Užitočné tipy

Recenzia bezdrôtových reproduktorov Jawbone JAMBOX - vývoj starého magnetofónu

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak pokyny nie sú úplné alebo ak sú na tomto zariadení potrebné ďalšie informácie, ak potrebujete ďalšie súbory: ovládače, dodatočnú používateľskú príručku (výrobcovia často pripravujú niekoľko rôznych dokumentov technickej pomoci a príručiek pre každý produkt), najnovšiu verziu firmvéru, potom môžete položiť otázku správcovia alebo všetci používatelia stránok, každý sa pokúsi rýchlo reagovať na vašu žiadosť a pomôcť čo najrýchlejšie.

Vaše zariadenie má nasledujúce špecifikácie: Verzia Bluetooth: 1.2, Viacbodové: áno, Typ: mono, Profil: Handsfree, Headset, Dosah: 10 m, Rozmery (ŠxHxT): 58x28x20 mm, úplné špecifikácie nájdete na nasledujúcej karte.

Stiahnite si manuál Jawbone Jawbone Bluetooth Headset

Jawbone__0.pdfPoužívateľská príručka Jawbone__1.pdfStiahnite si osvedčenie o zhode Stiahnite si hlásenie Broken Link

Užitočné súbory a softvér

Pri mnohých produktoch môže práca s Jawbone Jawbone vyžadovať rôzne ďalšie súbory: ovládače, opravy, aktualizácie, inštalátory, zoznam chybových kódov, elektronický obvod alebo fotografiu. Môžete si tieto súbory stiahnuť online pre konkrétny model Jawbone Jawbone alebo si pridať vlastné súbory na stiahnutie zdarma pre ostatných návštevníkov.

ovládačeNájdené (0)
Elektronický obvodNájdené (0)
fotografieNájdené (0)
Inštalačná schémaNájdené (0)
listNájdené (0)
Pridať súbor

Charakteristika čeľustnej čeľuste

Text popisujúci vlastnosti zariadenia.

Všeobecné vlastnosti
Verzia Bluetooth1.2
multipointje tam
typmono
profilHandsfree, Headset
Akčný rozsah10 m
Rozmery (š xvxh)58 x 28 x 20 mm
závažia14 g
jedlo
Typ batérieLi-Pol
Kapacita batérie200 mAh
Čas hovoru / pohotovosti6/120 h
Čas nabíjania1,5 hodiny
Vymeniteľná batériažiadny
USB nabíjateľnéje tam
funkcie
Odpovedať / ukončiť konverzáciuje tam
Hlasová voľbaje tam
Zopakujte posledné čísloje tam
Doplnkové funkcieredukcia šumu, indikátor stavu
Ďalšie funkcie
Počet mikrofónov2
kôňs háčikom na ucho
zobraziťžiadny
Výmenné panelyžiadny
Balík balíkovheadset, nabíjačka striedavého prúdu, kábel na nabíjanie z počítača, štyri ušné háčiky (vľavo vpravo, štandardne dlhé), štyri ušné ušníky, pokyny

Rozdelenie náhlavnej súpravy Bluetooth

Tu je zoznam najbežnejších a najčastejších porúch a porúch náhlavných súprav Bluetooth. Ak máte takéto zlyhanie, potom máte šťastie, je to typická porucha Jawbone Jawbone a môžete sa opýtať, ako to opraviť, a budete na ne rýchlo zodpovedaní, alebo si prečítajte nižšie uvedené otázky a odpovede.

Názov rozdeleniaOpisúčinok
Nie je pripojenýotázka
Žiadny zvukotázka
Dýchavý zvukotázka
Plastový oblúk (čelo postele)Plastový oblúk (čelo postele) pri samotnom pohári praskol. V spoločnosti Qumo Trio Techno majú rovnaké problémy.otázka
Batéria sa nenabíjaotázka
Nie je možné upraviť vyváženie.Jeden rečník začal pracovať tichšie ako druhý, ale návod na nastavenie vyváženia nie je uvedený v pokynochotázka
Zlá pozícia stlačením tlačidla play-pauseNiekedy je potrebné stlačiť niekoľkokrát alebo hľadať polohu tlačidla, ktoré sa má stlačiť, posunutie mierne na stranu osi lisovania. Neviem, čo je funkčný princíp tlačidla, ale skladby na šálke tlačidla sa zdajú byť vymazané.otázka
Zahrajte si pokojnejšie hryNa jednom mieste začali hrať pokojnejšieotázka
Jeden reproduktor nefungujeotázka
Pridať zlom

Ako pripojiť náhlavnú súpravu a reproduktory Jawbone

wikiHow funguje na princípe wiki, čo znamená, že mnohé z našich článkov napísali viacerí autori. Pri tvorbe tohto článku dobrovoľní autori pracovali na jeho úprave a vylepšovaní.

Počet zdrojov použitých v tomto článku: 5. Zoznam týchto zdrojov nájdete v dolnej časti stránky.

Jawbone je spoločnosť špecializujúca sa na výrobu nositeľného zvukového zariadenia. Niekoľko populárnych zariadení Jawbone, ako sú slúchadlá Icon, Prime a Era, ako aj reproduktory Jambox, je možné pripojiť prostredníctvom Bluetooth k akémukoľvek zariadeniu, ktoré túto technológiu podporuje. Vezmite si zariadenie a postupujte podľa pokynov v tomto článku na pripojenie čeľustnej kosti k telefónu.

