Užitočné tipy

Prenájom automobilov v Izraeli od 10 dolárov

Pin
Send
Share
Send
Send


Môžem na talianskych letiskách využívať služby požičovne áut bez kreditnej karty?

Keď prečítam podmienky (napríklad Hertz, rozpočet atď.), Tvrdia, že na rezerváciu je možné použiť debetnú alebo kreditnú kartu, ale pri prenájme sa vyžaduje kreditná karta.

Ale čo použitie embosovanej debetnej karty (nie kreditnej karty). Je to možné?

Bohužiaľ, je to takmer nemožné. Zvyčajne to akceptujú pri rezervácii, ale ak chcete auto skutočne dostať, musíte poskytnúť kreditnú kartu.

Ale to nie je všetko. Kreditná karta musí patriť tej istej osobe, ktorá vykonala rezerváciu.

Overil som si podmienky najbežnejších nájomných služieb, ako sú Hertz.it, Maggiore a Avis, a všetky jasne uviedli tú istú požiadavku.

Jediné tipy, ktoré vám môžem dať:

 • v závislosti od miesta, kde pristávate, sa pokúste zistiť, či existuje miestna požičovňa automobilov. Zvyčajne majú nižšie požiadavky.
 • skúste kontaktovať niektorú z týchto služieb a vysvetlite im problém. Môžu vám pomôcť.

Požičovňa áut bez kreditnej karty

Väčšina z nás má dnes kreditné karty. Mnohí sa však z nejakého dôvodu rozhodli úver nevyužiť. Alebo možno nemáte kreditnú kartu? Môžem si požičať auto bez kreditnej karty?
V HolylandCars sa pokúsime tento problém vyriešiť a nájsť najlepšie riešenie.

Prečo si nájomné spoločnosti účtujú vysoký vklad?

Pre tých z nás, ktorí to nevedia, sa od spoločností, ktoré poskytujú požičovňu áut s veľkým vozovým parkom, nevyžaduje, aby poistili svoje autá, ako aj vodiča, cestujúcich a tretie strany. V prípade nehody, poškodenia alebo iného porušenia nesie zodpovednosť vodič. Preto sú veľké požičovne zaistené a účtujú vysoké zálohy.

Prečo autopožičovne uprednostňujú kreditné karty pred hotovosťou alebo šekom?

Cash. Veľké nájomné spoločnosti radšej nechcú akumulovať hotovosť v pobočkách, aby sa nezaťažovali zbytočnými operáciami a nekomplikovali už tak tvrdú prácu a koľko hotovosti môžete požiadať klienta, aby odišiel ako vklad? Z rovnakého dôvodu neakceptujú šeky ako vklad.
Okrem toho pri platbe vkladom s šekmi nie je možné skontrolovať záruku platby na mieste - spravidla tento postup trvá do 3 dní.

Ako si prenajať auto bez kreditnej karty: využite tento skvelý cestovný vzlet, aby ste predišli nepríjemnému vkladu

Dobrý Penny Hoarder by mal spochybniť logiku mojich rozhodnutí. Prečo nie dať prednosť budovaniu úveru alebo rastu mojich úspor, než utrácať to, čo som mal na ceste alebo lete?

Jednoducho povedané: Radšej by som cestoval, aby som sa zlomil, než aby som nikdy neopustil domov.

Môžete sa tiež stretnúť s takýmto putovaním. Alebo stačí ísť do práce alebo navštíviť rodinu a nemáte peniaze ani kredit na ich podporu.

Môže to byť zložité, ale našiel som jeden trik, vďaka ktorému je to oveľa jednoduchšie.

Alternatívny prenájom auta bez kreditnej karty

Kontaktujte príbuzného alebo priateľa žijúceho v Izraeli, ktorý má kreditnú kartu, podobne ako takmer všetci izraelskí občania, a požiadajte ho, aby poskytol svoju kreditnú kartu ako zálohu. Jediným obmedzením je, že váš ručiteľ bude hlavným vodičom a bude zodpovedný za prenájom a zaplatí DPH vo výške 17% z celkovej faktúry. Môžete sa pripojiť ako druhý ovládač. V takom prípade musíte za poistenie druhého vodiča zaplatiť iba 4 dolárov za deň.

Existujú požičovne, v ktorých kreditnú kartu vôbec nepotrebujete?

