Užitočné tipy

Muž pickup alebo ako sa zamilovať s dievčaťom 10 spôsobov, ktoré fungujú bezchybne

Pin
Send
Share
Send
Send


 • Základné princípy dôležité pre dievčatá
 • 20 spôsobov, ako sa zamilovať do dievčaťa
 • 10 jednoduchých krokov, ktoré vám pomôžu získať lásku dievčaťa
 • Záver. Čo dievčatá potrebujú?

Začnime známymi princípmi toho, ako sa zamilovať do dievčaťa, ktoré sa zdá byť známe každému, ale zvyčajne sa na ne zabudne, keď sa stretnú, a potom úprimne prekvapujú absenciou akéhokoľvek výsledku. Začnime teda:

1. Obrázok - zamilujte sa nie do vás, ale do svojho obrazu, ktorý vytvoríte v dievčenskej hlave. NEDOKONČUJTE sa dokonalými, musia vyzerať. Áno, nikto nepotrebuje tvoje jemné miláčik. A nikto sa nestará, aký ste romantický alebo ako atraktívny.

2. Tajné, intríg - dievča sa zamiluje do niečoho neznámeho. Nemusíte okamžite rozložiť svoj životný profil a povedať o sebe podrobnosti o sebe pol hodiny. Čím viac tajomstiev máte, tým lepšie. Tajomný chlap je oveľa zaujímavejší a cennejší ako nejaký druh Petya, o ktorom dievča už dávno vie všetko a dokáže predvídať každý jeho pohyb.

3.neprístupnosť- to, čo je k dispozícii v danom čase, nemá žiadnu hodnotu. Preto by ste sa nemali ponúkať vo veľkom množstve.

4. Altruizmus- keď je človek zamilovaný, chce robiť pre svojho duševného partnera všetko nezaujato. Za to nič nevyžadujem. Absolútne. Dievča spravidla predstaví iba svojho milovaného chlapa.

5. Význam- čím viac ste pre dievča dôležití, tým viac sa bojí straty vás. Dôležitosť môže byť iná - neľutujeme, že niekto stratí, ale strata niekoho je pre nás nemysliteľná. Štatistiky ukazujú jeden zaujímavý paradox: čím dôležitejší je pre nás človek, tým menej pre neho sme dôležitejší. Inými slovami, ak po mužovi utekáte ako sluha, jeho postoj k nám bude primeraný.

20 spôsobov, ako sa zamilovať do dievčaťa

Myslíte si, že láska je proces, ktorý začína náhodne a leží mimo našej kontroly? Ale nie. Lásku možno usmerňovať a opravovať, jednoducho sme o tom nikdy nerozmýšľali. Naučením sa aplikovať naše tipy si môžete dievča zamilovať.

1. Správajte sa ako jej otec

Dievčatá nevedome hľadajú muža, ktorý vyzerá ako jeho otec (všetci veria, že ich otec je najlepší, čo znamená, že najlepší muži sú tí, ktorí vyzerajú ako on).

2. Ukážte, že ste od nej odlišní

Dievčatá väčšinou menia kritériá pri výbere partnera po neúspešnom vzťahu. Ak jej ukážete, že nie ste ako jej bývalý, bude to pre vás veľkým prínosom.

3. Pochopiť jej psychologické potreby

Všetci sú iní a najlepším párom pre každú osobu je ten, kto uspokojí čo najviac z týchto potrieb.

4. Zvýšte svoju hodnotu

Nechajte svojich vzájomných priateľov hovoriť o vás dobre, keď nie ste v okolí. Dievča začne myslieť, že ste cennejší, keď počuje, že si vás ostatní vážia. A čo ste chceli, každý potrebuje dôkaz!

5. Stretnite sa s ňou častejšie

Štúdie ukázali, že ľudia hľadajú partnera spomedzi ľudí, s ktorými často stretávajú. Muži, ktorí majú tendenciu miznúť z dohľadu na dlhú dobu, dievčatá zabudnú.

6. Buďte záhadní

Čím menej pochopí vaše zámery, tým viac o vás bude premýšľať. Čím viac o vás premýšľa, tým pravdepodobnejšie bude mať vás.

7. Úsmev menej často

Psychológovia tvrdia, že ženy uprednostňujú skôr vážnych mužov než milých chlapcov, ktorí by iba hekhanki áno khahanki.

