvoriť obrázok Kruger, v prvom rade, sveter so širokými červenými a tmavozelenými alebo čiernymi pruhmi, Ak nemáte sveter, ktorý sa zhoduje s farbou, urobí sa obyčajná červená, tmavo zelená alebo čierna. Vystrihnutím širokých prúžkov zodpovedajúcej farby z látky, ktorá je na dosah, si môžete vyrobiť sveter Kruger, stačí si všimnúť vyrezané prúžky. Na vzhľad sú tiež potrebné voľné čierne alebo tmavo hnedé nohavice.

Dôležitým prvkom obrazu Freddyho Kruegera - hnedý alebo čierny klobúk, Jej polia by nemali byť príliš široké a na základni by mala byť páska. V zásade to urobí každý tmavý plstený klobúk alebo trilby s charakteristickými priehlbinami na tyle.

Predstaviť si Freddyho Kruegera bez jeho úžasných zbraní je takmer nemožné. že vyrobte si Krugerovu rukavicu, budete potrebovať akékoľvek kožené rukavice, drôty, nožnice na drôty, striebornú fóliu, nožnice a škótsku pásku (možno obojstranne). Nasaďte si rukavice a strihajte štyri dostatočne dlhé kúsky drôtu. Okolo každého prstu, s výnimkou palca, urobte dve otočenie drôtu, aby ste zaistili segment. Ohnite voľný koniec drôtu v tvare budúcej čepele. Potom vyberte rukavicu a na hotovom ráme pomocou fólie zloženej okolo drôtu, vytvorte podobnosť s čepeľami. Celú štruktúru pripevnite páskou a rukavice Kruger sú pripravené.

Ako si vyrobiť make-up Freddy Krueger

Obraz hrozného Freddyho Kruegera by bez neho nebol úplný make-up zobrazujúci jeho tvár znetvorenú ohňom, V tejto fáze vytvorenia obrazu budete musieť pracovať najdlhšie, ale vaše úsilie bude odmenené výkrikmi hrôzy na Halloweenskej párty.

Môžete vytvoriť make-up Kruger s obrúskami z bieleho papiera a lekárskym lepidlom na kolódiu, Ak nenájdete takéto lepidlo, nahraďte ho lepidlom na falošné riasy alebo na bežné PVA. Môžete tiež použiť tekutý latex.

Servítky sa rozdelia na tenké vrstvy a roztrhajú sa na kúsky. Na tvár očistenú a navlhčenú krémom alebo tonikom naneste lepidlo a naneste kúsky obrúskov zjazvený kožný efekt, Takto môžete pokryť celú tvár, alebo môžete efekt spálenej pokožky vytvoriť iba v určitej oblasti.

Keď sú jazvy z obrúskov úplne suché, pokračujte krokom maľovania. Naneste základ na vrstvu obrúskov s lepidlom a na vytvorenie efektu krvavej tváre použite make-up alebo tmavo červenú rúž. Realistickejšie rany spôsobia kombinácia rôznych odtieňov červenej od svetlých krvavých po vínové. Maľujte oči čiernymi tieňmi a make-up Freddyho Kruegera je pripravený!

Pin
Send
Share
Send
Send