Užitočné tipy

Ako vyrobiť pascu

Pin
Send
Share
Send
Send


Ak nováčik vstúpil do tejto hry prvýkrát, potom je príliš skoro na to, aby sa zaujímal o to, ako si vyrobiť hrudnú pascu v Minecraft. Budeme sa musieť zaoberať mechanizmami získavania zdrojov, správy znakov a režimov, ktoré sú implementované na serveri. Hra získala popularitu vďaka nekonečným možnostiam budovania rôznych budov a vytvárania objektov. Každý si môže vytvoriť svoj vlastný vesmír v ich zvolenom štýle a stať sa tam hlavou alebo obyčajným obyvateľom. Napríklad, existujú prípady, keď tím hráčov postavil skutočné pevnosti v štýle stredoveku a hráči prevzali úlohu rytierov okrúhleho stola, ako v čase kráľa Artuša. Chránili zem pred davmi príšer a iných nepriateľov. Táto koncepcia umožnila fanúšikom vyvinúť režimy pre Minecraft, ktoré pridávajú nové miesta, rozširujú svet, množstvo zdrojov a položiek, ktoré sa dajú vytvoriť.

Opis hrudníka pasce

Táto položka sa objavila v aktualizácii pod číslom 1,5 a potom sa začal lov. Predtým, ako v Minecraft urobíte pascu na hrudník, musíte vedieť o všetkých jej vlastnostiach. Mechanizmus vyzerá ako obyčajná hruď, ale keď je otvorená, páka sa spustí a vydá hlasný signál. Polomer šírenia zvuku závisí od počtu ľudí, ktorí v čase otvorenia stáli pri hrudi pasce. Úlovok môžete určiť iba sotva viditeľnou čiarou v oranžovom hrade. Po otvorení je na vnútornej strane červený pruh, ktorý v bežných trezoroch chýba. Súčasne s tým musí byť pripojený červený drôt, ktorý sa vlastníci pasce snažia skryť všetkými možnými spôsobmi, aby sa nevylúčili vlastnosti pasce.

Vytvorenie položky

Predtým, ako v Minecraft urobíte pascu na hrudník, musíte si zaobstarať predmet nazývaný senzor napätia, pretože je súčasťou receptu. Vezmite palicu, drevený blok a železnú tyčinku. Vložte tieto prísady do mechanizmu, aby ste zachytili snímač napätia z odchádzajúcej bunky. Potom ho spojíme s jednoduchou hruďou a dostaneme pascu pre nežiaducich hostí. Konvenčné skladovanie sa vytvára umiestnením ôsmych drevených blokov do remeselníckeho systému. V takom prípade musí byť stredový otvor prázdny. Tieto znalosti môžu byť užitočné pri vytváraní ďalších položiek v hre. Napínacia páka je súčasťou mnohých mechanizmov, ktoré sa hodia v zastavanom dome.

Spôsoby použitia pasce

Ak neviete, čo robí hrudník pasce v Minecraft, je najlepšie experimentovať s jeho vlastnosťami. Ak chcete začať, zavolajte priateľovi a nahromadite potrebné zdroje. Po vytvorení položky presuňte určitý polomer z domu a povedzte priateľovi, aby aktivoval mechanizmus. Vydá pretrvávajúci zvuk, ktorý upozorní majiteľa domu na inváziu nepriateľov, ktoré vlastní. Je to vynikajúci spôsob ochrany zdrojov a cenných predmetov, pretože po spustení signálu budú súperi ustupovať a budú vedieť o bezprostrednej hrozbe. V tomto prípade je možné hrudný pas kombinovať s ďalšími zaujímavými vecami. Napríklad pod štyri horné bloky vložte dieru s lávou. Vytvorte mechanizmus, ktorý po otvorení trezora presunie bloky a nepriatelia sa stretnú s nevyhnutnou smrťou. Počet takýchto kombinácií závisí iba od predstavivosti používateľa. Čím viac pascí, tým lepšie chráni majetok. A čo je najdôležitejšie, potom sa do nich nemôžete dostať z nedbanlivosti.

