Užitočné tipy

Ako pochopiť, že chlapa sa ti páči v škole

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Počet zdrojov použitých v tomto článku je 18. Zoznam ich zdrojov nájdete v dolnej časti stránky.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Ak vás zaujíma, či sa vám dievča páči, nebojte sa, nie ste jediný! Mnohým ľuďom je ťažké pochopiť, či ich majú iné osoby radi! Našťastie, ak sa pozriete pozorne, všimnete si niekoľko jemných prejavov sympatie. A ak sa vám páči, pozvite dievča, aby spolu trávilo čas a stalo sa viac ako priateľmi.

Ako pochopiť, že chlap má rád, že ste hlavné príznaky

Existuje niekoľko hlavných príznakov, že vás chlap v škole má rád:

 • Zmeny v správaní. Keď vás má človek rád, jeho správanie sa začína meniť. Tomu možno rozumieť hovorením a gestikulovaním. Buď sa stáva príliš hovoriacim: začína o sebe veľa hovoriť, chvastá, aby zapôsobil, alebo naopak, zatvára sa a je plachý a plachý.
 • gestikulácia - Špeciálny reč tela, ktorá niekedy pomáha odhaliť pocity a úmysly osoby. Skúste ho sledovať: jeho postoj k vám môže byť vyjadrený dotykom. Často sa môže dotknúť vašej ruky, vašich vlasov - to je jasné znamenie, že sa o neho staráte. V škole sa tiež pokúsi vždy otočiť vaším smerom, nakloniť sa bližšie a častejšie byť blízko. Vašou úlohou je pozorovanie.
 • Pohľad. Ako viete, oči nikdy neklamú. Pokúste sa stretnúť s jeho očami a postupujte podľa jeho ďalších krokov. Ak odvrátil oči, môže to znamenať, že je plachý, alebo je vám ľahostajný. Chlap, ktorý vás má rád, vás nenechá mimo dohľadu, bude vás sledovať, ale starostlivo ho skryje.
 • vzhľad, Keď chce chlap potešiť dievča, vynakladá maximálne úsilie, aby na ňu urobil dojem. Snaží sa lepšie obliecť, vytvoriť štýlový účes, mnohí dokonca začínajú používať parfémy pre mužov na zapôsobenie.
 • Chatovanie s ostatnými dievčatami. Aby sa zaujímalo o dievča, ktoré sa mu páči a pritiahlo pozornosť, ten chlap ju často vyprovokuje k žiarlivosti. Snaží sa vzdorne komunikovať a flirtovať s ostatnými dievčatami, aby v nej vzbudil pocity.

Ak sa chlap zároveň pozrie vo vašom smere a po odchode zastaví rozhovor s dievčatami, je to jasný znak toho, že sa snaží upútať vašu pozornosť.

 • Zvýšená pozornosť. Osoba, ktorá ťa má rada, bude v každom ohľade evokovať tvoje emócie a vyhľadávať pozornosť. To sa môže prejaviť mnohými spôsobmi. Bude vás hnevať, držať sa, trhať, hľadať vinu s vami, alebo naopak - neustále volať menom, požiadať o niečo, opýtať sa a niekedy dokonca pomôcť.
 • Vynikajúca ľahostajnosť. Existujú také situácie, že sa človek bojí odhaliť seba a rozdávať svoje pocity, začne ich starostlivo skrývať a prejavovať úplnú ľahostajnosť, niekedy dokonca predstierať zanedbávanie. Tu skúste byť opatrnejší, môžete preukázať odvahu a otvorene sa opýtať, čo je dôvodom tohto správania.

Ako pochopiť, že sa vám páči pero

Internet je veľmi pevne zakorenený v živote ľudí a stal sa nielen zdrojom rôznych informácií, ale aj skvelým spôsobom, ako spoznať a komunikovať. Existuje niekoľko spôsobov, ako pochopiť, či sa vám perák páči.

Ak vám niekto často píše, posiela všetky druhy obrázkov a hudby, je neustále online a rýchlo vám popraje dobrú noc - to všetko naznačuje jeho túžbu s vami komunikovať.

Najlepším spôsobom, ako zistiť jeho sympatie, je venovať pozornosť tomu, o čom píše a akej povahe posiela hudbu. Na základe korešpondencie môžete hádať, koľko sa vám páči.

