Užitočné tipy

Čo o vás rozpráva vaša priateľka?

Pin
Send
Share
Send
Send


Samozrejme, ak určité dievča vzbudí vašu súcit a dúfate v recipročné pocity, potom jej o tom povedzte, nejakým spôsobom ukážte alebo naznačte. Všeobecne sa uznáva, že muži často robia prvý krok pri vyjadrovaní svojich pocitov. Nie všetky dievčatá sú pripravené prevziať iniciatívu v tomto ohľade, takže aj keď máte radi osobu, ktorá vás priťahuje, možno o tom nebudete vedieť, kým sami neurčíte svoju pozíciu vo vzťahu k nej.

Malo by sa pochopiť, že mnoho dievčat z detstva bolo vychovaných takým spôsobom, že je neprijateľné, aby boli prvými, ktoré prejavili sústrasť chlapcovi. Možno sa domnieva, že tento akt sa nebude dať v najlepšom svetle, pretože „slušné dievčatá nie sú uvalené“. Je možné, že v školských rokoch mala negatívnu skúsenosť - prejavila súcit, ale nedostala ju ako odpoveď. V každom prípade, ak chcete presne vedieť, či máte šancu nadviazať vzťah s týmto dievčaťom, mali by ste ju presvedčiť, že vám nie je ľahostajná. Ako najlepšie to dokážete určiť sami. Samozrejme, na charaktere dievčaťa, na trvaní stretnutia a na mnohých ďalších faktoroch záleží.

Okrem toho je dôležité pamätať na to, že dievčatá milujú odhodlaných chlapcov, takže aj keď vás pôvodne nepovažovala za potenciálneho partnera, vaše uznanie vás môže prinútiť pozrieť sa na vás z úplne iného pohľadu.

Ako povedať dievčaťu o svojich pocitoch

Keď sa veľmi bojíte priznať

Ak sa bojíte priznať svoje pocity a stále nemôžete s týmto strachom urobiť nič, potom si očividne nie ste úplne istí, ako presne k vám dievča pristupuje. V takom prípade by ste sa k nej mali priblížiť, aby ste sa o nej dozvedeli viac a pochopili, aké sú vaše šance byť spolu. Proces zblíženia je lepšie neodkladať, aby nedošlo k presunu do zóny priateľstva.

Čo na to musíte urobiť:

  • Dávajte pozor na ňu - počúvajte, o čom hovorí, položte úvodné otázky.
  • Zaujímajte sa, čo robí vo svojom voľnom čase, aká je jej nálada, či je s ňou všetko v poriadku - buďte súcitní.
  • Pokúste sa ju rozveseliť častejšie - pomocou vtipov, úsmevov atď.
  • Prejavte záujem o svoju osobnosť - čo sa jej páči a čo nie, aké filmy môže odporučiť na pozeranie a tak ďalej.

Keď je tvoja priateľka

Pamätajte, že milujúce páry často vytvárajú priateľstvá - možno to isté sa stane aj vo vašom prípade! Mnoho dievčat tajne v láske so svojimi priateľmi, ale často sa snažia prekonať tento pocit, strach, že to bude nerecipročný a nakoniec stratia navzájom. Aj keď to tak nie je, vaše šance sú veľmi vysoké, pretože ak je dievča s vami priateľkami, prinajmenšom ste pre ňu príjemní. Môžete začať prejsť k veci tak, že jednoducho začnete rozhovor, ktorý vo všeobecnosti premýšľa o priateľstve medzi mužom a ženou, o tom, ako často je to podľa jej názoru, a o tom, ako sa dobrými pármi získava spojením takýchto priateľov.

Je potrebné poznamenať, že v skutočnosti sú také odbory často silnejšie ako ostatné. Mnoho ľudí nadväzuje vzťahy bez toho, aby sa navzájom poznali, a potom sa rozišli kvôli „prekvapeniam“, ktoré sa im otvorili. Priatelia sú na druhej strane už dobre informovaní o nie najlepších stránkach toho druhého a už vedome nadviazali romantické vzťahy.

Keď miluje iného chlapa

Situácia je dosť komplikovaná a pri príliš tvrdých krokoch môžete len veľmi poškodiť. Najprv sa pokúste pochopiť, aký vzťah viaže dievča a jej milenca. Ak nejde o pár alebo ak s ňou nezaobchádza veľmi dobre, pretože tým trpí, potom sú vaše šance veľmi vysoké. Pokúste sa byť blízko nej tak často, ako je to možné, aby ste ukázali svoje zjavné výhody nad predmetom jej sympatie. Dávajte pozor na ňu, zaujímajte sa o jej záležitosti, urobte prekvapenia bez toho, aby ste naznačovali vážny vzťah. Pravdepodobne, ak bude od vás dostávať viac pozornosti ako od chlapa, ktorý ju pôvodne zaujímal, jej záujem bude presmerovaný na vás.

