Užitočné tipy

Rýchly pohyb vpred

Pin
Send
Share
Send
Send


Banka je prvkom gymnastiky. Môžeme povedať, že ide o zjednodušené preklopenie. Samozrejme, bez istého výcviku a vedomostí nebude človek schopný vykonať takýto pohyb. Tento článok hovorí o tom, ako sa naučiť, ako si doma pripraviť banku, o cvičeniach vedúcich k príprave tohto prvku.

Zadná banka je základným trikom v gymnastike. To znamená, že táto štúdia je nevyhnutná pre rozvoj ďalších zložitejších pohybov. Po prvé, banka položí základy technológie a po druhé pomôže prekonať strach, čo je hlavným dôvodom neschopnosti naplniť niektoré prvky.

Užitočné venovať pozornosť

V živote športovca alebo osoby spájajúcej jeho život s aktívnym prenasledovaním a koníčkami sa môže objaviť túžba robiť akrobaciu alebo sa učiť pár veľkolepých prvkov. Jeden z najpopulárnejších akrobatických prvkov sa považuje za banku - originálny a jednoduchý skok späť. Ale ako sa naučiť, ako pripraviť banku osobe, ktorá nie je ďaleko od profesionálnej akrobacie?

Flak - veľkolepý akrobatický prvok

Odborníci nepripisujú tento prvok do kategórie pľúc, ale v akrobacii neexistuje takmer žiadny jednoduchý skok. Prakticky každý človek, ktorý má pomerne seriózny výcvik a dobrú fyzickú kondíciu, sa však môže naučiť vykonávať operáciu banky. Sú to silné a silné svaly, ktoré umožňujú človeku urobiť pomerne ťažký skok späť na ruky a efektívne vystúpiť z stojana v obvyklej vertikálnej polohe.

Na to, aby sa človek mohol naučiť tak zložitú činnosť, musí byť schopný zostúpiť na most bez vonkajšej podpory, musí byť s dôverou v náručí a tlačiť nahor a späť k zlyhaniu.

Aby ste vedeli, ako vytvoriť banku, je potrebné si predstaviť celý prvok a mentálne ho rozdeliť na dve časti: skok dozadu do paží a trvalý skok z stojka na nohy. Iba pochopenie jednoty týchto dvoch častí a ich kompetentného vykonávania nám umožní urobiť banku späť, ako je stanovené v odporúčaniach a pravidlách.

Amatéri často vykonávajú tréningový vzhľad tohto akrobatického cvičenia, to znamená banky z miesta. Táto možnosť sa na rozdiel od urýchľovania javí nielen jednoduchšia a bezpečnejšia, ale aj ľahšia pre amatérskych alebo začiatočníkov, čo priťahuje začínajúcich akrobatov k štúdiu základov disciplíny. Urýchľujúce sa skoky späť by sa mali praktizovať iba vtedy, keď vám skúsenosti s vykonávaním takýchto cvičení umožňujú plnú kontrolu nad telom v procese pohybu.

Technika vykonávania: fázy výcviku v skoku

Pre správnu implementáciu tohto prvku je potrebné pochopiť, ako sa naučiť, ako vytvoriť banku a ako si v mysli vybudovať orientačný pohyb. Iba výkonný teoretický základ neumožňuje fyzicky pripravenej osobe urobiť chybu v procese realizácie celého skoku späť alebo jeho jednotlivých prvkov, zraniť sa a rozlúčiť sa s pokusmi navždy.

Výcvik v tomto akrobatickom cvičení by sa mal uskutočňovať iba pod dohľadom skúsených odborníkov a za prítomnosti podložiek, ktoré zmierňujú nevyhnutné pády v procese porozumenia základom akrobatického cvičenia.

Jedným z významných problémov začínajúcich akrobatov môže byť strach z vykonania akéhokoľvek pohybu späť: spravidla je to kvôli nejakému zraneniu alebo pádu v minulosti. To je prekonať tento strach, že človek by mal začať trénovať iba na mäkkom povrchu, ktorý bude chrániť študenta. Prítomnosť asistenta alebo poisťovateľa, a pokiaľ možno dvoch, nebude tiež zbytočná.

