Užitočné tipy

Candy Gift Ideas na 23. februára - cukrovinky, lietadlá a motocykle

Pin
Send
Share
Send
Send


Hračkárske lietadlo je jedným z najlepších darčekov, ktoré bude skutočnému nadšencovi lietania naozaj páčiť. A vytvorenie lietadla vyrobeného zo sladkostí ocení každý sladký zub. V tomto článku navrhujeme vyrobiť nezvyčajnú hračku - lietadlo vyrobené zo sladkostí, ktoré je možné predstaviť pre akúkoľvek dovolenku: narodeniny, nový rok, 23. februára a mnoho ďalších.

Lietadlo na podstavci

Proces výroby hračiek na podstavci je možné sledovať na príklade podrobných fotografií so stručným popisom. Sme si istí, že takýto darček osloví dieťa aj dospelého a je veľmi jednoduchý.

Na výrobu lietadla zo sladkostí je potrebné pripraviť materiály, ako sú sladkosti, škatule, lepenka, papier, lepidlo, škótska páska, jednoduchá ceruzka, valec z papierovej utierky a uzáver fľaše. A z náradia pripravte lepiacu pištoľ, kancelársky nôž, pravítko.

Prvým krokom je vybrať kartónovú krabicu (v našom prípade popcornu) a odrezať hornú a bočnú stranu. Potom urobte označenie a odrežte prebytočnú lepenku.

Potom skrinku ohnite podľa označenia a prilepte podstavec pre lietadlo.

Potom zoberte kartón a nakreslite naň krídla, chvost a spodok podstavca. Nožnice vyrezávajú každý detail.

Potom si zoberte papier, môžete si ho vytlačiť, alebo môžete zobrať obyčajný farebný papier a prilepiť krídla a chvost na obidve strany prírezov.

Potom prilepte každú časť podstavca a zalepte spolu.

Vyberte valec z kartónu a prilepte tieto diely papierom.

Na samotný valec nakreslite čiaru ceruzkou, na ktorej budú pripevnené krídla a chvost. Rezy pre krídla pozdĺž týchto línií robíme kancelárskym nožom a odrezávame línie pre chvost nožnicami.

Do hračky nalepte chvost a krídla.

Ďalším krokom je prilepenie sladkostí do každého detailu.

Na všetky strany nalepíme podstavec čokoládou lepiacou pištoľou.

Chvosty cukroviniek sú zlepené páskou.

Na vrch lietadla nalepte cukríky.

A čokoládu nalepujeme na chvost a krídla.

Na spodnú časť roviny nalepujeme cukríky a na valec nalepíme aj niekoľko sladkostí.

Vyrábame vrtuľu zo sladkostí a nalepujeme ju na rovinu. Ako posledný krok prilepíme rovinu na podstavec.

Sladký darček pre priateľov je pripravený.

Jednoduchá možnosť

Proces výroby lietadla vlastnými rukami je možné sledovať na príklade majstrovskej triedy s postupnými fotografiami. Všetky merania lietadla boli merané očami, preto vám nebudeme uvádzať presné čísla. Vezmite si model hračiek z lietadiel ako šablónu.

Vezmite kartón a odmerajte dĺžku tela lietadla. Malo by sa pamätať na to, že táto dĺžka nezahŕňa prípravu hlavy a chvosta. Výslednú lepenku potom otočte do valca. Pripravte si všetky sladkosti, ktoré budete používať, a vyskúšajte, aká dĺžka a šírka sú perfektné. Až potom lepíme. Vyrobíme tiež kužeľový prírez, pripevníme ho na dno a potom ho prilepíme vlnitým kovovým papierom.

Na fotografii je znázornené, ako by sa malo ukázať.

Potom odoberte kúsok polystyrénovej peny a odrežte z nej hlavu a chvost roviny. Robíme všetko očami.

Je však potrebné vziať do úvahy, že priemer dna hlavy = priemer kužeľa. To je všetko, pretože cukríky sa nelepia na hlavu lietadla. A tiež je potrebné vziať do úvahy, že priemer chvosta sa rovná priemeru kužeľa tela, neprilepíme ani čokoládu na chvostovú časť.