8. Zdôraznite svoju podobnosť

Akonáhle si všimnete niečo spoločné, neváhajte to zdôrazniť (pokiaľ, samozrejme, nehovoríme o dobrej kvalite). Keď uvidí niekoľko podobností, začne si myslieť, že by ste mali byť spolu.

9. Zmizne, keď ti chýba

Keď sa dievča, ktoré vás zaujíma, nudí, zmizne bez zjavného dôvodu. Takže o vás bude ešte viac premýšľať a bude to iba vo vašich rukách.

Nesnažte sa byť vždy milí, ale nepotrebujete príliš veľa hnevu. Niekedy ju musíte zameniť: ľudia viac premýšľajú o veciach, ktorým nerozumejú.

11. Vzrušenie môže byť zamieňané s láskou

Keď spolu robíte niečo zaujímavé alebo nebezpečné (pozerajte dobrý film alebo šplháte po skale), cíti vzrušenie, ktoré sa dá ľahko zamieňať s láskou. Môže sa jej zdať, že je nadšená, pretože ste vedľa nej. Si lepší!

Dievčatá milujú rady: je pre nich zaujímavejšie vnímať informácie. Nehovorte jej, že máte BMW - je lepšie ticho položiť kľúče na stôl.

13. Ženy milujú zločincov

Pokúste sa ukázať zúfalstvo, byť príliš milý a príliš často volať - zomrieš sám. Dievčatá milujú vodcov, tvrdých a zlých mužov - vždy majú veľa možností.

14. Uprednostňujete ju

Dajte jej vedieť: máte veľa možností a všetko, čo ste si vybrali. Nech sa cíti zvláštny, dokonca vyvolený.

15. Zopakujte jej gestá

Keď napodobňujete gestá a tón hlasu niekoho, človek podvedome verí vo vašu podobnosť.

16. Venujte jej pozornosť a pripravte ju o túto pozornosť

Venujte jej niekoľko dní pozornosť a začne sa pýtať, či sa vám páči alebo nie. Teraz na pár dní zmizne a ona o vás začne premýšľať stále, pretože nerozumie správaniu.

17. Ukážte opačné vlastnosti

Oproti tomu, že dievča samo o sebe nemá rada. Ak je plachá, buďte si istá a hovorte bez prerušenia.

18. Poznajte svoje pozitívne vlastnosti postupne

Ženy stratia záujem, keď sa muž stane predvídateľným. Preto nehádžte karty na stôl k prvému dátumu - s výnimkou druhého aj tretieho.

19. Zavolajte jej každý deň v rovnakom čase a potom náhle zastavte

Keď ľudia niečo očakávajú a očakávania nie sú splnené, začnú to chcieť ešte viac. Čím viac o vás premýšľa, tým lepšie pre vás. (tiež si prečítajte, o čom hovoriť s dievčaťom).

20. Pochopte jej minulosť

V závislosti od jej skúsenosti, dievča začne milovať určitých mužov. Musíme pochopiť jej minulosť, všetky míľniky formovania jej osobnosti, vyvodiť závery a stať sa tým človekom, ktorého potrebuje.

10 jednoduchých krokov, ktoré vám pomôžu získať lásku dievčaťa

1) Strávte s ňou čas

Ak chcete získať pozornosť dievčaťa, musíte byť v dohľade. Môžete sa vyhnúť stretnutiu s dievčaťom iba vtedy, keď už na vás myslí. Takéto prestávky jej pomôžu vytvoriť dokonalý vzhľad, do ktorého sa zamiluje.

Preto sa namiesto toho, aby ste boli záhadní, pokúste sa stať súčasťou jej života. Je potrebné dosiahnuť taký stav, aby sa bez vás, vašej korešpondencie a telefonátov necítila príjemne.

2) Poklony a kúzlo

V závislosti od veku sú dievčatá ako tvrdí chlapci alebo arogantní alebo sebavedomí. Dievčatá však v každom veku milujú milých chlapcov, ktorí svojou naivitou mierne fascinujú. Zdvorilosť by mala byť neoddeliteľnou súčasťou vášho obrazu a nemala by byť ničím zvláštnym, keď sa snažíte dievča rozmaznať.