Všeobecný obraz o tom, ako sa naučiť, ako pripraviť banku, je nasledujúci:

 • Záložný skokový tréning s pristátím na podložkách. Na školenie tejto časti prvku sa často používa podpora trénera alebo asistenta.

 • Tréning rýchleho a silného kurbetu, to znamená skok z ruky na nohu s hryzavým oblúkovým pohybom nôh.
 • Prevádzka banky s poistením. Presvedčení akrobati môžu túto časť preskočiť, pretože využívanie podpory je spojené so závislosťou a problémami s ďalším nezávislým vykonávaním celého prvku.
 • Vykonanie skoku na zníženú podperu z výšky. Táto technika uľahčuje proces učenia sa pre celý prvok a umožňuje akrobatu kombinovať jednotlivé časti cvičenia do jedného celku.

Odborníci sa domnievajú, že sebavedomé a správne vykonanie banky je prvým krokom na ceste k naučeniu, ako vykonávať spätné vzorky. Navyše, po zvládnutí skákacieho pohybu z miesta, môžete ľahko pripojiť niekoľko prvkov do reťazca pomocných skokov.

Rondat - je základným prvkom akrobacie a dobre sa kombinuje s inými akrobatickými prvkami. Schopnosť rondatu je nevyhnutná na zvládnutie zložitejších trikov, ako je banka a rôzne možnosti prevrátenia.

Naučiť sa vyrábať rondat je celkom jednoduché, ak ste v dobrej fyzickej kondícii a máte určité vybavenie.

Prvá vec, ktorú sa treba naučiť, je udržiavať telo v rovnováhe, keď stojíte na svojich rukách. Ak to chcete skontrolovať, choďte na stenu, položte ruky priamo vedľa nej a zatlačte nohami a postavte telo do zvislej polohy. Ak nemôžete stáť na svojich rukách, musíte si najprv načerpať ramená. Vhodné sú push-upy a iné cvičenia s dôrazom na ramenný opasok.

Po zvládnutí tohto prvku môžete pokračovať v implementácii (školení) rondátu.

Po druhé, na vykonanie rondate sa musíte naučiť, ako vyrobiť koleso (samotný rondate je koleso s otočením o 180 stupňov). Prvok je rozbehnutý. Najprv sa vykoná skok so zdvihnutým pravým kolenom, zdvihnutie ramien, z tejto polohy urobíte široký krok (pravá noha vpredu), potom by ste mali položiť ruky na zem postupne - najskôr doprava, potom doľava - v najvyššom bode, kde sa nohy spoja a otočíte telo, dôjde k pristátiu. s odrazom na dvoch nohách chrbtom k smeru pohybu.

Tento prvok je výhodný v tom, že vám umožňuje posunúť sa od pohybu vpred k pohybu smerom dozadu, preto sa zvyčajne v akrobatických kombináciách najprv vykoná rondat.

Rondat možno považovať za zvládnutý, ak po pristátí na nohách vás prenesie späť do zotrvačnosti, to znamená, že pohnete chrbtom dopredu so zaobleným telom a rukami mierne pred vrchom, to znamená, ak po dokončení rondatu navrhne banka.

Podrobnosti o výkone rondátu s vysvetlením pre každý okamih nájdete tu:

Tréningové video si môžete pozrieť tu:

Po zvládnutí techniky vykonávania rondátu môžete pokračovať v štúdiu zložitejších akrobatických prvkov, ako napríklad: koleso bez toho, aby ste sa dotkli podlahy rukami, banky - otočenie tela hore nohami a späť, pirueta atď.

Banky - spojenie v akrobatických kombináciách, plní dve hlavné funkcie: posilňovač a spojivo.

Technika banky je založená na dvoch jej častiach, ktoré sa menia na seba: skok z jednej nohy na druhú, ohýbanie a ohýbanie z jednej na druhú. Výučba tohto prvku je opísaná tu http://parkourboy.3dn.ru/publ/2-1-0-13.

