Užitočné tipy

Alexander Gerasimenko

Pin
Send
Share
Send
Send


Náš skúsený tím editorov a vedcov prispel k tomuto článku a testoval ho na presnosť a úplnosť.

Tím pre správu obsahu wikiHow starostlivo monitoruje prácu redaktorov, aby zabezpečil, že každý článok spĺňa naše vysoké štandardy kvality.

Poznáš takého chlapa - zaparkuje svoj motocykel a nebojácne ide do baru oblečeného v čiernej koži. Rozopne si sako a zobrazí svoje nespočetné tetovanie. Položí účet na stôl a barman mu hneď položí pohár. Zachytíte pohľad na sebadôveru tohto chlapa a rýchlo sa odvrátite. Práve ste videli tvrdého chlapa a chceli by ste byť sami sebou.

Najlepšie auto

Hodnotíme chlad ľudí v aute, v ktorom jazdia. Ak náhodou komunikujete s niekým, kto žije v centre Ríma a je to veľmi úspešný človek, povie vám, že nemá auto. V Ríme je to super. To znamená, že chodí do práce a nemal by horieť svoj život za volantom automobilu a zasekávať sa v dopravných zápchach. Oblieka si svoj obľúbený oblek a chodí do svojej kancelárie. Maibach alebo Bantley sú samozrejme vo svojej garáži, ale o tom vám to nepovie.

Najchladnejšia univerzita na svete

Kalifornský technologický inštitút sa nedávno stal prvým v zozname najlepších svetových univerzít a posunul Harvarda na druhé miesto. Je ťažké rozhodnúť sa, ktorý z nich je chladnejší, poviem vám o oboch. Keď som vstúpil na Harvard v Bostone a na Technologický inštitút v Los Angeles, musel som sa spýtať, kde už boli na území! Nevidel som žiadne veľké znaky veľkosti hollywoodskeho znaku ani neónové svetlá kasín MGM Grand Las Vegas. Nakoniec som našiel pomník Johna Harvarda, ale ani nápis na ňom nebol ľahko čitateľný, bol nevýrazný. A budovy týchto univerzít nemajú sláva a uznanie. A čo MSU? Pri pohľade na podlahu Moskvy. Pohode? Presne tak! 270. miesto vo svetovom rebríčku univerzít ...

Najchladnejší výťah

V najchladnejšom výťahu nie sú žiadne tlačidlá. Na podlahe, kde si sadnete, kliknete na číslo podlahy, kam musíte ísť. Na doske sa rozsvieti list výťahu, ktorý vás tam dovedie a pôjdete k nemu. Je lepšie nemyslieť, stlačil som 22, číslo C sa rozsvieti, choď do výťahu C. Choď do toho a bez toho, aby si niečo stlačil, choď na 22. poschodie. Pohode? Áno, ale vo výťahu je prázdny. Tri tlačidlá - zatvorené, otvorené dvere, komunikácia s výťahom.

Najúžasnejší telefón, web, reštaurácia

Nehovorte o Vertu a Goldvishovi, sú to iba mušle s obvyklým obsahom. Najfunkčnejším a skutočne skvelým telefónom je telefón I-phone. Koľko tlačidiel je na ňom? One! Za tým je veľa funkcií a programov, ale je tu iba jedno tlačidlo. Najchladnejšie miesto na svete? Google. Videli ste jeho návrh? Najvýnosnejšie reštaurácie v Moskve? Nejde o Arkady Novikov a jeho super ceny, hovorím o kuchyni. Japonci. A ako sa tak ochladili? Luxusný nábytok? Gurmánske molekulárne varenie? Nenuťte ma, aby som sa smial a nenechal sa oklamať. Jednoduchosť vo všetkom, preto sú také cool.

Najchladnejší bojovník v ľudskej histórii

Fedor Emelianenko (napriek posledným trom porážkam a zmeškanej príležitosti dokončiť svoju kariéru včas, Fedor nie je chladič, nebol a nie je si istý, čo sa stane). 10 rokov bojov bez porážky! Nikdy nikomu nehrozil, aj keď po krvavej bitke hovorí tichým hlasom, vždy sa usmieva. Kde býva Fedor? Manhattan? Monte Carlo? Rubeľ? Nie. Žije, keď sa nachádza v Starom Oskole, v Petrohrade. Ako trávi svoj voľný čas? Vážení hostia, večery v spoločnosti miliardárov a krásnych fanúšikov? Fedor trávi svoj voľný čas v kúpeľoch s priateľmi, chodí na bohoslužby. Tu sú slová Fedora o jeho veľkosti (v kontexte tohto článku, o strmosti): „Tieto myšlienky odvraciam, neprikladám im žiadny význam. Ak sa cítite skvelí a populárni, človek sa toho unaví. Snažím sa žiť ako obyčajní ľudia. Len čo sa bojovník bude považovať za skvelého, prehrá. “

Takže je lepšie skúsiť sa ochladiť a prehrať, alebo byť skutočne chladný a vyhrať?

Pozrite si video: Как мотивировать себя (Jún 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send