Užitočné tipy

Master class Modeling Modelovanie mozgu Hliníkový polymérový plast Studený porcelán

Pin
Send
Share
Send
Send


Hlina je vďaka svojej textúre a univerzálnosti ideálnym spôsobom modelovania mozgu. Ideálne pre školský projekt alebo remeslo na daždivý deň. Vybudovaním mozgového modelu sa môžu deti naučiť rôznym častiam a funkciám. Je ľahké rozlíšiť medzi časťami mozgu pomocou hliny rôznych farieb na modelovanie každej z nich. Ukážte šablónu svojim priateľom a kolegom a možno ju budete chcieť vyrobiť.

inštrukcia

Vytvorenie modelu mozgu môže deti naučiť ich rôzne časti a funkcie. (Hemera Technologies / PhotoObjects.net / Getty Images)

Pre ľahké čistenie prikrývajte stôl voskovým papierom.

Vytvorte dve najväčšie časti mozgu, pravú a ľavú hemisféru, a vytvorte dva široké polkruhy (hemisféra je grécke slovo pre polkruh).

Medzi dve pologule umiestnite kúsok hliny inej farby, aby sa medzi nimi nachádzal korpus callosum, ktorý slúži ako most.

Vytvorte drážky a zákruty, ktoré zakrývajú mozgovú kôru (vonkajší povrch hemisfér) tak, že zabalíte malé kúsky ílu a pripojíte ich ku kortexu.

Modelujte mozoček vytvorením dvoch malých ílových guličiek a ich pripevnením k zadnej časti kôry. Zmiešajte obidva do jedného prvku, pretože to nie sú samostatné časti, napríklad hemisféry.

Vytvorte mozgový kmeň, časť mozgu, ktorá ho spája s miechou. Vyrobte kúsok tenkej, krátkej hliny, ktorá vyzerá ako kvetinová stopka. Spojte to medzi dvoma formami, ktoré tvoria mozoček.

Vyrezávaj mozog.

  • Studený porcelán (polymérová hlina)
  • Striekačka (extrudér alebo cesnakový lis)
  • Špáradlo

Začnime teda. Najprv musíte nechať časť HF na injekčnej striekačke a druhú časť rozdeliť na polovicu a dať každej polovici pologuľovitého tvaru.

Teraz sa musia formulár spojiť a vyplniť.

Naneste lepidlo na jednu hemisféru, vytlačte prúžok zo striekačky a urobte stočenie. (Ak vytvárate plasty, nemusíte nanášať lepidlo a vytlačiť ho z injekčnej striekačky nebude fungovať, preto je lepšie použiť extrudér alebo cesnakový stlačovač).

To isté urobte s druhou hemisférou.

Špáradlom vyznačte hranicu medzi pologuľami a opravte gyrus.

Mozog je pripravený. Aby som ju mohol zavesiť na šnúrky, vložil som do nej prsteň, pretože Došli mi špendlíky.

Vyrábame šnúrky.

Za šnúru som vzal vlákno dúhovky a kus HF. Vlákna musia byť usporiadané rovnako ako na fotografii.

Potom naviňte nite do kusu HF a prevlečte sa medzi prsty.

Zostáva len odrezať a odstrániť prebytok HF.

Pripojil som mozog k šnúre pomocou spojovacieho krúžku.

Pozri tiež vzdelávacie a vývojové video na túto tému:

Nezabudnite do svojich záložiek pridať vzdelávacie a vývojové videá pre deti a dospelých! Ak sa chcete stále vrátiť k zobrazeniu.

Varovanie! Ak sa posuvník pre stiahnutie videa neobjavil - skúste stránku načítať znova, Akonáhle sa posúvač objaví, posuňte ho doprava až na koniec a stiahnite si video s hodinami modelovania zadarmo a bez registrácie v požadovanom formáte: mp4, webm, 3gpp alebo mp3.

Odkaz na stránku s videom:

Odkaz HTML na stránku videa:

Kód pre vloženie hráča:

Prosím, napíšte svoj komentár alebo recenziu cez VKontakte.

Vážení návštevníci videa Lepka.rf!

Zdrojom všetkého textového, fotografického a video obsahu o modelovaní z plastelíny, cesta, hliny atď. Vrátane zdroja Lepka.rf, ktorý sa hrá na stránkach, je zdroj videa tretích strán, konkrétne YouTube.com, verejný videohosting, ktorý poskytuje otvorený prístup k jeho videoobsahu. (pomocou otvorenej a verejnej technológie videa API3 youtube.com)! Video zdroj Lepka.rf je vyhľadávací nástroj pre názov a popis videoobsahu. Súbory sa nikdy nenahrávajú na webhosting ani na web Lepka.rf a na našom serveri sa vôbec neukladá žiadny fotografický / textový / video obsah chránený autorskými právami. Podrobnosti pre držiteľov autorských práv.

Videonávody z modelovania z hliny, slaného cesta a hliny!

Modelovanie pre deti a dospelých. tu najlepšie videonávody a modelovacie kurzy z plastelíny, slaného cesta, polymérnej hliny, tmelu, plastu, studeného porcelánu, piesku, hmoty a dokonca aj snehu. Všetko o tom, ako si vyrobiť zábavné remeslá, ako je výroba zvierat (mačka, pes, opica, medveď a iné zvieratá), jedlo (ovocie, zelenina, pečivo, koláče, koláče, buchty, knedle, knedle, zmrzlina a ďalšie výrobky) a tiež kvety, človek, dievča, bábika, Freddy, dinosaurus, snehuliak, Smeshariki, figúrky a iné hračky z plastelíny, cesta, hliny a ďalších modelových materiálov. Podrobné video recenzie o nástrojoch a materiáloch na modelovanie: plastelínu, slané cesto, polymérna hlina, tmel, plast, studený porcelán, piesok, hmotnosť, sneh atď. Podporte náš projekt! Povedzte svojim priateľom a známym o webe, zdieľajte ho na sociálnych sieťach.

Pin
Send
Share
Send
Send