Pri aktívnom pohybe ramenného pletenca nahor a späť sa vytvára základ pre švihnutie rukami. Pred úplným roztiahnutím bedrových kĺbov by sa mal klásť dôraz na zrýchlený pohyb ramenného pletenca a potom na otočenie ramien dozadu pozdĺž zaoblenej cesty k podpere.

Druhá časť banky - kokteil, ktorý je zvyčajne prvkom vstupu do rôznych výkyvov, je základom ich úspešnej implementácie. Pri uskutočňovaní kokteilu je nevyhnutné okamžite po zatlačení rukami rýchlo začať predlžovať bedrové kĺby. Kritériom vysokej technológie na vykonanie banky je rýchly, na zaoblenej trajektórii kurbet na napnutých nohách s vyrovnaním tela v okamihu, keď sa chodidlá dotknú podpery a odrazia sa hore a dole.

Úspešné zvládnutie banky je možné so schopnosťou rýchlo vytvoriť plnohodnotný mostík a silno tlačiť dozadu a dopredu pri súčasnom voľnom pohybe rúk nahor a nadol.

Školiace úlohy:
1. Most z polohy ležiacej na chrbte a sklopenej späť.
2. Skočte dozadu a dozadu na kopec rohoží s oválnym povrchom v úrovni spodnej časti chrbta. Ruky hojdačka by mala byť hryzená, s túžbou dosiahnuť rukami k podlahe za kopcom. Mala by sa hľadať výbušná povaha tlaku a rýchle prijatie konečného stanoviska.
3. Kurbet z stojanu na vyvýšenej podložke so silným hrudným pohybom nôh. Výška pristávacej plochy by sa mala postupne zvyšovať. Úloha bude dokončená, ak sa acrobat naučí rýchlo a účinne vyrábať kokteil s aktívnym rozšírením tela.
4. Banky s pomocou a poistením. Cieľom je naučiť športovca prevrátiť hlavu s primeranou dĺžkou letu.
5. Sklopte dozadu skokom na ruky a kokteilom na zníženú podperu. Keď ovládate rytmickú štruktúru banky, vertikálny pokles sa postupne znižuje.
6. Zlúčeniny 2-3 baniek za normálnych podmienok a banky pre zvýšenú podporu.

Podrobnosti o implementácii banky sa nachádzajú tu:

DÔLEŽITÉ: Nezabudnite, že pri vykonávaní akrobatických cvičení je dôležité dodržiavať bezpečnostné opatrenia, je lepšie viesť výcvik v prítomnosti poisťovateľa a nevyhnutne pomocou rohoží!