Fotografie ukazuje, že d1 je priemer rozloženia bez sladkostí, ale s číslom dva už s nimi.

Potom sa polotovary krídel vyrežú z hrubej lepenky, ktorú nalepíme strieborným vlnitým papierom.

Ďalším krokom je veko, ktoré uzatvoríme kužeľ darčekmi. Vyrábame náramok.

Takže by to malo dopadnúť.

Ďalším krokom je rez desiatimi kruhmi peny okolo rohov. Potom ich zalepíme čiernym papierom a po stranách vyrobíme z lepenky šedé kruhy. Vyrábame osové palice z drevených špajlí.

Všetko zjednocujeme. V zadnej časti lietadla bude dvojica podvozkov so 4 kolesami a na prednej časti lietadla dvojica kolies.

Potom vyrežeme turbíny na oku, ktoré vložíme papierom.

V tejto fáze sme získali polotovary, ktoré sme k sebe nalepili lepidlom. A potom vložte s čokoládou.

Výsledkom bolo, že sme dostali taký krásny letún vyrobený zo sladkostí.

Sloboda darček číslo jedna - Candy Tank

Chlapci, ktorí sa s nádržou budú hrať najskôr a potom s potešením, budú určite používať sladkosti „pre svoj určený účel“ a určite pre tých predstaviteľov silnej polovice ľudstva, ktorí sú v spojení s ozbrojenými silami alebo sa práve chystajú slúžiť.

Aby ste to dosiahli, budete potrebovať:

 • Dve škatule (veľké a malé).
 • Obojstranná páska.
 • Hnedý papier, najlepšie „vojenské“ hnedo-zelené odtiene.
 • Tenká a plochá pena.
 • Ostrý nôž (napríklad na papier), ktorý dokáže tento polystyrén dostatočne rovnomerne rozrezať.
 • Hnedý vlnitý papier.
 • Čokoládové medaily - 11 - 13 kusov, v závislosti na veľkosti nádrže.
 • Vlnitá lepenka (malý kúsok).
 • Scotch tape.
 • Lepidlo (bez zápachu) alebo lepidlo.
 • Na požiadanie - veľká robustná krabica na stojan a zelený baliaci papier.

Berieme dve silné kartónové krabice - väčšie, ktoré sa stanú základňou nádrže, a malé, z ktorých urobíme vežu. KJe lepšie vybrať si z hrubej lepenky, napríklad skončí s takmer kilogramom cukroviniek a tenká lepenka jednoducho nebude schopná odolať a zohnúť sa pod váhou. Veľký box by sa mal otvoriť. Otvárame jeho bočné steny, pomocou lepiacej pásky ich upevňujeme tak, aby mali tvar trojuholníka.

Na všetky strany oboch škatúľ nalepíme obojstrannou páskou a opatrne ich zabalíme do baliaceho papiera.

Základ pre budúci sladký darček 23. februára je pripravený. Teraz podrobnosti. Vyrábame húsenice. Ak to chcete urobiť, zoberte plochý list z polystyrénovej peny (napríklad malé zvyšky zo stropných obkladov) a vystrihnite z nej dva prírezy pre húsenice, ktoré zodpovedajú veľkosti bočných plôch veľkej škatule. Opatrne ich zabaľte do hnedého vlnitého papiera.

Berieme čokoládové medaily a nalepujeme ich obojstrannou páskou na naše budúce polotovary, aby vyzerali ako kolesá nádrže. Berieme ten istý vlnitý papier, vystrihneme z neho prúžky tak, aby sa dali omotať okolo obrobku - húsenice, trikrát preložiť, aby boli dostatočne pevné, a tiež nalepiť na obojstrannú pásku - na jednej strane by mal okraj vyčnievať mierne nad čokoládové medaily. Pomocou lepiacej pištole alebo lepidla, ktoré necíti, ale drží dosť pevne, nalepíme naše „stopy“ na budúci tank. Lepidlo typu „Moment“ by sa nemalo brať - ak je nádrž skladovaná dlhšiu dobu, potom si čokoláda udrží svoju vôňu.

