Užitočné tipy

Ako sa správať v prvý deň: tipy pre dievčatá a chlapcov

Pin
Send
Share
Send
Send


Je ťažké niečo urobiť prvýkrát: urobiť skúšku alebo ísť do práce. Ale to je nezmysel v porovnaní s emóciami, ktoré zažívate, keď idete na rande. Všetky dievčatá a chlapci sa pred prvým stretnutím veľmi obávajú. Nemohli sme ignorovať takú chvejúcu sa tému a rozhodli sme sa vám poradiť, ako sa správať v prvý deň.

Ako sa správať v prvý rande s dievčaťom?

Začnime s dievčatami, ale pre nich je to zaujímavejšia udalosť:

 • Najprv to chcem povedať neskoro, Aj keď sa predpokladá, že by to malo robiť dievča, je lepšie prísť načas. Koniec koncov, váš nový známy je rovnaká osoba, pripravoval sa na stretnutie, teraz je nervózny a čaká. Prečo ho znova znepokojovať?
 • Ďalej treba poznamenať, že nebuď príliš plachý a blízko, Teraz je veľmi ťažké byť otvorený a úprimný. Ale nadmerné obmedzenia sa niekedy odrazujú. Nemôžete povedať ani slovo, otočte oči a upadnite do hnevu - bude sa nudiť,
 • Venujte osobitnú pozornosť mravy, Pri komunikácii dodržiavajte výrazy tváre a pohyby tela. Príliš hlasný smiech v reakcii na jeho vtipy alebo podlhovastú pyšnú bradu. Skromný úsmev a otvorený záujem o oči - vždy zasiahli chlapcov na bývanie.

Ide o správanie. Čoraz častejšie sa však dievčatá viac zaujímajú o to, ako sa pozrieť na prvé stretnutie. O tom budeme písať nižšie.

Oblečenie pre dievčenské rande: čo je lepšie nosiť?

Dievčatá, ktoré dostali pozvanie, začali premýšľať, čo si vybrať z oblečenia, ktoré účes majú vyrobiť. Pri otvorení skrine horúčkovito vytriedia veci a veria, že úspech stretnutia bude od toho závisieť. Desiatky vrstiev laku a make-upu padajú na všetky možné povrchy pokožky. Ale možno to nestojí za to.

Dnes je príroda v móde. Ak chcete vyzerať elegantne, jednoducho si nasaďte diskrétny make-up, ktorý ukrýva menšie nedokonalosti tváre a upravte si vlasy tak, aby zdôrazňovali výhody alebo skrývali nedostatky.

Jednoduché šaty a sukne, priliehavé rifle a nízke podpätky vždy pochádzajú z oblečenia „s treskom“. Zdá sa, že tento obrázok hovorí mužovi: „Nemám čo skrývať, bude to so mnou ľahké a zaujímavé.“

Musím sa bozkávať a kedy?

A samozrejme najúžasnejší moment je bozk, Dievčatá a chlapci sa obávajú, ako sa to stane a kedy?

V tejto veci neexistujú žiadne záväzky. Aj keď ho muž veľkoryso ošetril v kaviarni, zobral ho do kina a doprovodil domov, len sa rozlúčiť slovami.

Ďalšia vec je, keď sa vám tento muž tak páči, že cítite potrebu dotknúť sa ho. Nemali by ste samozrejme zaútočiť, ale môžete naznačiť:

 • Pri komunikácii sa pozerajte do očí. Ak sa odvrátite, rozhodne, že ho nezaujímate,
 • Prekonajte bariéru dotyku - zľahka sa dotknite ramena alebo ramena v pravý čas. Pohyby by mali byť ľahké, nezasahujúce, ale hovoriace,
 • Pozrite sa na jeho pery. Nepozerajte sa samozrejme pozorne, ale občas im pred očami sklopte oči.

Alebo konajte rozhodne - stačí požiadať o bozk. Všeobecne platí, že všetko je vo vašich rukách, chcete sa pobozkať - bozkávať, nie - odložiť to až na lepšie časy.