Ako pripraviť banku

Bočné preklopenie SaintSnake Takže banka dopredu posúva dopredu, a nie nabok, ako môžete urobiť postranné preklopenie? Ak chcete urobiť stranu musíte oddeliť. Ako urobiť kupón vpred Ako urobiť kupón vpred. Samotné cvičenie, otočenie vpred vyžaduje len pár sekúnd, aby to bolo dokončené, ale musí to urobiť. Prevrátenie prvku akrobacie Wikipedia Prevrátenie prvku akrobacie, pri ktorom musíte rukami prevrátiť hlavu. Flip vpred editovať editovať wiki text. Otočné pohyby vpred môžu byť rôznych typov: Tempova alebo banka dopredu, umelec musí vyskočiť do náručia, otočiť sa a otočiť sa späť tlačením rúk. Flic-flac, Belcanto.ru flick-flaš 16.07.2011 Pracovná noha, predtým otvorená do strany, dopredu alebo dozadu, ohýbanie v kolene o 45 stupňov, s ľahkým dotykom vankúša. Gymnastická federácia umeleckej gymnastiky Maximalizujte kyvadlový pohyb tela z jedného krajného bodu do druhého, ktorý rýchlo preskočí pomocou dvoch fáz letu.
Bubliny ľudových tanečných trikov Ako zabezpečiť, aby deti nemali zranenia. Ako hovorí Maxim Squat, hádzanie nôh do strany alebo dopredu - hojdacie kreslo - jazdec. Ako urobiť prevrat vpred? 16. júl 2014 Každý športovec sa môže naučiť, ako urobiť puč alebo dobre Ako sa naučiť, ako urobiť puč vpred? Ako vyrobiť banku. Zázraky akrobacie - Page 6 - Fyzická kondícia - Budo a stále sa musím snažiť robiť kotrmelce vo výške s minimom. a ropuchy - dlhé skoky vpred tlačením dvoch nôh s pohybom vpred s rukami. Zamolodchikova Elena Mikhailovna - gymnastická základňa Swing-forward somersault má skupinu problémov A, Somersaults forward c. Rondat na moste - banka na koňovi s otočením o 180 ° v prvej fáze a so somersaultom vpred, aby ste to dosiahli, musíte zdvihnúť nohy k priečke bez ohnutia rúk. Spotrebiče. Ako urobiť prevrátenie? 5. augusta 2014 Somersault vpred po tréningu, ktorý je pred vami, základný prvok Ako sa naučiť, ako postupovať vpred? Ako vyrobiť banku. Ako prevrátiť jednu nohu vpred. Tancujete online s Ako urobiť koleno na lakte. Lekcia online Ako sa naučiť fliaš späť. Flak dovnútra. Ako prevrátiť jednu nohu vpred. Tanec. Ako sa nemusí báť prevrátiť späť a vrátiť banku Pomerne často si kladú takúto otázku. Ako sa nemusí báť niečo urobiť. Začiatočníci sa najčastejšie obávajú robiť presne spätné pohyby, ako sú napr. Ako zlepšiť výkonnosť vašej banky Naučili ste sa, ako vytvoriť banku, ale chcete zlepšiť jej výkon. Naklonenie sa vpred môže spôsobiť zranenie chrbta a tiež riziko.
Avila z roztlieskavacej súťaže pre vekovú kategóriu Vykročte vpred s potápaním, v ktorom ruky a chodidlá nie sú na okamih 180 stupňov a krok dokončuje prvkom ako fľaša vpred, zatiaľ čo športovec vykonáva prvok, ktorý sám nemohol urobiť. Škola Top4jump, stanica metra Cherkizovskaya Očakávame, že ľudia s priemernou pripravenosťou sa naučia, ako robiť jednoduché spiatočné a spiatočné leta, guľky, banky a neskôr. Ako urobiť rondad? Trickova škola 11.12.2015 Schopnosť robiť rondad je nevyhnutná na zvládnutie zložitejších trikov, ako je napríklad spätné preklopenie alebo banka. S nimi začnete vyhodiť telo a plecia trochu dopredu a vaše nohy späť k stene. Revízia Akrobatické lekcie Časopis Šport v škole 21 2006 Preklopenie vpred skok smerom nahor s kruhovým otočením prevrátením dozadu Vykonávanie rýchleho umiestnenia ramien pod plecia je možné bez zoskupenia. Flip forward skok flip z dvoch na dvoch Flak vpred. Akrobatická škola 1. Akrobacia pre dospelých. Už v prvej lekcii sa pokúsite urobiť salto vpred. Sledujte, prečo 1560 študentov začalo robiť backflip po 12 tréningoch a prečo. Otočte zadnú banku. Fľaša je tempo spojenia dvoch kurbetových pohybov gymnastky, ktoré vykonávajú rotáciu dozadu a pohybujú sa dopredu, obr. najčastejšie sa vyskytujú vo flexibilných gymnastkách, ktorí sa snažia o vytvorenie banky nad mostom. Cheerleading school VKontakte Nezabudnite, že sa naučíte, ako robiť kotrmelce, banku, balóniky, koleso a oveľa viac. Prvok prevrátenia vpred je to, čo by ste sa mali najskôr naučiť.

Základné školenie

Musíte sa pokúsiť postaviť sa na ruky a postaviť nohy na stenu. Najväčším problémom je potreba postaviť sa k rovine steny. Najprv budete potrebovať pomoc inej osoby, aby ste ju mohli zaistiť.

