Užitočné tipy

Ako odzbrojiť zločince zbraňou

Pin
Send
Share
Send
Send


KAPITOLA 8. Odzbrojenie nepriateľa pred hrozbou pištole

Odzbrojenie nepriateľa, keď sa snaží dostať pištoľ z puzdra (vrecka), z opasku nohavíc, urobiť krok vpred, udrieť druhou nohou do ruky súpera a snažiť sa získať zbraň. Potom uchopením súperovej ruky, pokúsením sa získať zbraň, súčasne vyhodí úder do chrbtice. Zrazte nepriateľa. Vykonajte protiútok (foto 51).

Fotka 51.

Odzbrojte nepriateľa v prípade ohrozenia pomocou pištole:

vzadu prázdny bod: z východiskovej polohy, otočiac sa cez pravé rameno v kruhu, zablokuj súperovu ruku, ktorá drží zbraň, a potom, schmatni hlaveň pravou rukou, vyhláste odzbrojenie nepriateľa v rovnakom poradí ako v prípade hrozby pištoľou v bode „blank blank“ vpredu (foto 52).

Fotka 52.

bod prázdny pred: z východiskovej polohy, v drepe v krokoch ľavou nohou vpred do strany, schmatnutím pištole prijímača pravou rukou, presunutím telesnej hmotnosti zdola nahor na ľavú nohu a krokom pravou nohou súčasne preneste váhu tela na pravú nohu ostrým pohybom ruky nadol na seba. , Odzbrojte nepriateľa. Vykonajte protiútok (foto 53).

Fotka 53.

Pozrite si video: Pavel Černý 1. díl: Neschválení zákona na právo občana ČR na legální zbraň, bylo zradou politiků (Septembra 2021).

Pin
Send
Share
Send
Send