Ako sa správať po prvom dátume?

V skutočnosti to nie je strašidelný dátum, ale čo sa stane ďalej. Vrátite sa domov a začnete analyzovať, čo sa stalo, aby ste pochopili emócie. Neponáhľajte sa však vyvodiť závery, pre niekoľko hodín komunikácie nie je možné dostatočne poznať osobu. Možno sa správal zle, povedal nezmysel.

Stále si pamätajte, že sa tiež bál. Z tohto dôvodu:

 • Neprikladajte maličkosti malú dôležitosť - ako bol oblečený, aké kvety priniesol alebo nepriniesol. Hlavná vec je, ako ste sa cítili, či to bolo zaujímavé a vzrušujúce,
 • Ale odmietol stretnutia, ak dal znepokojujúce signály - bol hrubý, chodil po ňom a príliš veľa to dovolil.

Ako sa správať, ak sa ti páči? Niečo také:

 • Pošlite mu správu pred spaním: "Ďakujem, mal som skvelý večer!»,
 • Nečakajte, až vás znova pozve, zavolajte si, ponúknite sa na prechádzku.

Ale bohužiaľ, nie je to vždy tak, ako chcete. Ak ten chlap nezažil rovnaké pocity - prijmite ho dôstojne. Nevolajte ho, nehľadajte stretnutia. Ak nechcete - komunikovať s ostatnými, hľadajte partnera svojej duše.

Ako sa správať v prvý rande s mužom?

Pre mladých ľudí je tiež ťažké stretnúť sa s dievčaťom. Nemilujú a nemenia sa o nič menej. Ale hlavné pravidlo platí pre každého - zostaňte sami, dobre a existuje niekoľko tipov:

 1. Prevezmite celú iniciatívu. Ženy sú také sebavedomé a rozhodné. Vyberte preto, kam pôjde dátum a ďalšie nuansy. A nech si určí čas,
 2. Nezabudnite na spôsoby správania. Ak napríklad viete o svojich nedostatkoch, môžete preskočiť hrubé slovo - zbaviť sa ich,
 3. Podľa štatistík väčšina žien uprednostňuje chlapcov, samozrejme, finančne. Ale tie isté údaje to potvrdzujú zmysel pre humor je dôležitejší, Muž, ktorý sa dá ľahko pobaviť a pobaviť, necháva konkurentov pozadu.

Pokiaľ ide o kvety, neexistujú žiadne pravidlá. Ak chcete dať atmosféru romantiky - kúpte kyticu. A nepotrebujete nádherné kvety v obrovskom množstve. Lepšie prekvapenie ženy, ktorá sa vám páčila s jednoduchosťou, dajte sedmokrásky alebo slnečnice. Teraz ich možno kúpiť v kvetinárstvách.

Akým chybám sa treba vyhnúť?

Nižšie uvádzame zoznam bežných chýb, ktorým by sa mali všetci vyhnúť. Vďaka týmto malým veciam sa už veľa párov neuskutočnilo:

 • Neskoro. To platí najmä o začiatku vzťahu,
 • Nehovorte o predchádzajúcich partneroch. Ak sa na to nebudete pýtať, nehovorte vôbec o tejto téme. A ak sa pýtajú, skúste konverzáciu preložiť. Takéto rozhovory zvyčajne nevedú k dobrému,
 • Odložte telefón a vypnite zvuk. Ukážte úctu, ukážte, aká dôležitá je pre vás osoba,
 • Nepreháňajte to alkoholom. Áno, možno pohár vína pomôže zmierniť stres. Ale je lepšie mať čerstvú myseľ a správať sa primerane,
 • Nebuď chytrý. Je zaujímavé tráviť čas s erudovanou osobou. Nikto sa však nebude páčiť, keď tento človek odhalí svoje intelektuálne schopnosti. Byť zaujímavým a jednoduchým konverzacionistom.