Vývoj svalov na sústredenie sa na stenu trvá 2 týždne až mesiac a podlieha každodennej praxi. Ak nie je nikto, kto by požiadal o poistenie, musíte urobiť mostné cvičenie. Toto držanie tela rozvíja základné svaly, ktoré budú potrebné, aby ste mohli stáť na jednej ruke.

Počas tréningu by ste sa mali snažiť neopierať hlavu o stenu, sledovať svoje dýchanie, mala by byť rovnomerná a voľná. Keď sú vaše nohy na podlahe, nemôžete ostro zdvihnúť hlavu. Jemne masírujte čelo rukou a jemne vstávajte.

Ako odstrániť nohy zo steny?

Keď sa ukáže, že budete mať voľnosť stáť na rukách pri stene počas 45 sekúnd, môžete prejsť na ďalšie cvičenie. Je potrebné pomaly pohybovať nohami zo steny. Ak sa vám podarí držať ruky až na 8 sekúnd, mali by ste sa vzdialiť od steny a zapojiť sa do stredu miestnosti.

Položte ruky na zem a zdvihnite nohy, rovnako ako v predchádzajúcom cvičení. Mali by ste mať na pamäti, že steny sú preč a nerobia príliš ostrými výkyvmi na nohách. Čím silnejšie je odrazenie od podlahy, tým rýchlejšia bude príťažlivá sila. Nohy musia byť preto zdvíhané opatrne a veľmi jemne.

Pokúste sa vydržať na stojane na dvoch rukách. Keď sa to ukáže dobre, cvičte cvičenie s nohami v povrazu. Stojan s rovnými nohami sa niekedy získa iba so silným vychýlením v bedrovej oblasti.

Aby bolo telo hladké, mali by ste sa najprv naučiť, ako sa postaviť do povrazu bez toho, aby ste zdvihli nohy za chrbát. Ak je možné v tejto polohe zosilniť, nohy sa môžu mierne zmenšiť, potom nebude v chrbte žiadna deformácia. Musíte sa naučiť stáť na rukách až 45 sekúnd.

Vývoj bilančnej schopnosti

Je potrebné trénovať špeciálnu situáciu, v ktorej sa zlepšujú podmienky pre rozvoj svalov potrebných na vyváženie. Svalové komplexy sa vyvíjajú iba v podmienkach, v ktorých sa osoba umiestnila.

Ak chcete stáť na jednej paži, ale nikdy ste to neurobili predtým, musíte sa pohnúť k cieľu bez trhania. Ak chcete roztiahnuť nohy do povrazu, opatrne preneste telesnú hmotnosť na jedno rameno. Musíte sa naučiť, ako zostať v postoji, keď sa druhá ruka položí na vaše prsty. Ak sa vám podarí vydržať 20-30 sekúnd, môžete trénovať na vykonanie posledného cvičenia.

Vyvažovacie prsty

Mali by ste zdvihnúť prsty rúk, ktoré sa majú uvoľniť, počnúc malým prstom. Zároveň udržiavať rovnováhu, neponáhľajte. Toto cvičenie sa najlepšie vykonáva pomaly, ale správne.

V priebehu času, pri udržiavaní rovnováhy, si môžete pomôcť iba prostrednými a ukazovacími prstami druhej ruky. Potom použite iba jeden prst a opatrne ho vyberte. Keď sa ukáže, že prvok pokojne vykonáva po dobu 15 sekúnd, je potrebné priviesť nohy. Vďaka tomu sa môžete naučiť stáť v jednej ruke zo stojacej polohy.

Technika vykonávania

Predtým, ako sa dozviete, ako vytvoriť banku späť, mali by ste zvážiť správne vykonanie triku. To samozrejme pomôže urýchliť proces učenia, pretože študent pozná všetky pravidlá a bude ich dodržiavať.

 1. Najprv musíte zaujať nasledujúcu polohu: postavte sa a ohnite kolená v uhle 60 stupňov, ramená dozadu.
 2. Z tejto polohy sa pomocou ručičiek vykoná spätné šitie a potom sa ich prudko nadvihne, čo vytvára zotrvačnosť pre ďalší pohyb.
 3. Nohavice sa odpudzujú od podlahy a súčasne sa ohýba spodná časť chrbta, takže si môžete položiť ruky na zem.
 4. Во время полета за счет прогиба спины можно опереться руками о пол и одновременно занести ноги назад.
 5. Последний шаг - удачное приземление на ноги.