Pasce na hrudník

Pasca na hrudi

Ako ste už pochopili, nevyhnutne budeme potrebovať hruď, kde ju veľmi zásadne neuvádzame, môže to byť váš dom, môj alebo akýkoľvek iný predmet. Na hrudník položíme jeden blok červeného kameňa, je vhodné ho skryť pod pracovným stolom, ktorý sa musí umiestniť vedľa neho, po opakovači a priviesť ho do pasce, napríklad do vozíka s dynamitom, ktorý sa potichu vyhrne k hráčovi, aktivuje a vybuchne.

goodies

Je zriedkavé, že niekto pred výbuchom dokáže spáliť, že sú uväznení. Keď je pasca správne postavená, takmer vždy zabije chápadla, ktorý mu vloží nos do hrude. Nikto samozrejme nevedie prázdnu hruď, pretože je vhodné tam umiestniť niečo zbytočné. Z plusy po smrti chápadla môžu z toho vypadnúť cenné veci, vrátane tých, ktoré ste vložili do hrude.

cons

Túto pascu by som zaradil do kategórie jednorazových. Pasce na pasce sa mierne líšia od jednoduchých bedier. Rozdiely môžete vidieť umiestnením jednoduchého hrudníka vedľa neho.

Prečo v pasci Minecraft Chest?

Tiež nie sú kombinované. Griffin tiež môže hlúpo prelomiť dom, keď sa rozhodne, že je to skutočný dom hráča, a vôbec sa neobťažuje pozerať sa na hruď.

Vylepšená pasca

Položili sme jednoduchú hruď, komparátor na ňu, do hrude sme vložili niekoľko vecí (veľa, pokiaľ možno cenné), viedli sme drôt z porovnávača, až kým sa signál nezlomil, keď sa zlomil, namiesto tohto prachového bloku sme umiestnili opakovač a viedli sme do pasce, alebo do bloku s červeným kameňom, ktorý obsahuje pascu. Hráč berie veci z hrude, signál prestáva byť vydávaný, červená baterka sa rozsvieti a pasca vystrelí.

goodies

Ak hráč poruší komparátor, pasca bude stále fungovať. Citlivosť môžete upraviť umiestnením opakovača do určitej vzdialenosti od hrudníka. Aktivuje sa, ak je hrudník zlomený. Pri správnej konštrukcii môže zabiť hráča alebo ho prepraviť na vhodné miesto, kde môže byť zabitý ručne alebo pomocou mechanizmov. Cenné predmety môžu vypadnúť z prehrávača vrátane toho, čo ukradol (ak pasca nezničí kvapku). Aktivuje sa, ak sa hráč pokúsi ukradnúť veci pomocou nakladacieho lievika. Je ťažké skontrolovať pasce.

cons

Komparátor je viditeľný, ale ak ho skryjete pod hrudníkom, stane sa menej viditeľným (komparátor môžete umiestniť aj cez blok z hrude a bude fungovať rovnako dobre). Aktivuje sa iba vtedy, keď hráč zbiera veci.

Ak chcete vytvoriť pascu, musíte si vyrobiť malý dom z obsidiánu alebo iného odolného materiálu (bloky). Vnútri domu umiestnime diamantový blok alebo hruď, potom, čo sme dali železné dvere, vonku - zatlačili sme dosku a pod ňu cez 1 blok piesku dynamit. Keď sa griffer pokúša vstúpiť do miestnosti, padne pieskom, aby dynamizoval a vybuchol. Pasca je užitočná vec v hre, ale ak nejestvuje žiadna hra, potom to nie je potrebné, takže si musíte stiahnuť odkaz Minecraft z odkazu a vytvoriť pascu.

Pokyny na vytvorenie pasce v minecraft:

Výhody podobnej pasce:

 • · Grifferov inventár sa počas výbuchu zničí.
 • · Pasca je na jedno použitie, po každej explózii je potrebné znovu postaviť.
 • · Pasca je známa všetkým, stačí sa k nej priblížiť a tanier zlyhá a griffer nebude trpieť.

Jednoduchá baňa.

Je potrebné vykopať otvor 1 * 1 a hĺbku 2 bloky, umiestniť dynamit na spodok otvoru, akýkoľvek blok na neho a na jeho vrch - tlakovú dosku.

 • · Pasca je viditeľná, skúsený griffer do nej nezapadne.
 • · Poškodenie pascou nie je významné (iba polovica srdca).

Vodná baňa.

Vykopeme dieru s plochou 1 blok s hĺbkou 2. Nalejte vodu na dno diery, položte na ňu dynamit a nad ňu nainštalujte prítlačnú dosku.

 • Jednoduchá výroba.
 • · Výbuch vo vode je bezpečný pre ich vlastné budovy, dokonca aj v ich blízkosti.
 • · Griffer šliapajúci na kachle zomrie jednoznačne.

