Užitočné tipy

Najlepšie spôsoby, ako pozvať dievča na prvý deň: kam ísť a ako sa správať

Pin
Send
Share
Send
Send


Pred 3 týždňami vzťah 358 pozretí

Znalosť opačného pohlavia vám umožňuje položiť základy pre budúce vzťahy. Dievča môžete pozvať na rande rôznymi spôsobmi: telefonicky alebo prostredníctvom sociálnych sietí. Mnoho ľudí sa bojí robiť to alebo váhať zaujať aktívnu pozíciu, ale iba s praxou prídu skúsenosti. Hlavnou vecou je dodržiavanie jednoduchých odporúčaní.

Prípravná fáza

Ak má muž potenciálneho kandidáta na určitý dátum, mal by určiť jej úroveň záujmu. Keď dievča hľadá kontakt s očami, neustále sa usmieva, smeje sa a pokračuje v konverzácii, je to dobré znamenie, Záujem sa môže vyskytnúť pri náhodných dotykoch. Žena sa môže dotknúť mužskej ruky alebo sa ľahko dotknúť do strany, potom sa ospravedlňuje a ospravedlňuje.

Dievča, ktoré zíza na chlapa po dlhú dobu, ho môže skrývať. V takomto prípade sa rýchlo odvráti, len čo uvidí pozornosť vyvoleného. Zainteresovaná žena sa najľahšie pozve na rande.

Môžete začať konverzáciu s každodennými témami. Napríklad požiadajte o najnovšie správy alebo ponuku na prediskutovanie nadchádzajúcej udalosti. V tomto procese sa musíte pozerať do očí a nie do hrudníka alebo inej časti tela - to obťažuje ženy.

Môžete začať konverzáciu ponúknutím pomoci. Muž ponúka na prepravu ťažkú ​​tašku alebo priniesť obed do kancelárie. Zdvorilosť dievča prijme a bude pravdepodobne súhlasiť so stretnutím.

Nezabudnite sa správať s istotou. Musíte hovoriť pokojne a rovnomerne, pretože koktavý hlas pravdepodobne nebude potešiť ženu. Nezobrazujte svoje rozpaky. Toto je signalizované rôznymi činnosťami:

 • prejsť z jednej nohy na druhú,
 • potláčanie gombíka alebo spodnej časti košele,
 • pozeraj preč.

Nie je potrebné pozývať len na rande, pretože takáto závažnosť sa môže vystrašiť. Je lepšie určiť konkrétne miesto. Napríklad, choďte do kaviarne alebo do kina. Nemôžete abstraktne povedať, že môžete ísť niekde. Dievčatá milujú špecifiká.

Pozvánka sa najlepšie uskutoční v súkromí. Outsideri môžu ženu zahanbiť a mužovi odmietne prechádzku. Je lepšie sa vopred rozhodnúť o mieste stretnutia, pretože v reštaurácii si musíte objednať stôl a do divadla kúpiť lístky.

Niektorí chlapci pozývajú bývalé dámy na rande. V tomto prípade to všetko závisí od dôvodu oddelenia. Ak bola zlá, je nepravdepodobné, že bude schopná získať pozitívnu odpoveď.

Komunikácia s cudzincom

Každý muž môže zavolať dievča na rande za predpokladu, že ju pozná. Je to oveľa ťažšie urobiť s cudzincom. V tomto prípade nemá predstaviteľ silnejšieho pohlavia informácie o jej charaktere a zvykoch. Preto sa musíte spoľahnúť na originálny prístup a vynaliezavosť.

Stačí položiť nečakanú otázku, ale nemalo by byť vulgárne alebo urážlivé. Musíte stáť pred ženou na paži - to neporuší osobný priestor. Môžete požiadať, aby ste povedali, kde je najlepšia kaviareň v okolí, a pozvať na vyskúšanie kávy.

V tomto okamihu musíte venovať pozornosť reakcii dievčaťa. Ak sklopí oči a vystúpi z jednej nohy na druhú, zmocní sa ju rozpaky. Starostlivý pohľad a zameraná tvár naznačujú, že má záujem o vyjadrený návrh. Prekrížené nohy alebo ruky môžu naznačovať túžbu odmietnuť.

V prípade súhlasu musíte konať podľa situácie. Dievčatko žije v žene, ktorá sníva o krásnom princovi. Preto podvedome čaká na odvážne a nezvyčajné činy. Na to nie je potrebné brať ju na večeru do najlepšej reštaurácie v meste. Môžete ponúknuť ísť na štadión a potom obedovať v kaviarni.

Je lepšie chodiť po parku a preto je vhodné si prenajať bicykle alebo skútre. Aktívna práca zabráni trápnemu tichu a zhorší situáciu.