Áno, možno v niektorých krajinách existujú malé spoločnosti, ktoré vám ponúknu alternatívne možnosti vkladu. V tomto prípade však nesmieme zabúdať, že spoľahlivosť takéhoto nájmu je veľmi pochybná.
Takéto úrady často zarábajú na neprimeraných nárokoch voči vodičovi po dodaní vozidla. Napríklad škrabance, fiktívne dane atď. Miestni „podnikatelia“ využívajú nedostatok znalostí jazyka a miestnych zákonov a zarábajú na ňom peniaze. Preto vám odporúčame, aby ste kontaktovali iba dôveryhodné medzinárodné spoločnosti so solídnou povesťou.
A ak sa chystáte prenajať auto v Izraeli, naša spoločnosť je spoľahlivým riešením. Prajem pekný výlet!

Vyskúšajte túto hacknutú debetnú kartu PayPal

Namiesto vkladania mojej bankovej debetnej karty na pokrytie vkladu na prenájom automobilu používam svoju debetnú kartu PayPal.

Pri tomto triku vklad nikdy neopustí môj účet.

Najprv musíte mať debetnú kartu PayPal Business MasterCard. Ak ešte žiadny nemáte, postupujte takto:

2. Kliknite na kartu Premier alebo Business Account

Túto možnosť nastavte, keď otvoríte účet alebo inovujete svoj existujúci účet na Premier alebo Business.

Nezabudnite si prečítaťrozdiely medzi týmito účtamiVedieť, čo je pre vás najlepšie. Prepnutie na ktorúkoľvek z nich je bezplatné a obe sú vybavené funkciami, ktoré nie sú k dispozícii pre osobný účet.

V zásade, ak budete používať službu PayPal na podnikanie online alebo na voľnej nohe, prejdite na svoj firemný účet. Na osobné použitie s ďalšími funkciami by vás mal Premier pokrývať.

3. Požiadajte o debetnú kartu PayPal Business MasterCard

Naplánujte si dopredu, ak chcete použiť svoju debetnú kartu na konkrétny výlet! Ak ste novým používateľom PayPal, budete chcieťpožiadať o MasterCard Masternajmenej tri mesiace vopred.

Aj keď ste mali účet PayPal, dajte si aspoň mesiac.

Poznámka. NIE JE to isté akoPayPal Predplatená MasterCard, čo je tiež fyzická karta, ktorú môžete získať od PayPal. Predplatená karta sa vkladá ako darčeková karta, zatiaľ čo obchodná debetná karta funguje ako váš bankový debet alebo bankomat.

Aj mimo tohto hacku mám rada debetnú kartu PayPal, pretože:

 • Môžem vybrať hotovosť z môjho účtu PayPal v bankomatu alebo ich použiť ako akúkoľvek inú debetnú kartu. To znamená, že môžem nakupovať v reálnom živote s peniazmi, ktoré zarobím online.
 • Mám okamžitý prístup k svojim finančným prostriedkom PayPal, ktorý bol použitý na prevod na môj bankový účet od troch do štyroch dní.
 • Za každý debetný nákup dostanem 1% hotovosť ktorý nevyžaduje PIN.

3. Nastavte záložný zdroj financovania

Vyberte záložný zdroj pre svoju firemnú debetnú kartu. Toto je iný postup ako výber záložného zdroja financovania pre váš účet PayPal, preto ho musíte osobitne priložiť k karte.

Zdrojom záložného zdroja bude váš aktuálny účet alebo iná debetná karta (alebo obe).

Ak niečo zaplatíte debetnou kartou PayPal, prostriedky na vašom účte PayPal sa použijú ako prvé. Záloha pokryje nákup, ak suma presiahne váš zostatok na PayPal.

Varovanie. Vaša záloha pokryje nákup, ktorý presahuje váš zostatok PayPal, bez ohľadu na to, či máte na záložnom účte prostriedky. Sledujte zostatok na oboch účtoch, aby ste zabránili poplatkom za prečerpanie.

1. Investujte 1 $ na svoj účet PayPal.

Niekoľko dní pred cestou investujte malú sumu na svoj účet PayPal. Vždy som držal iba 1 dolár.

V závislosti od vašej banky môže vklad trvať niekoľko dní, kým sa dostane na váš účet PayPal. Baňa zvyčajne trvá dva alebo tri dni.

Ak to potrebujete rýchlejšie, môžete sa dohodnúť s priateľom alebo členom rodiny na prevode peňazí priamo z iného účtu PayPal, ku ktorému dochádza takmer okamžite.

Uistite sa, že váha zostáva nízka. Ak už máte na svojom účte PayPal vyšší zostatok, väčšinu z neho vyberte na svoj bankový účet.

Akékoľvek prostriedky, ktoré sú k dispozícii na vašom účte PayPal, sa uskutočnia ako vklad, takže čím menej je k dispozícii pri posúvaní karty, tým lepšie.