Malý kúsok vlnitej lepenky premeníme na trubicu a pripevníme ju lepiacou páskou. Toto bude „sud“ nášho budúceho tanku. Zabalíme ho rovnakým papierom, aký sme použili na výrobu stôp, zaistili sme ho páskou a na jednej strane sme rúrku orezali pod miernym uhlom - je to potrebné, aby hotový valec na nádrži vyzeral šikmo nahor.

Na lepidlo alebo lepiacu pištoľ pripevňujeme hlaveň k malej krabičke.

Začneme zdobiť nádrž sladkosťami! Dá sa vyrobiť akákoľvek malá cukrovinka v obale hnedozelených tónov štvorcového alebo obdĺžnikového tvaru, napríklad „Vtáčie mlieko“. Nádrž s nimi rovnomerne prilepujeme pomocou obojstrannej pásky.

Ak chcete vyrobiť poklop, prilepte tri čokoládové medaily do stohu a pripevnite ich na „strechu“ nádrže.

To je všetko, náš dar je pripravený! V zásade je možné na ne postaviť stojan, aby bolo pohodlnejšie prepravovať a skladovať - ​​zoberte dostatočne veľkú a silnú kartónovú krabicu, väčšiu ako samotná nádrž, zabalte ju zeleným papierom a tiež ju pripevnite lepiacou pištoľou alebo obojstrannou páskou. ona je náš tank. To je všetko, náš prvý darček pre sladkosti 23. februára je pripravený!

Myšlienka sladkého daru 23. februára č. 2 - lietadlo vyrobené zo sladkostí

Bude sa to páčiť pilotom a tým, ktorí snívajú len o oblohe 🙂 Je to dosť ťažké, ale hotová práca sa oplatí.

 • Malé obdĺžnikové dlhé čokolády v striebornom obale, napríklad „Inšpirácia“.
 • Kartón má takú hustotu, že si dobre udržiava svoj tvar, ale súčasne je možné ho bez akýchkoľvek dôsledkov stočiť do rúrky.
 • Vlnitý papier strieborný, modrý a čierny.
 • Penoplex alebo expandovaný polystyrén. Pre tých, ktorí to nevedia, sú to stavebné materiály na izoláciu, takže ich môžete vyhľadať v železiarstve alebo u priateľov, ktorí nedávno vykonali opravy. Kusy by nemali byť príliš ploché, pretože z nich vyrežeme objemové detaily lietadla.
 • Silné drevené palice - napríklad kebabové špajle. Nie je pravdepodobné, že špáradlá unesú hmotnosť hotovej konštrukcie.
 • Lepidlo, lepiaca pištoľ a / alebo obojstranná páska bez zápachu.

Z lepenky vystrihnite obdĺžnik. Dĺžka by sa mala rovnať dĺžke tela budúceho lietadla (s výnimkou zužujúcej sa hlavy a chvosta). Šírka bude presne zmeraná počtom čokolády. Obdĺžnik zabalíme do skúmavky a vložíme do čokolády v rade, zatiaľ čo bez lepidla ich môžete pripevniť kancelárskou gumou, aby sa nerozpadli. Skúmavku prilepte tak, aby sa na jej povrch zmestilo celé číslo čokolády. Vystrihli sme spodnú časť kartónu pre trubicu s požadovaným priemerom (jeden kus), nalepte ju na trubicu na jednej strane (druhú ponechajte zatiaľ otvorenú) a celú štruktúru nalepte strieborným vlnitým papierom.

Z penoplexu sme vyrezali také vzory pre chvost a hlavu.

Upozorňujeme, že priemer hlavy by sa mal rovnať priemeru valca prilepeného čokoládou a chvosta - iba priemer valca (na neho nalepíme aj čokoládu).

Z hrubej lepenky sme vyrezali krídla a chvost lietadla a všetky výsledné „náhradné diely“ nalepili rovnakým strieborným papierom.