V prípade odmietnutia, nebuďte naštvaní. Neúspech tiež prispieva k získavaniu skúseností. Nemôžete pozvať dievča, ak ide so svojím priateľom. V takejto situácii by nechcela ísť niekde inde.

alternatívy

Najjednoduchšie je pozvať dievča na rande cez internet alebo mobilný telefón. Pri tejto metóde záleží iba na hlase, intonácii a slovách. Zvolený nebude mať čas prísť s odpoveďou a svoje rozhodnutie rýchlo oznámi.

Niekoľko pravidiel pre uskutočnenie hovoru:

 1. Komunikácia by mala byť zdvorilá a nemala by byť známa.
 2. Účel rozhovoru musí byť oznámený priamo.
 3. Lepší kontakt podľa mena.
 4. Hlas je tichý a tichý.
 5. V prípade súhlasu je lepšie objasniť, či dievča vie, ako sa dostať na miesto určenia alebo ponúknuť stretnutie s ňou autom.

Existujú vzorové frázy, ktoré vám pomôžu začať konverzáciu. Muž môže požiadať o pomoc pri učení sa na kolieskových korčuliach alebo na bicykli, alebo ponúknuť, že si môže vyskúšať pizzu v novej kaviarni. Nepreceňujte a netrvajte na tom, pretože rozhodnosť v tejto veci môže odradiť a spôsobiť negatívnu reakciu.

Dievča môže mať na deň svoje vlastné plány a muž by sa im mal prispôsobiť. Napríklad spolužiakovi môže byť ponúknutá prechádzka za pármi a pracovný kolega obeduje v kaviarni. Pri telefonickom rozhovore nedochádza k rozpakom, a preto je ľahšie vykonať ho.

Ďalšou možnosťou sú SMS správy. Je vhodné obísť bez banálnych a nudných textov. Dievča sa nebude chcieť stretnúť s niekým, kto nemôže byť originálny. Preto priamo nepíšte, že je pozvaná na rande alebo je ponúknutá na kúpanie v rieke. Nie každý človek môže krásne písať správy. V kaviarni môžete požiadať o pomoc pri výbere oblečenia alebo ochutnaní pečiva.

Najjednoduchší spôsob, ako presvedčiť dievča, je prostredníctvom sociálnej siete VKontakte. Schopnosť vymieňať si správy zadarmo. Ako sprievod k textu používajú hudbu, videá, emotikony a animácie. Multimédiá vám umožňujú oživiť komunikáciu.

Nemôžete sa obmedziť iba na monosyllabické odpovede: ok, ATP, cool, normy, atď. To dievča presvedčí, že nemá záujem. Je lepšie napísať jej originálny verš, ktorý bude obsahovať dátum pozvania.

Ak človek nevie, ako komunikovať s VKontakte s neznámym človekom, môžete si prečítať zoznam jej skupín a záujmov. Tieto informácie budú slúžiť ako základ pre začatie komunikácie. Človek by nemal používať obscénne slová a neustále o sebe hovoriť. Po určitej dobe aktívnej korešpondencie sa môžete dohodnúť.

Pôvodné pozvánky

Prvé stretnutie sa najlepšie uskutoční na verejnom mieste. Najlepšie je vymyslieť si zoznam zábavy vopred. Spoločné činnosti budú dobrou príležitosťou na posilnenie známosti. Krásny a dobrý deň sa môže konať v kine, kaviarňach, bowlingu, súťažiach atď.

Ak muž pozná ženu, môže ju pozvať domov. V tomto prípade sa musíte stretnúť nie pre sex, ale pre komunikáciu. Napríklad by mal človek prísť s dôvodom pomôcť: susedia opustili psa na víkend a netuší, čo s tým má robiť. Neboj sa byť originálny - priťahuje opačné pohlavie.

Môžete ponúknuť začatie športovania spolu. Je dôležité, aby sa tento návrh neurobil, pretože dievča sa môže považovať za tuk. Ponuka je napísaná v SMS, aby sa jogging začal ráno.

Niekedy je človek často odmietnutý a nechápe, čo sa deje. Možno je to kvôli vzhľadu alebo správaniu. Neusporiadaný chlap, ktorý nosí pokrčené odevy, pravdepodobne nespôsobí príjemné pocity. Preto musíte seba a svoj šatník starostlivo sledovať.

Nikto nebude mať agresívne správanie. Vulgarské vtipy, urážky a obscénne slová spôsobia dievčaťu iba znechutenie. Nespravodlivosť a vytrvalosť tiež nepriťahujú spravodlivý sex.

Preto, ak je človek neustále odmietaný pozvanie, mal by starostlivo analyzovať svoje správanie a vzhľad. Možno tlačí na vyvolených.

