Užitočné tipy

Tip 1: Ako si udržať dievča

Pin
Send
Share
Send
Send


V modernom svete nie je nič večné a trvalé. Mladé páry sa skôr či neskôr líšia. Ak sa spočiatku zdalo, že láska medzi chlapcom a dievčaťom je navždy, potom sa ukáže, že je to rovnaké ako všetci ostatní - nie dlhšie ako 3 roky, ako hovoria psychológovia. Je možné nechať dievča alebo ženu v jeho blízkosti po celý život?

Stránka mužstva Masculino.ru predpokladá, že medzi čitateľmi budú chlapci a muži, ktorí si svoje srdce naozaj milujú. A tu vzniká prirodzená túžba držať, nestratiť, odísť navždy. O tomto sa budeme baviť v tomto článku.

Darling nie je vec

Aby človek ostal blízko, mal by pochopiť, že jeho milovaná dievčina nie je vec, ktorú si môžeš dať, nikomu nedávať. To sa dá urobiť iba s vašim majetkom. Uplynulo však obdobie, keď boli ženy otrokmi svojich manželov. Moderné ženy sú slobodné a nezávislé. Tu musíte konať podľa iných pravidiel, aby vaši blízki zostali blízko vás.

Ten chlap by sa mal vzdať myšlienky, že dievča k nemu patrí. Aj keď sa navzájom milujete a chcete žiť spolu, stále ste každý z vás samostatný človek, ktorý žije svoj vlastný život. V určitom okamihu sa môže všetko vo vašom vzťahu zmeniť. Stane sa to z dôvodu zrady, nudy alebo zrady, na tom nezáleží. Ktokoľvek z vás môže chcieť odísť. A čo je na tom najdôležitejšie?

Každý z vás, keď sa rozíde, zostáva jeho telom, pocitmi, emóciami, myšlienkami a životom ako celkom, ako boli pred vzťahom. Ako ste prišli, tak odídete. Všetky vaše zostanú s vami.

Nemali by ste robiť niečo z dievčaťa, ktoré by malo patriť vám. Nie vtedy. Chápeme, že existujú dievčatá, ktoré sú radi, že sú vašimi „vecami“ alebo „majetkom“. Radi si uvedomia, že sa ich snažíte držať blízko seba. Zvyčajne však tieto dievčatá nedostanú to, čo chcú. Ak chce niekto niekoho udržať, potom sa toto dievča zvyčajne nepovažuje za majetok niekoho iného. Zvyčajne sa snažia udržať dievčatá milujúce slobodu a nezávislosť.

Oslobodenie od strachu

Aby ste vydržali, musíte sa prestať báť straty. Ako ľudia radi hovoria, „to, čoho sa bojíte, priťahuje vás.“ Ak sa bojíte straty dievčatá, pravdepodobne sa tak stane. Koniec koncov, človek v stave strachu začína robiť veci, ktoré k tomu vedú.

Aby ste sa zbavili strachu zo straty, musíte pochopiť niekoľko nápadov:

  1. Láska nie je nikdy večná. To sa deje iba v rozprávkach. Vaša láska tiež čoskoro zmizne. Bude sa musieť znova zahriať, zohriať alebo transformovať na niečo iné. Ale nech je to tak, ako môžu, aj tí najmilnejší ľudia môžu odísť.
  2. Dievča nie je majetkom chlapa. A to znamená, že ak chce odísť, určite to urobí. Môžete držať toľko, koľko chcete. Ak však chce dievča odísť, realizuje svoj plán.
  3. Existuje veľa dievčat. Strach často pramení zo skutočnosti, že si človek začne myslieť: „Už ho nikdy nenájdem. Je jediná! “ A má pravdu - už nikdy také dievča nenájde. Existuje však mnoho ďalších dievčat, ktoré kombinujú rôzne vlastnosti a zaujímavé myšlienky, vzhľad a zručnosti. Dievčatá sú všetky odlišné a medzi nimi určite existujú tie, ktoré možno považovať za lepšie ako tie, ktoré sú vedľa vás.
  4. Viera v seba samého. Vždy si povedzte, že bez ohľadu na okolnosti budete robiť všetko preto, aby ste boli šťastní. Máte strach, pretože nechcete stratiť to, čo vám prináša šťastie. Dievča však nie je jediná osoba, ktorá vás môže potešiť. Prečo sa nenaučíte robiť si radosť? Bez ohľadu na to, ako sa udalosti vyvíjajú, vždy by ste sa mali podporovať a dávať to, čo chýba.

Ak sa bojíte, bude to dievča cítiť. Ak sa s vami nebude chcieť rozlúčiť, bude pre vás skúsenosťami v rozpakoch. Ak už uvažuje o odchode z vás, váš strach veľmi pobaví jej sebaúctu. Môže dokonca využiť situáciu, aby získala nejaký zisk na základe vášho strachu.

Ak nechcete byť bábkami v rukách vlastného strachu a dievčaťa, je lepšie zbaviť sa nevhodného pocitu a byť na všetko pripravený.

Milujete seba alebo dievča?

Pokiaľ ide o lásku, ľudia často zabúdajú, že potrebujú milovať nielen svojich partnerov, ale aj seba. Tu sa objavujú rôzne problémy, ako sa držať, zamilovať sa, zaujímať atď. Človek v celej tejto rase lásky mi zabudne, že stále musíte milovať seba. A potom sa dievča nebude musieť držať, pretože tí, ktorí poznajú svoju hodnotu a primerane sa hodnotia, sú vždy atraktívni.