Aké závery teda môžete urobiť, keď uvažujete o tom, ako sa správať v prvý deň? Všetko je elementárne - nerobte unáhlené závery, správajte sa čo najprirodzenejšie a rešpektujte blízku osobu. Zvyšok sú maličkosti, možno ich opraviť.

miesto

Organizácia prvého romantického stretnutia zvyčajne spočíva na pleciach človeka. Miesto zvolené na tieto účely ovplyvňuje priebeh celého dňa, či bude s ňou dievča spokojné, alebo bude zvolené sklamané.

Kam viesť dievča, závisí od jej temperamentu. Môžete si vybrať z nasledujúcich miest:

 • kaviareň, Stretnutie trvajúce 2 až 3 hodiny sa prednostne koná v inštitúcii, kde je útulné a pokojné. Takže sa môžete v konverzácii dozvedieť viac o sebe.
 • Klzisko, Prirodzene si môžete dohodnúť schôdzku na klzisku, iba ak sú korčule vaším bežným koníčkom. Všeobecne je korčuľovanie veľmi romantické. Poskytnú sa pozitívne emócie a energia. Okrem toho môžete po klzisku navštíviť kaviareň a vypiť šálku horúcej kávy. Plus - téma pre konverzáciu po takejto aktivite je už pre vás pripravená.
 • Divadlo, výstava, Ak dievča patrí k tvorivej a romantickej povahe, ocení pozvanie na výstavu obrazov alebo na premiéru hry.
 • film, Ak váš dátum nemá časový limit, môžete ísť do kina a pokračovať v komunikácii v kaviarni. Ak v konverzácii narazíte na nepríjemné pauzy, môžete diskutovať o nedávno pozeranom filme.
 • pouličné, Ak ste spoločenskí a sebavedomí, môžete pozvať dievča, aby sa prechádzalo ulicami mesta, určite vyberte najkrajšie a najzaujímavejšie miesta na trase.
 • Zábavné zariadenia, Ak je dievča vášnivé a aktívne, môžete ju bezpečne zavolať na bowling alebo biliard. Keď bude s vami súťažiť a bude cítiť vašu podporu, zažije pozitívne emócie a bude pre vás obdarená súcitom.

Neváhajte a preškrtnite najúspešnejšie miesta prvého dňa:

 • Štadión, športové podujatie, Je pochybné, že dievčaťu sa páčilo pozvanie na športovú platformu na pozeranie hry obľúbeného mužského mužstva. Cíti sa zbytočná pri takej udalosti, je nepravdepodobné, že prijme pozvanie na ďalšie stretnutie.
 • kampaň, Pozvánka na prvý výlet do tábora sa u dievčaťa prejaví iba únavou a túžbou byť doma. Ak samozrejme nie je bláznivou milenkou žiť v prírode v stane, dokonca aj s cudzincom.

Neobvyklé miesta pre prvý dátum:

 • návšteva pátracích miestností,
 • veľké trampolíny
 • veterný tunel
 • návšteva strechy viacposchodovej budovy s krásnym výhľadom,
 • výlet loďou po rieke alebo jazere,
 • karting,
 • jazda na koni
 • večera v skleníku.

Ako sa obliecť, aký štýl si vybrať

Všeobecné pravidlá pre vzhľad k prvému dátumu:

 • oblečenie by malo byť veľkolepé, ale nie vulgárne,
 • je lepšie uprednostniť demokratický štýl a nepodľahnúť pokušeniu nosiť večerné oblečenie,
 • výber oblečenia by mal zodpovedať miestu, kde sa stretnutie koná: reštaurácia vyžaduje šaty, džínsy sú prijateľné na prechádzke ulicami,
 • snažte sa maľovať príliš jasne a vzdorovito,
 • Nepreháňajte to parfumom
 • pri výbere šperkov nenoste všetko naraz alebo príliš chytľavé.

Je veľmi dôležité, aby ste vyzerali dobre upravení, rozčesali si vlasy, vybrali si krásne oblečenie, ale nepreháňajte to. Buďte sami sebou, neskúšajte vyzerať bábkami. Je lákavé používať prilepené mihalnice a falošné nechty, ale jedného dňa vás človek uvidí bez nich. V našej dobe sa dáva prednosť prírode, bude stačiť nenápadný make-up a jednoduchý styling vlasov.