Keď povedala, že ma má rada

V tomto prípade je to najjednoduchší spôsob, ako konať, pretože dievča vám už dalo „zelené svetlo“. Ak ste sa okamžite neorientovali a nepriznali ste recipročné sympatie, neodkladajte túto záležitosť na neskôr. Zavolajte jej, napíšte alebo pozvite na stretnutie, priznajte, že sa vám tiež veľmi páči.

Pochvaly o jej chuti a postave

Každé dievča miluje komplimenty, aj keď to nepriznáva. Dievčatá zvyčajne dbajú na výber svojho oblečenia, účesov a môžete jej venovať pozornosť tomu, že si to všimnete a obdivujete jej vkus. Napríklad môžete povedať, že má vtipné tričko, veľmi krásne šaty, lesklé vlasy, chladné rifle a podobne. Spravidla sa týmto slovám páčia dievčatá. Mnohí predstavitelia férového sexu veria, že majú špeciálnu farbu očí, a to ani v prípade, že by ste ich ešte nevyleštili. Dievčaťu však dodajte poklonu v tejto veci: „Máte takú krásnu a zaujímavú farbu očí.“ Urobte nejaké porovnanie. Ak máte zelené oči, povedzte, že majú smaragdový lesk, ak je modrý - v porovnaní s nekonečným morom, žltý - s mačacím okom, sivý - s alarmujúcou oblohou, v predvečer dažďa (uveďte, že máte radi dážď).

Je tiež dôležité poznamenať, že mnoho dievčat pochybuje o svojej postave. Vami vybraný je však s ňou spokojný, potvrdenie jej myšlienok ju iba poteší. Veľmi tenké dievča nemusí hovoriť: „Och, musíte jesť viac, inak to bude fúkať,“ namiesto toho povedzte: „Ste tak krehký ako Thumbelina! Páči sa mi to! “ Ak má dievča sklon trpieť nadváhou, občas si všimnite, že má dokonalú postavu. Ak dievča často chodí do posilňovne, povedzte, že je to viditeľné a dodáva: „Pravdepodobne chlapci obracajú hlavu.“

Kvety a bežné vybavenie

Pravdepodobne všetky dievčatá milujú kvety, a ak niekto nemá rád kytice, je to len preto, že dávajú prednosť kvetinám v kvetináčoch než rezaným kvetinám. Hoci niekto naopak miluje kytice, nenašiel si čas a veľkú trakciu v pohybe domácich rastlín. S najväčšou pravdepodobnosťou sa však o tejto okolnosti dozviete po odovzdaní kvetín, ak o to nemáte záujem, vopred o to prejavte záujem. Dievčatá tiež milujú rôzne dobroty - dozvedieť sa viac o jej vkusu osobne alebo osobne, alebo pri pohľade na stránku na sociálnej sieti (často si podľa profilu môžete určiť, čo sa osobe konkrétne páči).

Píšte básne s náznakom lásky

Ak nemáte dôveru vo svoje vlastné poetické schopnosti, je lepšie nájsť prácu niektorých klasických - Asadov, Yesenin, Pushkin, Rozhdestvensky a tak ďalej. Nech už neexistujú žiadne výslovnejšie vyhlásenia lásky, ale téma by sa mala blížiť tomu. Svoju prácu môžete poslať osobnou správou v SMS alebo na sociálnej sieti s poznámkou, že dnes ste si všimli a naozaj sa vám to páčilo. Dievča zváži minimálne to, že romantika nie je pre vás cudzia.

Pozvánka do kina alebo na šálku kávy

Je to už veľmi radikálny krok, a ak môže dievča v predchádzajúcich prípadoch pochybovať o vašej súcite, potom aj po takomto pozvaní bude mať podozrenie, že sa vám páči, aj tá osoba, ktorá nič netuší. Vyberte si útulnú kaviareň, v ktorej môžete ľahko hovoriť. Ak si stále nie ste istí, že kvôli pocitom, ktoré vás uchvátili, môžete viesť konverzáciu zadarmo, potom je lepšie zvoliť umeleckú kaviareň, v ktorej vystupujú nejaké hudobné skupiny. Môžete tiež pozvať dievča do kina na zaujímavú premiéru.

Rozpoznávanie SMS

Ak sa nemôžete rozhodnúť priznať dievčaťu, aj keď predpokladáte, že pocity môžu byť vzájomné, môže byť SMS správou východisko zo situácie. Pre niektoré dievčatá je táto možnosť dokonca výhodnejšia, pretože pri „živom“ rozpoznávaní sú často stratené a nevedia, ako reagovať. V prípade správy bude mať dievča príležitosť zamyslieť sa nad jej odpoveďou a pristupovať k nej opatrne. Následne, všetky dôležité rozhovory s týmto dievčaťom, ak si vytvoríte vzťah, je lepšie viesť osobne, aby nemala dojem, že sa bojíte akýchkoľvek vážnych tém.