Teraz možno najťažšie: pripevniť „hlavu“ lietadla k telu. Vykroutíme malý krátky valec z lepenky (priemer o niečo menší ako je základňa valca lietadla - malý valec by mal do tejto základne vstúpiť celkom pevne). Pri priemere dieťaťa pomocou nožníc zatlačíme do „hlavy“ lietadla kruh a vložíme tam náš valec. Teraz bude hlava zakrývať našu základňu lietadla ako veko. Mimochodom, môžete tiež vložiť niečo pekné dovnútra, ale nezabudnite na gratuláciu 🙂

Výroba podvozku. Vystrihli sme 10 kruhov s malým priemerom z toho istého penoplexu (pozri sa na oko, aké veľké kolesá by mali byť v našej rovine), široké asi 2 cm. Trochu zakrúžime rohy a výsledné kolieska prilepíme čiernym vlnitým papierom a po stranách nalepíme malé sivé kruhy. Lepíme drevené palice strieborným papierom a zostavíme celú štruktúru podvozku - dvojicu podvozku so štyrmi kolesami, ktoré budú vzadu a jedno s dvoma - budú pred lietadlom.

Dve turbíny sme tiež orezali okom, opatrne ich prilepili šedým a modrým vlnitým papierom.

Najťažšia časť zostáva - ale čoskoro uvidíme výsledok! Pomocou obojstrannej pásky a lepiacej pištole zhromaždíme všetky výsledné časti do jednej roviny a vložíme ich do čokolády. Z modrého papiera vystrihnite okná, na bokoch a spredu nalepte lepidlo. Môžete dokonca vystrihnúť listy s názvom leteckej spoločnosti, ku ktorej patrí náš strieborný pohľad, a toto meno napísať na stranu.

Lietadlo je vyrobené zo sladkostí! Môžete ho dať svojmu milovanému ochrancovi 23. februára 🙂

Myšlienka sladkého daru 23. februára č. 3 - motocykel vyrobený zo sladkostí

Ak váš obranca nemá nič spoločné s armádou a dary s vojenskými témami pre neho nie sú relevantné, môžete si vyrobiť cukrovinky, napríklad motocykel.

Na výrobu užitočného:

 • Kartón.
 • Špice 20 a 30 cm dlhé, dostatočne pevné - na nich bude pripevnená celá konštrukcia.
 • Vlnitý papier zlatej farby.
 • Lepiaca pištoľ.
 • 1 mm hrubý drôt.
 • Obyčajná a obojstranná páska.
 • A samozrejme, sladkosti: 800 g - 1 kg cukroviniek Golden Lily, 22 kusov čokoládovej noci, 15 kusov Konafetto, 41-43 cukroviniek srdca, 5-6 cukroviniek Sufletto. Môžete si však vziať akékoľvek iné sladkosti rovnakého tvaru a veľkosti.

Vyrábame kolesá. Z kartónu sme vyrezali 12 kruhov s priemerom 45 mm, nalepili sme ich do stohov po 6 a nalepili ich zlatým baliacim papierom. Okolo výsledného dizajnu v kruhu najskôr nalepíme 8 cukroviniek „Z dolnej časti môjho srdca“, potom ich prilepíme obojstrannou páskou a k výslednému dizajnu pripevníme ďalších 11 kusov „Čokoládovej noci“. Kolesá nášho motocykla vyrobené zo sladkostí sú pripravené.

Teraz odrežte prúžok lepenky. Dĺžka by sa mala rovnať 15 cukrovinkám „Z dna môjho srdca“ + 4 cukrovinky „Soufletto“. Zanechajte malú dĺžku - prebytok môžete kedykoľvek odrezať. Prilepte prúžok z vlnitého papiera a všetky tieto cukríky nalepte na začiatok v rade.

Dali sme dohromady dve špajdle dlhé 30 cm a zabalili ich do zlatého papiera. S pomocou priehľadnej lepiacej pásky k nim pripevníme dva kusy „Konafetto“ a celú túto štruktúru - na prúžok sladkostí zložený do trojuholníka (budúci rám nášho motocykla).

Teraz urobte volant. Zabalíme zlatý zvlnený drôt, preložíme ho dvoma špajdlami a zviníme zvlnenie, teraz celú túto štruktúru. Opakujeme - mali by sme získať dve z týchto vecí. Prikladáme k nim dva kúsky „Konafetto“ a celú konštrukciu zostavíme spolu s kolesami. Motocykel je takmer pripravený!