3) Zostaňte v kontakte

Vždy, keď má vo svojom živote dôležitú udalosť, musí sa o ňu podeliť. Takže musíte byť „na paži“. Malý darček, ktorý bude mať vždy pred sebou, bude dobrým krokom. Môže to byť kľúčenka na kľúče, ale skôr kryt telefónu.

4) Buďte spoľahlivým chlapom

Každé dievča je presvedčené, že dobrý človek je človek, ktorý dokáže chrániť seba a svoju priateľku. Ak závisí od vášho názoru, nemôže byť bez teba. Ale nepreháňajte to najskôr pomocou vzťahu. Musíte byť muž, ktorý vám môže pomôcť. A nie dieťa, ktoré vždy pomôže, keď sa na neho usmejem.

5) Dostaňte ju k sebe

Hlavná zručnosť, ktorú potrebujete, je schopnosť kompetentne komunikovať s dievčaťom. Každé dievča má v minulosti celý rad udalostí, o ktorých je v rozpakoch rozprávať. Preto to musíte počuť. Ak vám to povie a pokojne na to budete reagovať, začne vám dôverovať.

6) Vyhnite sa tomu, aby ste sa stali priateľom

To je nesmierne dôležité. Hranica medzi najlepším priateľom a milovaným človekom je neviditeľná. Bez sexuálnych tipov sa dobrá komunikácia zmení na priateľstvo. A to znamená kolaps všetkých plánov vo vzťahu k dievčaťu.

7) Kľúčom k úspechu je dobré flirtovanie

Nová reč nie je príliš zaujímavá. Spor však môže zlepšiť váš vzťah s dievčaťom. Trochu vtipálek, vtip a dievčenská hrdosť už bolí. A chce, aby si sa pomstila. A ak áno, určite príde na ďalšiu schôdzu. Za zmienku stojí aj to, že dobré flirtovanie je príležitosťou objať dievča. A to je romantické.

8) Najlepším komplimentom sú vaše oči.

Dohodli ste sa s dievčaťom, strávila niekoľko hodín prípravou sa. Teraz si predstavte, že keď sa s vami stretne dievča, uvidí vaše zmätené oči a mierne počuje hlasom: „Vyzeráte dobre.“ Bude šťastná v siedmom nebi, pretože jej úsilie a príprava sa už vyplatili. Použite toto.

9) Počas stretnutí ukážte dievčaťu trochu súhlasu

Aj keď dievča môže vyzerať pokojne a sebavedome, rada by počula slová súhlasu s jej správaním. Preto buďte schopní povedať včas: „Vyzeráte krásne.“

10) Dobrý bozk vám urobí polovicu práce

Toto je bozk, ktorý chce dievča od vás prijať a prijať. Bez ohľadu na to, bez ohľadu na to, ako. Hlavná vec je, že ste videli jej túžbu a urobili ste prvý krok.

Záver. Čo dievčatá potrebujú?

Je ľahké zaujať dievča, je oveľa ťažšie zamilovať sa do nej.
Mnoho ľudí ukazuje svoje pocity príliš veľa, veriac, že ​​ich emócie zasiahnu dievča. Dievčatá však milujú chlapcov kvôli činom, nie slovám.
Aby ste sa zamilovali do dievčaťa, potrebujete vhodnú atmosféru, pochopenie svojho partnera a plnú dôveru, že to nie je chyba.

Tipy v tomto článku vám pomôžu dosiahnuť reciprocitu od vašej priateľky. Nezabudnite však, že všetci ľudia sú odlišní a to, čo môže na jednom pracovať, nebude mať na druhého žiadny vplyv.

Samozrejme, mali by ste si vždy pamätať, že nádherné dievčatá idú k tým istým nádherným chlapom. Budete teda musieť pracovať nielen s ňou, ale aj so sebou. A až potom nájdete dievča na vážny vzťah.

Páči sa vám článok? Komentár!

Nezmysly, nie je prekvapujúce, že v okolí sú len moróny, čítajú morálky a snažia sa predstaviť „inteligentné tipy“ ...

natalia
Čo presne je nezmysel?
Akákoľvek metóda nikdy nepracuje 100% v oblasti ľudských vzťahov (pretože všetci ľudia sú iní). Ak však táto metóda funguje najčastejšie, potom funguje.