Ak prejaví pozornosť a starostlivosť, zaujíma vás, ako prešiel váš deň a aká je vaša nálada - to je jasné znamenie, že vám nie je ľahostajný.

Vďaka online komunikácii sa ľudia navzájom poznajú. Takéto zoznámenie, ktoré sa rozvíja v komunikácii, často trvá doživotne.

Ako pochopiť podľa toho, ako sa ti chlap páči

Ako sa hovorí: „oči sú zrkadlom duše“, tak pri pohľade môžete určiť, čo človek vo vzťahu k vám prežíva. Zvyčajne, ak má človek rád dievča, neustále hľadá dôvod, aby sa na ňu pozrel.

Ale ako tomu rozumiete hľadaním, máte radi osobu? Pokúste sa na niekoho pozrieť po dobu 1-2 sekúnd, pričom držte oči. Ak sa nepozerá ďalej, usmieva sa - potom vás jednoznačne má rád. Ak sa ten chlap odvrátil, buď sa pred tebou stydí, alebo je ti ľahostajný.

Pri rozhovore venujte pozornosť tomu, ako sa na vás pozerá. Koniec koncov, pohľad muža v láske je celkom výrečný a odpovie na vaše otázky lepšie ako na slová.

Ako zistiť, či vás chlap v škole miluje

Ak sa vám páčilo chlapa zo školy a neviete, aký je pre vás pocit, skúste ho sledovať. Pozrite sa, ako sa na vás pozerá, ako s vami komunikuje. Pokúste sa prestávku, aby ste mu ukázali akékoľvek známky pozornosti. Nechajte ho zaujať.

Vysvetlite, že sa vám páči. Chlapci milujú komplimenty, pretože im to dáva dôveru. V tomto veku sú plachí a sú zvyknutí skrývať svoje pocity. Ak máte pocit, že sa vám páči, skúste sa chopiť iniciatívy sami.

Ak však situácia zostala neistá a vy neviete, ako sa k vám správa, skúste ho zavolať, aby hovoril. Pokúste sa ísť s ním domov, alebo zostať v triede sám.

Pozrite sa, o čom bude hovoriť. Dokáže opatrne skryť svoje pocity, prejavovať ľahostajnosť a môže odtrhnúť oči, byť plachý a tichý, takže ho sledujte.

Ako prinútiť chlapa, aby pochopil, že sa vám páči - tipy

Ak sa rozhodnete upozorniť chlapca na svoje pocity a neviete, ako to urobiť, skúste použiť niekoľko tipov:

 • Ukážte pozornosť a starostlivosť. Môžete sa uchýliť k pomoci pohľadom a úsmevom nasmerovaným v jeho smere. Ak nie ste toho chlapa oboznámení, skúste mu jedného dňa pozdraviť a usmiať sa na neho. Poskytne to príležitosť zoznámiť sa a priblížiť sa.
 • Vyjadrite svoju sústrasť pochválením. Poďakujte. Ale nepreháňajte to!
 • Pokúste sa ho podporiť v každej situácii. Starostlivosť a priateľská podpora sú skvelým spôsobom, ako priblížiť človeka k vám.
 • Pokúste sa priblížiť k nemu (sadnite si vedľa jedného stola, choďte spolu domov alebo na exkurziu). Ale nebuď sa!
 • Použite humor. Vtipy vždy spájajú ľudí. Buďte vtipní, ale úprimní. V ich správaní by nemali byť žiadne predstierania a klamstvá.
 • Rozprávajte sa s ním častejšie. Zistite, čo má rád. Začnite konverzáciu na témy, ktoré ho zaujímajú. Môžete predbežne preštudovať užitočné informácie o tomto predmete a predviesť svoje vedomosti. Spoločné záujmy spájajú ľudí. A je veľmi dôležité, aby ľudia mali čo hovoriť. Takže si dokonalý.
 • Buďte sami sebou. Nie je potrebné hrať. Aby ste potešili osobu, musíte byť prirodzení a úprimní. Vždy to bolo hodnotné a atraktívne.
 • Ak ste odvážne a odhodlané dievča, môžete mu otvorene, ale súkromne (možno aj mimo školy) vyjadriť svoje sympatie a pocity. Nečakajte na nič na oplátku. Buď úprimný a úprimný.