Najlepšie spôsoby, ako pozvať dievča na rande: ako určite nedostať odmietnutie

Urobme rezerváciu ihneď: zlyhanie je stále možné. Aj keď všetko urobíte dokonale, dievča môže mať dôvody sa odmietnuť stretnúť. Čím viac však budete konať, tým vyššia je pravdepodobnosť dohody. Tu je niekoľko pravidiel, ktoré vám pomôžu získať váš súhlas:

 1. Buďte zdvorilí. Komunikujte s dievčaťom opatrne a zdvorilo. Zapôsobte na príjemného človeka. To je základ jej súhlasu.
 2. Nájdite si čas. Neponúkajte stretnutie, kým sa nezoznámite lepšie a chvíľu sa nerozprávate. Je potrebné prejaviť sebavedomie, aby sa objavilo - pri jej prežívaní bude dievča s väčšou pravdepodobnosťou súhlasiť.
 3. Premýšľajte nad stretnutím. Kam ideš, čo robíš, o čom budeš hovoriť. Ak sa im podarí improvizovať, prvé dva body by sa mali pripraviť vopred, aby sa zabránilo nepríjemnosti.
 4. Vyberte správne znenie. Keďže okamžite dostanete odpoveď, je dôležité povedať niečo, čo nezabije všetky predchádzajúce snahy a nakloní dievčaťu súhlasiť. Pomôžeme s formuláciou :)
 5. Netlačte. Ak má dievča pochybnosti, malo by sa za normálnych okolností pýtať na dôvod pochybnosti a presvedčiť sa o neškodnosti a bezpečnosti podniku. Ale len nemusíte pevne ohýbať čiaru: presvedčíte to dievča, o ktorom nepochybovala, že ho zbytočne nepochopí.

Ako sa pripraviť na rande

Vybrali ste si doteraz najlepšie miesto. Dostal žiadaný súhlas. Stretnutie je naplánované. Čo robiť teraz? Uistite sa, že všetko ide na najvyššiu úroveň.

 1. Premysli program, Kde môžete piť kávu, kde sú miesta dostatočne malebné na prechádzku, aký druh filmu sa pozerať, pokiaľ ide o filmy. Môžete zahrnúť niečo originálne v podobe prechádzky po streche, jazdy na koni alebo koňa.
 2. Postarajte sa o rozpočet: v našej krajine je bežné platiť za dievčatá v termínoch. Stáva sa to vo väčšine prípadov a dievča sa môže uraziť, ak musí zaplatiť za seba.
 3. Premýšľajte o vzhľade., Malo by to byť vhodné pre túto príležitosť: ak idete do divadla - oblečte sa ťažšie, ak plánujete nejakú aktívnu zábavu - vyberte si niečo pohodlné. Oblečenie by malo byť čisté a upratané. Účes - elegantný. Vyberte si príjemný nenápadný parfém.
 4. Ak chcete dosiahnuť maximálnu polohu dievčaťa - prísť s malým darčekom alebo dať kvety.
 5. Vymyslite si témy na konverzáciu.: čo sa chcete spýtať, čo o sebe poviete. Rozhovor sa určite postaví, ale je lepšie mať pár tromfov v prípade nepríjemného ticha alebo zistiť o dievčati, čo by ste sa chceli opýtať.

Ako pozvať dievča na rande osobne

Ak už vidíte a komunikujete a nemusíte prenášať známosti z internetu do reality, všetko sa stáva oveľa ľahšou. Stačí zachytiť okamih a elegantne naštartovať všetko.

 • Ak spolu študujete alebo pracujete, pridajte romantiku a hodte poznámku. Ponuka ísť na film, na ktorý čaká, alebo v kaviarni so svojím obľúbeným druhom kuchyne. Podľa tradície amerických filmov napíšte možnosti „Áno“ a „Nie“, aby označila správne políčko. Ak ste si istí úspechom, môžete napísať možnosti „Áno“, „Áno, presne“, „Už zajtra“, „Opýtajte sa ešte raz“. Ak plán nefunguje, dievča správu jednoducho nevráti.
 • Pri stretnutí kompliment jej vzhľad. Zoznámte sa s novinkami a niekde ponúknite prechádzku / obed.
 • Požiadajte o pomoc. Možno by ste si mali vybrať oblečenie pre nejakú príležitosť, darček pre mamu alebo niečo, v čom je dobre oboznámená. Bude to veľká ospravedlnenie stretnutia a zdôraznenie vašej pozornosti dievčaťu.
 • Ak máte lístok alebo predplatné niekde, ktorého platnosť vyprší, pozvite ho, aby sa pripojil k spoločnosti.

Čo ti bráni volať dievča?

Na začiatok zistíme, čo je príčinou pochybností, ktoré vzniknú, keď chcete niekoho pozvať na rande.

S najväčšou pravdepodobnosťou ide o podvedomé obavy zo odmietnutia. Dokonca aj tí odvážnejší, spoločenskí a pekní muži sú niekedy v rozpakoch, že urobia prvý krok a stratia všetku svoju charizmu, vynaliezavosť a vtip pred strachom z neúspechu. Odpoveď „nie“ skutočne zasiahne sebaúctu a spôsobí, že sa niektorí muži cítia horšie. Ale to je stratová taktika.