 • · Baňa je viditeľná.
 • · Môže byť zabudovaný iba do piesku.

Žumpa.

Vyžaduje sa jamka s plochou 4 bloky, hĺbka je 6 blokov. V druhom z horných blokov nalejeme dynamit, na ktorý nastavíme padajúce bloky. Prvý dynamit vyčistí terén, úlohou druhého je zabiť nepriateľa.

Ako používať pasca na hrudi a háčik?

Aby bola táto baňa neviditeľná, je lepšie ju vytvoriť v púšti, na pláži alebo v jaskyni. Môžete tiež umiestniť blízko domu a kopať míny nie všade. V takom prípade bude vedieť, kam ísť, iba hráč.

 • · Je zaručené, že nepriateľ zomrie v prípade zlyhania.

 • · Zložitosť prípravných prác.
 • · Viditeľnosť.
 • · Silná explózia, schopná zničiť budovy v okolí.

Nezabudnite si pozrieť video, ako vytvoriť pasce v minecraft:

Ako si vyrobiť hrudný pas v minecraft

Citlivosť môžete upraviť umiestnením opakovača do určitej vzdialenosti od hrudníka. Aktivuje sa, ak je hrudník zlomený. Pri správnej konštrukcii môže zabiť hráča alebo ho prepraviť na vhodné miesto, kde môže byť zabitý ručne alebo pomocou mechanizmov. Cenné predmety môžu vypadnúť z prehrávača vrátane toho, čo ukradol (ak pasca nezničí kvapku). Aktivuje sa, ak sa hráč pokúsi ukradnúť veci pomocou nakladacieho lievika. Je ťažké skontrolovať pasce.

cons

Komparátor je viditeľný, ale ak ho skryjete pod hrudníkom, stane sa menej viditeľným (komparátor môžete umiestniť aj cez blok z hrude a bude fungovať rovnako dobre). Aktivuje sa iba vtedy, keď hráč zbiera veci.

Tento článok je do istej miery odpoveďou na žiadosti Crafterov unavených davovými útokmi. Skutočným dôvodom pre objavenie tohto sprievodcu sú výkriky hráčov, ktorí prosia, aby im dali zbraň, ktorá dokáže zachrániť plody ich práce v Minecraft pred smútkami neukojiteľnými pre smútok niekoho iného. Nie sme vždy schopní chrániť náš majetok sami, ba sami. Môžeme niekam ísť, rozptýliť sa a získať zákerný nôž do chrbta. Preto je úplne prirodzené hľadať nástroj, ktorý bude odolávať nepriateľom na stroji. Takýto nástroj je známy už od pradávna a ostáva iba premietnuť ho do technických možností Minecraftu. Máme na mysli samozrejme pasce.

Druhy pascí

Pasce na Minecrafty sa zvyčajne dajú vykonať pomocou:

Navrhujeme zvážiť niekoľko možností, jednoduchých aj zložitejších. Samozrejme je nereálne robiť všetko - v Minecraft je ich príliš veľa. Áno, vy sami môžete prísť s vlastnou verziou vreteníka. Je potrebné poznamenať, že spravidla je ľahšie chytiť davy. Toto sú počítačoví nepriatelia. Podľa definície sú hlúpejší než smútiaci, za ktorými často stoja veľmi hlúpi kamaráti. Navyše, mnoho pascí skúsených hráčov sa už nezastaví - sú si vedomí dizajnu Minecraft „pasce“ a nepredstavujú pre nich žiadne nebezpečenstvo. Ale po prvé, nie všetci crafters sú tak chladní, a za druhé, čo vám bráni v chytení pasce a jej modifikácii, ochutení prvkami iného? Teraz sa dozviete, ako vytvoriť pascu v Minecrafte.

Vodná baňa

Je potrebné vytvoriť jamu, ktorej plocha sa rovná jednému bloku a hĺbka do dvoch. Nalejte vodu, položte na ňu dynamit. Na pokrytie tohto tovaru v Minecraft potrebujete prítlačnú dosku. Aké sú výhody tejto pasce? Aké sú nevýhody?

klady:

 • Môže byť postavený veľmi ľahko
 • Uzáver chápadla je zaručený (ak stúpajú na platňu)
 • Môže byť vykonané v blízkosti domu - výbuch v blokoch vody nezničí zostávajúce bloky Minecraftu

nevýhody:

 • Pasca je viditeľná
 • Možno zabudovať iba do piesku

Pasca na kaktusy

Musíme vykopať tridsaťšesť štvorcových štvorcových oblastí do Minecraftu. Ďalej v strede musíte urobiť jamu tri až tri a dva bloky hlboko. Potom by mala byť pod strechou vytvorená priehlbina, ktorej hĺbka je desať blokov. Uprostred, kde lúče slnka siahajú, meníme pôdu na piesok, aby sme pestovali kaktusy. Nalejte vodu hore. Takto môžete urobiť vírivku, ktorá vezme nepriateľa do jamy. Podlaha musí byť tiež „napojená“, aby chápadlo nemohlo odpočívať. Kurz ho nakoniec klasifikuje ako kaktus, ktorý mu zbaví zdravie v Minecrafte. A bez zdravia - iba na dno. A keď vzduch skončí, pasca a „zabuchnú“.

klady:

 • Raz v tejto pasci Minecraftu bude veľmi ťažké dostať sa von
 • Ťažko si všimol
 • Ak nájdete spôsob, ako sa z toho dostať, môžete si vo vnútri vytvoriť miestnosť, v ktorej sa budete cítiť pohodlne

nevýhody:

 • Je ľahké nájsť východisko. Potrebujete len zlomiť tŕň.
 • Ťažko urobiť
 • Po griffin kapute, jeho objekty, ktoré padli na tŕne v Minecraft, tiež kaput

Pohyblivé steny

Vložte do piliere („šachovnicu“) lepivé piesty v Minecraft. Medzera medzi stĺpmi je 1. Ďalej musíte vytvoriť tunel s dĺžkou desať, šírkou jedného a výškou dvoch blokov. Nad nimi - na strechu. Na samom konci by ste určite mali urobiť železné dvere, ktoré sa o ne môžu oprieť, a preto nebolo možné uniknúť do Minecraft. Pred dverami musíte položiť prítlačnú dosku z kameňa. Potom musíte spojiť červený kameň s piestami. Stačí ho nasadiť na spodný blok tak, aby pôsobil na dva piesty naraz.

Ako si vyrobiť hrudnú pascu v Minecraft

Pod chodbou je potrebné vytvoriť pamäťovú bunku. Zároveň by mal byť redstone (z piestov) a tlačidlo pripojené k deaktivovanej časti. Na miesto, kde prechádza drôt, ktorý spája ostatné piesty, nainštalujte červený opakovač. Hodnota zosilňovača je nastavená na 0,4 sekundy, takže keď je aktivovaná prítlačná doska, môže pamäťová bunka uložiť dáta skôr, ako je eliminovaná piestom. Vedľa dverí urobíme predlžovací kábel, skryjeme ho pod zemou. Výsledkom je chodba, do ktorej nepriateľ aktivuje piesty. Vytlačia nezvaného hosťa v Minecraft. Aké sú výhody a nevýhody tejto pasce?

klady:

 • Ťažké prežiť
 • Uchopovacie veci boli uložené

nevýhody:

 • Vysoko viditeľné
 • Ťažko postaviteľné

Tento článok je do istej miery odpoveďou na žiadosti Crafterov unavených davovými útokmi. Skutočným dôvodom pre objavenie tohto sprievodcu sú výkriky hráčov, ktorí prosia, aby im dali zbraň, ktorá dokáže zachrániť plody ich práce v Minecraft pred smútkami neukojiteľnými pre smútok niekoho iného. Nie sme vždy schopní chrániť náš majetok sami, ba sami. Môžeme niekam ísť, rozptýliť sa a získať zákerný nôž do chrbta. Preto je úplne prirodzené hľadať nástroj, ktorý bude odolávať nepriateľom na stroji. Takýto nástroj je známy už od pradávna a ostáva iba premietnuť ho do technických možností Minecraftu. Máme na mysli samozrejme pasce.

Baňa v Minecraft.

Vyžaduje sa jamka 4x4 blokov a hĺbka 6 blokov. Hornú úroveň zatĺkame voľnými klátikmi (štrk alebo piesok), ale aby nespadla okamžite, dali sme pod ňu dynamit a na voľnom bloku už máme prítlačnú dosku.

Ach áno, nezabudnite nainštalovať dynamit na spodok jamy, takže keď zachytávač spadne do pasce a spadne do jamy, bude vyhodený do vzduchu.

O niečo viac - je potrebná horná úroveň dynamitu, aby sa vyhodila do vzduchu základňa blokov a „spadol“ chápadlo do jamy, kde je dynamit nainštalovaný.