Ako pochopiť, že vás chlap má rád, ak nekomunikujete

Ak toho chlapa nepoznáte a neviete pochopiť, či ho má rád, skúste s ním najprv hovoriť. Začnite pozdravmi a zakaždým, keď sa s ním pozdravíte alebo sa rozlúčite, usmejte sa a dobre sa na neho pozrite.

Táto metóda bude skvelou príležitosťou na začatie komunikácie. Potom sa ho pokúste priblížiť. Môžete ísť spolu na obed alebo domov. Táto metóda vám umožní byť sám, a preto sa o sebe lepšie učia.

Buďte odvážni a vezmite iniciatívu do svojich rúk, pretože chlapci sú trochu plachí a plachí.

Potom, čo vás zaujíma človek a spriatelil sa s ním, môžete mu začať starostlivo ukazovať známky pozornosti, ktoré sa môžu prejavovať vo forme starostlivosti a komplimentov. A potom - sledujte, ako sa na vás pozerá a ako sa k vám správa. A konajte!

Ako pochopiť, že dievča sa vám páči 7 znakov

Ak sa vám páčilo dievča, nezáleží na tom, kde v škole alebo na univerzite a chcete vedieť, čo pre vás cíti, skúste ju sledovať. Dievčatá sa zreteľne menia, keď majú niekoho radi, a nedokážu úplne skryť svoje pocity.

Tu sú niektoré náznaky, že sa vám dievča páči:

1. Dievča, ktoré ťa má rád, bude ťa mať neustále na dohľad. Svoju pozornosť môže prejaviť rôznymi spôsobmi: dráždiť, ublížiť, zlomyseľne vtipne alebo možno naopak, vždy sa s vami pokúsiť začať rozhovor, usmievať sa, rozveseliť sa a pokloniť sa.

2. Niekedy dievča vydáva svoje pocity pomocou jej dotyku. Koniec koncov je známe, že žiadne dievča sa nedotkne chlapca, ak jej nie je ľahostajné, a preto, ak sa vám páči, bude hľadať spôsoby, ako sa vás dotknúť a narušiť váš priestor.

3. Pohľad. Dievča, ktoré sa vám páči, sa na vás pozrie inak. Vzhľad bude jemnejší a príjemnejší. Pravidelne sa na vás bude pozerať, takže sledujte jej pohľad.

4. Konverzácie. Venujte pozornosť tomu, čo sa vás pýta. Ak prejaví záujem a položí veľa otázok, potom je očividne vášnivá.

5. Dievča, ktoré ťa má radi, bude hľadať dôvod na volanie, stretnutie. Píše vám SMS, alebo s vami často chatuje online.

6. Podpora od nej, zvýšená pozornosť, obavy - to všetko naznačuje, že vám nie je ľahostajná.

Ak dievča cíti sympatie alebo lásku, je ľahké určiť, ako sa na vás pozrie. Oči odrážajú to, čo sa človek cíti, takže buďte pozorní.

Snaží sa byť okolo a pomôcť

Ak sa dievča zúčastní na rovnakých udalostiach ako vy, zaujme susedné miesto, pri akejkoľvek príležitosti sa pokúsi byť blízko vás, „náhodou“ sa objaví na rovnakom mieste ako vy, takže vám nie je ľahostajná. Pozorujte ďalej. Vždy sa smeje tvojim vtipom, ktoré nie sú ani tie najúspešnejšie, pozorne a záujmovo počúvajú tvoje príbehy o opravách automobilov a má rada módu a maľovanie? Toto nie je iba súcit, je to už láska! Ak je „náhle“ unesená autami, počítačovými hrami alebo rybolovom, môžete si byť istí, že je to pravá láska.

Ponúka vám mladá dáma pomoc bez šetrenia času a energie? Je do teba hlboko zamilovaná. Mimochodom, o pomoc. Ak vás požiada, aby ste sa vysporiadali so zaseknutým zipsom, pomohli opraviť počítač alebo poradili pri výbere nového mobilného telefónu, je to dobré znamenie. Dievča vo vás vidí nielen objekt súcitu, ale aj obhajcu. Samozrejme sa s týmto problémom dokáže vyrovnať sama, ale dá vám možnosť sa o ňu postarať, vážiť si ju.

Ako pochopiť, čo je pekné pre ženu?

Neverbálne signály sú hlavnou vecou, ​​ktorej by ste mali venovať pozornosť, a nie znamenie zverokruhu dievčaťa. Býk, Baran a predstavitelia ďalších znamení zverokruhu rozdávajú gestá a výrazy tváre.