Aby ste sa zbavili komplexov a obáv spojených s odmietnutím, stačí prehodnotiť vaše názory na ženy a pochopiť, že ak odmietne, neznamená to, že ste neúspech, a všetky ostatné dievčatá budú nasledovať jej príklad.

Verte mi, odmietnutie môže lietať, aj keď sa správate správne a vyzeráte perfektne. Nakoniec možno nebudete jej typom, a to je úplne normálne! Rovnako ako sa vám môžu páčiť alebo nepáčiť dievčatá bez akýchkoľvek racionálnych dôvodov, ženy môžu alebo nemusia mať radi mužov. Niekedy je to úplne nekontrolovaný proces.

Ak by sa tak stalo, že dievča s vami nechcelo ísť na rande, oddýchnite si, povedzte si „dobre, dobre“ a choďte ďalej, pretože na svete je toľko ľudí (až 7,6 miliárd ľudí). A nesnažte sa od nej získať dôvod svojho odmietnutia, nie je povinná vás ospravedlňovať.


Ako volať dievča na rande cez internet: príklady úspešných formulácií

Úspešné frázy na pozvanie dievčat k dnešnému dňu prostredníctvom sociálnych sietí a na internete sú v zásade rozdelené do troch kategórií:

1. prekvapenie, Niečo, čo má malé tajomstvo.

 • „Viem jedno miesto, ktoré sa vám určite bude páčiť. Nehovorím, kde to je, ale môžem to ukázať. Poďme? “
 • „Zaujímalo vás ... Viem o tom niečo, môžem ti povedať o šálke kávy. Stretneme sa zajtra o siedmej? “

2. pozdrav, Povedzte dievčaťu o jej dôstojnosti a navrhnite súvisiace voľnočasové aktivity.

 • „Ste jediný, kto miluje hrôzu rovnako ako ja. Poďme do kina na nový horor od Guillerma? “
 • "Si taký dobrý v umení!" Som kompletný laik, ale chcem vidieť novú výstavu v Dome umelcov. Vytvoriť spoločnosť? “

3. úlohy, Podstatou metódy je, aby dievča niečo urobilo, aby dostalo pozvanie.

 • Vložte pozývaciu poznámku do škatule a položte ju na hraciu konzolu. Hrajte spolu s dievčaťom a vyhrajte, získajte a prečítajte si poznámku. „Vaše víťazstvo! Môže však porazený získať príležitosť dostať sa k filmom? “
 • Skryte niekoľko poznámok, z ktorých každá vám ukáže, ako nájsť ďalšiu. Posledná poznámka by mala obsahovať pozvánku s adresou a časom. „Prešli ste dlhú cestu. Zostane iba posledný krok - výsledok vás príjemne prekvapí. Čakám v kaviarni na Chervonnaya o šiestej večer. “

Ako presvedčiť ženu o rande na zoznamovacej stránke

Na zoznamovacej stránke je jediným nástrojom korešpondencia. Stačí, ak má dievča taký záujem na stretnutí.

Buďte zdvorilí a vyberte si ten správny okamih pozvania. Nevolajte, aby ste zistili, či dievča práve teraz hovorí niečo dôležité. Urobte to vo vhodnom čase - nie skoro ráno a neskoro večer. Uistite sa, že má dobrú náladu a komunikuje otvorene.

Tu bude znenie z kategórií prekvapení a komplimentov fungovať dokonale. Tu je niekoľko ďalších príkladov toho, ako môže korešpondencia vyzerať:

J: Oh, no, dnes bol deň v práci. Unavený, myslel som si, že kolegovia sa bijú o svoje ostenia.
M: Prepáč. Vydrž, víkend je blízko
J: Ach áno, bude potrebné si oddýchnuť a vzdialiť sa od ťažkého týždňa.
M: A mám o tom len predstavu. Viem, kde sú najlepšie dezerty v meste. Máte radi zákusky? Potom ich musíte vyskúšať! Podobné plány mám na sobotný obed. Vytvoriť spoločnosť?
J: Znie to lákavo, prečo nie :)
M: Nebudem odhaľovať všetky karty, ale dokážem jazdiť kamkoľvek povieš, a odtiaľ ťa zavediem na toto miesto.
J: Choď, počkaj pri metre
M: Budem tam o 12, potešený a v červenej šatke :)

M: Ako sa máš dnes?
J: Skvelé! Začalo sa plánovať letnú dovolenku.
M: Páni! Radi cestujete?
J: Áno, veľmi! Tento rok chcem niečo vidieť v Európe.
M: A čo Európa, ktorú máme priamo v našom meste?
J: Hovoríte o hlavnej ulici?)
M: Nie, je tu niečo zaujímavejšie! Chcete vidieť?
J: Zaujíma vás :)
M: Príbeh tu nebude stačiť. Takže v piatok príďte do kaviarne Three Cats o siedmej a začnite odtiaľ. Bude to vzrušujúce, sľubujem!
J: Dobre. Pozrime sa, ktorý z vás sprievodca :)

J: Čo to robíš?
M: Zdá sa, že práve teraz potrebujem vašu pomoc.
J: Wow, čo sa stalo?
M: Doslovne sme zistili, že k nám prichádza turista s batohom. A iba vy oceníte jeho prednášku. Vytvoriť spoločnosť?
J: To znie zaujímavo! Ja si samozrejme vymyslím. Kde a kedy bude?