Na voľné miesto nalepujeme cukríky „Sufletto“ (toto bude miesto) a „Golden Lilies“ (plynová nádrž). Z čokoládových mincí nalepíme svetlomet pred a spätné zrkadlá. To je všetko, náš motocykel vyrobený zo sladkostí je pripravený - skvelý darček 23. februára pre milovníkov rýchlosti a vzrušenia!

A tu je ďalší nápad - ako urobiť písací stroj:

Ako vyrobiť z vlastných rúk originálny letún vyrobený zo sladkostí

Ako šablónu bolo použité hračkárske lietadlo. Jeho rozmery sa berú ako základ pri vytváraní lietadla. Poďme do práce.

Najprv musíte vziať kartón a zmerať požadovanú dĺžku tela lietadla, zatiaľ čo hlina lietadla a chvost lietadla sa budú brať do úvahy osobitne. To znamená, že tvoríme časť roviny medzi hlavou a chvostom. Kartón musí byť stočený do valca. Cukríky sa musia vyberať tak, aby sa umiestnili okolo kužeľa bez toho, aby sa vytvorili prázdne miesta a aby sa navzájom prekrývali. Nalepte telo lietadla. Teraz nalepíme dno na jednu stranu puzdra a prilepíme strieborným vlnitým papierom. Potom prilepíme celý blank rovnakým papierom. Výsledkom je, že prázdne miesto je uvedené nižšie.

Teraz musíte urobiť hlavu a chvost lietadla. Použijeme na to penu, z ktorej vystrihneme tieto časti lietadla.

Malo by sa poznamenať, že priemer základne hlavy lietadla by sa mal rovnať priemeru kužeľového telesa lietadla, berúc do úvahy prilepené sladkosti, pretože na hlavu lietadla nie je potrebné prilepiť sladkosti. Priemer chvosta by sa mal rovnať priemeru kužeľového telesa lietadla, pretože bude umiestnený na cukríku. Detaily sú tiež zlepené vlnitým papierom striebornej farby.

Teraz vyrežeme krídla pre lietadlo z hrubej lepenky a prilepíme ich strieborným papierom.

Z detailov hlavy lietadla urobíme kryt, pretože s tým uzavrieme náš kužeľový obal darčekom. Vyberte kartón a vytiahnite z neho náramok. Priemer je zvolený tak, aby čelný kryt lietadla pevne zapadol do kužeľa. Nožnice penoplexu hlavy lietadla na správnom mieste umiestnime na 1 centimeter a náramok nalepíme z lepenky. Je dôležité si uvedomiť, že priemer hlavy lietadla by sa mal rovnať priemeru kužeľa s cukrovinkami.

Teraz vyrobme podvozok. Bude to trvať penoplex. Z ktorého sme vyrezali 10 kruhov požadovaného priemeru, ktorých hrúbka sa bude rovnať centimetrom. Zakrúžkujeme rohy. Prázdne miesta musia byť zlepené čiernym papierom. Po stranách prilepte sivé kruhy. Teraz vyrobíme nápravy pre podvozok. Vezmite drevené špajle a prilepte ich strieborným vlnitým papierom.

Teraz môžete jednotlivé časti spojiť. Vytvorme dvojicu zadných štyroch kolies a jedného predného dvoch kolies.

Odrezali sme turbíny z penového plastu a prilepili ich vlnitým papierom inej farby, napríklad modrej. V dôsledku prípravných prác dostávame takéto časti lietadiel.

Zostavíme rovinu, opatrne pripevníme všetky detaily pomocou lepidla a lepiacej pásky. Zostáva len nalepiť letún čokoládovými cukrovinkami a naplniť ich kužeľom vo vnútri.

A teraz je pripravený nezvyčajný darček so sladkou náplňou.