Ľudia nie sú ochotní hovoriť priamo o svojich pocitoch, takže signály, ktoré sa vysielajú prostredníctvom gest, výrazov tváre, vyzerajú spoľahlivo.

Oči sú zrkadlom duše, takže pri pohľade je možné rozpoznať skutočný postoj človeka.

Ženský vzhľad môže povedať veľa:

 • ak sa dievča pri očnom pohľade pozrie preč, ale zároveň sa na neho znovu pozerá - to je istý signál, že ten chlap je pre ňu zaujímavý,
 • priamy priamy pohľad, pri ktorom sa nepozerá preč pri kontakte s očami, a naďalej sa pozerá na chlapa, ak je rozptyľovaný inou činnosťou alebo ak hovorca prejaví jasný záujem,

Dôležité! Ak sa dievča úplne vyhýba stretnutiu s očami a nereaguje na pokusy rozprávať a zároveň aktívne vedie rozhovor s inými účastníkmi rozhovoru - je to jasný znak toho, že sa mu nepáči a vníma ho iba ako priateľa.

Dievčatá začnú nevedomky narovnávať vlasy, ťahať ich alebo hrať so zámkami v prítomnosti chlapa, ktorého majú radi. Je to preto, že vzrušenie spravodlivého sexu sa snaží zakryť, ale takéto správanie ich okamžite zradí.

Ak dievča hodí jej vlasy okolo krku, je to jasný signál, že sa mu páči a chce preukázať svoju bezbrannosť a túžbu flirtovať.

Súcit dievčaťa môžete spoznať ľahkým úsmevom pri stretnutí, hryznutí jej pier a často olizovaní.

Správanie sa sociálnych médií

K lepšiemu alebo horšiemu, sociálne siete sa stali miestom, kde mladí ľudia trávia väčšinu času kamarátovaním a chatovaním, takže stojí za to hovoriť o tom, ako sa dievča, ktoré sa vám páči, môže správať na internete.

Mladá dáma pridala medzi vašich priateľov a „páčila sa“ takmer všetkým vašim fotografiám? To hovorí veľa. Teraz sledujte jej stránku na sociálnej sieti. Samozrejme, ani jedno dievča nebude písať priamo, že je do vás zamilovaná, ale niektoré znaky ju môžu zradiť. Napríklad jej citát je stav, v ktorom je náznak jej prístupu k vám, alebo romantická pieseň na stene. Môže tiež pridať fotku, kde ste vy a niekto iný (kvôli sprisahaniu, rozumiete).

Ak je dievča pridané do tých istých publikácií, ktoré ste prihlásili na odber, pridá hudbu, ktorú počúvate do zoznamu skladieb, čo znamená, že vás zaujíma a chce lepšie spoznať váš vkus, svetonázor, charakter. Ak si všimnete, že sa zúčastňuje diskusií v skupinách alebo pod poznámkami na stene, znamená to, že jej nie ste ľahostajní a nebojí sa, že vy a vaši vzájomní známi o tom zistíte. A je to veľmi cenné.

Môžete tiež pochopiť, že dievča vás má radi osobnou korešpondenciou. Rýchlo odpovedá na vaše správy, píše podrobné odpovede a nie je „jasná“, „zrozumiteľná“, „ok“, aj keď je zaneprázdnená, kladie veľa emotikonov, často píše prvú na drobné maličkosti, zdieľa piesne alebo obľúbené obrázky, žiada o radu - toto všetky príznaky jej sympatie pre teba.

Poloha tela

Mnoho odborníkov identifikuje niekoľko signálov, ktoré dávajú dievčatám zmenu postavenia tela:

 1. Ak je v sede, dievča sa otočí smerom k chlapcovi.
 2. Snaží sa demonštrovať krásu nôh - natiahne ich, vyhodí nohu pešo.
 3. Ako keby sa neúmyselne dotýkala jeho tela.
 4. Prijíma najpriaznivejšie možnosti na preukázanie svojej príťažlivosti.
 5. Aktívne gestá, priťahujúce pozornosť.