Skutočnosť, že „sú tu len idioti“ - je mi ľúto, ale nemám pre vás žiadnych iných ľudí 🙂

Kecy (vy spotená kobyla). Pokiaľ ide o mňa, tak by ženy mali byť hlúpe / kurva a + kurva .. a v ústach, × opu a ÷ von .. sa im to páči oveľa viac ako nezmysel, ktorý si radil, bradavka je hanebná ..

Urobil som milostné kúzlo s jasnovidcom Whatsapp 89031708267 na odporúčanie, prišiel 3. deň, super

Nepomohlo mi to.
Myslím si, že tieto tipy sú úplne kecy.
Mám dobrú radu, kurva
ich rady, aby ľudí neznepokojovali😈.

Pri kopírovaní vložte odkaz na stránku. Za týmto účelom získajte znamienko plus (+) karme! © 2015 - 2017

Základy snímania pre mužov

Skúsenosti nie sú hlavnou vecou pri zvádzaní žien. Prvá vec, na ktorú by ste mali myslieť skôr, ako sa priblížite k osobe, ktorá sa vám páči, je vzhľad.

Dievča nemusí venovať pozornosť vysokým nákladom na oblečenie, ale predovšetkým ocení čistotu a čistotu. Základné pravidlá mužského pick-upu pre tých, ktorí nevedia, ako sa zamilovať do dievčaťa, možno znázorniť takto:

Bližší pohľad a nič viac

Všetky ženy milujú pozornosť. Ak si dievča všimne, že ju sleduje mladý muž, určite sa otočí, aby urobila to isté. Hlavnou vecou v tom všetkom je stratiť očný kontakt. Dievčaťu by malo byť jasné, že sa o ňu nezaujímajú, aby sa priblížili a požiadali o pokyny, ale s konkrétnym romantickým účelom. Ak sa dievča najprv odvrátilo, muž môže oslavovať malé víťazstvo.

„Úsmev urobí svet jasnejším“

Nikto nemá rád pochmúrne, uzavretých ľudí, ženy sa takýmto jednotlivcom snažia vyhnúť. Ak človek nemá deň a nemôže vytlačiť nič iné ako pokrivený úsmev, známosť je zjavne odsúdená na neúspech. Keď si muž všimol dievča, ktoré sa mu páčilo v dave, mal by sa na ňu usmiať. Ak odpovie na úsmev, môžete ísť hore a pokúsiť sa navzájom spoznať.

"Noc, ulica, lampáš, lekáreň"

Psychológovia tvrdia, že sa môžete zoznámiť kdekoľvek, či už ide o elegantnú kaviareň alebo autobusovú zastávku. Hlavnou podmienkou je ten správny čas. Ak sa dievča vráti domov neskoro večer, potom jej spoznanie nebude najlepším nápadom: s najväčšou pravdepodobnosťou bude mať strach a pokúsi sa zbaviť náhodného spoločníka.

Pri vzájomnom stretnutí je najlepšie dodržať odstup. Medzi dievčaťom a mužom by sa mala zachovať vzdialenosť 1 metra. Inak môže nová priateľka považovať jej pozornosť za príliš rušivú.

Príjemné rozhovory a komplimenty

Po vyškolení v rovesníkoch a úsmevoch a ísť hore k dievčaťu by mal muž začať príjemnú konverzáciu. Je lepšie začať s banálnym komplimentom. Môžete pochváliť krásny účes, manikúru, šaty, povedať, že muž bol obdivovaný jej chôdzou, úsmevom, smiechom.

Rozhovor by mal byť jednoduchý, nemal by ísť na akademické témy a mal by sa zaujímať o nový známy stupeň ovládnutia Gaussovej vety. Je lepšie hovoriť o počasí, okolitej architektúre, správach o kine a divadle, o chutných vlastnostiach pečiva, ktoré sa podávajú v najbližšej kaviarni.

Neodpovedajte okamžite dievčaťu s požiadavkou na zadanie telefónneho čísla. Táto možnosť je vhodná na vyplnenie neočakávaného dátumu. Ak muž urobil náležitý dojem, dievča ľahko súhlasí s tým, aby mu dalo jeho číslo. Ak nie, môžete skúsiť zistiť jej profil zo sociálnych sietí a pokúsiť sa pokračovať v komunikácii na internete.

