Užitočné tipy

Ako prinútiť ľudí, aby sa smiali a napísali vtip

Pin
Send
Share
Send
Send


Prečítal som si text „Vojna a mier“ a narazil som na frázu „Pierre Bezukhov vytlačil list“, asi päť minút som sa snažil pochopiť, ako uspel a kde našiel tlačiareň.

Šli sme s matkou do obchodu s potravinami. Pokladník začne prebiť tvarohom, zastaví sa, zamyslí sa a začne hľadať dátum vypršania platnosti. Nájdený, vyzretý a s čistým svedomím dal tvaroh v našej taške. mama:
- Budeme žiť?
Pokladník s pokojne vážnou tvárou:
- Až do dvadsiateho štvrtého!

Hovoria dvaja muži:
"Prečo rastie tvoj syn tak rýchlo, ťaháš si za uši, alebo čo?"
- Nie, monitor každý mesiac len zdvíham o 5 cm!

- Spoľahnite sa na mňa!
- A čo sa stane?
- Bude to dobré a potom sa obrátime ...

Dvaja muži hovoria o sexe:
- Aká je tvoja obľúbená póza?
- Zadná strana.
- Prečo?
- Nie je potrebné robiť šťastnú tvár.

Interkom volanie:
- Človeče, objednal si si dievčatá?
- Pane! Som dedičný šľachtic!
- Prepáčte, pane. Vaše kone sú kŕmené.

Dve priateľky sú tajné.
- Lietal som do tohto zasraného letoviska! Obávam sa, že by sa nenarodilo dieťa s tmavou pokožkou ...
- A čo váš Sergej rasista alebo čo?

Na móde sú dve muchy. Inštruktívne sa hovorí:
- Život je kecy, zlatíčko.
Po druhé, prevrátili jej oči:
- A je to úžasné!

Dnes som to videl.
Ručne písaná reklama na predaj tlačiarní.
Stsuko, tu je niečo zle ...

Študent vstupuje na skúšku a kladie na stôl bublinu bez toho, aby hovoril
koňak. Skúšajúci vyzerá a hovorí:
- Uspokojivé.
Študent vytiahne čokoládu.
skúšajúci:
Poriadku.
Študent kladie na vrchol elegantné plniace pero.
skúšajúci:
- Výborne, - a zapisuje do započítania.
Študent zloží test, zhrabne všetko zo stola a povie:
- Teraz musíte odovzdať fyziku.

Počas kontroly šaša zašepkala susedovi pri stole:
- Super zadok u nášho nového učiteľa!
Učiteľ:
- Sasha, neposlúžiš, sám Kolya všetko vie.

Na pláž prišiel muž. Nikto k ľuďom. Vyzliekol sa a plával. Kúpil sa, pláva na pobrežie a pri spodnom prádle sedí a číta knihu. Čo robiť Vrátil sa späť do vody. Pozerá sa na spodnú časť nádrže. Vzal to, zablokoval to pred a šiel k dievčaťu:
- Ahoj, krásne dievča!
- Ahoj.
- Čo robíme?
"Áno, čítam knihu," odpovedá.
- A čo kniha?
- Áno, ako uhádnuť myšlienky.
"Čo si myslím teraz?" Pýta sa.
- Myslíš si, že povodie má dno.

Výkrik detí z chodby:
- Madam! Ma-a-ma-ah! Mami!
- No, čo si kričal? Som v obývacej izbe. Poďte sem a povedzte zvyčajne, čo potrebujete.
Dieťa sa rozprestiera cez byt, priblíži sa mama.
- Mami, vstúpil som do hovna. Kde by som si mal umyť sandál?

- A dnes, v škole, dvaja matematici bojovali!
- Kvôli čomu?
- Áno, zdalo sa, že niečo nezdieľajú.

Ako hrať na javisku s vtipmi?

Bol tu slávny komik Andy Kaufman, ktorého vtipom sa nerozumeli už dlhší čas, ale podarilo sa mu sprostredkovať svoje vtipy publiku, aby ich pochopil bez vysvetlenia. Z toho vyplýva, že najzábavnejší vtip je ten, ktorý nebol prežúvaný, a ľudia o tom sami premýšľali. Existuje veľa tém pre vtipy:

 • vzťahy
 • politika
 • Príbeh
 • Prof. špecialita
 • tvorenie
 • Ťažké dospievajúce
 • výcvik

Ďalej musíte skutočne vybrať jednu z tém a pokúsiť sa ich napísať. Je zbytočné sedieť a „stlačiť všetky potoky mozgu“, stačí vziať so sebou vreckový zápisník a napísať, čo sa s vami stane alebo s niekým iným.

To, čo sa vám zdá smiešne, je hodné zapísať tento incident. Neskôr si stačí len sadnúť a upravovať svoje poznámky, robiť z nich vtipy. Mali by ste tiež uviesť svoje vtipy v chronologickom poradí tak, aby jedna téma tiekla do inej, pokiaľ samozrejme nie je pre prezentáciu vybratých niekoľko tém.