Preferujte pohodlné šaty, sukne, aj keď nie príliš krátke, chudé rifle a nízke podpätky. Váš obrázok by mal ukázať, že komunikácia bude jednoduchá a zaujímavá.

Ako sa dievča správať k prvému rande

Dievča by malo vzbudiť záujem o muža a prinútiť ho, aby o nej premýšľal. Pri pozývaní rande by ste sa nemali prejavovať v zúfalstve, osamelosti a nesúhlasiť s ničím. Nepripúšťajte, že Váš vybraný deň je zadarmo, aj keď je. Svoje prvé stretnutie tiež neuskutočňujte u vás alebo v dome svojho priateľa.

Nepanikárte ani nespáchajte vyrážky. Ak ste sa predtým pokúsili o podobný obrázok, zásadne nemeňte obrázok v predvečer dátumu.

Pokúste sa uvoľniť a byť prirodzený. Nezdieľajte však všetky svoje tajomstvá ani neobráťte svoje schopnosti. Ležanie, dokonca aj tých najmenších, vám poskytne službu. Ako bude človek reagovať, keď sa odhalí pravda, že nie ste profesionálny spevák, umelec, nie ste so sporákom príliš priateľskí, hoci sa pri prvej komunikácii chválili týmito úspechmi.

Musím sa pobozkať na prvom rande

Najzaujímavejším momentom prvého dňa je prvý bozk. Obe pohlavia sa obávajú premýšľania o ňom. Kedy sa môžete pobozkať?

Ale ak máte chlapa obrovskú sústrasť, ak sa ho chcete dotknúť a pobozkať, môžete dať jemný náznak:

 • Pozrite sa do očí, nehľadajte ďalej - to prejaví záujem.
 • Pokúste sa mierne prekročiť hranice - ľahko a nenápadne sa dotknite ruky človeka.
 • Pozrite sa na pery zvoleného. Bez pozornej pozornosti, akoby v utajení, ale tak, že si všimol tvoj vzhľad.
 • Ak rady a čakanie nie sú vašou postavou, požiadajte priamo o bozk. Pamätajte, že svoj život ovládate sami. Ak chcete bozk - konať, nie - ponáhľajte sa k ničomu.

Témy pre konverzáciu k prvému dátumu

Tu ste na dlho očakávanom prvom rande. Obaja sa vám páči vybrané miesto, začnete konverzáciu a zrazu je konverzácia prerušená nepríjemnou prestávkou. Každý z vás musí horlivo premýšľať o tom, ktorá téma sa má začať novú konverzáciu. Ale sotva to stojí za to.

Prvé stretnutie je navrhnuté tak, aby sa lepšie spoznali. Avšak chybou je vybudovať rozhovor pri prijímaní rozhovorov. Nemali by ste satelitu klásť krátke konkrétne otázky. Konverzácia by mala byť prirodzená, plynulá, niekedy sa môže zmeniť na monológ.

Najčastejšie sa dievča prvý deň, s použitím hlavných otázok, snaží naučiť čo najviac o záujmoch, záľubách a viere muža. Mali by ste počúvať príbehy mladého muža s úprimným záujmom.

Na rozdiel od stereotypov, chlapci tiež potrebujú komplimenty (súvisiaci článok: aký druh komplimentov majú muži radi). Začiatočné vzťahy budú prínosom, ak sa dievčaťu podarí pochváliť schopnosti vybraného.

Je dôležité, aby po prvom stretnutí existovali iba pozitívne emócie. Za týmto účelom nekritizujte vybrané ani miesto, ktoré si vybral pre určitý dátum.

Ako sa človek správa k prvému rande

S rôznymi generáciami, hodnotami, základmi zostáva jedna vec nezmenená: každá dievčina sníva o silnom a spoľahlivom mužovi v okolí.

Aby sa komunikácia neobmedzovala iba na jedno stretnutie, mal by sa mladý muž preukázať cieľavedomý, sebavedomý, bez zmyslu pre humor, pokiaľ je to naliehavé.