Ako pozvať dievča na prechádzku cez VK

Ak chcete zavolať priateľovi prostredníctvom VKontakte, a nie cudzieho, premýšľajte o tom, ako to urobiť originálnym a zábavným spôsobom. Pri rozhovore s už známym dievčaťom si môžete zvoliť formuláciu menej starostlivo a nemusíte sa báť experimentovať. Existuje zoznam dobrých fráz, ktoré vám pomôžu ľahko komunikovať s dievčaťom, ktoré sa vám páči.

Najoriginálnejší spôsob je vytvoriť jednoduchý, ale krásny web s pozvánkou. Отправьте ей его личным сообщением с подписью вроде «Смотри, какая клёвая идея». На сайте должно быть само приглашение с датой, временем и местом встречи.

Если верстать сайты вам не по плечу — нарисуйте граффити или сделайте открытку в фотошопе. Главное преимущество здесь — необычный формат и подача. Результат должен быть красивым и уникальным, чтобы было видно, что вы не просто шаблон нагуглили, а действительно постарались.

Ďalším spôsobom je zaznamenanie hlasovej správy. A tu sú spôsoby, ako sa odlíšiť: s hudbou v pozadí, vtipnými efektmi, intonáciami a ďalšími funkciami nahrávania zvuku.

Ak chcete pozvať prostredníctvom korešpondencie - nebojte sa o originalitu: môže to byť tiež dobré riešenie. Ako by to mohlo vyzerať:

M: Ako sa máš?
J: Mám príbeh na zajtrajší test.
M: Áno, ten týždeň bol ďalší týždeň v škole. Nechajte ma spoločnosť zajtra po skúške pripravovať kolokvium. Budeme mať čas na oddych a štúdium produktívnejšie. Navrhujem sedieť v kaviarni neďaleko hlavnej budovy hneď za pármi.
J: Lákavá ponuka :) pomôžte mi zistiť problémy?
M: Samozrejme! Toto je jedna z úloh. Fajn, potom príďte k stolu pri okne a stretnite sa.

M: Zabudli ste na okuliare v kancelárii. Hádam, chýbaš im? :)
J: Sakra, myslel som si, že som ju niekde na ceste spadol.
M: Môžem ich dnes vrátiť, aby ste netrpeli až zajtra. Zároveň ponúknem večeru.
J: Oh, skvelé! Môžete ísť do mojej oblasti, v kaviarni "Hieroglyph"?
M: Áno, chcel som to len ponúknuť. Budem tam za hodinu.
J: Ty si môj spasiteľ! Ďakujem, prídem včas

J: Kúpil som si psa!
M: Páni, super! Aký druh plemena?
J: Španiel. Pekné šteniatko.
M: V detstve som mal španiel, sú skutočne úžasné. Mimochodom, je tu ďalšie vodítko a pár hračiek. Dám to s potešením, ak mi dovolíš ísť s tebou na prechádzku.
J: Lákavé! Prechádzame sa v parku.
M: Skvelé. Budem tam o siedmej.

Ako ponúknuť stretnutie telefonicky

Ak chcete pozvať dievča na prechádzku po telefóne, potrebujete stručnosť a sebadôveru. Buďte pripravení vopred a skúste nerozptyľovať dievča zdĺhavými rozhovormi a dlhou neistou moo. Tu je niekoľko dobrých príkladov telefonických pozvánok:

M: Ahoj, volám sa spýtať, aké máš plány na víkend.
J: Dobrý deň, zatiaľ je obsadené len sobotné popoludnie.
M: Páni. A čo bowling ten večer? Chcem sa uvoľniť a vyzeráš ako perfektná spoločnosť.
J: Nie som veľmi dobrý hráč, ale myslím si, že to bude zábava.
M: Toto je potrebné! Budem tam o šiestej.
J: No, tentoraz tam prídem.
M: Potom sa uvidíme!

M: Ahoj, je tu minúta?
J: Áno, hovor. Stalo sa niečo?
M: Nič vážne - chcel som vás v piatok večer pozvať na prehliadku striech. Dúfam, že vás zaujíma.
J: To znie zaujímavo, áno. Ale nie som si istý, či budem voľný.
M: Je to na vás, ale ak niečo, začneme od nulového kilometra o siedmej. Bol by som veľmi šťastný, keby ste sa pripojili.
J: Vo štvrtok sa pokúsim povedať s istotou.