Ako sa zamilovať do dievčaťa?

Mnoho ľudí trávi veľa času premýšľaním o tom, ako sa zamilovať do dievčaťa. Nerozumejú však, že hlavným problémom nie je to, ako to urobiť, ale prečo. Ak sa dievčaťu páčilo vážne a muž s ňou plánuje vybudovať silný dlhodobý vzťah, zamilovanie sa do neho bude jednoduchšie ako to, s ktorým sa plánuje stráviť niekoľko týždňov alebo dokonca dní. Ženy najčastejšie cítia úmysly mužov a podľa toho konajú.

Korešpondenciou

Zoznámenie sa s korešpondenciou je ľahké, ale zamilovať sa do dievčaťa nie je ľahké. Ak chcete začať, mali by ste ju „naplniť“ krásnymi komplimentmi, elektronickými darmi, prípadne básňami.

Ak kontaktovala, môžete jej fotografiu pochváliť, spýtať sa, kde boli nasnímané. Hlavná vec v tejto veci je vytrvalosť a jasný prejav záujmu o ženskú osobu.

Aby vzbudil záujem, mal by sa človek dozvedieť o svojich obľúbených knihách, filmoch a umelcoch. Je dôležité ukázať dievčaťu, ako je jej korešpondenčný partner pozorný, vzdelaný a pripravený okamžite reagovať na akékoľvek jej posolstvo.

Ak ťa nemá rada

Problémy s budovaním vzťahu medzi mužmi a ženami sa často pýtajú, ako sa zamilovať do dievčaťa, ak sa vám nepáči? Zástupcovia silnej polovice ľudstva sú týmto stavom doslova znepokojení, nemali by však zúfalstva.

Takže mrzutý človek sa môže pokúsiť naučiť nejaké vtipy, pozvať dievča, aby jazdilo na karuseli, alebo stráviť večer vo filme sledovaním komédie. Ak sa dievčaťu nepáčila nadmerná štipľavosť partnera, môžete skúsiť vyzerať štedrejší ako obvykle.

Ak má priateľa

Existuje názor, že chlap ešte nie je manželom, a preto o tom, ako sa zamilovať do dievčaťa, ak má priateľa, by ste sa nemali báť. V skutočnosti to tak nie je. Väčšina spravodlivého sexu už v tomto štádiu vzťahu je celkom verná. Hlavnou úlohou je ukázať dievčaťu najlepšie vlastnosti, aby bolo jasné, že vybraný muž nie je vhodným kandidátom.

Aby ste to dosiahli, dávajte najlepšie dary, venujte maximálnu pozornosť, sledujte univerzity (z práce), pravidelne vás pozývajte na termíny. Ak sa s ňou ten, s ktorým sa vybraný človek stretne na dané časové obdobie, naozaj nepáči, potom po chvíli bude venovať pozornosť takým zjavným prejavom priaznivosti nového fanúšika.

Ak miluje iného

Otázka, ako sa zamilovať do dievčaťa, ak miluje iného, ​​je najbolestivejšia. V zásade je zbytočné hľadať odpoveď, pretože vo väčšine prípadov je to nemožné.

Nový fanúšik nemá prakticky žiadnu šancu, ale môžete skúsiť: skutočné pocity stoja za to bojovať.

Top 10 spôsobov, ktoré spoľahlivo zlyhajú

Zhrnutím všetkého, čo bolo povedané vyššie o tom, ako sa zamilovať do dievčaťa, zvážte 10 spôsobov, ktoré fungujú bezchybne:

 1. Vtipy a humor Ženy oceňujú mužov, ktorí vedia, ako ich rozosmiať. Tento muž sa ľahko miluje, je ľahké sa do neho zamilovať. Je potrebné viac žartovať, nehanbiť sa o komických situáciách, v ktorých môže padnúť pár.
 2. Узнать все о том, что любит девушка.Мужчины не любят ходить со своими избранницами по магазинам, но жизнь большинства женщина магазинами не ограничивается. Многие девушки занимаются активными видами спорта, увлекаются танцами, вышивают, читают книги, трудятся на интересной и любимой ими работе. Muž sa musí ubezpečiť, že jeho záujmy zodpovedajú čo najpresnejším záujmom dievčaťa. Na to nie je vôbec potrebné bežať do telocvične alebo kupovať vyšívané maľby, stačí zistiť viac informácií o tom, čo žena robí, a ak je to potrebné, podporovať ju v novom úsilí.
 3. Ak človek nepočúva a nepočuje, bude pre neho ťažké získať srdce krásnej dámy. Pozorne si vypočujte všetko, o čom dievča hovorí, aj keď vás to nezaujíma.
 4. Podpora: Napriek výraznému percentu feministiek prítomných v spoločnosti sa väčšina dievčat stále spolieha na silné mužské rameno. Podpora nemusí byť zároveň materiálna, stačí iba súcit. Ak teda dievča bojovalo so svojimi rodičmi, priateľmi, nadriadenými a hľadá útechu, nemali by sme hovoriť o miere viny, budúcich problémoch a podobne. Musí pochopiť, že muž si v každom prípade vyberie svoju stranu.
 5. Bez dôvery nie je láska, pretože ak muž nedokáže zvíťaziť nad ženou takým spôsobom, že mu dôveruje, nebude sa môcť zamilovať do seba.
 6. Neustále chválime chuť odevov, kozmetiky, dievčatá milujú pozornosť, pretože muž by mal pravidelne chváliť inú módnu tašku alebo šaty, hovoriť o kráse make-upu atď.
 7. Sladkosti: Ak žena dobre varí, jej šanca na výhru muža sa zdvojnásobí. Taký trik môže využiť aj človek, ale za to nemusí variť. Stačí milovať milovaného sladkosti.
 8. Kvety: Ženy milujú kvety, tým lepšie.
 9. Nezabudnuteľné dátumy: Pri plánovaní zamilovať sa do dievčaťa by ste nemali zabudnúť na nezabudnuteľné dátumy - prvý bozk, prvý dátum, začiatok spoločného života, atď.
 10. Príjemné prekvapenie Nie všetky ženy majú radi prekvapenia, ale každá z nich môže oceniť skutočne krásne gesto. Po prirodzenom zakúpení lístkov na ďalší let do Paríža, samozrejme, s výhradou kolosálneho zamestnania dievčaťa v práci alebo zajtrajšej skúšky, muž nevyhrá v očiach. Ocení sa však nečakane predstavené náušnice, návšteva kina alebo piknik.

Psychologické triky

Dievčatám sa nepáčia príliš pravicoví chlapi, takže človek by nemal hovoriť o tom, že sú verní iba svojej osobe, podať správu a hovoriť o všetkom, čo sa mu počas dňa stalo.

Dievča by sa malo cítiť ako žena, nie ako matka a zbytočne chváliť dobré správanie. Ak človek nevie, ako sa zamilovať do dievčaťa, psychologické techniky opísané nižšie sa pre neho môžu stať skutočným vodcom akcie.

Čo potrebujete vedieť o ženách:

 • dievčatá milujú, keď sa na ne pozerajú a keď ich obdivujú, pretože hlavnou vecou je kontakt s očami,
 • dievča, ktoré nie je pozbavené pozornosti mužov, ignoruje názory budúceho priateľa (pre ňu je len jedným z mnohých), musí sa správať priamo oproti ostatným a nevenovať pozornosť objektu vášne,
 • ak sa dievča nudí kvetmi a darmi a začne ich brať ako samozrejmosť, je potrebné náhle prestať s kurovaním, bude sa báť a v budúcnosti bude hľadať dôvody stretnutí,
 • Dievča sa nikdy nebude milovať s niekým, kto ju porovnáva s inými ženami, pretože tým môže človek navždy stratiť svoju milovanú.

Pri stretnutiach a ďalších stretnutiach by ste mali pozorne sledovať jej reakciu na dotyk. Ak sa dievča neusiluje okamžite odsťahovať od muža, ktorého ruka sa náhodne dotkla jej ramien alebo vlasov, je už na polceste k srdcu.

Dotyk, aj keď náhodný, je nesmierne dôležitý: ukazujú určitú pripravenosť na ďalšie zblíženie. Ak to nepomôže a muž stále netuší, ako sa zamilovať do dievčaťa, psychológia tu nepomôže, je potrebné študovať konkrétnu situáciu zvnútra a pochopiť dôvod zlyhania. Možno je spojená s tým, že dievča je už zamilované, ale skrýva sa, alebo jej reakcia súvisí so znamením zverokruhu, pod ktorým sa narodila.