Takéto lietadlo môže byť inštalované na stojane, upevnené. V takom prípade bude ľahšie prenášať a pravdepodobnosť poškodenia sa výrazne zníži. Vnútri si môžete dať nielen sladkosti, ale aj napríklad fľašu koňaku alebo vína. Перед началом работы следует определиться с внутренним содержимым, чтобы сделать конус-основу самолета нужного размера.

В настоящее время подарки такого плана пользуются особой популярностью, так как фантазировать в их создании можно очень много. Сувениры получаются непохожими друг на друга и очень красивыми. Можно подобрать конфеты в их использовании на любой вкус. Интересными также являются композиции из конфет в виде кораблей, вертолетов, машин. Несомненным плюсом является то, что можно учесть предпочтения, увлечения и вкусы именинника, чтобы доставить ему массу приятных эмоций. Futbalista môže urobiť sladký darček vo forme lopty, biliardový fanúšik môže predložiť biliardový stôl vyrobený zo sladkostí, námorník môže vyrobiť loď plnú sladkostí.

Pre začiatočníkov v tomto type vyšívania sa môžu niektoré možnosti na vytvorenie konkrétneho modelu zdať komplikované a nepochopiteľné. Preto ponúkame niekoľko videonávodov o vytvorení sladkého lietadla zo sladkostí. Takže budete mať príležitosť a, dúfajme, túžbu, dať svojimi vlastnými rukami pekný darček pre svoju rodinu, priateľov alebo blízkych. Vidieť, učiť sa rôzne techniky v práci, snažiť sa vytvárať krásu vlastnými rukami. Užite si sledovanie a veľa šťastia pri práci!

Papierové lietadlo, ktoré letí vysoko až do 100 metrov

Najskôr si vyrobíme taký letún, ktorý letí ďaleko, hlavná vec je, že letí rovno a krásne. Čo musíte byť zábavní a môžete ho sledovať))).

Budeme potrebovať:

Pracovné etapy:

1. Zoberte plachtu, z ktorej bude vyrobená naša hračka. Rozhodnite sa pre farbu, môžete si vziať tradičnú bielu plachtu, alebo si môžete zobrať napríklad zelenú alebo modrú.

2. Papier položte pred seba vodorovne a sklopte ho na polovicu. Urobíme to pomocou techniky origami.

3. Potom otvorte a otočte zvisle. Začnite sa ohýbať na priamku vyznačenú čiaru.

4. V hornej časti sa teda objaví trojuholník.

5. Teraz zložte výslednú čiaru späť von. Urobte to na oboch stranách.

6. Zopakujte postup znova.

7. To by sa malo stať.

8. Potom otvorte všetky zložené časti.

9. Zložte papier na obidve strany, kde máte dve vyznačené čiary na stredovú čiaru.

10. Na priesečníku sklopte hárok papiera dopredu.

11. Prstami pretiahnite čiaru.

12. Rozbaľte a vráťte hárok do pôvodnej polohy.

13. Potom sa ohnite pozdĺž prvej hornej línie.

14. Zložte stredovú vodorovnú čiaru.

15. Vložte výsledný roh priamo na čiaru.

16. Potom list preklopte dozadu a ohnite vo vodorovnej línii.

17. List znova otočte na druhú stranu a trojuholník otočte nahor.

18. Ohyb hornej časti stredovej čiary, keď to začnete robiť, produkt sa začne zostavovať.

19. Preto musíte tlačiť papier veľmi opatrne.

20. Tieto kroky je potrebné vykonať z dvoch strán.

21. Preložte na dve polovice.

22. Ohnite krídla lietadla.

23. Potom na krídlach urobte ohyby 1-1,5 cm.

24. Otvorte letún a zarovnajte krídla. Ukázal sa taký pekný muž a je pripravený lietať. Pozrite, len nelietajte ďaleko))).

Origami papierové lietadlo za 5 minút

Pre najmenšie veci je tu samozrejme jednoduchšia inštruktáž, takéto suveníry sa nezhoršujú a tiež veľmi dobre lietajú, v závislosti od toho, ako ju začnete, nemusíte ju chytiť a odletieť o 100 metrov, budete mučení hľadať neskôr).

