Užitočné tipy

Vytvorte akvárium vo vnútri žiarovky Photoshop vo Photoshope

Pin
Send
Share
Send
Send


Vidkourok vybavený dostatočným množstvom materiálu pre vašu fantáziu. Zobrazia sa základné kroky a rôzne konce skladieb.

Ďalej je na vás, na ktorej z nich chcete zastaviť alebo si vytvoriť vlastnú konečnú verziu obrázka.

Materiály k lekcii sú priložené. Zahrnuté je aj rýchle umelecké video na rýchle prezeranie hodiny.názov: Akvárium vo Photoshope
Rok vydania: 2017
štýl: Video kurz, photoshop, photoshop
Video formát: AVI HD 720p | H.264 | 4154 kbps
Zvukový formát: MP3 | 320 kb / s | 44 kHz | stereo
jazyk: Rusky
trvanie: 00:44:47
veľkosť: 1,85 Gb

Krok 24 - Pridajte rybu

Otvorte fotografiu pomocou Nemo, vyberte rybu pomocou Nástroj pero (P). Po vytvorení cesty kliknite na kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte príkaz Vykonať výber,nastavte polomer peria na 0,5 pixelov a kliknite na tlačidlo OK Ctrl + Ckopírovať ryby.

lis Ctrl + Vvložiť ryby do dokumentu. Choďte na Transformácia bez úprav alebo kliknite na Ctrl + T ryby zredukujte a umiestnite tak, ako je to znázornené nižšie.

aktivovať Nástroj pero a vytvorte novú cestu, kliknite na pravým tlačidlom myši a vyberte Vytvorte výber, polomer peria 0 pixelov. Choďte na Layers-New-Layer (Layer-New-Layer) alebo kliknite na Shift + Ctrl + J a vystrihnite tú časť plutiev rýb, ktorá by mala byť priehľadná 80% krytie.

Vyberte ryby, kliknite na vodnú hladinu a kliknite na Ctrl + Cvziať kúsok textúry vody a nastaviť Režim prekrývania obrazovky (plátno),znížte krytie na 65%.

Krok 27 - Miesto druhej ryby

Otvorte fotografiu pomocou rýb, aktivujte ju Nástroj pero a vytvorte novú cestu, kliknite na pravým tlačidlom myši a vyberte Na vytvorenie výberu je polomer osrstenia 0,5 pixelov.lis Ctrl + Ckopírovať ryby.

lis Ctrl + Vvložiť ryby do dokumentu. Choďte na Transformácia bez úprav alebo kliknite na Ctrl + T na zníženie rýb.

lis Ctrl + kliknutím na miniatúru druhej vrstvy rýb načítať výber, aktivovať vrstvu vodnou hladinou, kliknúť Ctrl + C a zobrať kúsok textúry. Textúru prilepte kliknutím Ctrl + V a nainštalovať režim prelínania textúry na Obrazovka (plátno) a Nepriehľadnosť 65%.

Otvorte fotografiu hviezdice. aktivovať Nástroj pero a vytvorte novú cestu, kliknite na pravým tlačidlom myši a vyberte Na vytvorenie výberu je polomer osadenia 0,5 pixelu. lis Ctrl + Ckopírovať hviezdice.

lis Ctrl + Vvložiť do dokumentu hviezdicu. Choďte na Transformácia bez úprav alebo kliknite na Ctrl + T zmenšiť hviezdicu nepriehľadnosť vrstva na 62%.

Ctrl + kliknite na miniatúru vrstvy hviezdice a posuňte výber o 1 pixel nižšie.

Pod vrstvou hviezdice vytvorte novú vrstvu a kliknite na tlačidlo Shift + D alebo choď na Edit-Fill (edit-Fill) vybrať čiernafarba z ponuky a kliknite na tlačidlo OK. inštalovať nepriehľadnosť vrstva na29%.

Krok 32 - Pridajte žiarovku do žiarovky

Skryte všetky vrstvy okrem vrstvy žiarovky. vybrať Nástroj pero (P) z ponuky a vytvorte nový obrys, ako na obrázku. kliknite pravým tlačidlom myši a vyberte Na vytvorenie výberu je polomer osrstenia 0,5 pixelov. Choďte na Layers-New-Layer (Layer-New-Layer) vložte výber pomocou kopírovania / vloženia alebo kliknite na Ctrl + J a presuňte kópiu nad všetky vrstvy.

Choďte na Úpravy obrazu - jas / kontrast a použite nastavenia zobrazené na obrázku nižšie. inštalovať režim prelínania vrstva naPrekrytie (prekrývanie) a zníženie nepriehľadnosť na 20%.

lis Ctrl + kliknite na ikonu vrstvy vytvorenej v predchádzajúcom kroku, čím sa načíta výber žiarovky a prejdete na Edit-Fill (edit-Fill) alebo kliknite na Shift + F5výberom farby z ponuky # 808080.

kliknite pravým tlačidlom myši na tejto vrstve a vyberte položku Možnosti miešania štýlov, inštalovať nepriehľadnosťvyplniť na 0%.

Choďte na Prekrytie s prechodom a vytvorte nový prechod s nasledujúcimi nastaveniami:

inštalovať Režim prekrytia s prekrytímNepriehľadnosť 50%Radiálny štýl, nastavte prechod na zvrátiť, V rámci uhol 90 stupňov, stupnica je 97%.

Vytvorte výber žiarovky a čierna kefa s veľkosťou asi 200 - 300 pixlov vytvorte tieň dole, ako na obrázku:

inštalovať režim miešania vrstiev na Mäkké svetlo a krytie 45%.

Kliknite na ikonu Vytvorte novú vrstvu výplne alebo úpravy (Vytvorte novú vrstvu výplne ar) a vyberte z ponuky Fotofilter (fotografický filter).

vybrať Filter „Pod vodou“, a nainštalovať Hustota 75%.

Vytvorte výber vodnej vrstvy pomocou klávesovej skratky Ctrl + kliknutím na miniatúru vrstvy s vodnou hladinou a prejdite na Výber-inverzný (výber-inverzný) alebo kliknite na Ctrl + Shift + I, Kliknite na miniatúru masky vrstvyFotografický filter:

Choďte na Edit-Fill (edit-Fill) alebo kliknite na Shift + F5 a vyberte z ponuky čierna farbu.

To je všetko! Dúfam, že sa vám tento tutoriál páčil a veľa ste sa z neho naučili.

Pin
Send
Share
Send
Send