Užitočné tipy

Ako sa stať verným, ako byť verný

Pin
Send
Share
Send
Send


Kto potrebuje a čo je lojalita vo vzťahu. Poďme na to. Vernosť je dodržiavanie hovoreného a niekedy nie hovoreného člena rodiny, ale tajne implikovaných pravidiel spolužitia, keď sú manželia spolu, aj keď sú od seba oddelení. A hlavným kameňom úrazu, kvôli ktorému existuje veľa konfliktov, je spravidla sexuálna lojalita, to znamená, že manželia by mali mať sex iba vtedy, keď to robia spolu a nie ako nikto iný. Samozrejme, ak neexistujú žiadne ďalšie dohody v tejto veci.

Vernosť je sociálny vynález. V určitých obdobiach histórie spoločnosti však vernosť nebola tak zásadná (napríklad po ničivých vojnách). Vernosť sa vyskytuje aj v prírode, koľko vzdychov sa deje, keď romantici hovoria o vernosti holuba (labuť). Neviem, prečo holuby potrebujú vernosť, rozmýšľam o človeku. A tak to dáva vernosť vo vzťahu.

Ochrana fyzického zdravia pred chorobami SPP, neprítomnosť nelegitímnych detí, a teda zachovanie zdrojov v páre (rodine), dôvera v partnera a nejako to stále nenájdem. Musím povedať pre skeptikov - som za lojalitu. Páči sa mi byť verný svojej manželke, rozhodol som sa byť verný jej, ale ako som už písal vo svojich článkoch, v zdravých rodinách majú partneri právo zľava. A v zdravých vzťahoch sa nemenia, nie preto, že je to zakázané, ale preto, že sa rozhodnú, že sa nezmenia. To je moja viera. Stále je však zaujímavé zistiť, čo to všetko je - vernosť a prečo toľko ľudí drží.

Keď som si samozrejme myslel, prečo potrebujeme túto vernosť, prišiel mi na myseľ pokoj, pocit bezpečia, dôvera v budúcnosť. Faktom však je, že fakty z rodinného života rôznych ľudí ukazujú, že vernosť v manželstve nie je všeliekom na neduhy. Stáva sa (a nie tak zriedka), že verní manželia a manželky opustia rodinu. V skutočnosti neexistuje 100% záruka vzťahu, vrátane vernosti. Ale keď si predstavím, že nie som verný, cítim bolesť, zaujímalo by ma prečo.

Myslím si, že vstupom do vzťahu robíme (samozrejme mentálne) druhú časť seba samých. Stáva sa tak, ako to bolo, samotným rozšírením. Môj manžel, moja žena, sa cíti ako môj majetok. A potom je nevera zradným pokusom o majetok človeka, vlastne o neho. A to môže byť bolestivé.

Pri konzultáciách som sa niekoľkokrát stretol s mužmi a ženami, ktorí si vybrali slobodné manželstvá so svojimi partnermi. Pravidelne začínajú romány na strane a v takýchto rodinách je v poriadku vecí, že manžel alebo manželka neprichádza domov, pretože zostávajú so svojou milenkou. V takýchto rodinách sú však problémy, ktoré si často zvyknú na myšlienku, že partner je teraz s iným (druhým).

Čím ďalej tým viac dochádzam k záveru, že univerzálny koncept vernosti neexistuje, vo všetkých ohľadoch sa vníma inak. V každom vzťahu sa muž a žena (aj keď nie nevyhnutne odlišného pohlavia) sami rozhodujú o tom, čo je lojalita. V takom prípade je partner verný av tom prípade nie. A myslím si, že pocity, ktoré partneri zažívajú pri kontakte, sú dôležitými kritériami na určenie lojality. Áno, sú subjektívne, ale majú miesto a v zásade nemá človek nič iné. A potom, aká je cesta von - hovoriť so svojím partnerom, ak existujú pochybnosti o vernosti - hovoriť o tom, diskutovať a hľadať vzájomné uistenie vo vzťahu.

Ako sa stať vernými a vernými svojim blízkym

Ak je váš pár výnimkou z pravidla, ktoré uvádzame, stojí za to vynaložiť všetko úsilie, aby ste zostali verní a všetkým vrúcim vzťahom a úprimným vzťahom, ktoré vás spojili s vaším partnerom, pretože je to najdrahšia vec, ktorá sa vo vašom živote môže stať.

Napokon, ak si raz budete udržiavať vzťah v duchu silnej vernosti k sebe navzájom, budete mať v budúcnosti niečo, čo si musíte rešpektovať, a budete mať veľkú príležitosť sprostredkovať svojim deťom a dokonca aj vnúčatám zásadu, koľko ľudí žije láskou, svedomím a vzťahom navzájom s rešpektom.