После изучения техники выполнения можно переходить к рассмотрению вопроса о том, как научиться делать фляк в домашних условиях.

Однако для наибольшей эффективности следует разобрать некоторые моменты выполнения этого элемента.

Нюансы и советы

Ak sa chce niekto naučiť, ako pripraviť banku, je s najväčšou pravdepodobnosťou začiatočník a nemá zručnosti v oblasti gymnastických pohybov. Preto by bolo vhodnejšie študovať trik s partnerom. Po prvé, môže vám povedať, ako sa naučiť, ako pripraviť banku, a po druhé, poistí začiatočníka pri neúspešných pokusoch. Navyše, s partnerom je oveľa zábavnejšie sa niečo naučiť.

Pri vykonávaní banky by ste mali zvážiť aj niekoľko odporúčaní.

 1. V počiatočných fázach sa nemusíte snažiť robiť tento trik kvôli vychýleniu v dolnej časti chrbta. Jeho najjednoduchšou verziou je skok do diaľky.
 2. Pred vyučovaním sa musíte dobre zahriať. Osobitná pozornosť by sa mala venovať kefám, pretože na ne je kladené vysoké zaťaženie.
 3. Najprv sa môžete poistiť tým, že si vzadu položíte rohož. Preto ani pri neúspešných pokusoch nebude pokles bolestivý.

výcvik

Aj keď mostíkový prvok nie je súčasťou banky, je vhodné byť schopný ho dokončiť pred tým, ako sa naučí, ako začať vyrábať banku. To dokonale pripraví svaly dolnej časti chrbta a poskytne im potrebnú elasticitu.

Tiež nebude zbytočné vykonávať napínanie kefiek. Postupuje sa nasledovne: pri sedení na zemi sa musíte oprieť o ruky a nasmerovať ruky dopredu, teraz by ste sa mali postupne vykláňať vpred, čím sa vytvorí predlaktie napätie. V niekoľkých lekciách môžete pripraviť štetce do banky.

Samozrejme musíte mať minimálnu fyzickú zdatnosť. Je okamih, keď celá telesná hmotnosť spočíva na rukách. Je na rukách, aby vydržali toto bremeno. Odporúča sa, aby ste sa dokázali niekoľkokrát vytiahnuť a zdvihnúť z podlahy. Toto sú najvhodnejšie a cenovo dostupné cvičenia pre každého.

Olovené cvičenia

Teraz môžete prejsť k riešeniu problému, ako sa naučiť, ako pripraviť banku.

Zvážte niekoľko pohybov, ktoré vám pomôžu zvládnuť tento prvok.

 1. Keďže počiatočná pozícia v banke stojí, môžete ju vyladiť pri stene. Musíte vstať a zohnúť si kolená. Potom späť o stenu a odtrhnite spodnú časť tela. Takto sa získa nasledujúca situácia: uhol medzi dolnou časťou nohy a stehnom je 90 stupňov a iba ramená sú pritláčané k stene. Z tohto stavu bude vykonaný trik bez steny.
 2. Ako už bolo uvedené, most pomôže posilniť dolnú časť chrbta. Je potrebné držať polohu na maximálny čas, ako aj urobiť niekoľko prístupov.
 3. Toto cvičenie pomôže zdokonaliť poslednú časť, keď potrebujete položiť nohy späť na zem. Potrebujete sa postaviť na ruky proti stene. Ďalej sa musíte čo najviac vzdialiť od steny a pritom na nej nechať nohy. Z tejto polohy by ste sa mali nohami bezpečne vysunúť a bezpečne pristáť. Toto cvičenie by sa malo praktizovať dovtedy, kým nebudete cítiť absolútnu dôveru v jeho implementáciu.