Ako zistíte, že vás dievča miluje?

Zistiť, že dievča je zamilované do konkrétneho muža, je jednoduché. Ako je uvedené vyššie, prestáva si všimnúť príznaky pozornosti, ktoré jej dávajú ostatní. Navyše, zamilovaná žena veľa odpúšťa, je pripravená pomôcť jej pri jej výbere pri ktorejkoľvek snahe. Nezaujímajú sa o názory ostatných, ba dokonca o blízkych príbuzných. O svojom milencovi nedovoľuje zle hovoriť.

Ako pochopiť, že je zamilovaná, ale skrýva sa?

Keď predstavitelia silnejšieho pohlavia dospeli k pochopeniu, ako sa zamilovať do akéhokoľvek dievčaťa, začínajú mať problémy pochopiť, prečo si ich vyvolené uprednostňuje skryť svoje pocity. Existuje niekoľko dôvodov:

 • dievča nerozumelo, zamieňalo priateľstvo s láskou a naopak,
 • neverí vyvolenému, má strach z podvodu,
 • bojí sa odsúdenia ostatných,
 • žena nevie, že jej pocity sú vzájomné, a preto ich skryje, obávajú sa vyzerať hlúpo.

Chápať, že dievča skrýva lásku, nie je ľahké, ale stále to môžete skúsiť. Na začiatok je potrebné sledovať jej reakciu na ostatných predstaviteľov slabšieho pohlavia, ktoré ho obklopujú. Spravidla je negatívny.

Mnohé ženy sa nevedomky starajú o svojho milenca - pripravujú svoje obľúbené jedlá, darčeky na dáta, ktoré si sám muž nepamätá, nezištnú pomoc v podnikaní. V každom prípade musí sám človek urobiť prvý krok a priznať svoje pocity.

Je možné znova očariť bývalú priateľku (a je to nevyhnutné)?

Po vážnej hádke, ktorá spôsobila rozchod, sa niektorí muži obávajú otázky, ako sa znova zamilovať do dievčaťa, ako sa zaľúbiť do bývalej priateľky, manželky, priateľky, stojí za to. Odpoveď na otázku závisí od situácie, ktorá viedla k rozluke.

Vo väčšine prípadov neexistujú beznádejné možnosti, je však nepravdepodobné, že sa dievča vráti k človeku, ktorý s ňou zle zaobchádzal, volal útočné slová a neustále podvádzal. Ak bol spor spôsobený záchvatom žiarlivosti, mal domácu povahu alebo bol vyprovokovaný prostredím, môžete tento vzťah vrátiť opakovaním vyššie uvedených bodov.

Ako sa správať so zástupcami rôznych znamení zverokruhu?

Povaha budovaného vzťahu do značnej miery závisí od znamenia zverokruhu. Preto sa niektorí predstavitelia zverokruhu ľahko zamilujú, zatiaľ čo iní nepodľahnú pokušeniu po dlhú dobu, odovzdávajúc sa milosrdenstvu víťaza iba tým, že sa v skutočnosti uistia o pravosti svojich pocitov.

Aries žena nebude tolerovať pomalý a nie energický muž vedľa seba, preto sa pred rozhodnutím, ako sa zamilovať do Aries girl, musí chlap zhodnotiť svoje intelektuálne a sociálne zručnosti. Baran rád žartuje, nie je dotykový, môže vyprovokovať argument, preferuje ľudí, ktorí priamo hovoria o svojich zámeroch.

Taurusova žena nemôže vystúpiť s hovorcami. Muž, ktorý nevie, ako sa zamilovať do dievčaťa z Taurusu, musí premýšľať o tom, či je pripravený ticho pripustiť spory vznikajúce v procese vzťahov. Býk je mimoriadne tvrdohlavý, vie presne, koho potrebuje, výber vyvoleného sa vždy deje vedome, vo väčšine prípadov na základe starostlivého výpočtu.