Zachovajte pokoj vo vzťahu s dievčaťom. Postavte sa takým spôsobom: „Ak chce dievča odísť, nechajte ju na všetkých štyroch stranách. Nebudem po nej bežať. Je dospelá, takže vie lepšie, kde bude v poriadku. ““

Nepokúšajte sa nikoho zdržiavať. Uistite sa, že vedľa vás bude vždy dáma, ktorá vás potrebuje. A ak sa niekto vo vašom okolí nezaujíma, potom je to jej problém, nie váš. Keďže ženy chcú byť slobodné, nezávislé a rovnocenné s mužmi, nechajte ich niesť zodpovednosť za rozhodnutia, ktoré robia. V tomto prípade sa ženy aspoň naučia myslieť vo vzťahu s vami a nebudú bičom.

Ak vo vzťahu existuje láska a chlap a dievča sú dospelí, ktorí chápu, že sa ich nikto nedrží a za ich činy je zodpovedný každý, potom je takáto aliancia silnejšia a stabilnejšia ako tam, kde niekto niekoho drží a prosí, aby zostali. Nechajte dievča zodpovedať za jej rozhodnutia a činy. Ak miluje, tak nikam nepôjde.

Ako si udržať dievča?

Napriek tomu nie je potrebné nechať situáciu prejsť gravitáciou. Vo vzťahu by sa ľudia mali snažiť udržiavať svetlo lásky. Od chlapa sa vyžaduje len to, aby vytvoril podmienky, v ktorých bude dievča, prečo nechce taký vzťah opustiť. Ako si udržať dievča?

  1. Buďte romantickí. Každý chápe, že život je plný bežných starostí a činov. Každý deň musíte pracovať, riešiť životné problémy, čeliť ťažkostiam atď. To všetko by však nemalo spôsobiť nedostatok romantiky vo vzťahu. Život je život a vzťahy sú budované tak, ako sú vytvárané mužom a ženou.

Aby váš milovaný nikdy nepremýšľal o tom, že sa s vami rozíde, pravidelne pre ňu zabezpečte romantiku. Môže to byť romantický večer, pozvanie do reštaurácie, prekvapenie v podobe kvetov, kôš sladkostí atď. Akékoľvek prekvapenie príjemnej prírody nadchne pocity žien a ešte pevnejšie sa zavedie v myšlienke, že by sa takýto človek nemal opustiť.

  1. Dajte jej dobrý sex. Niektorí by sa mohli čudovať, ako môže byť sex zlý. V skutočnosti pocity, ktoré dievča zažije na konci činu, nie sú rovnaké ako pocity chlapa. Napríklad, ak chlap dosiahol orgazmus, ale dievča nie, potom bude rozdielny postoj k tomu, k akému sexu medzi nimi došlo.

Všetky dievčatá sú odlišné, takže to, čo každá z nich chce získať od sexu, by sa malo od nej konkrétne objasniť. Ak dievča chce orgazmus, dajte jej to. Ak chce dievča náklonnosť, zamerajte sa na túto vašu pozornosť. Ak dáte dievčaťu to, čo chce, nebudete musieť nikoho nechať - už bude vaša.

  1. Eliminujte únavu. Dievčatá často odchádzajú od dobrých chlapcov. Ako to? Ukázalo sa, že dôvodom je nuda, mrzutosť, únava takýchto pánov. Bez ohľadu na to, ako dobrí ľudia sú, a ak sa nudia, chcete sa s nimi rozlúčiť.

  1. Snívajte s dievčaťom. Napriek tomu, že dievčatá môžu byť obchodne a rozumné, s potešením snívajú o krásnej budúcnosti. Ak ten chlap nezabráni tejto profesii, potom bude dievčatko potešené, že bude s ním.

Nezabudnite na nasledujúcu skutočnosť: ak sľúbite niečo dievčaťu, potom tento sľub splňte. Sny nevyhnutne vedú k tomu, že dievča chce od chlapa niečo získať. Ak ste snívali o tom, čo by ste chceli mať, potom jej sľúbte, že to dosiahne.

Človek, ktorý nielen sníva, ale tiež má v úmysle dosiahnuť to, čo chce, sľubuje a plní ho, stáva sa človekom, od ktorého nikdy neopustia. Dievčatá odchádzajú od tých, ktoré nedržia svojho slova.

  1. Buďte krásni. Človek by sa nikdy nemal riadiť. Úlohou všetkých mužov je udržiavať osobnú hygienu, chodiť v čistých a nových šatách, byť elegantný a udržiavaný. Ani jedno dievča nie je nepríjemné byť vedľa muža, ktorý smrdí a nie je zaujímavé sa naň pozerať.

Rovnako ako muži chcú spať a objímať elegantné, čisté a krásne dámy, aj dievčatá snívajú o krásnych princoch. Tu nemusíte byť majiteľom titulu super-pohľadný, ale musí byť vyžadovaná čistota.

Dievča nemusíte držať, pretože v každom prípade budú všetky činy násilné. Dievča by malo cítiť priestor voľby, keď nie je nútená, a chce byť vedľa chlapíka, ktorého teraz miluje. K tomu stačí vytvoriť podmienky, v ktorých bude pre dámu pohodlné. Ak od svojho priateľa dostane viac, ako jej niekto dal, nebude musieť byť zadržiavaná. Nikam nepôjde.

Nebuď hlúpy. Nesadajte nečinne. Vždy urobiť niečo pre dievča. Zároveň neodporujte svojim zásadám. Spojte sebaúctu a schopnosť urobiť dievča šťastným.

Pozrite si video: #12 DAJ MUŽOVI TOTO A BUDE ŤA ZBOŽŇOVAŤ (Jún 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send