M: Zdá sa, že ste hľadali miesto, kde v Kemeks vyrábame dobrú kávu. Našiel som také miesto a potrebujem odborníka. Poďme tam v nedeľu?
J: To znie zaujímavo! Popoludní som voľný.
M: Skvelé. Zoberiem ťa o tri.
J: No, počkám.

Ako k dnešnému dňu pomocou SMS

Hlavnou črtou SMS pozvánok je ich stručnosť. Ak vás zaujíma, ako zoznámiť dátum pomocou SMS, skúste do jednej správy vložiť čo najviac informácií. Tu je niekoľko príkladov, ako urobiť známym dátum pomocou SMS:

 1. Nevidel som ťa dlho a chcem sa stretnúť. Poďme na filmy v sobotu? Mám lístok a zmrzlinu.
 2. Už ste počuli, že prichádzajú vaše obľúbené Hurts? Vzal som si lístky, chcem ich počúvať naživo. Spolieham sa na vašu spoločnosť.
 3. Ste znalec talianskej kuchyne? A čo večera s cestovinami v piatok? Hovorí sa, že v knihe „Papa Carlo“ je vynikajúca.
 4. "Aladdin" nakoniec vyšiel na prenájom - čakal som rok! Poďte so mnou na premiéru? Sľubujem: bude to zábava!
 5. Chcem sa stretnúť a urobiť ťa šťastným. Môžete mi povedať miesto, kde som už dlho chcela navštíviť? Mám niekoľko nápadov, ale som otvorený návrhom.

Ako pozvať cudzinca na rande

Ako zavolať cudzinca na stretnutie je najťažšia úloha, o ktorej sa hovorí v tomto článku. Ihneď je potrebné povedať, že šance sú malé: v ére internetu sa len málokto rozhodne randiť s osobou, ktorú prvýkrát uvidia. Tu je 5 tipov, ako zvýšiť tieto šance:

 1. Držte ruku von. Nerušte osobný priestor dievčaťa.
 2. Hovorte s istotou. Pravdepodobne sa toho bojí. Ak budete tiež, zoznámenie sa neuskutoční.
 3. Vysvetlite dôvod svojej konverzácie. Potrebujete pomoc s nájdením adresy, ktorá sa vám páčila, zaujíma vás, čo robí alebo jej, ak sa to stane v kaviarni.
 4. Ak vyzerá neobvykle alebo jednoducho príťažlivo, pokloňte sa jej, položte správnu otázku týkajúcu sa jej vzhľadu.
 5. Majte na pamäti, že môže odmietnuť. Potom sa opýtajte jej kontaktov - telefón alebo profil na sociálnych sieťach a pred opätovným stretnutím sa porozprávajte.

Pozvánka na dátum poézie

Originálny spôsob, ktorý sa dotýka mnohých dievčat. V tomto prípade je dôležitá emocionalita, nie veľkosť stanz a dokonalá konštrukcia karatín. Tu je niekoľko príkladov, ako najlepšie pozvať dievča na verš.

Nádherné stvorenie
Pozývam vás na rande!
Chcem obklopiť svoju nežnú starostlivosť
Priznávam, že byť s vami je potešením!

Veľmi sa mi páči
Poďte do kaviarne alebo do kina?
Prosím ťa, neodmietaj
Pretože ťa milujem
Ako - na stretnutí poviem.

O tom som nikdy nesníval
Nájdite jemnejšie stvorenie.
Ste bezpochyby ideál.
Poďme dnes na rande!

Ako nie pozvať

Povedali sme, aké je krásne zavolať dievča v prvý deň, aby s tým súhlasila. Teraz uvádzame, čo by sa nemalo dovoliť vyhnúť sa zlyhaniu.

 1. Neboj sa. Zavolajte zdvorilo, primerane reagujte na možné námietky a zmenu plánov.
 2. Neponúkajte nesprávne predstavené možnosti. Nepýtajte sa: „Chcete tráviť čas spolu?“, Ponúka niečo konkrétnejšie, ako ísť do kina, zábavného parku, chôdze.
 3. Nevolajte v nevhodnom čase, napríklad skoro ráno a neskoro večer, a neprerušujte príbeh dievčaťa, aby ste ju niekde pozvali.
 4. Neprehlasujte slovo „dátum“, môže to vystrašiť.
 5. Nepozvite sa na preplnené miesto, kde veľa ľudí počuje váš dialóg.
 6. Nevolajte tam, kde to dievča určite nebude mať záujem.
 7. Najdôležitejšia vec: nezabudnite sa objaviť v určený deň! ,)

1. Nepýtajte sa, ale ponúknite

Táto položka by mala pevne vstúpiť do vášho vedomia a zostať tam po zvyšok svojho života silnejšia. Nehovorte jej: "Chceli by ste ísť so mnou niekde budúci piatok?"namiesto toho navrhnite: "Prejdime sa v piatok budúci piatok".