Blíženci milujú vtipných účastníkov rozhovoru, pretože nebudú mať žiadne zvláštne ťažkosti s tým, ako sa zamilovať do dievčaťa Blížencov. Je príjemné tráviť čas so zástupcami tejto značky, sú pripravení podporiť akúkoľvek konverzáciu.

Ako dievča miluje v znamení Blížencov

Raky sú veselé, ale extrémne tvrdohlavé, takže môžu vzniknúť ťažkosti pri zamilovaní sa do dievčaťa s rakovinou. Úprimnosť môže pomôcť v tejto zložitej veci. Muž by nemal skrývať svoje emócie a potom bude schopný získať srdce ženy Rak.

Levy sú majstrovské a netrpezlivé, radšej ovládajú vzťah, pretože muž, ktorý uvažoval o tom, ako sa zamilovať do Leovej priateľky, bude musieť byť dosť tesný. Úspech bude závisieť od jeho schopnosti lichotiť a pokloniť sa. Dievčatá levy radi stavajú na podstavci.

Panna uprednostňuje obchodný prístup vo všetkom vrátane vzťahov. Muž, ktorý sa rozhodne venovať nejaký čas tomu, ako sa zamilovať do dievčaťa Panna, bude musieť starostlivo sledovať všetky slová vyslovené v jej prítomnosti. Panna si pamätá všetky sľuby, doslovne cituje konverzáciu, ktorá sa uskutočnila pred rokom.

Váhy milujú chatovanie, bez ohľadu na to, aké dôležité je. Sú to sofistikované povahy, pretože muž, ktorý sa rozhodol získať svoje srdcia a nevie, ako sa zamilovať do dievčaťa, sa musí naučiť umeniu viesť salónový rozhovor, byť kompetentný vo všetkých témach, ktoré ho zaujímajú.

Ako miluje dievča narodené v znamení Váhy

Strelec rád vyučuje, pretože v rozhovore s nimi vždy existuje ozajstný a panovačný tón. Chlap, ktorý nevie, ako sa zamilovať do dievčaťa Strelca, by mal praktizovať filozofické rozhovory. Zároveň sa to nepáči hovoriť o pocitoch a romantike, Strelcovi sa to nepáči. Rovnako ako rozhovory o domácnosti, práci, domácich problémoch.

Škorpión sú dôležité emócie. Muž by nemal príliš dlho premýšľať o tom, ako sa zamilovať do dievčaťa Škorpióna, je potrebné iba preukázať jeho skutočné pocity. Toto by sa malo robiť opatrne, pretože Škorpióni sú vynikajúci manipulátori.

Kozorožeci radšej udržiavajú odstup od neznámych ľudí, pretože chlap, ktorý sa snaží prísť na to, ako sa zamilovať do dievčaťa Kozáka, by sa mal pripraviť na dlhé obliehanie.

Ako dievča narodené v znamení Kozorožca miluje

Jeden z najjednoduchších spôsobov, ako komunikovať a nájsť nových priateľov znamenie zverokruhu. Problémy s tým, ako sa zamilovať do dievčaťa Vodnára, by nemali vzniknúť. Zástupcovia tohto znaku ako dobre erudovaní muži s výrazným zmyslom pre humor. Je lepšie hovoriť o abstraktných témach, pokiaľ možno vyhýbať sa otázkam týkajúcim sa kariéry, života, domova, peňazí.

Dosť dojemné znamenie zverokruhu. Chlap, ktorý nevie, ako sa zamilovať do dievčatá Pisces, by sa mal venovať výlučne pozitívnym emóciám a správam. Ryby sú citlivé, ľahko sa rozrušia. Mali by ste s nimi hovoriť výlučne o kine, umení, literatúre, domácich miláčkoch.

záver

Muži, ktorí nevedia, ako sa znova zamilovať do dievčaťa alebo sa jednoducho obávať nových známych, zažívajú veľa problémov s emocionálnym plánom.

Je dôležité pochopiť, že ženy sa líšia od predstaviteľov silnej polovice ľudstva vo fyziologickom vyjadrení, ale napriek tomu zostávajú ľuďmi, ktorí sa starajú predovšetkým o pozornosť a starostlivosť.

Ak muž predstavuje dievča s drahými vecami, ale nie je pripravený pri chorobe sedieť pri jej posteli, určite sa s ňou nebude milovať.

Pin
Send
Share
Send
Send