Nezištná pomoc

Pomôžte dievčaťu bez toho, aby ste na oplátku naznačovali niečo. Urobte to, akoby ste prechádzali, akoby ste to robili pre blízkeho príbuzného alebo priateľa. Pomoc môže byť veľmi odlišná. Možno niekde mešká, a vy máte príležitosť dať jej výťah. Je možné, že má problémy s prenosným počítačom, mohli by ste ju opraviť a tak ďalej.

Dajte jej vedieť, že je najlepšia

To sa dá urobiť napríklad komentovaním niektorých hviezd (je lepšie vyhnúť sa porovnaniam so skutočnými známymi, ak nie sú zjavnými nepriateľmi dievčaťa). Napríklad ju poteší nejaká herečka - uvedomte si, že nebudete rozumieť tomu, čo v nej našla. ak je oveľa krajšia. Alebo osobitne zdôrazňujte jej výhody: „Nikdy som nestretol dievča, ktoré tak dobre varí“, „Máte dokonalý rast“, „zbláznite sa, aká je farba vašich očí“, „ste takí pôvabní, musíte robiť balet?“ A také veci.

Inými slovami alebo činmi môžete povedať „láska“

Existuje mnoho spôsobov, ako ukázať svoje milované pocity. Ak máte schôdzku v chladnom období alebo pracujete spolu - vezmite si pohár svojho obľúbeného horúceho nápoja. Ak ochorie, ponúknite mu, aby ste mu priniesli liek alebo dali ovocie (môžete tiež prostredníctvom priateľa alebo kuriéra): „Jedzte vitamíny, zlepšite sa.“ S kuriérom môžete tiež poslať kyticu kvetov pri akejkoľvek príležitosti alebo „Len tak pre náladu“. Neváhajte - takéto akcie sa pravdepodobne ocenia.

Ak chcete jemne naznačiť vzťah, musíte

Vysvetlite, prečo je výnimočný a potrebujete ho

Vysvetlite, že nechcete len mať vzťah s dievčaťom, ale že sa o vás zaujíma. Povedzte nám, čo sa jej na vás najviac páči, prečo si myslíte, že váš pár má šancu na šťastný vzťah. Povedzte jej o tom, kedy ste si prvýkrát uvedomili, že ho máte radi, čo presne ste cítili. Dievčatám sa tieto príbehy obzvlášť páčia.

Ukážte, ako je vám žena drahá

Stáva sa, že slová nie sú vždy dosť a mnoho žien už neberie slová vážne. Preto nezabudnite na činy, ktoré by jej mohli ukázať váš skutočný postoj k nej. Mnoho mužov zabudlo, čo to znamená „starať sa“ o ženu, čím sa zvýšila „cena“ tých, ktorí to stále robia.

Ohnite ju na prvý bozk

Väčšina žien verí, že začiatok vážneho vzťahu je prvým dátumom alebo vyhlásením lásky a prvým bozkom. Ak stretnutie ukončíte tak, že sa končí prvým bozkom (môžete to urobiť rozlúčkou tým, že strávite vami vybraný dom), potom by ste ju mohli úplne dostať k sebe.

Vyjadrite túžbu, aby ste ju chceli vidieť najbližšie

Niektoré ženy nerozumejú náznakom alebo ich nechcú brať vážne zo strachu, že sa dostanú do trápneho postavenia. Zvyčajne hovoríme o dospelých, vyťažených ženách alebo obchodných ženách, ktoré nemajú čas „vyzdvihnúť“ vaše signály. V takom prípade je najlepšie hovoriť priamo o svojich pocitoch.

Čo robiť, ak dievča odmietne

V tejto situácii sa musíte, samozrejme, správať ako človek - aranžovať scény, urážať dievča a neskoro o nej žartovať v spoločnosti priateľov. Ak sa v tejto situácii budete správať dôstojne, možno sa dievča na vás bude pozerať z úplne inej perspektívy a čoskoro bude chcieť byť s takým vyrovnaným človekom. Ak odmietla, potom len povedzte: „No, potom je téma uzavretá.“ Ak ste už boli v priateľských podmienkach, nemusíte sa tomu teraz vyhnúť, správajte sa, akoby sa nič nestalo, a nevracajte sa k tejto téme ani s náznakmi, kým táto konverzácia sama nezačne. Ak ste sa ešte predtým nerozprávali, len jej pravidelne blahoželám k sociálnej sieti, napríklad Šťastný Nový Rok, Narodeniny a 8. marca. Ak sa o vás zaujíma, bude vás o tom informovať.