Prvá otázka spôsobí, že bude pochybovať, či chce niekam ísť s vami. Druhá veta znie konkrétnejšie a sebaisto, pravdepodobne spôsobí menšie pochybnosti.

2. Zabudnite na slovo „dátum“

Stalo sa tak, že slovo „dátum“ je spojené s niečím, čo sa týka romantickej atmosféry, a preto vytvára napätie pre všetkých účastníkov.

Najlepšie je vyhnúť sa tomuto zneniu a nespôsobiť nepohodlie. Najmä ak bude toto vaše prvé stretnutie. Ak sa vás žena priamo opýta: "Pozývaš ma na rande?"odpovedz jej: „Nie, toto je len obchodné stretnutie“, S najväčšou pravdepodobnosťou ocení.


3. Buďte konkrétni

Odporúčame vám zabudnúť na nejasné konštrukcie, ako napríklad: „nejako“, „raz“, „niekde“ atď. Predtým, ako zavoláte dievčaťu na rande, vrhnite do hlavy niekoľko možností, kam sa chcete vydať a kedy. Ak už poznáte jej preferencie, riadte sa ich zahrnutím.

hovoria: "Poďme do parku dnes popoludní?", Ak odpovie, že nechce na ulici zamrznúť, ponúknite útulnú kaviareň, kde pripravujú vynikajúcu kávu.

4. Neznepokojujte ju

Z tohto dátumu by ste nemali robiť hlavnú udalosť svojho života, aj keď je jedna. Z boku by to malo vyzerať, akoby ste sa s ňou stretli, je to bežná udalosť, ktorá nijakým spôsobom neurčuje váš osud.

Ak sa na prvom stretnutí s dievčaťom budete správať, akoby ste naň čakali od narodenia, bude sa cítiť veľmi nepohodlne a nebudete mať ľahkú a ľahkú komunikáciu.

5. Nerobte veľkolepé plány na prvý deň

Prvý deň je hlavným cieľom komunikovať s dievčaťom. Mali by ste ju zaujať a vyvolať dojem milého chlapa. Ak to chcete urobiť, nemusíte najskôr ísť na hudobný koncert, potom do reštaurácie, potom do filmu a potom niekde inde.

Pripomeňme si prvé stretnutie sladkou komunikáciou a nie najaktívnejším a najskornejším dňom v jej živote.


1. Ako ju pozvať naživo

Takže v modernom svete je väčšina ľudí zvyknutá komunikovať prostredníctvom miniaplikácií a iných metód diaľkovej komunikácie. Je oveľa jednoduchšie urobiť prvý krok: je čas premyslieť si pred odpoveďou, nemusíte sa pozerať do očí druhých a všeobecne sa môžete vydávať, že nie ste tým, kým skutočne ste (prečo?).

Ale nikto nezrušil starú dobrú komunikáciu v skutočnom živote, keď prekonáte všetky svoje obavy, strčte komplexy do pekla a správate sa ako skutočný hrdina a vyzývate ju, aby sa s tebou vydala na prechádzku. Ako na to, teraz to povieme.

Ak je tvoja priateľka

Poznáš dievča, ktorému chcete niekde zavolať? Skvelé, potom bude pre vás ľahšie nájsť prístup. Ak si o tom myslíte, určite si dokážete predstaviť, čo má rada a ako rád trávi čas.

Keď prídete na vhodnú možnosť, môžete prísť a začať konverzáciu, nemusíte začať dialóg s nečakaným pozvaním do divadla. Najprv sa spýtajte, ako sa jej darí, ako šiel jej deň a nakoniec sa jej opýtajte, aké sú jej plány na zajtra večer.

Ak povie, že je zadarmo, povedzte jej o svojom nápade a počkajte na odpoveď. Ak odmietne, neskúšajte zistiť príčiny, je to neslušné. Môžete ju znova pozvať na schôdzku a ísť niekde za týždeň. Keby bol posledný dôvod v naliehavých veciach, tentokrát by súhlasila alebo ponúkla zmenu harmonogramu schôdze na ďalší deň, čo je pre ňu výhodnejšie. V prípade, že vás odmietne druhýkrát (a nepreukáže žiadnu iniciatívu), nemali by ste jej už viac ukladať komunikáciu.


Ak je tvoja kolegyňa

Ak chcete zavolať kolegovi v určitý deň, musíte konať jemnejšie. Tu bude algoritmus takmer rovnaký ako vo vyššie uvedenom odseku, okolnosti, za ktorých to urobíte, sú však dôležité.

Najlepšie je osloviť ju, keď nie sú v okolí žiadni ďalší zamestnanci. V skutočnosti sa v práci okamžite šíria zvesti a len málo ľudí si chce za jeho chrbtom zašepkať.