Pozrite si video, ktoré popisuje gestá, ktoré vyjadrujú sympatie dievčaťa:

Zmeny v správaní

Ženy môžu vydávať rôzne signály, ktoré naznačujú jej sympatie s mužom. ak zručne obmedzí neverbálne signály, vydá niekoľko zmien v správaní:

 • hranie so pohárom, telefónom alebo šperkami za prítomnosti chlapa naznačuje jej záujem,
 • akoby náhodou holé rameno, chrbát, časť nohy naznačuje jasnú sympatie,
 • zmena chôdze - aktívne kývanie bokov, starostlivo vyladené kroky,
 • násilná reakcia na chlapcove vtipy, hlasné vtipy,
 • špeciálna koketná komunikácia s iným človekom (náhla a neprimeraná), aby upútala pozornosť,
 • Nájde spoločné záujmy v hudbe, filmoch, záľubách, farbách, jedle a pití.

Pomoc! Dievčatá sa často riadia intuíciou a zmeny správania sa niekedy vyskytujú nevedomky.

Spravodlivý sex môže napriek tomu vytvoriť situácie, keď potrebuje pomoc chlapa, a zároveň dokáže bez väčšieho úsilia.

Napríklad: falošné alebo prehnané zranenia, žiadosti niečo sprostredkovať (údajne ťažké predmety), niečo otvoriť. Obzvlášť vynaliezavé dievčatá môžu stratiť kľúče od domu, rozbiť počítač a skončiť v rôznych smiešnych situáciách.

Ak skrýva súcit

Dievčatá majú sklon skryť svoj skutočný postoj, aby neboli v trápnej situácii a bolo im odmietnuté. Chlap, ktorý chce vedieť, či sa mu dievča páči, by mal vziať do úvahy, že dievča od neho nemôže očakávať prejav iniciatívy a prvé kroky.

Škola je samostatná komunita, v ktorej sa formujú jej vlastné pravidlá a komunikačné normy, takže vyjadrenie ich sympatie je oveľa zložitejšie.

Niekedy je ťažké pochopiť, že dievča vás má rád, keď ho skryje, pretože v mladom veku sú dievčatá náchylné k nadmerným, nelogickým prejavom.

Dôležité! Zdanlivý chlad, tendencia privádzať chlapa k emóciám, nutkanie ku konfliktným situáciám - to všetko môže svedčiť o súcite dievčaťa, ktoré sa snaží skryť.

príklady:

 1. Výslovne úmyselná agresia spôsobená menej dráždivými látkami. Ak chlapci v detstve vytiahli svoje obľúbené dievča za vrkôčiky a na oplátku dostali učebnicu na hlave, potom keď dospeli, metódy vyjadrovania pocitov sa iba zmenili a používajú sa slovné potyčky.
 2. Odmietnutie je jedným zo spôsobov, ako tajne vyjadriť svoje pocity.
 3. Ak má dievča rád chlapa, dosahuje ho všetkými možnými spôsobmi - tlačením, hryzením, kopaním sa snaží znechutiť svoju dispozíciu.

Video popisuje 10 znakov, ktoré má dievča v škole radi:

Korešpondenciou

Moderné informačné technológie zanechali svoje stopy v komunikácii. Mladí ľudia sa čoraz viac zoznámia so sociálnymi sieťami a chatovaním, zatiaľ čo nekomunikujú osobne.

Je možné pochopiť, že dievča sa snaží skryť svoju súcit v korešpondencii:

 • dievča nájde neutrálne dôvody na začatie korešpondencie, ale zároveň sa pokúša začať konverzáciu a pokračuje v nej celkom aktívne,
 • často kladie otázky na rôzne témy, ale nerobí náznak, že je pre ňu milý,
 • predstavuje zahalené otázky o osobnom živote,
 • často používa emotikony, nálepky,
 • zdržanlivý reagovať na komplimenty od chlapa a vyjadrovať rozpaky,
 • posiela hudbu, filmy, informácie v správach, ktoré zodpovedajú záujmom chlapa, čím vyjadruje komunitu koníčkov,
 • dlhá reakcia na správy znamená, že dievča premýšľa prostredníctvom svojej odpovede a snaží sa ukázať svoju zaneprázdnenosť,
 • negatívna komunikácia, ktorá sa dá vyjadriť tvrdými odpoveďami, odvážnymi emotikónmi, kritika zo strany dievčaťa častejšie naznačuje jej záujem, pretože napriek tomu pokračuje v konverzácii.