1. Čo jej povieš o svojom bývalom

Možno ste sa v rozhovore o svojej bývalej spomenutej osobe spomínali jednoducho preto, že ste si ju zapamätali jednoducho preto, že ste s ňou išli do tej istej reštaurácie, v ktorej teraz sedíte. A vaša priateľka, aj keď to neukáže, si ju bude pamätať a s najväčšou pravdepodobnosťou sa bude sťažovať svojim priateľom, aby vykonala psychologickú analýzu na tému „Stále ju miluje alebo nie?“ Z tohto dôvodu buďte opatrní a znova nezmieňujte meno prvého, zvlášť v pozitívnom kontexte.

2. O tom, kam ju zoberieš

Tu sa môže podeliť so svojimi priateľmi z dvoch dôvodov: buď sa sťažujú, alebo naopak, môžu pochváliť. Ak ste ju prvýkrát pozvali na Burger King, potom sa to určite stane témou výsmechu v ich rozhovore. Celkovo to platí aj pre dlhodobé vzťahy. Nezáleží na tom, do akej miery ste spolu, záleží na tom, kde odpočívate. Nemusí to byť drahá reštaurácia, v ktorej sa musia nosiť spoločenské šaty. Môže to byť miesto, ktoré je spojené s príjemnými spomienkami alebo jednoducho vyvoláva pozitívne emócie. Napríklad park alebo strecha budovy. A o tomto príjemnom momente sa tiež ponáhľa, aby to povedala svojim priateľom.

3. O vašej starostlivosti

Poslaná kytica, varené raňajky, vyhlásenie lásky a iné romantické odpadky, ktoré pre ňu robíte, sa určite stanú predmetom vychvaľovania jej priateľov. Myšlienka, že ju máte radi, je pre ňu dvojnásobne príjemná, ak jej priatelia o tom stále vedia.

4. O vašom rozpakoch

Niektoré hlúpe veci, ktoré by ste si sami radi pamätali, môže povedať svojim priateľom. Napríklad, ako ste sa minulý víkend opili a zvracali sa na záchode celú noc, keď počas prestávky spievali piesne Yegora Creeda. Prečo by o tom mala hovoriť so svojimi priateľmi, nie je to úplne jasné. Dievčatá sa niečo podobnému smejú, alebo naopak, začnú potom diskutovať o problémoch všeobecného alkoholizmu v krajine a konverzáciu ukončia tipmi na kódovanie.

5. O vašich sexuálnych fantáziách

Je nepravdepodobné, že by ste začali zdieľať svoje sexuálne fantázie s priateľmi. Ale tvoja priateľka to urobí, ale so svojou vlastnou. Preto, keď jej hovoríte, že ju reprezentujete na obraze Leia Organy, buďte opatrní. Najmä ak potom začnú jej priatelia čudne hovoriť o Jediho mečoch.

6. O vašom členovi

Mohli by sme sa čudovať, prečo dievčatá opisujú takmer anatomicky podrobne genitálie chlapcov, s ktorými spali (aby sa predviedli alebo naopak). Ale na druhú stranu, ak o tom premýšľate, robíme zhruba to isté, keď rozprávame priateľom o „piatej veľkosti“ priateľa, ktorého sme sa cez víkend stretli.

7. O tom, ako hovoríte so zamestnancami

Je nepravdepodobné, že by to bola povinná téma pre všetky dievčatá, ale ako ich mnohí ubezpečujú, sami si na vedomie, ako komunikujete napríklad s čašníkmi počas vašej návštevy reštaurácie. Ak ste neprimerane hrubí, stane sa to predmetom kritiky dievčaťa a jej priateľov. Ak sa naopak so zamestnancom usmievate a ste priateľskí, môže sa to stať tučným plusom v stĺpci vašich zásluh.

8. O tom, ako si sa za ňu postavil

Ďalšia hrdosť na dievča, o ktorej bude okamžite hovoriť svojim priateľom. Ak dievčatá prestali čítať rozprávky o statočných rytieroch, neznamená to, že ich prestali milovať. A nejde iba o použitie fyzickej sily, ak ju zasiahne opitý redneck. Akékoľvek príhovory sú pre ňu dôležité, vrátane prípadov, keď ju chránite pred verbálnymi útokmi známych alebo priateľov.

9. O vašej drzosti

Vo vzťahu veci nie vždy fungujú hladko. Preto, aj keď ste zo svojej podstaty vyhradení a zdvorilí, nikto z vás nie je v bezpečí pred hrubosťou domácnosti. Vo všeobecnosti si jej bude pamätať urážlivá fráza alebo iný prejav agresie adresovaný dievčaťu a s vysokou pravdepodobnosťou bude oznámená jej najbližším priateľom.

Pin
Send
Share
Send
Send