Úprimne povedané, toto je veľmi náročná pasca na implementáciu, ale ak sa pozriete, môžete vyťažiť vchod do svojho domu a len vy budete vedieť, ako sa tam dostať a nie vyhodiť do povetria.

Baňa "bežec" v Minecraft.

Vyššie uvedené bane majú jednu vážnu nevýhodu - mazanci a inteligentní uchopovače z nich môžu utekať. Ale táto baňa je len pre také účely. Pointa je, že dynamit je inštalovaný vo vzdialenosti 8-12 blokov od detonátora. Výsledkom by bolo, že keby chápadlo nevšimlo prítlačnú dosku a jednoducho bežalo pozdĺž nej alebo dúfalo, že z nej prebehne ďalej (dúfajúc, že ​​dynamit bol pod doskou), potom zomrie 100%.

Celý problém spočíva v tom, že musíte robiť dvojité sex. Spočiatku vypukne „pivnica“ pre pascu, v ktorej sa z prítlačnej dosky položí drôt z červeného kameňa na dynamit.

Ako si vyrobiť hrudnú pascu v Minecraft

Podľa mnohých hráčov sú najnáročnejšie zabití pasce na hrudníky, Nenápadný hráč, ktorý zručne nastavuje pasce, sa snaží profitovať zo zdrojov uložených v hrudi.

Hráč však kvôli nepozornosti a naivite zomrie v dôsledku výbuchu dynamitu alebo jedovatých šípov vystrelených z distribútora.

Bohužiaľ, nie každý vie ako si vyrobiť hrudný pas v minecrafta preto budú všetky informácie o tejto téme uvedené nižšie.

Ako zistiť, čo je pasca na hrudník

Aby ste sami nepadli do pasce, musíte vedieť, ako to vyzerá a ako sa líši od obvyklej pasce.

 • Po prvé, pasca na hrudník Má malú oranžovú škvrnu okolo kovového zámku.
 • Po druhé, blízko hrude nájdete distribútora, dynamitu pod vrstvou zeme alebo nejaké podozrivé štruktúry.

Niektorí hráči dokonca vytvárajú kópiu chrámov so všetkými známymi nebezpečenstvami v suteréne a ďalšou pascou, ktorá by tam nemala byť.

Výsledkom je, že nič netušiaci hráč, ktorý ho zničil, slávne chrámové pasce, otvorí hruď a zomrie napríklad z veľkej zásoby dynamitu za múrom.

Preto, ak si ceníte svoj život, buďte veľmi pozorní alebo vôbec neotvárajte hrudníky iných ľudí.

Craft Trap Chest

Na vytvorenie vhodného pasca budete potrebovať hrudník a snímač napätia.

Tvorba hrudníka z ôsmich blokov dosiek umiestnených okolo pracovného stola, s výnimkou medzery v strede.

Na vytvorenie snímača napätia materiály usporiadajte nasledovne:

V hornom rade je v strede železný ingot, v strednom rade je palica, v dolnom rade je blok dosiek.

Po vykonaní potrebných položiek môžete začať remeslo pasce, za týmto účelom otvorte pracovný stôl a umiestnite hrudník do stredu a snímač napätia vľavo od neho.

Nakoniec pasca na hrudi bude pripravený.

Vytvorenie pasce

To znamená, pasca na hrudník pripravený, ale ako sa používa?

Вот инструкция самой простой ловушки, созданной из данного предмета.

1. Поставьте сундук на ровной поверхности и положите что-нибудь в него для вида (можно оставить пустым).

2. Раскопайте под сундуком площадь три на три квадрата шириной и два глубиной. При этом сундук должен оставаться в воздухе по центру ямы.

3. Umiestnite deväť dynamitov do dolného radu a pochujte ho jednou vrstvou zeme. Takto bude viditeľná iba hruď a ak bude otvorený, dynamit sa rozsvieti a vybuchne. V extrémnych prípadoch môžete dať jeden dynamit, ale výbuch z neho nebude taký veľký.

Tip: Po zavedení dynamitu pasca na hrudník bude predstavovať nebezpečenstvo pre všetkých vrátane vás. Hrudník neotvárajte, kým nezničíte všetky dynamitové bloky, inak explodujete.

Pozrite si video: Výroba pastí 23 - pasti na zajíce, kuny, lišky Production traps 23 - trap hares, martens, foxes (Jún 2022).

Pin
Send
Share
Send
Send