Okrem toho sa uistite, že v žiadnom zhone neplní dôležitú úlohu a nebude utekať. V tomto prípade môže byť vaša prchavá konverzácia veľmi nepríjemná.

Je tiež dôležité zistiť, či sú služobné romány vo vašej organizácii zakázané pravidlami firemnej kultúry (áno, stáva sa).

Navyše nezabudnite, že v prípade jej odmietnutia budete musieť čeliť každý deň. Ak ste pripravení to znášať, konajte!

Ak je cudzinec

Túto možnosť možno považovať za takmer najextrémnejšiu a najrizikovejšiu zo všetkých. Má však aj svoje výhody - v prípade neúspechu už toto dievča neuvidíte a neskôr sa nebudete musieť pozerať do jej očí.

Ak sa chcete stretnúť na ulici, v prvom rade sa uistite, že nie ste v temnej bráne, kde čoskoro zhasne posledná lampa. Nech je to preplnené a príjemné miesto, na ktorom nikto nebude mať podozrenie zo znásilnenia.

Potom sa k nej pokúste priblížiť a vytvorte očný kontakt plný ústretovosti a úprimnosti, jednoducho na to neškŕknite, vystrčte oči a všetkými možnými spôsobmi upútajte jej pozornosť verbálne. Ak sa na vás usmiala, môžete k nej bezpečne pristúpiť a začať konverzáciu.

Predstavte sa, povedzte niečo nebanské, vtipné, vtipné, pochválte jej chladné tenisky, ale v žiadnom prípade nehovorte, že je krásna a na prvý pohľad ste sa zamilovali.

Pamätajte, že by ste nemali prichádzať zozadu, keď sa s niekým stretnete, dotknite sa dievčaťa, oveľa menej ju prenasledujete. Ak zrýchlila tempo, začala s niekým telefonovať a vzdorne ti nevenuje pozornosť, radšej s ňou držať krok.


Ak všetko pôjde dobre, skúste s ňou viesť konverzáciu dve minúty a potom analyzujte svoju komunikáciu. Ak si myslíte, že je všetko v poriadku, spýtajte sa jej na telefónne číslo alebo účet na sociálnych sieťach.

Alebo nemôžete odložiť svoj dátum na neskôr a vyzvať ju, aby šla do najbližšej kaviarne a opýtala sa, či má voľný čas. Prečo nie? Mimochodom, podrobnejšie informácie o tom, ako stretnúť dievča na ulici, nájdete v tomto materiáli.

2. Ako pozvať dievča na rande na VKontakte alebo prostredníctvom SMS

Teraz prejdime k online komunikácii, v ktorej je prvý krok oveľa bezpečnejší a menej vzrušujúci.

Ak chcete pozvať kolegu alebo len priateľa na rande, postupujte podľa vyššie uvedeného algoritmu, iba namiesto hlasu a vzhľadu trvajte na slovách na klávesnici.

Začnite pozdravom, opýtajte sa, ako jej deň išiel. Ak chcete, môžete sa s ňou podeliť o nejaký obsah, ktorý vás nedávno zaujal, a potom sa opýtať, čo urobí v piatok večer.

Hlavná vec v online korešpondencii nemá byť rušivá. Toto je veľmi viditeľné, keď odpoviete na desať jej správ. Zachovajte rovnováhu a buďte pokojní. Potom bude oveľa viac šancí na súhlas.

Ak píšete cudzincovi, všetko je trochu komplikovanejšie. Hlavné je, aby ju zaujali prvé správy, inak náhla fráza: "Ahoj, ako sa máš?" nemôže ju brať vážne.


Nemali by ste to ani hádzať pomocou hodnotení Páči sa mi a komentárov. Bude stačiť jedna alebo dve. Zároveň nemusíte písať niečo o jej vzhľade, nech je to komentár, napríklad: "Ten chlap v pozadí vie veľa o večierkoch.", Prirodzene, ak je na pozadí človek na fotografii.

Zistite, čo máte s ňou spoločné, a potom na tomto pozadí vytvorte konverzáciu. Ak to chcete urobiť, môžete študovať jej stránku pomocou príspevkov, zvukových záznamov, fotografií a videí. Môžete si tak vytvoriť obraz jej preferencií a vytvoriť individuálny prístup.

Bojte sa dotieravej a podivnej, nenabombujte ju nekonečnými otázkami, obsahom a príbehmi o sebe. Pamätajte, rovnováha je predovšetkým.

Ak vás bude v procese komunikácie zaujímať, všimnete si to a budete môcť začať premýšľať o tom, ako prenášať svoje konverzácie offline. Pozvite ju, aby šla do kaviarne, na prechádzku do parku alebo na akékoľvek iné miesto vhodné pre prvé rande (prečítajte si chat).

Mimochodom, v tomto materiáli sa môžete dozvedieť podrobnejšie informácie o tom, ako získať dôveru cudzinca v sociálne siete.

Pin
Send
Share
Send
Send