A čo je najdôležitejšie, musíte urobiť obe strany rovnaké na zrkadlovom obrázku, aby sa ukázali hladké a potom všetko bude fungovať pre istotu.

Na jednom z fór som sa pozrel na taký článok s názvom Piranha a zdá sa, že je pravda? Autor si vybral aj červenú farbu. Pozrite sa, ako šikovne je možné tento zázrak skrátiť. Nebudú potrebné žiadne špeciálne zručnosti. Najprimitívnejšia možnosť s jednoduchým modelom.

Ukázalo sa, že je to super, moji chlapci sa to naozaj páčili).

Mimochodom, môžete vytvoriť trochu prekvapenia a dať otcovi trochu prekvapenia.

Vo všeobecnosti robte so svojím dieťaťom také remeslo, že v kruhu svojej milovanej rodiny je niečo, čo je veľmi blízko.

Pokyny krok za krokom pre lietajúce hračky pre začiatočníkov

Je zaujímavé, že takmer každé lietadlo dokáže lietať v dostatočnom počte metrov nad zemou, môže to byť 10 000 a dokonca viac ako 1 000 000, najdôležitejšou podmienkou je, v závislosti od výšky, z ktorej bude vypustená a či bude na ulici vietor a ako ju vyzdvihne.

Ak chcete, aby vaše lietadlo nikdy havarovalo, použite túto schému. Takáto hračka vám ukáže rovnomerný a veľmi rýchly let. Sami budete veľmi prekvapení.

Ak máte radi takúto leteckú dopravu s veľkými krídlami, zložte tento typ lietadla.

Môže byť tiež vyrobený s tupým nosom, pri ktorom nedôjde ku kolízii.

Ak vôbec nerozumiete schémam a pokynom, pozrite si toto fázované video z kanála YouTube:

Ako vyrobiť papierové lietadlo, ktoré bude lietať veľmi ďaleko až do 10 000 metrov?

V skutočnosti existuje v tejto leteckej doprave pomerne veľké množstvo papierových modelov. V súčasnosti sú lídrami Hawk, Eagle Owl, Falcon a Albatross.

A toto nie je zďaleka všetko, navrhujem zostaviť výkonné a krásne lietadlo s názvom Búrka.

Pracovné etapy:

1. Dbajte na to, aby ste list papiera zložili symetricky, vyhladili výslednú líniu veľmi dobre rukami a potom ju odskrutkujte späť.

2. Vytvorte trojuholník hore, ako sme to urobili v prvom príklade.

3. Na oboch stranách ohnite krídlo opäť do stredu, získate ostrý trojuholník.

4. Potom ohnite plachtu, kde sa vytvoril bod ohybu.

5. Potom rozložte a posuňte obrobok na druhú stranu a ohnite plech. Zložte strany späť na stredovú čiaru.

6. Potom znova otočte trojuholník dopredu.

7. Otočte výsledné majstrovské dielo a znova ho ohnite.

8. Rovinu ohnite na polovicu. Ohnite hornú časť krídel tak, ako je to znázornené na fotografii.

9. A potom sa ohnite, aby ste získali tie skutočné, napríklad lietadlo.

10. Voila, a tu je to, čo sa stalo, vyzerá to chladno a chladno, ale ako je to v prepravkách, je to určite rýchle a ďaleko).

Diárový papierový model pre deti so skladacími vzormi

Chcete so svojimi deťmi vyrobiť veľa krásnych a pekne ostrých lietadiel s tupými nosmi?

Najskôr sa naučte, ako to urobiť sami, a potom naučte svojich pomocníkov v tejto zložitej úlohe. Začnite s najjednoduchším modelom.

Ak vám táto schéma nie je jasná, prejdite na nasledujúcu a vyberte.

Vyrábame plachtu A4 Glider ľahkú a jednoduchú

Chcete iný vzhľad, ktorý sa dá dosiahnuť v priebehu niekoľkých minút a vy sa nemusíte veľa skladať a ohýbať, používa sa úplne iná technika. Ukázalo sa, že je cool a originálny. Všeobecne platí, že skvelá voľba pre dieťa, ktoré ho šťastne uvedie do vzduchu.