Miesto stretnutia si najčastejšie vyberá človek. Samozrejme, môžete objasniť želania dievčaťa. Ak nemá jednoznačné miesto, má ten chlap na výber.

Hlavné je dodržiavať jedno dôležité pravidlo - vždy zostaňte sami sebou. Okrem toho si môžete vypočuť aj niekoľko ďalších:

 • Človek by si mal pamätať, že iniciatíva by mala byť jeho. Dievča ocení jeho sebavedomie a odhodlanie. Zamyslite sa nad dátumom a ďalšími podrobnosťami. Nechajte dievčaťu čas.
 • Sledujte svoje správanie, je lepšie maskovať nedostatky. Pokúste sa napríklad nepoužívať hrubé slová aspoň v prvý deň.
 • Štatistiky ukazujú, že pre väčšinu žien je dôležitá materiálna bezpečnosť. Mnoho ľudí však považuje zmysel pre humor za dôležitejší. S chlapom, ktorý môže dievčaťu úsmev a smiech, je to naozaj ľahké a príjemné.
 • Každá žena ocení, ak o ňu bude mať záujem nielen externe, ale aj interne, ocení jej koníčky a úspechy.

Pre romantickú atmosféru môžete ísť na rande s kyticou. Nemusí to však byť šik. Vybratého prekvapíte jednoduchými kvetmi, napríklad sedmokráskami.

Ako sa správať po prvom dátume

Často sa neboja prvého dátumu, ale toho, čo po ňom môžu očakávať. Po návrate domov začnete podrobne analyzovať svoje emócie, ale nemusíte sa ponáhľať k záverom.

Aby ste sa nepodviedli, nezamerajte príliš veľa pozornosti na maličkosti: oblečenie vybraného vyvolávalo s kvetmi alebo bez nich. Najdôležitejšie je pamätať si na svoje pocity na stretnutí, či daná osoba vzbudila záujem. Prestaňte sa však stretávať, ak vás obťažovala hrubosť v komunikácii, zlé správanie.

Ak máte sympatie pre muža, môžete urobiť nasledovné:

 1. Poďakovanie vám poďakujte za skvelý čas.
 2. Nečakajte na nové pozvanie, zavolajte chlapcovi na prechádzku.

Bohužiaľ, udalosti sa nemusia vždy vyvíjať tak, ako chcete. Ak pre vás človek nemá recipročné pocity, berte to pokojne. Nevolajte, nebuďte za ním. Obráťte svoju pozornosť na ostatných ľudí.

Čo sa nedá urobiť v prvý deň

Existuje niekoľko bežných chýb, ktoré robia prvý dátum často posledným. Kvôli tomuto správaniu nemá veľa vzťahov ani čas začať:

 • Vyhnite sa oneskoreniu, na prvom stretnutí je to úplne neprijateľné.
 • Nezdieľajte informácie o minulých vzťahoch, z rozhovorov na túto tému neprichádza nič dobré.
 • Nesadajte si na telefón, nenechajte sa rozptyľovať. V opačnom prípade si vyvolený bude myslieť, že vás nezaujíma.
 • Neber si veľa alkoholu. Obmedzte sa na pohár vína, aby ste zmiernili stres. Pamätajte, že je dôležité, aby ste všetko primerane vyhodnotili.
 • Nesnažte sa vyzerať príliš inteligentne. Erudícia je dobrá vec, ale ak začnete nadmerne žiariť svojim intelektom, človek sa môže cítiť hlúpejší ako vy. Pokúste sa viesť jednoduché a zaujímavé rozhovory.

Pokiaľ ide o správanie k prvému dátumu, je možné odvodiť niekoľko základných pravidiel: neponáhľať sa k záverom, správať sa prirodzene, rešpektovať partnera. Ďalšie podrobnosti je možné upraviť.

Urobme zhrnutie chýb prvého romantického stretnutia. Ako sa vyhnúť neúspechu a spôsobiť, že človek túži znova a znova ťa vidieť.

Pin
Send
Share
Send
Send