Dôležité! Všeobecná nálada korešpondencie môže byť akákoľvek, ale ak dievča pravidelne ukazuje svoju aktivitu na stránke chlapa - necháva jej páči, komentáre, prihlási sa k rovnakým skupinám a blogom - je to jasná ukážka jej skrytej sympatie.

Pozrite si video, ktoré popisuje známky toho, že sa pero pera páči dievčaťu:

Rozpoznanie skrytého umiestnenia dievčaťa pri chôdzi v spoločnosti iných na ulici alebo len byť na rovnakom mieste s ňou môže byť dosť ťažké. Na presnú odpoveď je potrebné sledovať dynamiku jej reakcií a analyzovať prijaté informácie.

Ak sa dievča v určitom období „náhodne“ ocitne v rovnakom čase a na rovnakom mieste ako ten, potom buď vyhľadá stretnutie, alebo má skutočne spoločné záujmy, čo je dobré pre ďalší rozvoj vzťahov.

 • Ak je dievča, keď stretáva chlapa na ulici, neustále v rozpakoch, uteká, ale neodmieta hovoriť, musíte sa pokúsiť upútať jej pozornosť a prevziať iniciatívu. Možno to je presne to, čo chce, aj keď ju niekoľkokrát odmietne, pravdepodobne bude súhlasiť s treťou.
 • Ak si všimneme, že dievča zmení svoj vzhľad (používa make-up, vyberie atraktívne oblečenie, robí účesy a účes), počas údajne náhodných, ale pravidelných stretnutí - to je jasný signál o jej umiestnení.

Ulica nie je najbežnejším miestom na vyjadrenie vašej sympatie, situácia s dievčatami je komplikovaná skutočnosťou, že často skryjú svoju polohu kvôli stereotypom prevládajúcim v spoločnosti.

Ak dievča, ktoré sa vám páči, dáva signály, aj keď je zahalené, musíte využiť túto príležitosť na pokračovanie v komunikácii.

Zároveň je potrebné, aby bol silnejší sex inteligentný, vynaliezavý a prejavil záujem o hľadanú osobu.

Pomoc! Najspoľahlivejším spôsobom, ako sa ubezpečiť, že dievča je sympatická, je pozvať ju na rande. Súhlas naznačuje jeho pozitívny postoj.

Existuje mnoho spôsobov, ako zistiť postoj dievčaťa, výber spôsobu použitia závisí od situácie a osobnosti dievčaťa.

 • Pozorovanie správania sa osoby, ktorá sa vám páči, pomôže pochopiť jej správanie, reakcie a spôsob komunikácie.
 • Náladu dievčaťa môžete zistiť podľa charakteru jej reči, intonácií alebo spôsobu, akým je text písaný počas korešpondencie - to sú dôležité informácie, ktoré pomôžu nadviazať s ňou dôveryhodnejší vzťah.

Postoj férového pohlavia môžete určiť bez ohľadu na vek pomocou informácií uvedených v tomto článku.

Je dôležité, aby si muži pamätali, že prvý krok by mal zostať s nimi, záleží na tom, či urobíte ďalší krok spoločne alebo individuálne.

Reakcie priateľiek

Mládež a mládež je čas, keď má dievča veľa priateľov, ktorí poznajú všetky jej malé tajomstvá a veľké tajomstvá. Preto im venujte pozornosť a vykonajte „vyšetrovanie lásky“. Ak sa priateľky dievčaťa, ktoré sa vám páčia, začnú chichotať alebo sa na seba pozerajú, keď sa objavíte vo svojom zornom poli, znamená to, že o vás už viac ako raz diskutovali a klebetili, a to je jasné znamenie, že sa vám páči hlboko v láske s vami. Ak máte dostatok odhodlania, môžete sa na to priamo opýtať svojho najlepšieho priateľa.

Vyvoláva žiarlivosť

Ako viete, že sa vám dievča páči? Ak vás to zaujíma, skúste jednu starú metódu. Pozrite sa na ďalšie dievčatá v jej prítomnosti, venujte im komplimenty a medzitým ticho sledujte svoju vášeň. S najväčšou pravdepodobnosťou nejakým spôsobom zradí svoje nelibosti a nepríjemnosti. Len to nepreháňajte, inak jej sympatie pre vás môže nahradiť hlboké nepriateľstvo.

Dievča môže konať podobným spôsobom. Keď ste nablízku, flirtujte s iným človekom a sledujte svoju reakciu.