Budeme potrebovať:

Spôsob varenia:

1. Ohnite hárok A4 na polovicu a nakreslite si dobrými čiarami rukami. Zoberte nožnice alebo kancelársky nôž a odrežte ich.

2. Získate dva nie veľké listy, poskladajte list znovu na polovicu a ceruzkou nakreslite ceruzku, ktorú môžete odo mňa požadovať zadarmo, a potom ju vytlačte na tlačiarni.

3. Odrežte podľa vzoru a nezabudnite urobiť medzery na krídlach a chvoste, ako je to znázornené na obrázku, ktorý som vám poslal.

4. Potom zoberte pravítko a tvarujte obrobok.

5. Urobte si čas a jemne a rovnomerne vyžehlite čiary.

6. Nie je potrebné ponáhľať, inak to bude chyba.

7. Vložte časť plastelíny do nosa leteckej dopravy a zatvorte ju.

8. Ak sa rezy urobili na chvoste, papier sa ohnite a narovnejte.

9. Aj krídla.

10. Na poskytnutie schopnosti lietania musíte krídla vyhladiť ceruzkou a trochu ich zabaliť.

11. Malo by to fungovať niečo také. Ak chcete skontrolovať výťah, spustite rovinu zvisle nadol, mala by sa vzlietnuť ako vietor, ale nepreháňajte ju.

Ak má vaše lietadlo sklon k jednej zo svojich strán, upravte toto, pretože môžete znížiť alebo zvýšiť riadiace prvky premávky.

3D kartónové plavidlo

Pohybujeme sa ďalej a vyrábame hračku z bežnej krabičky na zápasy, bude to objemné a roztomilé. Takýto zaujímavý bioplan, ktorý poteší každého, môže byť prezentovaný ako suvenír na dovolenku 23. februára alebo 9. mája.

Budeme potrebovať:

 • kartón - 2 listy
 • PVA lepidlo
 • pravítko
 • ceruzka
 • nožnice
 • autíčko

Pracovné etapy:

1. Ceruzkou označte dva prúžky na kartóne, ich šírka by sa mala rovnať krabici zápaliek.

2. Potom ich odrežte nožnicami. Z týchto pruhov vytvorte krídla lietadla. Na inom liste označte dva prúžky široké 1,5 cm a tiež ich orežte po celej dĺžke kartónu.

Presuňte jeden taký tenký prúžok a druhý rozrežte na dva kúsky po 8 cm, zvyšok odstráňte, nebudete ho potrebovať. Tu je výsledok:

3. Teraz spustite montáž. Vezmite krabičku zápasov, ohnite dlhý tenký prúžok na polovicu a pripevnite ho, prilepte k krabici.

4. Pomocou dvoch rovnakých pásov, ktoré sú rovnako široké ako škatule, vytvorte krídla.

Rohy môžu byť zaoblené, rezané nožnicami.

5. Z jedného krátkeho úzkeho pruhu urobte chvost a tiež okolo neho, prilepte dovnútra. A prilepte druhý hore, z neho urobte trojuholník.

6. Potom môžete vrtuľu odrezať a prilepiť.

7. Plavidlo je pripravené, užite si prácu!

Video o tom, ako hodiť bojovníka bez lepidla

Ak to robíte prvýkrát, bude samozrejme ťažké urobiť také remeslo, takže vám odporúčam začať pozeraním videa, ktoré vás určite naučí, ako vytvoriť také kúzlo.

Ako ste to urobili? Pravda je jednoduchá a jednoduchá a tiež bez lepidla a nie je zložitá, ako na prvý pohľad?

A ak máte problémy s internetom, môžete ho kedykoľvek použiť, najmä ak na niečo náhle zabudnete, pretože je vhodná možnosť.

P.S Mimochodom, remeselníci dokonca vyrábajú také lietadlá z jedného zápasu, presvedčte sa sami:

To je pre mňa všetko. Prajem vám kreatívny úspech a veľa šťastia! Vytvárajte zdravie, hrajte sa a užívajte si! Všetko najlepšie a najradostnejšie. Ahoj všetci!

Pin
Send
Share
Send
Send