Vzhľad: štýl, kvalita a farba podľa chuti

Prvá vec, ktorá upúta vaše oko, je neobvyklý vzhľad Reproduktory Jambox, Návrhári z Jawbone urobili maximum. Výsledkom je nezvyčajne štýlový produkt, ktorý nebudete okamžite akceptovať pre reproduktorov. Vzhľad Jambox pripomína tehlu s podivným, ale atraktívnym povrchom. Porovnanie s tehlami nie je náhodné: použitie moderných plastov a nehrdzavejúcej ocele dáva celej konštrukcii pevnosť, ktorá umožňuje odolávať pádu z priemernej výšky bez akýchkoľvek následkov.

Okrem toho, Jawbone išla viac ako len príjemná farba a vyzvala zákazníkov, aby si vybrali vlastný odtieň a vzor mriežky. Výsledkom je viac ako sto rôznych kombinácií. Môžete si vybrať reproduktory, ktoré zodpovedajú novému automobilu, alebo štýlové zariadenie, ktoré dokonale dopĺňa interiér modernej kancelárie.

Mimochodom, vo vnútri monolitického pohľadu (a podľa pocitov) je blok skrytý dva reproduktoryrovnako vstavaný mikrofón, Preto je možné Jambox príležitostne kúpiť aj pre vybavenie kabinetu na uskutočňovanie konferenčných hovorov.

prípojka

Jednoduchým pripojením bezdrôtový reproduktor jednoducho vynikajúce. Stačí zapnúť modul Bluetootha potom ich nájdite na prenosnom počítači alebo smartfóne v zozname zariadení Bluetooth, pripojte sa a je to. Svoju obľúbenú skladbu môžete začať prehrávať nie prostredníctvom vstavaných reproduktorov, ale prostredníctvom plnohodnotného externého reproduktora.

Mimochodom, výrobca sľubuje stabilný prenos hudby bezdrôtovo vo vzdialenosti až 10 metrov. V praxi je táto vzdialenosť približne rovnaká - samozrejme, ak medzi reproduktormi a telefónom napríklad nie sú steny. Na druhej strane je táto vzdialenosť postačujúca na to, aby ste sa spriatelili umiestnením reproduktora a smartfónu do rôznych miestností a následným zapnutím zvuku.

Hlasitosť a kvalita zvuku

Zdá sa pochybné, že také malé zariadenie (a veľkosť Jamboxu je porovnateľné s dlaňou) je schopné vydávať dosť hlasný zvuk. Avšak stojí za to ho zapnúť - a pochybnosti sa rozptýlia. Faktom je, že keď zapnete reproduktory, nielenže napájate reproduktory, ale aj privítate používateľa. Je pravda, že je celkom nahlas privítaný. Žiadny žart - až 85 decibelov. Stále však nie je dosť sily na usporiadanie strany.

Spravodlivo treba poznamenať, že pri vysokej hlasitosti zvuk prichádza s určitým skreslením. Na druhej strane, so zvukmi strednej hlasitosti znie zvuk veľmi príjemne, a to ako pri rockových skladbách, tak pri klasických bluesových melódiách. Samozrejme, fanúšikovia maximálnej kvality zvuku, vyžadujúca dokonalú čistotu, budú nešťastní. Všetci ostatní sú však veľmi spokojní s kvalitným zvukom vysokých frekvencií a príjemným a mäkkým basovým zvukom.

Správa a komunikácia

Okrem ovládania hlasitosti je umiestnená horná strana kľúč na hovorenie, Môže sa použiť na prijatie alebo odmietnutie hovoru (keď je pripojený k smartfónu). Ak počas hovoru nestlačíte tlačidlo, zobrazí sa telefón úroveň batérie reproduktora.

Pravá strana zariadenia je vybavená vypínačom a dvoma konektormi. Jedným z nich je štandardný 3,5 mm výstup reproduktorov. Ak je to potrebné, môžete použiť káblové pripojenie. Ďalšou možnosťou je port micro USB, ktorý vám umožňuje pripojiť reproduktor k počítaču a nabíjať batérie. A tu sa otvára ešte jeden konkrétny funkcia schránky: Existujú často stĺpce, ktoré môžu sťahovať aktualizácie? A tieto môžu. Stačí nainštalovať príslušnú aplikáciu (k dispozícii pre PC aj Mac). Takže v priebehu času, s príchodom nového firmvéru, sa zvuk z reproduktorov len zlepšuje. A to je vlastnosť skutočne dobrého hudobného nástroja.

Balík balíkov

Pokiaľ ide o pripojenie káblov, nie sú ušetrené v čeľusti. Súprava obsahuje dva káble micro USB (30 cm a 1,5 metra), štandardný zvukový kábel 90 cm a nabíjačku. To všetko vám umožňuje okamžite začať používať reproduktory bez akýchkoľvek problémov.

Rozmery, hmotnosť, kapacita batérie

Vďaka svojim pomerne vážnym schopnostiam dokáže Jambox mať rozmery 151 x 40 x 57 milimetrov. Hmotnosť zariadenia je asi 350 gramov. Vstavaná batéria vydrží až 10 hodín (pri priemerných prevádzkových podmienkach) alebo pri maximálnom zaťažení približne 5 hodín. To všetko áno bezdrôtový reproduktorový box Vynikajúca voľba pre cestovanie so sebou na dovolenku alebo na cestách.

Pin
Send
Share
Send
Send