Pokus o zvádzanie

Na prvý pohľad existuje veľa nenápadných trikov a techník, ktorými ženy úspešne zvádzajú mužov. Pozrime sa bližšie na dievča, ktoré sa ti páči, a veľa pochopíš jej postoj k tebe:

 • Horné gombík blúzky sa náhodne neotvoril, ale dáma sa nijako neponáhľa, aby ju upevnila,
 • Obvykle nosí nohavice alebo džínsy, ale dnes, keď vie, že sa s vami stretne, oblieka si šaty alebo krátku sukňu, ktorá zdôrazňuje jej štíhle nohy,
 • Ak sa stretnete s pohľadom, na jej tvári sa objaví slabý koketný úsmev,
 • Sexuálna prechádzka, ak sa pozriete na dievča
 • Hryzie alebo olizuje pery, snaží sa vzbudiť váš záujem o ňu,
 • Hlasná konverzácia a sexuálne smiech sú tiež jasnými znakmi pokusu o zvádzanie,
 • Dotýkať sa vlastného tela, akoby náhodou,
 • Mladá dáma si hrá so svojím prsteňom, náramkom, sponkou do vlasov, sklom, telefónom alebo iným príslušenstvom.

Perfektné dievča

Ak si všimnete, že sa dievča snaží vyzerať bezvadne, snaží sa vo vašej prítomnosti robiť všetko, čo je v jeho silách, robiť to, čo je pre ňu nezvyčajné, vedzte, že je pre vás aspoň veľmi čiastočná. Túžba po idealite sa často stáva neprirodzenou alebo dokonca absurdnou, ale zamilovaná dievčina je pripravená urobiť čokoľvek, aby upútala pozornosť svojho vyvoleného.

Ako viete, že po niekoľkých dátumoch ste pekná holka?

Mnoho ľudí sa zaujíma o to, ako pochopiť, či sa vám dievča páči, aj keď len začal chodiť a či možno dúfať v vážny vzťah. To nie je ľahké pochopiť. Niektoré tipy sa však môžu hodiť:

 • Neodmieta vám komunikáciu a nehovorí, že je teraz zaneprázdnená,
 • Ochotne komunikuje prostredníctvom telefónu, Skype a sociálnych sietí,
 • Hovorí o svojich plánoch na večer alebo víkend,
 • Prichádzame na rande, snažíme sa vyzerať dobre,
 • Pýta sa a horlivo rozpráva o koníčkoch, minulom živote, vkusu a preferenciách,
 • Predstavujeme vašich priateľov
 • Neubližuje vám to počas dátumov, napríklad „Táto kaviareň je zlá!“, „Nechcem ísť do kina“, „Mohla by som dať krásnejšie kvety!“, Atď.,
 • Nestará sa o to, kde s vami tráviť čas,
 • Vzrušený a obávaný o vás,
 • Zaujíma vás vaša rodina,
 • Nezamieta odmietnutie dátumu na poslednú chvíľu ospravedlnenú výhovorku,
 • Chce s vami zdieľať vaše záľuby, napríklad sa zaregistrovať v tej istej telocvični, ktorú navštevujete,
 • Úprimne sa teší z vašich najzávažnejších príznakov pozornosti,
 • Zaujíma vás váš názor na rôzne dôležité otázky.

Ak vezmete do úvahy všetky tipy načrtnuté v tomto článku, pravdepodobne pochopíte, ako sa k vám správa vaša priateľka, pretože sú veľmi emotívne a ľahko vyjadrujú svoje pocity. Existujú samozrejme aj veľmi nezamestnané osoby, ktoré nijakým spôsobom nepreukazujú, že sú zamilované, ale ide skôr o výnimku z pravidla. Keď som hovoril s mladými dámami, vždy som venoval pozornosť týmto príznakom a oni ma nezklamali.

Ak pochopíte, že dievča vašich snov nie je pre vás ľahostajné, nehanbite sa a čakajte na prvý krok od nej. Skutočné ženy to robia veľmi zriedka, pretože to je výsadou skutočných mužov.

Nechajte svoje pocity vzájomné a láska prináša výlučne pozitívne emócie! Do komentárov napíšte výsledky vašich pozorovaní, spoločne budeme diskutovať. Ako vždy, najzaujímavejšie video na túto tému, sledujte až do konca!

Pin
Send
Share
Send
Send