Buďte si istí pri výbere.

Dôvera a lojalita voči vášmu spolužiakovi sú vlastnosti, ktoré si v žiadnom prípade nemôžete kúpiť v obchode a nikdy si ich v online obchode nemôžete objednať v riadku „služby“.

Len preto, že každá osoba má cenu za tento koncept, ktorý je čisto individuálnej povahy, má schopnosť povýšiť majiteľov týchto vlastností na najvyššiu pozíciu, ale tiež spôsobiť absolútny smiech a zmätok o tom, ako môžete nastaviť usmernenia vo svojom vlastnom živote.

Ako sa stať vernou manželkou a nepodľahnúť pokušeniam

Koľko ľudí - je toľko pozícií, že pri diskusii o otázke: „ako byť verný“ môže byť toľko názorov. Iba vernosť vo vzťahoch je ten úžasný stimul vnútorného pocitu lásky, ktorý v priebehu rokov umožňuje, aby sa milostný nápoj posilnil, a vzťah - každý deň sa vyvíja s geometrickou progresiou.

Pretože nahliadnutie do očí verného a verného partnera je vždy ľahšie ako pozeranie sa do očí osoby, ktorá po ďalšom zradení sľubuje, že sa nič podobné už nikdy nestane.

Preto musíte vo svojom vnútri vytvoriť princíp, podľa ktorého budete musieť zmerať svoju lásku a úprimnosť. Vernosť zoznamu vašich kvalít, stojí za to dodať aspoň to, že ide o záruku dlhého a spoľahlivého vzťahu, takže tí, ktorí chcú dať svojej láske večnosť, sa musia snažiť vštepiť v ich srdciach vernosť a oddanosť.

Pre ženu je vždy veľmi ťažké odolať pokušeniu podvádzať svojho manžela. Nakoniec, najdôležitejšou vecou vo vzťahu medzi manželom a manželkou je zostať verní. A dôvera v tento prípad prichádza do popredia. Musíte si byť jasne istí vo svoje pocity k sebe navzájom a potom budete vždy verní.

Čo by mohlo byť príčinou nevery

- Neustále hádky v rodine,

- nepochopenie manžela vášho stavu,

- Nedostatok intimity.

Je to taký dôvod, ktorý môže prinútiť ženu k pokušeniu. A to sa môže ukázať ako nezvratne negatívne následky. Takže dnes sa vás pokúsime naučiť, ako zostať verným svojmu manželovi. A tiež chcem poznamenať jednu poznámku. Muž si uvedomuje svoj mužský princíp prostredníctvom sexuality, ale u ženy je jej začiatok realizovaný, keď sa cíti milovaná.

Ako udržať vernú ženu

Prvá vec, na ktorú by som v tomto prípade rád upozornil, je to, že aby som bol verný, je kategoricky potrebné vyhnúť sa všetkým pokušeniam. Toto je základ, ktorý vám pomôže udržať všetky svoje emócie a myšlienky v požadovanom smere.

Snažte sa venovať pozornosť iným chlapcom, ktorí sa chcú s ním skombinovať, ne flirtovať a tiež nepočúvať všetky prejavy od človeka. Toto je, samozrejme, dosť ťažké dosiahnuť. Ak však chcete zostať vernou manželkou, musíte kultivovať svoju vôľu,

Pretože v čase negatívneho vplyvu sa vyskytuje veľa neverností: váš manžel vás nechce neustále, preto je dievča v takom okamihu zraniteľnejšie voči nevere,

Ak sa hádate, musíte okamžite navštíviť priateľa alebo matku. Váš najlepší priateľ nie je poradca. Áno, existuje riziko, že z vášho priateľstva sa vyvinie vážnejší vzťah.

Iba priateľ vám môže pomôcť s radou a podporou na správnej úrovni. Priateľ však môže využiť tento druh momentu a v procese vašej komunikácie si želáte intimitu,

Pokúste sa obsadiť svojou najobľúbenejšou zábavou a neutekať rovno od seba. V takýchto prípadoch by ste nemali piť veľa alkoholu, pretože potláča vaše telo a môžete robiť veľa zlých vecí a potom ich ľutovať,

Dobrým spôsobom, ako uľaviť od tohto druhu myslenia, je cvičiť alebo praktizovať nejaký druh športu. Takže budete mať menej energie a myšlienky o tom, čo môžete zmeniť alebo ako „môžem zostať verní“. A tiež premýšľajte o všetkom, čo sa deje, a pokúste sa nájsť východisko z tejto situácie.

Pin
Send
Share
Send
Send