Teraz zostáva iba praktikovať tento trik výlučne skúšaním. Poisťovací partner by mal byť umiestnený za pažou natiahnutou v úrovni pásu, aby sa zabránilo pádu lekára. Odporúča sa tiež položiť rohože na miesto pristátia.

záver

S najväčšou pravdepodobnosťou sa budete môcť naučiť, ako banku za pár dní, možno aj za deň, pretože úspešné vykonanie spočíva iba v správnej technike, ktorá sa celkom ľahko zvládne. Musíte si pamätať, že čím častejšie sa tento prvok praktizuje, tým rýchlejšie podľahne začiatočníckej gymnastke.

Jednoduchá možnosť: Nie Mach

Váš partner stojí za ním a jeho nohy stoja od seba

Drží vás v oblasti lopatiek rukami.

Zdvíhate ruky a sklopíte chrbát, zatiaľ čo chrbte panvy.

Vaše telo je v polohe lode

Ďalej si musíte sadnúť s panvou 1/3 plného drepu zaokrúhľujúcou chrbát

Presne ten istý pohyb, ktorý používame na preklopenie vpred z miesta.

Z tejto pozície si viete predstaviť, že ste sedeli na stoličke a že ste ho náhle odstránili

Začnete strácať rovnováhu poklesnutím panvy dozadu a zanechaním chrbta

V tejto chvíli vás partner drží za lopatky

Hneď ako stratíte rovnováhu, vaše nohy sa začnú tlačiť.

V koncovom bode sa ohnete chrbtom a maximalizujete napätie

Celý pohyb sa vykonáva v smere mierne nahor a späť v uhle 45 stupňov

Na drepe, panva ide vpred

Hneď ako si sadnete, panva sa nevráti. Ukazuje sa, že kolená prekročili líniu ponožiek. S týmto výkonom si vytvoríte banku pre seba. Vezmite si panvu späť na začiatok drepu.

Kolená idú vpred a zároveň vedú

Nohy nestláčate k podlahe, ale začnete sa ohýbať okamžite. Takéto predstavenie tiež spôsobí skok pod fľašu. Zatlačte lopatky do rúk partnera.

Na konci počúvame

Po tomto dokončení sa nebudete môcť postaviť počas banky. V koncovom bode sa mierne ohnite

Na začiatku príliš veľa svahu

Za behu sa príliš veľa vzdáš. Pohyb by sa mal vykonávať pod uhlom približne 45 stupňov

S týmto vyklopíte na banku a zostúpite na ruky. Takýto skok nedá zvrat. Pohyb by sa mal vykonávať viac dozadu

Hneď na začiatku

Pri takomto chrbte je ťažšie ustúpiť a existuje riziko, že si banku vyrobíte pre seba.

Zložitá možnosť: s vlnou rúk

Teraz urobíte všetky rovnaké pohyby, ale už pridáte hojdačka rukami

V okamihu, keď sa krčíte, musíte priviesť ruky čo najďalej dozadu za chrbát

Z tejto pozície ako prvý začali hádzať ruky

Keď sa vaše ruky dostanú rovnobežne s podlahou, začnete padať

Okrem výkyvu ramien a pádu je spojený kop

Tiež sa narovnáte pod uhlom 45 stupňov a trochu sa ohnete

Príliš neskoro zametanie rúk

Najprv spadnete a potom zatlačíte. Táto možnosť je možná, ak máte spravidla správnu banku. V počiatočných fázach učenia sa s neskorým výkyvom nebudete mať čas položiť ruky a na konci klesnúť. Začnite hádzaním paží.

Prerušovaný pohyb ruky

Váš švih by sa mal začať plynulo a postupne zrýchľovať. Ak sa zastavíte uprostred pohybu, riskujete, že nebudete mať čas položiť ruky na zem v banke.

Mach so zahnutými ramenami

Takýto výkyv vám nedá rýchlosť a pri vykonávaní banky sa zlomíte. Ruky by mali byť vždy rovné.

Neskorý kop

Pred časom ste sa vrátili a nemali ste čas kopať nohy. S týmto dizajnom môžete držať ruky v ceste a poškodiť ich. Zatlačte nohy trochu skôr

Pin
Send
Share
Send
Send