2. Nájdite fixáciu dostupného zostatku

Ak má autopožičovňa vašu kartu, vklad vám prinesie 1 dolár.

Autorizácia bude platná, pretože poplatok bude považovať vaše financovanie rezerv a číta ho za dostatočný objem prostriedkov na platbu bez ohľadu na zostatok na vašom bežnom účte.

Váš aktuálny účet však nebude pripísaný, pretože transakcia nebude dokončená.

Následne môžete na svoj účet PayPal prijímať platby alebo inak vkladať peniaze a mať k nim prístup. Nebude zviazaný v nákladovom priestore.

3. Vráťte auto a vyberte držanie

Keď vrátite svoje požičané auto, zaplatíte nájom. Kartu PayPal si môžete zaúčtovať do súboru (a následne do záložného zdroja), alebo ak je to povolené, platiť inou kartou alebo v hotovosti.

Keď vrátite auto, pozastavenie sa odstráni z karty a peniaze z vkladu si nikdy nevyberiete.

Upozorňujeme, že ak vyberáte provízie za poplatky za prenájom auta, ako je fajčenie v aute alebo poškodenie, bude vám účtovaný poplatok PayPal a / alebo záložný zdroj.

Neodporúčam vám naúčtovať na váš PayPal vklad, ktorý presahuje zostatok na vašom aktuálnom účte. Ak z nejakého dôvodu platí vkladový poplatok, riskujete prečerpanie.

Kde si prenajať auto bez kreditnej karty

Prenájom vozidla je ťažký proces pre ľudí so slabým kreditom. Toto je veľká zodpovednosť!

Niektoré spoločnosti vám nedovolia prenajať si kreditnú kartu vo vašom mene. Takmer nikto si vás neprenajme v hotovosti alebo šekom.

Mnoho spoločností vám však umožňuje požičať si auto pomocou debetnej karty - s niekoľkými ďalšími rezerváciami.

Väčšina spoločností na prenájom automobilov vykoná kreditnú kontrolu a mnohé z nich si budú vyžadovať ďalšiu identifikáciu, aby si požičali s debetnou kartou (v porovnaní s kreditnou kartou). Obráťte sa na autopožičovňu a uistite sa, že poskytujete všetky potrebné informácie.

Na zapožičanie automobilu budete vždy musieť predložiť platný vodičský preukaz a svoju kreditnú kartu.

Dodatočné I.D. Vyžaduje sa na zapožičanie automobilu debetnou kartou. Môže zahŕňať:

 • spiatočný lístok alebo trasa
 • Americký pas alebo vojenský preukaz
 • platná karta poistenia vozidla
 • kópiu telefónneho účtu alebo vyúčtovania za služby alebo výpis z účtu do 60 dní

V čase písania tohto článku vám tieto spoločnosti umožňujú požičať si auto pomocou debetnej karty:

 • dolár
 • ekonomický
 • Alamo (spiatočný lístok, požadovaná trasa, kontrola kreditu na niektorých miestach)
 • Avis (najviac miest)
 • Rozpočet (na niektorých miestach neexistuje kontrola kreditu)
 • hertz
 • Neobmedzený (na niektorých miestach kontrola kreditu)
 • Sixt (požadovaný cestovný lístok alebo itinerár, kontrola kreditu na niektorých miestach)

Vo väčšine spoločností musíte mať najmenej 25 rokov, aby ste si požičali auto s debetnou kartou. Tieto spoločnosti však vodičom do 25 rokov umožňujú, aby si na niektorých miestach (a spravidla za príplatok) prenajali debetnú kartu:

Prenájom auta bez kreditnej karty

Bolo to veľa informácií, ktoré je potrebné vziať, takže tu je jednoduchý kontrolný zoznam:

 1. Vytvorte alebo inovujte svoj účet PayPal na Premier alebo Business.
 2. Požiadajte o debetnú kartu PayPal Business MasterCard.
 3. Priradenie záložného zdroja financovania k vášmu MasterCard Master.
 4. Pri pohybe majte na svojom účte PayPal nízky zostatok (približne 1 $).
 5. Prečítajte si pravidlá platby pre spoločnosti, ktoré poskytujú požičovne áut, a vyberte si pravidlá, ktoré vám umožňujú požičiavať si bez kreditnej karty.
 6. Investujte svoju PayPal Business MasterCard do prenájmu automobilu.

Váš ťah: Cestujete bez kreditnej karty? Aké máte ďalšie problémy s hotovostnými alebo debetnými kartami?

Pin
Send
Share
Send
Send