Zhromažďovanie zábavných prípadov alebo tých myšlienok, ktoré sa vám zdali vtipné, si môžete vytvoriť vlastnú kolekciu vtipov, vtipov alebo vytvoriť vysoko kvalitné vystúpenia.
Vďaka tomuto článku si teda môžete vytvoriť vtip alebo sa môžete niekomu smiať, dokonca aj veľmi krutému človeku.

Môžete vykonať skúšku na webovej stránke urýchľovača - ide o informačnú a zábavnú komunitu, kde používatelia uverejňujú svoje príspevky.

Prečo sa ľudia smejú?

Ľudia majú schopnosť sa doslova smiať z detstva. Toto je naša výsada pred všetkými ostatnými živými bytosťami. Podľa vedcov je človek ako dieťa naplnený šťastným smiechom asi 300 krát za deň. Po dozretí sa stávame oveľa vážnejšími, ale stále sa radi smejeme.

Smiech priamo ovplyvňuje naše zdravie. Zmierňuje stres, znižuje krvný tlak, stimuluje krvný obeh, pomáha prekonávať niektoré závažné choroby, zmierňuje smútok, strach a dokonca aj hnev.

Smiech je prirodzená fyziologická reakcia nášho tela ako reakcia na humor. A základom humoru sú dve veci: nekonzistentnosť a nadradenosť. V každom prípade, tak hovorí Angličan Richard Wiseman, špecializujúci sa na štúdium tejto témy. To znamená, že ak niekto zrazu počuje alebo vidí niečo nezmyselné, nezvyčajné, často to spôsobuje prekvapenie a smiech.

Ako rozosmiať dievča?

Sú dievčatá, ktoré sa nemusíte smiať, samy seba sa neustále smejú a chichotajú. Mimochodom, psychológovia tvrdia, že takéto správanie môže tiež svedčiť o pochybnostiach a komplexnosti. Smiech v tomto prípade pôsobí ako obranná reakcia.

A ako urobiť osobu vážnou alebo zlou náladou? Je veľmi dôležité, aby si mladí ľudia osvojili schopnosť miešať opačné pohlavie. Tu je niekoľko rád, ako to urobiť:

 • Pozrite si viac komediálnych filmov. A to nielen moderné, ale aj dávno natočené. Sledujte slávnych komikov - majú sa čo učiť. Charles Chaplin, Louis de Funes, Pierre Richard, Evgeny Leonov, Savely Kramarov vám z obrazovky povedia, ako rozosmiať človeka zo sĺz. Pozornosť si zaslúžia aj vtipné televízne programy. Zapamätajte si vtipy a zaznamenajte, ktorí z nich sa najviac smejú.
 • Využite skúsenosti veľkého klauna Yuri Nikulina: vytvorte si vlastnú kolekciu vtipov a naučte sa im rozprávať vtipné príbehy. Neváhajte a skúste doma pred zrkadlom, hľadajte komické intonácie a výrazy tváre.
 • Buďte pozorní. Počas celého dňa sa okolo nás odohráva veľa komických situácií, hlavnou vecou je to vidieť a opraviť v pamäti.
 • Naučte sa zaobchádzať s humorom. Spomeňte si alebo skompilovajte poviedky, v ktorých ste hlavnou postavou v zábavných situáciách. Často nemusíte vymýšľať nič, pretože v živote každého existuje veľa takýchto príkladov.

A ešte jeden tip: viac praxe! Ako sa dá človek rozosmiať, ak sa s tým nič neurobí? Oslobodte sa, blázni sa, nebojte sa byť zábavní.

Ako rozosmiať chlapa?

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo je vo svetovej kultúre toľko mužských komikov a tak málo profesionálne zameraných žien? Ženy klaunov sú vzácnosťou. Muži dokážu oklamať, ako sa im páči: predvádzať tanec malých labutí, robiť si vtipné tváre atď. Túto skutočnosť vnímajú ostatní s treskom. Takéto veci, ktoré vykonávajú dámy, však často spôsobujú rozpaky a pocit nepríjemnosti. Ide o to, že väčšina ľudí dáva prednosť tomu, aby boli ženy krásne, nie smiešne.

Preto neodporúčame dievčatám, aby sa pokúsili rozosmiať chlapca smiešnymi výrazmi tváre, ako sú tie, ktoré sa stali známymi Jimom Carreyom. Možno sa muž vysmial smiechu, ale nemusí ho pozvať na druhý rande. Preto musíte konať jemnejšie a žensky, niečo také:

 • Hovorte o vtipných prípadoch z vášho života. Ak si ich nepamätáte, použite príbehy svojich priateľiek.
 • V snahe rozosmiať chlapa sa nebojte vyzerať hlúpo, muži sa stále považujú za oveľa múdrejších ako dámy, a ak sa budete správať ako hlúpa žena, pravdepodobne to dostanete s láskavosťou.
 • Väčšina dospelých dievčat nevie, ako rozprávať vtipy. Prečo sa nesnažiť naučiť sa toto umenie?
 • Smiech v reakcii na jeho vtipy, potom bude viac reagovať na vaše.

Pin
Send
Share
Send
Send